Travanj 20, 2024, 00:30:59 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Vasi planovi za 2011  (Posjeta: 10260 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline COFI

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Beograd
Vasi planovi za 2011
« u: Studeni 05, 2010, 16:02:38 poslijepodne »
 Posto je ova 2010-ta polako na izmaku, resio sam da napravim temu u kojoj ce svako od vas napisati koje zmije ili zmiju planira da nabavi u 2011-toj  :)
  U sledecoj godini planiram da nabavim tri razlicita morfa loptastog pitona ;) Spidera i Mojavea sigurno. Oko treceg se jos dvoumim izmedju piebalda i bumblebee-a.
Spider

Mojave

Piebald

Bumblebee









« Zadnja izmjena: Studeni 05, 2010, 19:08:04 poslijepodne od COFI »
FREEPARTYMAN

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #1 u: Studeni 05, 2010, 16:54:17 poslijepodne »
Pa treci nek ti bude pastel, tako ces dobiti Bumblebee i gotova stvar  ;) !

Offline COFI

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Beograd
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #2 u: Studeni 05, 2010, 18:59:55 poslijepodne »
Pa treci nek ti bude pastel, tako ces dobiti Bumblebee i gotova stvar  ;) !
Dobar savet razmisljao sam o tome, jedino sto mi se pastel ne svidja  ;) Moj normal ima veoma jarku boju i podseca na pastela,u svakom slucaju pastel mi nije nista specijalno..Mozda ako naletim na nekog lepog Graziani-ja .Pasteli na slikama izgledaju strava a uzivo mi nisu nesto..super pastel je vec druga prica  :)
Igore planiras li ti nesto novo ??
« Zadnja izmjena: Studeni 05, 2010, 19:07:22 poslijepodne od COFI »
FREEPARTYMAN

Offline agama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Hrvatska/Požega
  • terarist
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #3 u: Studeni 05, 2010, 19:25:58 poslijepodne »
Moj  je plan nabaviti sto prije...
Buttera -zenka
Cinnamon- zenka
Obadvije zenke za mog Mojave muzijaka...za BEL i Savanah..:D :up:
sweet. :D
sta je tu je!

Offline Danijel8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški   Lokacija: Srbija
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #4 u: Studeni 05, 2010, 19:58:29 poslijepodne »
Moj plan je za sad i pre 2011 da nabavim Trimeresurus albolabris-a.I to cu uskoro i uraditi.Sa njim zatvaram kolekciju zivotinja zbog trenutnog ogranicenja u prostoru.A nadam se skorom preseljenju i tad cu odvojiti celu jednu sobu za zivotinje.

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #5 u: Studeni 05, 2010, 20:10:29 poslijepodne »

Opa COFI, ušo si u pare  :D Lepo, lepo, nadam se da ću i ja do Marta naleteti na nek par
Crotalus molossus oaxacusa, pa da zajedno zapalimo za Hamm  ;)...

Offline COFI

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Beograd
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #6 u: Studeni 05, 2010, 20:41:16 poslijepodne »

Opa COFI, ušo si u pare  :D Lepo, lepo, nadam se da ću i ja do Marta naleteti na nek par
Crotalus molossus Oaxaca, pa da zajedno zapalimo za Hamm  ;)...
Naisao mi je bericetan period :)
Sto se tice Hamma, moze bratko ja sam uvek za ;)
FREEPARTYMAN

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #7 u: Studeni 05, 2010, 22:00:41 poslijepodne »
Pa treci nek ti bude pastel, tako ces dobiti Bumblebee i gotova stvar  ;) !
Dobar savet razmisljao sam o tome, jedino sto mi se pastel ne svidja  ;) Moj normal ima veoma jarku boju i podseca na pastela,u svakom slucaju pastel mi nije nista specijalno..Mozda ako naletim na nekog lepog Graziani-ja .Pasteli na slikama izgledaju strava a uzivo mi nisu nesto..super pastel je vec druga prica  :)
Igore planiras li ti nesto novo ??

Ja sam jos u fazi preseljenja i radim sobicu za zivotinje, malo sporo ide ali ide nekako. Sredjujem jos terarijume, pa cemo da vidimo nakon toga. Inace za sada ocekujem par albolabrise (to ce biti ujedno i prve otrovne zmije), sharp strain albino boa i aru viridise......

Offline COFI

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Beograd
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #8 u: Studeni 05, 2010, 22:56:45 poslijepodne »
Pa treci nek ti bude pastel, tako ces dobiti Bumblebee i gotova stvar  ;) !
Dobar savet razmisljao sam o tome, jedino sto mi se pastel ne svidja  ;) Moj normal ima veoma jarku boju i podseca na pastela,u svakom slucaju pastel mi nije nista specijalno..Mozda ako naletim na nekog lepog Graziani-ja .Pasteli na slikama izgledaju strava a uzivo mi nisu nesto..super pastel je vec druga prica  :)
Igore planiras li ti nesto novo ??

Ja sam jos u fazi preseljenja i radim sobicu za zivotinje, malo sporo ide ali ide nekako. Sredjujem jos terarijume, pa cemo da vidimo nakon toga. Inace za sada ocekujem par albolabrise (to ce biti ujedno i prve otrovne zmije), sharp strain albino boa i aru viridise......
Obavezno postavi slike kad zavrsis tu sobicu da vidimo kako izgleda  :)
A sto se tice slika zmija to se podrazumeva  ;)
FREEPARTYMAN

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #9 u: Studeni 06, 2010, 00:07:52 prijepodne »
Pa treci nek ti bude pastel, tako ces dobiti Bumblebee i gotova stvar  ;) !
Dobar savet razmisljao sam o tome, jedino sto mi se pastel ne svidja  ;) Moj normal ima veoma jarku boju i podseca na pastela,u svakom slucaju pastel mi nije nista specijalno..Mozda ako naletim na nekog lepog Graziani-ja .Pasteli na slikama izgledaju strava a uzivo mi nisu nesto..super pastel je vec druga prica  :)
Igore planiras li ti nesto novo ??

Ja sam jos u fazi preseljenja i radim sobicu za zivotinje, malo sporo ide ali ide nekako. Sredjujem jos terarijume, pa cemo da vidimo nakon toga. Inace za sada ocekujem par albolabrise (to ce biti ujedno i prve otrovne zmije), sharp strain albino boa i aru viridise......
Obavezno postavi slike kad zavrsis tu sobicu da vidimo kako izgleda  :)
A sto se tice slika zmija to se podrazumeva  ;)

Hahahahaha cekaj samo da pokupim slike sa ostalih foruma  :D

Naravno kad zavrsim pusticu slike!

Offline COFI

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Beograd
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #10 u: Studeni 06, 2010, 01:45:33 prijepodne »
Pa treci nek ti bude pastel, tako ces dobiti Bumblebee i gotova stvar  ;) !
Dobar savet razmisljao sam o tome, jedino sto mi se pastel ne svidja  ;) Moj normal ima veoma jarku boju i podseca na pastela,u svakom slucaju pastel mi nije nista specijalno..Mozda ako naletim na nekog lepog Graziani-ja .Pasteli na slikama izgledaju strava a uzivo mi nisu nesto..super pastel je vec druga prica  :)
Igore planiras li ti nesto novo ??

Ja sam jos u fazi preseljenja i radim sobicu za zivotinje, malo sporo ide ali ide nekako. Sredjujem jos terarijume, pa cemo da vidimo nakon toga. Inace za sada ocekujem par albolabrise (to ce biti ujedno i prve otrovne zmije), sharp strain albino boa i aru viridise......
Obavezno postavi slike kad zavrsis tu sobicu da vidimo kako izgleda  :)
A sto se tice slika zmija to se podrazumeva  ;)

Hahahahaha cekaj samo da pokupim slike sa ostalih foruma  :D
Hahaha, taj fazon   :D  :D
FREEPARTYMAN

Offline Parisopolis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #11 u: Studeni 06, 2010, 12:19:18 poslijepodne »
Kod mene su slijedeći spremni za odstrijel:1.0 C.caninus,1.1 Leiopython albertisii,  a vjerujem da će uletit i pokoji C.hortulanus  ovisno što Hamm ponudi  :)




Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #12 u: Studeni 06, 2010, 14:14:51 poslijepodne »
uh, ja sam odlučila biti skromna (khm, skromnija) nagodinu pa (po mogučnosti) ništa ne kupit.

ako mi baš, eto, ne uleti neka exta ponuda  :D

ali definitivno su mi u planu jedni ovakvi:


ili killerbee ili bilokoja od "pčelica".
sve su mi tako lijepe da se nebih mogla odlučit XD



o tome nema rasprave pa da mi se dragi na trepavice postavi, ove zmije će jednog dana krasit moj terarij.

*zašto imam filing da ću svaki ćaš dobit matijin mail sa morelia ponudama?  :D*

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #13 u: Studeni 06, 2010, 17:35:16 poslijepodne »
e sad nećeš..iz principa!   :P :D

Offline Demian

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 45
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #14 u: Prosinac 14, 2010, 20:57:52 poslijepodne »
ja mislim da nema u HR Piebald

Offline igzu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 381
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #15 u: Prosinac 16, 2010, 18:21:23 poslijepodne »

Offline bogomoljka

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #16 u: Prosinac 16, 2010, 20:26:24 poslijepodne »
kolke su im cjene od prilike?

Offline vrba73

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #17 u: Prosinac 16, 2010, 23:17:06 poslijepodne »
Kako je Dzapo kratko i jasno odgovorio "ima" hehehe car!

Ja naravno nemogu biti tako kratak a najcesce niti jasan!! :)  A ovo vec neko vrijeme mislim napisati na ovom forumu. Dakle ovaj put Demain, ali ima VAS puno ovdje.  POSTOJI SVIJET VAN OVOG FORUMA!! Postoji PUNO ljudi koji drze zmije, gustere, koranjace... u Hrvatskoj koji nikad nisu niti ce ikad krociti na ovaj forum.  Zasto? Zato sto nemaju vremena, zato sto im se neda, zato sto imaju 40-50 godina.... zato sto.... bla bla bla NEBITNO! Gmazovi se drze vec dugo vremena u HR ima ih puno vise nego sto vecina vas ovdje misli. Tako kad cujem izjave poput ove od Demaina "ja mislim da nema u HR Piebald" skoci mi kosa na glavi a celav sam!!! Zasto ti to mislis?? Zato sto nitko nije stavio sliku Piebalda na ovaj forum?? Ja fakat ponekad ne kuzim vas mlade generacije, i sad vjerojatno zvucim ko stari dedica ali boli me k.... ali ponekad mislite da to kaj vi znate i kaj vi mislite da je to to, i da ne postoji drugo... e pa gadno se varate!!
Predsjednik Udruge Ljubitelja Egzotičnih Životinja

Offline njub

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 191
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #18 u: Prosinac 17, 2010, 00:15:05 prijepodne »
Kako je Dzapo kratko i jasno odgovorio "ima" hehehe car!

Ja naravno nemogu biti tako kratak a najcesce niti jasan!! :)  A ovo vec neko vrijeme mislim napisati na ovom forumu. Dakle ovaj put Demain, ali ima VAS puno ovdje.  POSTOJI SVIJET VAN OVOG FORUMA!! Postoji PUNO ljudi koji drze zmije, gustere, koranjace... u Hrvatskoj koji nikad nisu niti ce ikad krociti na ovaj forum.  Zasto? Zato sto nemaju vremena, zato sto im se neda, zato sto imaju 40-50 godina.... zato sto.... bla bla bla NEBITNO! Gmazovi se drze vec dugo vremena u HR ima ih puno vise nego sto vecina vas ovdje misli. Tako kad cujem izjave poput ove od Demaina "ja mislim da nema u HR Piebald" skoci mi kosa na glavi a celav sam!!! Zasto ti to mislis?? Zato sto nitko nije stavio sliku Piebalda na ovaj forum?? Ja fakat ponekad ne kuzim vas mlade generacije, i sad vjerojatno zvucim ko stari dedica ali boli me k.... ali ponekad mislite da to kaj vi znate i kaj vi mislite da je to to, i da ne postoji drugo... e pa gadno se varate!!

zamisli kako bi tek bio isfrustriran da ti ja danas nisam javio da necu doc...

Offline The Kid

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 325
  • Dob: 47
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #19 u: Prosinac 17, 2010, 08:31:02 prijepodne »
Da nastavimo sa planovima

ja se nadam u novoj godini makar jednoj od moje 2 koje imam u planu od loptastih a to su piebald ili black pastel , a od morelia ili cheyni ili jos malo nauciti o zelenima da neuzimam neku obicnu bebu nego da dobijem neko ludilo od zmije =) za to se jos nisam odlucio =)
Why So Serious ?

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #20 u: Prosinac 17, 2010, 11:07:31 prijepodne »
Postoji PUNO ljudi koji drze zmije, gustere, koranjace... u Hrvatskoj koji nikad nisu niti ce ikad krociti na ovaj forum.  Zasto? Zato sto nemaju vremena, zato sto im se neda, zato sto imaju 40-50 godina....

Mislim da je to zato, što se oni bave isključivo teraristikom, i nisu završili za psihijatre niti volontirali na odeljenjima
za duševne bolesti, pa zato neće ni ovde da se zajebavaju sa raznoraznim odbeglim pacijentima i analfabetima,
čiji su "postovi" toliko glupavi da čovek ne zna dali da se smeje ili da od muke baci peglu :puke:...


Svako ima neki svoj prag tolerancije, i kad tad pukne i ode jer ne može više da trpi ljudsku glupost, i onda je ovaj
forum taj koji ispašta jer gubi na kvalitetu...

Problem Foruma nisu chatovi, duhoviti offtopici, svadje i ružne reči, već likovi koji ga onako "bezazleno" i polako
inficiraju svojom glupošću i inkonpetentnošću, tako da ako već administracija nema vremena da se njima bavi,
neka uvede neki sistem bodovanja gde će stalni i stari članovi imati mogućnost da ocenjuju pridošlice, i da sami
trebe žito od kukolja i u startu odstrane kancer, jer da ovom forumu ne žele dobro, i oni bi do sada otišli sa njega...

Ovo što pišem je vezano samo za teraristički deo, pošto me iskreno akvaristika ne interesuje toliko pa slabo zalazim
u taj deo, tako da ne znam kakvo je tamo stanje, ali sam siguran da i tamo ima onih koji se zakopčavaju odpozadi, i
zbog kojih neki drugi ozbiljni ne dolaze, a oni koji su već tu, odlaze...



Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #21 u: Prosinac 17, 2010, 13:17:17 poslijepodne »

Problem Foruma nisu chatovi, duhoviti offtopici, svadje i ružne reči, već likovi koji ga onako "bezazleno" i polako
inficiraju svojom glupošću i inkonpetentnošću, tako da ako već administracija nema vremena da se njima bavi,
neka uvede neki sistem bodovanja gde će stalni i stari članovi imati mogućnost da ocenjuju pridošlice, i da sami
trebe žito od kukolja i u startu odstrane kancer, jer da ovom forumu ne žele dobro, i oni bi do sada otišli sa njega...

Ovo što pišem je vezano samo za teraristički deo, pošto me iskreno akvaristika ne interesuje toliko pa slabo zalazim
u taj deo, tako da ne znam kakvo je tamo stanje, ali sam siguran da i tamo ima onih koji se zakopčavaju odpozadi, i
zbog kojih neki drugi ozbiljni ne dolaze, a oni koji su već tu, odlaze...


Odlično si ovo artikulirao. Nemam volje pisati već dulje vrijeme, a kad pogledam forum "Gušteri" (što smatram svojom domenom kompetencije) jasno mi je i zašto. Zadnjih stotinjak ili više tema su o bradatoj agami/leopard gekonu/jemenskom kameleonu/iguani u kojima se stalno iznova vrte jedna te ista pitanja i odgovori na razini terarističkog vrtića.
Dugo vremena sam ustrajao i čini mi se da sam na neka pitanja odgovorio barem 100 puta, ali više nemam energije. Mnogo ljudi koji imaju što napisati ili pokazati je napustilo aktivno sudjelovanje na terra dijelu upravo zbog fenomena koji si opisao. Ako je još ikome stalo održati kakvu-takvu kvalitetu foruma (a nekoć je bez problema mogao konkurirati njemačkim, britanskim i američkim renomiranim terarističkim forumima) treba po tom pitanju nešto poduzeti.

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #22 u: Prosinac 17, 2010, 13:34:30 poslijepodne »
ok...Vas dvoje(El Djapo, Nino G), sve je jasno....ali, ajde nemojte da Vama dosadi...pa da odete...molim Vas!
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #23 u: Prosinac 17, 2010, 13:42:10 poslijepodne »
Smirite malo tenzije.... pa ovo nije rijecnik kakav bi se trebo upotrebljavat na javnom forumu kojeg citaju djeca......

Vrba tvoj post je jedna presavršeno pogeđena problematika i u potpunosti se slažem sa svime osim onim djelom s prozivanjem određenih članova....pogotovo jer je on napiso da "misli da nema" a u narodu je poznata ona stara "misliti je drek znati" ...iako ja stvarno nerazumijem mentalitet određenih clanova koji moraju napisati nesto u temi sto nema veze s nicim....tipa "bok, nemogu ti pomoc, ali ce ti se sigurno neko iskusniji javit"

I to sta je ovaj forum u teraristickom djelu preraso u odgovaranje na pitanja zasto pauk nece tjedan dana jest je iskljucivo naš problem....niko od iskusnijih clanova nece nis napisat jer mu se neda....a da svako od vas napiše nekaj ,ponovo bi se digli na jednu višu razinu....
Druga stvar koja po meni ne klapa je administracija koja malo previše dopušta odredjenim clanovima....po meni bi se vecina odgovora trebala brisat jer ionako samo smanjuju posjecenost forumu i volju nekoga da nesto napise....

To sto Vi iskusniji ne pisete na forumu nije radi novih u forumu, vec zato kaj su vas zele godine i ljeni ste  :D

Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline babyboom

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #24 u: Prosinac 17, 2010, 13:43:33 poslijepodne »
demian - bezobrazan si i prost što nije niti najmanje u redu za početnika na forumu, ali i u hobiju - stoga ti je izbrisan post!

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #25 u: Prosinac 17, 2010, 13:46:47 poslijepodne »
ok...Vas dvoje(El Djapo, Nino G), sve je jasno...

Misliš nas dvojica? Osim ako El Djapo nije gospođa, u tom slučaju se ispričavam!  :D

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #26 u: Prosinac 17, 2010, 13:51:28 poslijepodne »
ah...sada me jos i zajebavajte...lako budalu zajebavati  :D :D :D...razmijeli ste me....nisam ja bas jako pismen...ali, cinjenica je da Vas volim citati! :D
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #27 u: Prosinac 17, 2010, 13:51:35 poslijepodne »
To sto Vi iskusniji ne pisete na forumu nije radi novih u forumu, vec zato kaj su vas zele godine i ljeni ste  :D

Kada imam što vrijedno pisanja, onda napišem. Iznurio sam se odgovarajući na trivijalna pitanja zato jer današnja omladina neće upisati pojam u Google i naći osnovne informacije o svojoj životinji, a kamoli - ne daj bože! - kupiti knjigu i pročitati je.

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #28 u: Prosinac 17, 2010, 13:53:57 poslijepodne »
ah...sada me jos i zajebavajte...lako budalu zajebavati  :D :D :D...razmijeli ste me....nisam ja bas jako pismen...

Ne uzmi za zlo! Samo malo razbijam tenziju... :)

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #29 u: Prosinac 17, 2010, 13:55:24 poslijepodne »
ma kakvo zlo...i to je bila sala...za razbijat tenzije ! :D
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #30 u: Prosinac 17, 2010, 14:02:10 poslijepodne »
Nino  :new_russian: :ultimate:

Istina za ljenost mladeži...ali ovo da nemas nis konstruktivno za napisat bas i nije...pa ti bi mogo sad bar 10 tema otvorit s zamiljivim stvarima cak i iskusnijima teroristima...ak nis drugo nove slikice svojih odlicnih terarija i retkih živina  :P
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline vrba73

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #31 u: Prosinac 17, 2010, 15:36:20 poslijepodne »
"Prosto sam sokiran" kako bi rekli ovi malo istocnije (citaj Djapo :)) sto izmedju ostalih na ovoj temi diskutiraju dva 41godisnjaka, i dva od 36-37 godina, pa to je prosto neverovatno!! :))) Osjecam se mlado!! :)

Demian, sorry kaj je ispalo tako ali nije ovo sve protiv tebe! Slucajno je ispalo tako ali jel kuzis kaj se desava?  I sam kazes da se bavis zmijama 4 mjeseca i onda izjavis "ja mislim da nema"!! Jel vidis di je problem? Ti nisi pitao da li ima ili ne, nego si izjavio da mislis da nema.... problem je u stavu! 

A sto se tice Nineka i Pedje slazem se u potunosti s vama!! I zao mi je kaj npr Nino nema volje vise pisat ali kuzim ga.  Pedji se jednostavno divim na ustrajnosti, upornosti i volji!! Meni je vec doslo 100 puta da odje.... sve ali nekak mi je uvijek zao jel ispliva tu i tamo neki "cool klinac".  Jer vjerujete, da je prije 20ak godina godina postojalo ovako nesto, mjesto gdje ima ljudi koji imaju iskustvo i koje mozes nesto pitati, odrezao bi si ljevo jaje tada!!! :)  Ali ovo sto Nino kaze - poludis kad vidis da si netko nije dao truda niti pregledati forum kak spada, nego postavlja 100 ista pitanja!! Cista ljenost!!! Jer fakat su banalne i pocetnicke teme izresetane u potpunosti!!!
Predsjednik Udruge Ljubitelja Egzotičnih Životinja

Offline bogomoljka

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #32 u: Prosinac 17, 2010, 15:54:25 poslijepodne »
ma da prije tih pitanja otvore google i malo pretraze net siguran sam da bi nasli  vise od pola tih pitanja i odgovora na njih  nego im mora bit sve servirano na pladnju

Offline rudgirni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 42
  • Spol: Muški   Lokacija: Osjek
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #33 u: Prosinac 17, 2010, 16:06:31 poslijepodne »
JA SAM NOVI!

i samo da kažem Demian nije ništa loše rekao samo je malo prost pa tek 4 mjeseca radi na kraljevskim pitonima pa nije u redu da ga tako ponižavate nije valjda da svi na ovom forumu uzgajate zmije i da svi znate preko glave o zmijama dobro ne kažem da nitko ne zna o zmijama preko glave ali Demian je novi na forumu i isto tako malo je na kraljevskim pitonima i ne možete od njega očekivati da sve zna ja sam na njegovoj strani i molim vas da dok još nešto glupo napiše da ga samo ispravite a ne ponižavati on sa tim pitanjima dok nešto pita vi mu odgovorite ispravno i on na taj način ući i više vrijedi on sad više možda neče ni dolaziti na forume jer ga ne prihvaćate a on je išao samo ljepom namjerom a pogotovo ti Vrba ti si to napravio i sad bi bilo puno ljepše da Vrba to nije napisao i zato nemojte da se to ponovi jer stvarno nije u redu

Offline Parisopolis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #34 u: Prosinac 17, 2010, 16:07:37 poslijepodne »
....samo kada bi se našao neko dovoljno ambiciozan da otvori teraristički forum, da se odljepimo od akvarista kojima ionako nije bitno što se događa u terra djelu.
Jer ovo je forum s naglaskom na ribetine, a ostale teme su tu ionako reda radi.

Na taj način bi sve bilo prilagođeno našim vizijama i u konačnici profitirala bi i sama teraristika na ovim prostorima, jer bi sva svjetla pozornice bila uperena samo na tu vrstu živina.
I ne bi se desilo ono što Nino kaže, tj.da zadnjih 100 tema bude o bradatim agamama ili leopardima, nego bi se napravile "sticky" teme, i svaki početnik bi tamo tražio odgovore na svoja pitanja.Iako mi se ponekad čini da kod nas ne postoje početnici, kod nas svi sve znaju.
Ili još jedna od solucija je da se za moderatora postavi neki tvrdokorni terarista koji će prepoznat razliku između spama i zajebancije, pa se neće više dogodit da se pionirima teraristike brišu postovi.
Nisam dugo na forumu, al pamtim kada je na terra dio pazio strichek matija bilo je sve relativno ok.Od kad je nestao... rasulo.

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #35 u: Prosinac 17, 2010, 16:23:57 poslijepodne »
....samo kada bi se našao neko dovoljno ambiciozan da otvori teraristički forum, da se odljepimo od akvarista kojima ionako nije bitno što se događa u terra djelu.
Jer ovo je forum s naglaskom na ribetine, a ostale teme su tu ionako reda radi.

Paris,
s ovim se nikako ne mogu složiti. U trenutku kada su tvorci Akvarij.net-a velikodušno ustupili značajan dio prostora teraristima, u Hrvatskoj ih je (terarista) bilo toliko malo da ih se moglo nabrojati na prste dvije ruke. Za to treba biti zahvalan; ne samo da smo imali gotov, dobro posložen portal, nego je i dobar dio tadašnjih akvarista (barem djelomično) prešao na "tamnu" stranu  :devil: što nije zanemarivo. Čak i danas smatram da forum funkcionira dovoljno dobro - čak sam spreman prihvatiti Ivborosinu kritiku da je trenutno stanje takvo dijelom i zbog moje/naše neaktivnosti - ali to ne znači da ne može biti i bolje.
Gadno off topic-iramo ovu temu, zbog čega se najiskrenije ispričavam njenom autoru, ali izgleda da smo se dotakli nečega što muči dobar broj ozbiljnih članova Akvarij.net-a - kako terarista, tako i akvarista.

P.S. Sve napisano ne znači da sam protiv osnivanja specijaliziranog foruma, dapače, ali Akvarij.net će za mene uvijek biti na posebnom mjestu
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2010, 16:35:48 poslijepodne od Nino G »

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #36 u: Prosinac 17, 2010, 18:00:50 poslijepodne »
Hvala Nino!

... o da svima ponekad nestaje motivacije i odgovaranja na ista pitanja... i sam rijetko odgovaram... no mislim da se svi skupa .. trebamo držati na okupu i jedni druge cimati. Svi imamo 1001 obavezu tako da mi je razumljivo da ima velikih oscilacija.

.. .bilo bu bolje... tak vele naši stari ... nego ja si u novoj godini želim puuuno lijepih malih Dendrobatesica :)
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline Parisopolis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #37 u: Prosinac 17, 2010, 18:40:46 poslijepodne »
Paris,
s ovim se nikako ne mogu složiti. U trenutku kada su tvorci Akvarij.net-a velikodušno ustupili značajan dio prostora teraristima, u Hrvatskoj ih je (terarista) bilo toliko malo da ih se moglo nabrojati na prste dvije ruke. Za to treba biti zahvalan; ne samo da smo imali gotov, dobro posložen portal, nego je i dobar dio tadašnjih akvarista (barem djelomično) prešao na "tamnu" stranu  :devil: što nije zanemarivo. Čak i danas smatram da forum funkcionira dovoljno dobro - čak sam spreman prihvatiti Ivborosinu kritiku da je trenutno stanje takvo dijelom i zbog moje/naše neaktivnosti - ali to ne znači da ne može biti i bolje.
Gadno off topic-iramo ovu temu, zbog čega se najiskrenije ispričavam njenom autoru, ali izgleda da smo se dotakli nečega što muči dobar broj ozbiljnih članova Akvarij.net-a - kako terarista, tako i akvarista.
P.S. Sve napisano ne znači da sam protiv osnivanja specijaliziranog foruma, dapače, ali Akvarij.net će za mene uvijek biti na posebnom mjestu

U redu,  moram priznat da sam i ja ovdje dobio masu smjernica koje su mi pomogle da stanem na terarističke noge što cijenim (konkretno od tebe), ali da nisu oni napravili terra dio napravio bi ga netko drugi prije ili kasnije.
I ako ne shvate da im brod tone neće se desit da ga napusti samo Nino, nego će otič i ostalni vitalni organi ovog djela.

Masu puta se desilo da nam usred neke xy teme upadne neki zalutali akvarista (ima naravno i pozitivaca sa akvaristike, pa neka se ne uvrijede) sa 200,300...500 postova, nebitno i zato jer ih je toliko nakupio  osjeti se kao da je i on dio nas (a zapravo je očito da se radi o padobrancu sa prvim postom na terra djelu) te da ima pravo komentirat ono o čemu se raspravljavlja čisto iz razloga jer se njemu to ne sviđa.Teoretski ima pravo ostavit komentar, ali da se takav pojavi ne specijaliziranom forumu dobio bi odmah po prstima i nogu u dupe, a ovdje...Ovdje se često prolazi i bez opomena.
Zašto?Zako jer se ovaj forum ipak naziva Akvarij.net, pa mi se ponekad čini  da nas djelom i zbog toga podcjenjuju.

Ja se ne slažem sa tobom da forum dobro funkcionira, jer je forum za mene samo terra dio a u ostale djelove rijetko ili nikada ne zalazim.
Ovom djelu je potrebna lagana modernizacija, a broj 1. im je pronać nekog ko će čistit naš dio od algi i ostalih nametnika.
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2010, 19:17:29 poslijepodne od Paris »

Offline Parisopolis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #38 u: Prosinac 17, 2010, 18:51:38 poslijepodne »
I da naglasim da je ovo samo moje mišljenje i kako ne prozivam nikoga niti mi je do rasprava.
Nego kako Nino kaže ovaj forum (forum=terra dio) je i meni drag i žao mi je što je zapostavljen.
Zapravo  u zadnje vrijeme je full živnuo, ali ne piše mu se dobro ako se neke stvari ne definiraju.

Offline bogomoljka

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #39 u: Prosinac 17, 2010, 19:28:45 poslijepodne »
slazem se..al opet sta idu pisat ako neznaju,bezveze unistavaju teme i sami sebe sramote

Offline rudgirni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 42
  • Spol: Muški   Lokacija: Osjek
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #40 u: Prosinac 17, 2010, 19:58:38 poslijepodne »
daj dosta! pokvarit čete temu

JA  DRUGE GODINE(2011) PLANIRAM KUPITI MOJAVE ;)

Offline agama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Hrvatska/Požega
  • terarist
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #41 u: Prosinac 17, 2010, 20:10:27 poslijepodne »
Paris- za one ''sticky'' teme, postoji naslovnica na kojoj ima terra dio di su opisane par vrsta gustera i zmija...
         samo sto to slabo tko ide (noviji ili ti one koje zanima nesto)... :up:   i opisane su bas one zivotinje o kojima je najcesce postavljeno pitanje na forumu..

A Demian smije malo i googlat o pitonima ( a i o boa-ma pa da nepostavlja onakva pitanja) i obic malo strane stranice, forume...
ako zna eng., ali trebo bi znat dok se zna i izrazavat onako...i par tema su vec osle u off zbog njegovih pitanje sto nema veze svezom o temi...

sta je tu je!

Offline rudgirni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 42
  • Spol: Muški   Lokacija: Osjek
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #42 u: Prosinac 17, 2010, 20:40:03 poslijepodne »
Dok se Demianu opet otvori račun mislim da neče više pisti te gluposti po forumima

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #43 u: Prosinac 17, 2010, 23:18:40 poslijepodne »
JA SAM NOVI!
i samo da kažem Demian nije ništa loše rekao samo je malo prost pa tek 4 mjeseca radi na kraljevskim pitonima pa nije u redu da ga tako ponižavate nije valjda da svi na ovom forumu uzgajate zmije i da svi znate preko glave o zmijama dobro ne kažem da nitko ne zna o zmijama preko glave ali Demian je novi na forumu i isto tako malo je na kraljevskim pitonima i ne možete od njega očekivati da sve zna ja sam na njegovoj strani i molim vas da dok još nešto glupo napiše da ga samo ispravite a ne ponižavati on sa tim pitanjima dok nešto pita vi mu odgovorite ispravno i on na taj način ući i više vrijedi on sad više možda neče ni dolaziti na forume jer ga ne prihvaćate a on je išao samo ljepom namjerom a pogotovo ti Vrba ti si to napravio i sad bi bilo puno ljepše da Vrba to nije napisao i zato nemojte da se to ponovi jer stvarno nije u redu

Brate mili ipak ćeš morati sinu da kupiš zmiju, jer ne znam za ostale ocene, ali za lošu ocenu iz hrvatskog pravopisa
očigledno da nije kriv, jer je taj gen nasledio od tebe :D :D :D...



Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #44 u: Prosinac 18, 2010, 00:16:03 prijepodne »
 :funny: hahahaha....

Offline bogomoljka

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #45 u: Prosinac 18, 2010, 15:31:36 poslijepodne »
ja bi rec da je to isti lik samo regan sa dva nicka  :down:

Offline rudgirni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 42
  • Spol: Muški   Lokacija: Osjek
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #46 u: Prosinac 18, 2010, 17:59:49 poslijepodne »
ja dok pišem ne obazirem se na pravopisne greške

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #47 u: Prosinac 18, 2010, 22:14:20 poslijepodne »
kolega, jedno je pravopisna greška ili tipfeler koja se desi svakome od nas, ali drugo je totalni nedostatak interpunkcijskih znakova.

em potrošimo 3x više vremena da pročitamo tvoj post, još toliko da ga shvatimo i onda ga na koncu možda i krivo shvatimo
+ ide na živce

ne dira me ako i fulaš svako pojedino č i ć, ije i je i pokoj žargon ali prije pročitam i manje me izmore postovi kolega iz susjednih država nego što me ovaj tvoj post
« Zadnja izmjena: Prosinac 18, 2010, 22:20:39 poslijepodne od Kisa »

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #48 u: Prosinac 19, 2010, 00:16:16 prijepodne »
Hahahaha, a ja zamalo da pomislim da ovi hrvati uopste ne znaju hrvatski jezik  :D....nego sala na stranu, ovakve dugacke recenice nema cak ni u knjige pravnih nauka  :)

Izvinjavam se sto sam se i ja ubacio sa postom koji nema blage veze sa temom. Moderatori neka skinu ove postove, najbolje je tako da ne bi tema bila upropascena!

Offline rudgirni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 42
  • Spol: Muški   Lokacija: Osjek
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #49 u: Prosinac 19, 2010, 20:38:17 poslijepodne »
Dobro probat ću to popraviti.
« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2010, 14:09:47 poslijepodne od rudgirni »

Offline sqmy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 65
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #50 u: Veljača 25, 2011, 01:09:13 prijepodne »
ja se nadam nekom crotalusu i Corallus hortulanusu...

Offline aktalv6666

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 173
  • Spol: Ženski   Dob: 44
  • Lokacija: Bjelovar
Odg: Vasi planovi za 2011
« Odgovori #51 u: Ožujak 25, 2011, 18:50:35 poslijepodne »
ja za početak planiram početi sa uzgojem miševa, jer mi ih je pomalo teško nabaviti, za sad ih imam za jedno vrijeme...
a onda s vremenom, i kad bude više love, albino curu ili nešto slično za mog ljepotana pa ćemo dalje vidjeti  :heart: i veći terarij i rusku štakorašicu i još svašta nešto  :buw:
nadam se da će mi se bar jedna želja ostvariti  :angel:
....mama, ne šizi, neće me pojesti....