Svibanj 22, 2024, 05:46:30 prijepodneNajnoviji Član: Tomislav84

Autor Tema: akter šta  (Posjeta: 14411 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 186
  • Spol: Muški   Lokacija: zgb
akter šta
« u: Svibanj 31, 2008, 13:37:30 poslijepodne »
svaka čast na trudu al mislim da je to sve loše !!!
dojdem na predavanje i otkazano hahahahahah zbog bolesti  :klap:
a mala predavaonica je fakat mala
što se izloženih akvarija tiče i nisu tak loši al nisi bome ni za divit se

Offline napoleon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1683
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb
Odg: akter šta
« Odgovori #1 u: Svibanj 31, 2008, 13:57:05 poslijepodne »
 :fawkoff:

 :D
Zagreb-Maksimir (ne, nisam u ZOO-u)
"How much of human life is lost in waiting."

Offline ra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 186
  • Spol: Muški   Lokacija: zgb
Odg: akter šta
« Odgovori #2 u: Svibanj 31, 2008, 14:22:42 poslijepodne »
ljepo je vidit što uvažuješ tuđe mišljenje na tako skroman i kulturan način pppppp

Offline napoleon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1683
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb
Odg: akter šta
« Odgovori #3 u: Svibanj 31, 2008, 14:34:10 poslijepodne »
Ma to se ja zezam, trebao si skužiti po onom dolje smajliću ;)
Zagreb-Maksimir (ne, nisam u ZOO-u)
"How much of human life is lost in waiting."

Offline ra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 186
  • Spol: Muški   Lokacija: zgb
Odg: akter šta
« Odgovori #4 u: Svibanj 31, 2008, 14:51:20 poslijepodne »
ups  -?
my bed
nisam se to ni nado od tebe
jesi se i ti prošeto đabaleske do sige?

Offline napoleon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1683
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb
Odg: akter šta
« Odgovori #5 u: Svibanj 31, 2008, 16:00:53 poslijepodne »
Roger!
Zagreb-Maksimir (ne, nisam u ZOO-u)
"How much of human life is lost in waiting."

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: akter šta
« Odgovori #6 u: Svibanj 31, 2008, 19:34:43 poslijepodne »
Ako se već nisi mogao diviti akvarijima,imao si se prilike diviti nečem puno važnijem,a to je trud i organizacija ljudi zbog kojih je Akter i bio,a da ne spominjem hunanitarnu akciju.Vjerovatno nisi bio ni na jednom predavanju.Tako da mi tvoje kritike ne drže vodu.Najlakše je popljuvati,ali mislim da tvoj post neće nikoga dirati jer zašto bi?
Ra šta?
« Zadnja izmjena: Svibanj 31, 2008, 20:59:52 poslijepodne od sarita »

Offline RomanC

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 188
  • Spol: Muški  
Odg: akter šta
« Odgovori #7 u: Svibanj 31, 2008, 21:16:05 poslijepodne »
Tako je, najvažnije je druženje i prikupljeni novac.
A kaj se tiče organizacije, ljudi su se potrudili, terariji su bili lijepo složeni, predavanja nisu bila loša...
Ja sam tamo bio od 9 do 14 i uopće nije bilo loše.
A ti ak hoćeš gledat, odi u ZOO ili muzej, pa gledaj kolko te volja.
Lampropeltis p. pyromelana, Elaphe schrenckii, Ahaetulla prasina (grey), Trimeresurus albolabris, Cerastes cerastes, Crotalus adamanteus, Agkistrodon taylori, Aspidelaps l. infuscatus, Acanthophis rugosus, Vipera a. ammodytes, Bitis arietans, Naja n. naja, Agkistrodon c. laticinctus

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: akter šta
« Odgovori #8 u: Svibanj 31, 2008, 22:43:53 poslijepodne »
svaka čast na trudu al mislim da je to sve loše !!!
dojdem na predavanje i otkazano hahahahahah zbog bolesti  :klap:
a mala predavaonica je fakat mala
što se izloženih akvarija tiče i nisu tak loši al nisi bome ni za divit se


nevjerojatno... cura koja je trebala držati predavanje je ležala doma s migrenom jer je večer prije do pola 12 s nama ostalima uređivala akvarije...

mala predavaonica je mala? pa disu bili ljudi da se napune predavaonice? ajde bilo jepredavanja koja su bila fino popunjena..u maloj predavaoni..jer je mala..

izloženi akvariji koji se slažu za jedan dan , uz pun kufer posla ,SAMO da bio se upravo sada opet rasturali su bili odlično složeni i ne bi ih se posramio ni jedan akvaristički sajam..ako misliš drugačije, nemaš pojma ni o cijeloj tehnici slaganja i općenito osnovama akvaristike... u biti, htio bi vidjeti tebe, ono, bez uvrede..

ono na što sam ja cijelo vrijeme lagamno kuhao, a danas mi se i prelilo je činjenica da smo se ubili od posla za ovako nešto i na kraju humanitarni zagrebčanci koji očigledno znaju samo pljucati i ignorirati sve pozive na pomoć ili sudjelovanje , skupe, evo izbrojeno 9539 kuna...jbg, repka je igrala, jel dA?

uz opremu vrijedniju od 20 000 kuna i to više prema 25, uz slike za aukcije  i uz još par artikala..
tako da RA tebi i sličnima tebi ja upućujem jedan  :dead: ,a svim ljudima koji su žrtvovali svoje slobodno vrijeme, živce, trud i NOVAC da se ovo organizira, moj  :g050:

laku noć svima, vraćam se pospremati sve ono sranje koje je ostalo iza za počistit, pa spremat utrašnji after roštilj... ako se niste danas prijavili i ostavili MIZERNIH 20 kuna za sudjelovanje, nemojte molim Vas ni dolaziti...

Offline Mario_B

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 152
  • Dob: 53 Lokacija: South of Heaven
Odg: akter šta
« Odgovori #9 u: Svibanj 31, 2008, 22:47:45 poslijepodne »
ovo je napisano iz jednostavnog razloga da bi bilo provokativno, uzevsi u obzir trud ljudi koji su organizirali cijelu stvar i sve skup nemrem ne promenkomentirati da bi ja da sam mod il admin u ovom scenariju odvalio jedan ban i ip stavio u banpool s uzitkom i bez puno razmisljanja i raspravljanja.

Offline Brada

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1478
  • Spol: Muški   Dob: 74
  • Lokacija: Zagreb
  • Brada
    • My Reef Aquarium
Odg: akter šta
« Odgovori #10 u: Svibanj 31, 2008, 23:47:06 poslijepodne »
Najlakše je biti kritičan i samozadovoljan, naročito ako nisi potrošio niti svoje vrijeme, a niti novce.
RA, moraš se osjećati stvarno uspješan u životu, kada si uspio izbjegnuti sve zamke AKTER-a u pokušaju da te namame na trošenje.  :down:
Nisam prisustvovao na predavanjima, nisam se niti mučio organizacijom, ali samo prisustvo akvarista i terarista koje susrećem na forumima je vrijedilo dolaska na AKTER.
I ovaj forum služi povezivanju ljudi (ima nas svakakvih), a da pogledaš History file Dobrotvornih akcija, shvatio bi i čemu još služi AKTER i AkvarijNet
Zagreb - Sigećica
Samo glupost je vječna, sve ostalo može proći!!!!
http://www.bradareef.webs.com/

Offline E&D

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3391
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Čakovec
  • Davor Žerjav
    • http://www.fotodavor.com
Odg: akter šta
« Odgovori #11 u: Lipanj 01, 2008, 00:09:45 prijepodne »
ra, zbroji dva i dva, ako uopće to možeš. Ne činiš mi se sposoban za to. U protivnom ne bi pisao ovakve debele nebuloze po forumu koji očito niti ne poznaješ, o stvarima koje očito nikad nisi probao raditi... Uostalom, čini mi se bespredmetnim uopće trošiti vrijeme nešto ti objašnjavati. Žao mi je Vedrana jer je na tebe potrošio toliko redaka.. A i ostale koji na tvoju zaista glupu provokaciju nešto pokušavaju opravdati. A ne moraju.

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: akter šta
« Odgovori #12 u: Lipanj 01, 2008, 00:17:19 prijepodne »
meni je, osobno, bilo jako lijepo i ugodno, posebno druzenje sa zmijicom, drago mi je sto sam upoznala neke nove i vidjela neka stare akvaprijatelje...  :up:
zalosno je sto si Ra moze uopce dozvoliti komentiranje tolikog truda, jer vjerujem da niti ne zna koliko je i truda i volje i vremena (ne znam ni ja da budem iskrena) ulozeno u organizaciju.. jedno je doci na gotovo pa srackati, a drugo sudjelovati u organizaciji...
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Mastino

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4960
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Pula, Istra!
    • AVOID HYBRIDS!
Odg: akter šta
« Odgovori #13 u: Lipanj 01, 2008, 01:48:50 prijepodne »
ma ljudi moji uvijek ce se naci neki "pametnjakovic" koji ce pljuvati po trudu i radu ostalih, sta se mene tice sve je bilo na nivou i organizacija je odradjena na visokom nivou...

ovo je vise nego hvale vrijedna HUMANITARNA akcija!

drago mi je da sam prisustvovao i napokon upoznao ljude s kojima se "druzim" virtualno...

lijepi pozdrav svim novoupoznatima a ostalima porucujem, vidimo se na sljedecem AKTER-u!  :)

p.s. @ra: steta sta nisi ostao/prisustvovao aukciji i tomboli pa bi svojim ocima vidio zadovoljna lica ljudi/clanova koji su dobili vrijedne nagrade a bome bilo ih je jako puno...

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: akter šta
« Odgovori #14 u: Lipanj 01, 2008, 09:23:41 prijepodne »
A otkud si sad ti ispao?! Akvariji su bili slagani doslovno nekoliko sati prije i bili su izvrsno složeni. Ako si ti takav majstor mogao si doči pomoči i pridonijeti da izgledaju još bolje.
Što se predavanja tiče stvarno je svatko mogao pronači nešto što ga zanima, naravno ako ga zanima.
A da i nije bilo svega toga, tu je i nesebična humanitarna akcija i naravno druženje.
Upoznao sam puno krasnih ljudi koje ovim putem pozdravljam i bilo bi mi stvarno žao da nisam prisustvovao takvom nečem.
Ipak takvim asocijalnim tipovima očito sve to nije bilo dovoljno!

Offline vedranVŽ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1244
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Varaždin
  • 0 bodova
Odg: akter šta
« Odgovori #15 u: Lipanj 01, 2008, 09:32:33 prijepodne »
je bio ko na afteru, ili još ti svi spavaju? :(
Varaždin...

Offline schox

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 735
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: ZAGREB
Odg: akter šta
« Odgovori #16 u: Lipanj 01, 2008, 09:42:28 prijepodne »
Na žalost nisam bio i jako mi je krivo, ali moj posao i način života mi to ne dozvoljava.
Ok nije baš neki izgovor, ali zaista je tako.
Ja ne razumijem kako nekome tko ima 8 postova uopče dajete toliku pažnju i tolike stranice postova nakon muke koju ste odgulili na leđima i ne bih se uopče čudio da je to diverzija nekoga od bivših članova.
I još nekaj, bio sam na prvome akteru u G. kotaru i bez pretjerane organizacije i vremena je bilo predivno i prilično profesionalno ( mislim na predavanja ).
Jedino bih se osvrnuo na Vedranov nepotreban komentar o Zagrepčanima jer mislim da pljuvanju grada u kojem živiš a pogotovo pljuvanju zagrepčanaca ovdje nema mjesta. ( nIsam čuo da se kritiziraju spličani, ili turopoljci na ovome forumu )
Jer ovo nije bio skup purgera nego akvarista iz cjele Hrvatske a i šire. Pa ako je tko podbacio onda je to akvaristička populacija a ne Zagrepčanci.



Offline ra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 186
  • Spol: Muški   Lokacija: zgb
Odg: akter šta
« Odgovori #17 u: Lipanj 01, 2008, 10:12:35 prijepodne »
sve vas koji mislite da sam provokator ili nešto slično, ne razumijem!!!
rekao sam svaka čast trudu i humanitarnosti, cjenim, poštujem, pozdravljam i pohađam takve akcije
ako imate problema s mojim mišljenjem da mi je bilo loše, vaša stvar!
znam da je najlakše kritizirati i razmišljao sam si pisavši post dali sam prekritičan, ali jednostavno mi nije bilo dobro i šta sad!
vaš gnjev ne razumijem i mislim da nije opravdan

« Zadnja izmjena: Lipanj 01, 2008, 10:23:19 prijepodne od ra »

Offline sara16

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 353
  • Spol: Ženski   Dob: 33
Odg: akter šta
« Odgovori #18 u: Lipanj 01, 2008, 11:17:22 prijepodne »
ra ja te fakat ne razumijem...ljudi su se stvarno trudili da ovaj akter dignu na noge i naprave ga najboljim što znaju i uspjeli su u tome, po meni, a vjerujem i po mnogim drugim članovima koji su bili prezadovoljni. neznam kolko si ti u akvaristici, ali po komentarima koje si napiso vjerojatno još nisi ni ušo u taj svijet. ja sam sjedila preko puta rentinog akvarija i nisam mogla doć k sebi, koliko je taj akvarij dobro napravljen, u tolko kratkom vremenu (i ostali su bili odlični, ali ovaj je na mene ostavio poseban dojam). pokušaj ti složit jedan set up u 2h (ili kolko već) i da s njim budeš zadovoljan. ja to u ovih godinu dana još nisam uspjela.
jesi bio na predavanjima? pretpostavljam da nisi-jer da si bio vjerujem da bi bio puno zadovoljniji, i imao više poštovanja. mislim da se za svakog moglo naći ono nešto, što čovjeka čini zadovoljnijim...
ja sam prezadovoljna, puna dojmova...
okolica Zaprešića

Offline Crni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 918
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Rijeka
Odg: akter šta
« Odgovori #19 u: Lipanj 01, 2008, 11:31:50 prijepodne »
   I ja bi pohvalio akvarije. Odlicno su slozeni! Posebno bih pohvalio terarije jer su mi oni nesto sto nemam prilike vidjeti svaki dan pa su mi samim tim bili i zanimljiviji!
Evo, Delbi se zagrijao za pauka  :roll:, a ja za gekona  :D!
 :klap:

Offline ra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 186
  • Spol: Muški   Lokacija: zgb
Odg: akter šta
« Odgovori #20 u: Lipanj 01, 2008, 11:53:21 prijepodne »
ne vidim svrhu tih akvarija
predavanja nije bilo, onog koje je mene zanimalo

Offline vedranVŽ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1244
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Varaždin
  • 0 bodova
Odg: akter šta
« Odgovori #21 u: Lipanj 01, 2008, 11:57:27 prijepodne »
koji je ovaj tenkre, nebrem vjerovati..
sve me više podsjeća na lule-lule-a jedino je on bil tak upgl..
Varaždin...

Offline ra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 186
  • Spol: Muški   Lokacija: zgb
Odg: akter šta
« Odgovori #22 u: Lipanj 01, 2008, 12:06:48 poslijepodne »
lijep riječnik dosta govori o tebi

Offline sara16

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 353
  • Spol: Ženski   Dob: 33
Odg: akter šta
« Odgovori #23 u: Lipanj 01, 2008, 12:09:17 poslijepodne »
ne vidim svrhu tih akvarija
predavanja nije bilo, onog koje je mene zanimalo

a kaj je trebalo bit izloženo na akvarističko-terarističkom festivalu? auti?
meni su akvariji bili odlični, svrha je bila pokazati po jedan akvarij iz najzastupljenijih kategorija (nazovimo to tako).
ja sam bila na nekoliko predavanja, i bila su mi izuzetno zanimljiva (ako smijem izdvojit juruparijevo i davorovo, bila sam na hidrodinamici koraljnih akvarija-i naučila nešto novo)...
nije bilo jednog predavanja i to zato jer je žena bolesna i sad si se ti uhvatio za 'najslabiju točku' cijelog aktera...
okolica Zaprešića

Offline ra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 186
  • Spol: Muški   Lokacija: zgb
Odg: akter šta
« Odgovori #24 u: Lipanj 01, 2008, 12:13:57 poslijepodne »
imao sam slobodno jutro i htio sam to ić poslušat, međutim nije ga bilo a osim toga ničeg nije bilo