Travanj 27, 2024, 06:38:11 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Nogice za stalak  (Posjeta: 860 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline _Maniac_

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 211
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Osijek / Bilje
Nogice za stalak
« u: Listopad 13, 2013, 15:31:28 poslijepodne »
Pitanjce...

Ovako... kad sam si pravio stalak za juwel 60 prije nekog vremena stavio sam 4 nogice kojima lijepo mozes stelat visinu, tako da sve bude savrseno pod vaservagu... e sad mene zanima sljedece... vidim puno izrada stalaka i akvarija i sl... pa jel vi svi imate savrseno ravan pod??? ja ne kuzim...

trenutno imam cayman 80 (120L) i original stalak... al normalno kako pod nije skroz ravan, bilo je tu podbacivanja, postelavanja i tako toga... a da sam imao ove nogice sto se podesavaju ni pola se ne bi toliko mucio...

pa me sad zanima... zasto to nitko ne stavlja??? ima svakakvih nogica, za svakakve tezine... ono... ak se to moze stavljat za ves masinu, koja skace metar u zrak i ima kila, pa sta nije logicnije to stavit i za akvarij? :)
"...I kad nemas nista, imas oci za plakanje..."

Offline VlatkoZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 406
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb - Špansko
Odg: Nogice za stalak
« Odgovori #1 u: Listopad 13, 2013, 15:46:05 poslijepodne »
Naravno da je pogotovo sto je cijena te jedne plasticne nogice cca 3 kune

Offline pericasubasic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 304
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Čapljina
  • uvik kontra!!!
Odg:
« Odgovori #2 u: Listopad 13, 2013, 15:59:33 poslijepodne »
Vjerujem da profesionalci koji sami sebi rade stalak uvijek stave i takve nogice kojima mogu nivelirati stalak.
Ja sam recimo pravio ovih dana stalak za 300-litrasa,ali buduci da nisam osobno vario nisam htjeo ni majstora zamarat time.
Pod sigurno nece biti sto posto u liver,ali necemo trazit dlaku u jajetu. Meni ce recimo najvaznije biti posto mi stalak ima sest oslonaca da svaki od njih podnese ravnomjerno svoj dio.

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk now Free

Offline _Maniac_

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 211
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Osijek / Bilje
Odg: Nogice za stalak
« Odgovori #3 u: Listopad 14, 2013, 22:20:39 poslijepodne »
pa ok... al ono.. ak netko zavari cijeli okvir, pa sta je zavarit jos 6 djelica za nogice... ili recimo probusit rupu i narezat navoj za te nogice... neznam... ovi originalni stalci nemaju te nogice i to je po meni velika mana...
"...I kad nemas nista, imas oci za plakanje..."