Travanj 23, 2024, 16:27:16 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Tetra Fin  (Posjeta: 2190 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vikingica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 205
Tetra Fin
« u: Ožujak 29, 2007, 22:32:00 poslijepodne »
Poučena vašim postovima u želji da malo promijenim prehranu svojim zlatnima ribicama i pajčolankama umjesto Serine hrane za zlatne ribice pronašla sam Tetra Fin. Zanima me da li ste imali iskustva s ovom hranom, koja vam je od te dvije bolja i da li mi se samo čini da je ova Tetrina bolja jer se spominje na njoj recimo da je za boju, vitalnost itd.. dok na serinoj to nije navedeno (iako naravno to nemora biti pokazatelj)?I nažalost nisam uspjela pronači nikakve druge dodatke za svoje zlatne osim ove druge vrste hrane-šmrc . Da li im je bar ova bolja u odnosu na prijašnju?Što vi kažete..?
 

Offline zlatkica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 425
Tetra Fin
« Odgovori #1 u: Ožujak 29, 2007, 22:52:00 poslijepodne »
Pretpostavljam da govoriš o lističima...imala sam i tetrine i serine i nisam primjetila razliku...
Tetra fin ti je inače tetrina hrana za zlatne(za razliku od tetra min koja je univerzalna) i imaš više toga...npr tetra fin lističi,pa tetra fin granule...mislim čak i tabletice...
Da bi im još dodatno obogatila prehranu uzmi im neku živu hranu...mogu ti preporučiti jedino serin FD mixpur,jer ga koristim,zatim imaš biljne granule od Nutrafina(baš za zlatke),pomaže i da ti manje glođu bilje...zatim Sera O-nip tabletice koje se lijepe na staklo...moje su lude za tim(to je kombinacija žive i pahuljaste hrane),zatim tetrini goldfish sticks itd...
Ja ti svojima još i jednom u 10 dana ubacim prokuhani list salate,možeš i malo graška....

 

Offline zlatkica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 425
Tetra Fin
« Odgovori #2 u: Ožujak 29, 2007, 22:53:00 poslijepodne »
E da...i uzmi neke vitamine...ja imam sera fishtamin koje ili ukapaš u vodu ili stavljaš direktno na hranu...
 

Offline Vikingica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 205
Tetra Fin
« Odgovori #3 u: Ožujak 29, 2007, 22:58:00 poslijepodne »
Hvala ti..znaš što je najžalosnije?Zbilja tužno-u mom gradu uopće nije moguće naći ništa od navedenog osim hrane.Jako me to razočaralo...
 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Tetra Fin
« Odgovori #4 u: Ožujak 30, 2007, 09:05:00 prijepodne »
Potpisujem sve što je Zlatkica napisala, a u prethodnoj temi imaš web adresu na kojoj možeš sve naručiti...imaju uglavnom sve to, kako mi rekoše frendovi!