Travanj 29, 2024, 11:55:52 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: kupujmo hrvatsko?  (Posjeta: 10689 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blue

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 454
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #25 u: Svibanj 25, 2005, 17:52:00 poslijepodne »


Vidim da opet sve okrecete pa da vas podsijetim.


Kao prvo nitko mene nije maknuo sa hr.aquatice niti se itko distancirao od mene,svatko moze vrlo jednostavno otici na hr,aquaticu i pogledati kvalitetu i brojnost mojih postova te pogledati vase.Vi ste dosli kasnije i nakon odredenog vremena poceli izazivati neprilike (mozda vam site nije bio dovoljno posijecen tih dana).Nakon toga ja i ostala ekipa smo otisli a kako je hr.aquatica prosla nakon toga vidite i sami,vrlo je cudno da nakon sto smo mi otisli vi vise niste nastavili pisati na tom forumu.


A sad da te malo podsijetim sto je istina savasim(u mnozini jer vas je bilo vise,ti,Seba,Ars)rijecima da ne bi bilo da sam ja opet nesto izmislio.


Tvoj citat


"istina..iako nisam bio upoznat s tom činjenicom što se skripte tiče (dok nije krenulo ono srxxx), znam da je to napravljeno više iz zafrkancije ,a ostavljeno bez volje da se makne nakon uleta jakih dečki koji su se prijetili batinama, bejzbol palicama , mafijašima isličnim glupostima, što smo popratili salvama smijeha i jednim velikim "ignore users" prema tvojem sajtu... da li je to bilo u redu od nas? ne znam što ljudi misle o tome, al sigurno da nismo imali namjeru stavljati link prema sajtu zbog straha (?) od batina...čovječe


Sudeci po Sebinom odgovoru " Jednostavno odlueeno je da se jedan site teae reklamirati na akvarij.net-u i to je to.. " nije stvar u zafrkanciji nego u reklami,zato vas opet pitam zbog cega se logirate na ER a ne date svojim clanovima da doznaju bilo sto o nasem forumu?.Sumnjam da je Seba nesto radio bez dogovora sa tobom.Mafijaski obracuni,toljage i slicno kao sto sam vec naveo u gornjem postu nemaju nikakve veze sa mnom niti sa ER-om,to su postovi clanova jednog i drugog foruma i to moras raspraviti sa njima o cemu je bilo rijec ali naravno najlakse je bilo napasti ER.Nakon toga a ne prije toga,ste banirani.Da ne bi bilo iskrivljavanja istine evo vam link na temu da se svi uvijeru tko je sto poceo i napisao- [url]https://www.akvarij.net/forum//forum_posts.asp?TID=3413&P N=1&TPN=1[/url] .Naravno nezaobilazna je opaska o plati pa citaj savijete i slicne idiotarije.


Ne znam zasto ne shvacate da smo se mi maknuli sa hr.aquatice da se maknemo od vas?Zbog cega idete za nama i logirate se na nas forum ako je po gornjoj temi ocito vase misljenje o nama?Kao sto vidis u postanom linku,ocigledno je da ste banirani sa foruma i da ste bili na forumu pod laznim imenima.


Jos jedno iskrivljavanje istine


"Do prije mijesec dana bilo koji link i ime sa akvarij neta se je objavljivao bez problema, pa dobro, to mi je razumljivo, trebalo se svako malo spočitavat i sprdat, pa bi bilo bzvz da je bio stavljen word censor..iako mi nije jasno kako tiebi nije bilo jasno da se tako sprdaš i sa masom svojih članova..no dobro..."


Vi se sprdate sa svojim clanovima koji ne znaju za tu cenzuru (taj program se zove words censure pa je ocigledno da je rijec o cenzuri),na ER se to jos nikome nije dogodilo osim meni prije 2 sata kada sam kopirao svoj gornji post,lol.Da vas podsijetim na jos jedan slucaj vaseg sprdanja sa vasim clanovima(osim ove gore navedene teme i sta je sve nastalo od nje zbog vase cenzure)
[url]https://www.akvarij.net/forum/forum_posts.asp?TID=3230&PN =1[/url] ,nadam se da je ocito tko se sa kime sprda,kao sto sam rekao takvo sto se jos nije dogodilo na ER-u,a imamo i puno smijesniju zamijenu rijeci dok link na akvarij.net normalno funkcionira.


ovaj dio mi nije jasan- ako neko da lažnu (nepostojeću ) adresu onda se kao takav i ne može ulogirati , drugim rječima, kakva mu korist od toga?


To ni meni nije jasno ali su ta logiranja uslijedila nakon razvoja dogadaja sa gornjeg linka i kad sam
 

Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #26 u: Svibanj 25, 2005, 17:59:00 poslijepodne »


Stina i ja znamo da su kebabi i akvaristika usko povezani, samo se to ne može skužiti na forumu preko postova.... traganje za savršenim kebabom je potraga za savršenim set-upom u akvariju....... kad pojedeš dobar kebab odmah ti sve legne na svoje mjesto a bogme i staviš svakog na svoje mjesto....... da ne duljim.... to je viša sfera uma
Vraćam se odmah - Godot

Offline Mislav1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 320
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #27 u: Svibanj 25, 2005, 18:11:00 poslijepodne »


a moji savijeti su jedni od najboljih na cijelom netu





Koja samodopadnost
 

Offline Brada

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1478
  • Spol: Muški   Dob: 74
  • Lokacija: Zagreb
  • Brada
    • My Reef Aquarium
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #28 u: Svibanj 25, 2005, 18:23:00 poslijepodne »


Bavim se akvarijem na "rekreativnoj" bazi, sto znaci da u akvarij mogu investirati jako malo. Kad sam prvi put vidio "morski", krenuo sam u potragu za opisima i mogucnostima. Zahvalan sam svima na ohrabrivanju (zbog velicine kante od 112 lit), ali ne mogu prihvatiti da sam papak zbog pocetnog neznanja sa jedne, i financijske nemogucnosti sa druge strane. Smatram da "uceni" postovi na neimenovanim SITE-ovima predstavljaju svojevrsni expresionizam, ali su skoro neupotrebljivi u prakticne svrhe, te sam se zato priklonio ovom forumu (zbog hrpe dobronamjernih i ludih kao ja) i kategoricno tvrdim da nisam papak!!!










serrasalmus



Joined: 19 Mar 2004
Posts: 394
Location: Netherlands








Posted: Thu Aug 19, 2004 3:22 pm Post subject:
ne razumijem zasto ih uopce drkas, nek tam raspravljaju o zlatnim ribicama i black molijima a mi cemo ovdje o akvaristici... ima mjesta za sve, mulci tamo a iskusniji ovdje....

sad to hakiranje i te pizdarije to je neodraslo i dvosjekli mac... live and let live.. ja brijem da ima mjesta za sve, jednostavno ignoriraj... a ako ce bit cuda i problema takve stvari ja rjesavam na puno jednostavniji i efikasniji nacin .. sjednem u auto i odvezem se dole i izubijam od batina, da vidis ljepote zivljenja (ionako mi neki lik iz Osjeka duzi velike novce i fakin me zaboravio otvorio birc i glumi mafiju pa ako do toga dodje ih mogu posjetiti obojicu)



ja s tim klincima u biti nemam nikakvih problema dapace ima i nekih OK likova tamo,

Nema se smisla prepucati... zivot je prekratak da se u svojoj 35. foliram s nekim mulcem od 15... f*ck that..


isfrustrirao me ovaj post..

blue brisi to...
_________________
Zagreb - Sigećica
Samo glupost je vječna, sve ostalo može proći!!!!
http://www.bradareef.webs.com/

Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #29 u: Svibanj 25, 2005, 18:46:00 poslijepodne »


sad mi dođe da nešto kažem, al stvarno nema smisla...... Brada, svaka ti dala.... ovo je kako Krcko kaže, među top10 ujeba na forumu....
Vraćam se odmah - Godot

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #30 u: Svibanj 25, 2005, 23:03:00 poslijepodne »

Eto da se javi NESRETNIK koji je to sve uj*bo... a možda i nije?!?!



Ja sam se učlanio na elgance-reef SAMO radi DOBRIH informacija u vezi MORSKE akvaristike.

Slatkovodna me nije interesirala, jer je na znatno slabijem nivou, ali
RASTE, i tu sam sudjelovao da pomognem kao i svaki član na tom forumu...

(uglavnom, ne zove se forum elegance-River nego elegance-Reef!)



Iako priznajem čuo sam dosta o ekipi koja se ne slaže sa ovdašnjom
administracijom, otišao sam bez predrasuda na forum i takav sam tamo
bio, ALi...

Užasno me piknulo jadno i neodgovorno ponašanje glavnog administratora po imenu Bluereef.

DA, jednostavno sad vidim da su sve diskusije sa tobom bezuspješne, jer imaš neki film u glavi i sad sam te počeo žalit.

Iz čista mira si otvarao teme u kojima bi se javno ismijavao i vrijeđao ljude sa akvarij.net-a, kad bi oni pogriješili!

ZAMISLI, koja je sramota griješiti, da te ljudi na drugom forumu
prozivaju i ismijavaju se od tebe, te na tu foru VELIČAJU elegance-reef.



Ovo je istina, i nemam namjeru pisat ovdje laži, iako neki ljudi uživaju govorit da sam lažof itd...



Kad sam ja stao na stranu ljudi svog, ajmo reč matičnog foruma, onda ste se okomili na mene i govorili da sam agresivan itd...

I s vremenom sam i na neku ruku postao...

Ti Bluereef imaš užasno ponašanje, te si vrlo lak na riječima kad je
potrebno nekog izvrijeđat i reč da je budala, kreten, a
zaboravljaš(prečesto?) da si i ti čovjek kao i ti ljudi, i da ti isto
griješiš, pa nevidiš da su se na reefcentralu, akvarij.net-u, sloreefu
itd otvarale prije teme o tvojim greškama!



Uglavnom da skratim, nakon par dobivenih PMova od strane tebe i Maria,
gdje me optužujete za špijunažu i gdje ste rekli da sam poslan od pički
sa akvarij.neta, ja vam govorim kak stvari jesu i zqatražim da se mene
u vaše svađe NEuvlači.



I onda dolazi mir i tišina, elegance posječujem sve više i više,
družimo se, diskutiramo, dok jednog dana nisam se javio na tvoj post u
vezi reflektora koji povečavaju 341% od firme ATI!!!

Tu smo se zakačili, i ti si u nedostatku argumenata(dvije slike u
vlasništvu iste firme ne smatram dokazom!) počeo i mene i Mislava koji
je stao na moju stranu prozivao budalama niskog IQa.



Tu Mislav napušta elegance reef i onda se na njegovu kritiku svi lagano
obruše, jer zajedno smo jači i izvrijeđate čovjeka do kraja... samo
zato što je rekao da koristiš forum u osobne svrhe za prodaju.

Tu se okrečem na ono za što si mene optužio...

On je prodavao ribe i reklamirao ducan u kojem je radio,da li zabadave
ili za novce ne interesira me.Koliko znam takve stvari nisu dozvoljene
ni na akvarij netu,ne vidim u cemu je problem sto je onda baniran sa
ER-a?

Vidiš, tipično za tebe, okrečeš riječi i uveličavaš, a svoju sramotu skrivaš...

JA sam dogovarao razmjenu koralja preko PMa(znači
nemaš koristi od mene čim ne kupujjem od tebe i automatski FORUMu ne
pridonosim?????), SPOMENUO čovjeku koji je od tebe kupio klaune po
160kn da se mogu nabavit po 100kn i rekao čovjeku da može to i to kaj
hoče kupit u belugu i da mu ja to mogu poslat.

Koliko znam, ti isto kupuješ u Belugu i preprodaješ dalje, jel to onda
problem ako ja čovjeku koji nije u stanju tamo kupit činim uslugu jer
jednostavno hoču pomoć čovjeku... BEZ MOJE MARŽE.

Ovime NIKAKO nisam ugrozio forum jer je stvar o jednoj osobi i o PMu,
ovime sam vjerojatno ugrozio TEBE i tvoju trgovinu, a zbilja, strašna
ti je trgovina ako sam ti JA konkurencija...



Nakon toga, promjenio si mi password i rekao u e-mailu da zatvaraš
forum samo za uski krug ljudi, da više neče bit otvoren za sve, a ja
sam ti ljepo rekao ok i bok.

S time, da sam se 2 puta javio ljudima kao gost i dva puta si me obrisao, pokušavajući sakriti tragove da sam zbaniran...

Jer si znao da ljudi to neče

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #31 u: Svibanj 25, 2005, 23:20:00 poslijepodne »
I kamo sreće, ovdje se ništa neče brisat... niti če itko editirat tvoje postove...

A zaboravio sam se osvrnut na Maria iliti Serrasalmus-a...



Mario, ti si ok tip, fakat nemam ništa protiv tebe i nisam te nikad
izvrijeđao(Blue-a jesam i to jer sam bio izprovociran, sad mi je čak i
malo žao, da ne lažem i kažem puno...), jasno mi je da si sa Blue-om
dobar frend i to stoji, to poštujem, al vidio si i sam da nisam ono što
se priča nit sam imao ikakve destruktivne namjere...



Nisam poštivao politiku foruma i zbaniran sam, progutat ču to, al nemoj
molim te da ispadne brdo lažina moj račun, kad i sam znaš da nije tako.



A što se tiče onih fora da smrdim i da iza mene smrdi, to je apsolutna istina, pogotovo kad prdnem...

Največa je fora, da se mene proziva lažofom, isto kao i Arsa, Vedrana i
ostalu ZLU ekipu, a s druge strane se nude na prodaju fragovi pod
uvijetom da se ne spomene Blureefu... ha ha...

PA i najbliži "prijatelji" su te zajbali 10puta više nego ja sa svojim
PMom, al oni su i dalje tu, ulizuju se slatkim riječima... dok ja bez
dlake na jeziku kažem kako stvari stoje.

To je moja mana i zbog toga ispadam dosta puta seronja.

Znam to i priznam,



LP,

Vedran aka Stina



Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #32 u: Svibanj 25, 2005, 23:54:00 poslijepodne »
stina, sve razumijem, dobar čovijek i preko svega možeš preči, ali kako možeš preči preko vrijeđanja sa kebabom???
Vraćam se odmah - Godot

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #33 u: Svibanj 26, 2005, 00:06:00 prijepodne »

Citat: moto
stina, sve razumijem, dobar čovijek i preko svega možeš preči, ali kako možeš preči preko vrijeđanja sa kebabom???



Ma i to što kažeš, kakve opče veze ima offtopic među nama sa kvalitetom odgovora ovog site-a??!?!??



A da ti iskreno kažem, poslje kave danas sam otišao na kebab i majstor mi je složio taaaaaaaaaaaaaaak dobrog kebaba, najboljeg do sad...



A kad smo več kod offtopica Blue, to ti je isto s*anje kad si izvadio totalnu sprdačinu sa akvarij.neta(ono
kad Psyco(mislim, nisam ziher?) pita kak da jedan 16godišnjak zaradi
lovu na brzaka, a mi bacamo glupe fore tipa rad na ulici itd) i rekao da se ovdje šire nemoralnosti itd... i s time si htio dat do znanja da ovaj forum niš ne valja...

Pa mogu ti na to reč da za nekog koji ima tak puno posla pri
šverc...ovaj... farmi koralja(ma ovo ti sam spominjem jer za plave
akropore furaš frazu da su to tvoji uzgojeni koralji...),
administraciji svog sitre-a i foruma, imaš podosta vremena kad još i
sve offtopic teme u blabla stigneš pročitat na ovom forumu...

...forumu koji te uopče ne zanima i naravno, koji je ispod tvoje časti...


Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #34 u: Svibanj 26, 2005, 00:16:00 prijepodne »


Citat: Stina




A da ti iskreno kažem, poslje kave danas sam otišao na kebab i majstor mi je složio taaaaaaaaaaaaaaak dobrog kebaba, najboljeg do sad...





bit će novih inspiracija već vidim


žao mi je šta nisam mogao s tobom, al slijedeći put ja častim..... i to moraš probati onaj najljuči koji se radi po narudžbi.... ako sam ga ja preživio, preživjet ćeš i ti.... samo to moramo obaviti poslije podne a ne ujutro na prazan želudac...
Vraćam se odmah - Godot

Offline Krcko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1103
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb, Republika Pešćenica
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #35 u: Svibanj 26, 2005, 00:26:00 prijepodne »


Moto samo da znaš da mi je top lista sada jako zanimljiva


Ljudi moji, riješenje svih problema je IGNORIRANJE!!!


pa si vi sada mislite što je pjesnik tme mislio reći
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine!

Offline Max....sz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2222
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Ex. Roštiljator
    • Max Juhasz - Photography
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #36 u: Svibanj 26, 2005, 00:29:00 prijepodne »
Ja sam jedan od onih što pričaju o molijima i platijima, pardontj. Gupijima iapsolutno menije brigai što će netko o tome misliti, jer kako reče čovjek kojeg jako poštujem "Bavim se akvarijem na "rekreativnoj" bazi." (Brada)


Ovim putem samo želim poručiti "majstorima"akvaristike da imprepušam svu slavu, ordenje, novac i lijepe žene, a ja bum' sa ekipom "rekreativaca" s ovog i sl. sajtova pijuckao kafice, pivice ... i brbljao o obično-neobičnim stvarima u akvaristici .


P.S. - DejaVu ... sve ovo što su Stina a i ostalidoživjeli sam već prošao, ali ne u akvaristici ... nego di smo stali ... aha kebab reče moto !



Ženski pokret je prava stvar, naročito ako je ritmičan.

Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #37 u: Svibanj 26, 2005, 00:30:00 prijepodne »
Citat: Krcko



Moto samo da znaš da mi je top lista sada jako zanimljiva





morat ćemo jednom uz pivu utvrditi službenih top10 pa da ih obznanimo na forum
Vraćam se odmah - Godot

Offline blue

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 454
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #38 u: Svibanj 26, 2005, 00:36:00 prijepodne »


LOL,stina,kad skines sve bedastoce sa tvog posta dodes do istine.Kao sto sam i rekao clanovi koji daju lazne podatke biti ce eliminirani,to ti stoji u pravilima foruma i ne znam zasto se ljutis.Tu opet dolazimo do jednostavnog pitanja sa pocetka,zasto se logirate na forum kojeg mrzite i cije clanove omalovazavate?


Sto se tice privatnih poruka ja ti nisam poslao nijednu nego sasvim suprotno ti si ih slao meni.Ako zelis mogu ih postati tu da se bolje prisjetis.Mogu postati i poruku gdje prodajes murinu iz ducana u kojem radis te kako ce biti jeftinije ako je ti uzmes za njega.Intersantno je da u toj situaciji nisi spomenuo vogelfarmu i koliko kosta tamo-duplo manje-ali vjerujem da ti to nije bilo u interesu i da su takve informacije vezane samo za moje koralje.


Razlog zbog kojeg si se logirao na forum je vrlo jednostavan,poceo si raditi u ducanu i na ER-u si trazio musterije te informacije o poslovanju,cijene i slicno.Stvar je u tome sto sam ja to znao cim si se logirao te sam se odlucio malo zafrkavati s tobom i onda te maknuti,to je bilo odluceno odmah na pocetku.Smijesno je kako sam ti slao svakakve podatke o cijenama kad si me pitao za njih,lol,vidim da je cijena odredenih gobija onakva kakvu sam ti poslao a koju sam bubnuo bezveze.


Stvar je sto te je vrlo jednostavno skuziti,kao ravnu liniju,kad sam trazio pod kojim imenom si logiran i nisam bio siguran bio je dovoljan jedan smijesni post i da odmah uletis tu i otvoris ovu temu.Zatim si odlazio na ER pod svojim laznim nickom gledati reakciju.Nakon svega i nakon sto si baniran i po drugi putsi mi jos poslao i mail na kojeg sam se stvarno odvalio od smijeha.


Zasto se nemogu ulogirati na forum?
Pa bio sam u skladu sa pravilima, postao sam 1 post
tjedno
gdje li sam pogrijesio
Ivica





 

Offline blue

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 454
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #39 u: Svibanj 26, 2005, 00:43:00 prijepodne »


Da zavrsimo sa time i sa mojim pojavljivanjem na ovom forumu.Ocigledno je da se ne slazemo prema tome bitno je da se postuju pravila foruma na kojem si logiran,ako ti se ne svidaju nemoj se logirati,vi meni ne znacite nista,samo slova na ekranu a tako vjerojatno i ja vama.


Nemojte dolaziti na ER i logirati se pod laznim imenima,nema smisla i samo nastaju svade i prepucavanja.


Mi smo tamo a vi ste tu,tako je najbolje.
 

Offline vuky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 346
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #40 u: Svibanj 26, 2005, 02:03:00 prijepodne »
Sreca da me morska ne zanima.
Igrajte za nju, nasu voljenu,
Nek\' jace kuca to
Srce vatreno.

Offline Max....sz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2222
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Ex. Roštiljator
    • Max Juhasz - Photography
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #41 u: Svibanj 26, 2005, 07:27:00 prijepodne »
Ni mene, slijedećih 10-ak godina ziher ,a tada ćemo sve za morsku akvaristiku imati u "Konzumu" .
Ženski pokret je prava stvar, naročito ako je ritmičan.

Offline Brada

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1478
  • Spol: Muški   Dob: 74
  • Lokacija: Zagreb
  • Brada
    • My Reef Aquarium
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #42 u: Svibanj 26, 2005, 08:30:00 prijepodne »
Pazi što pišeš, pazi čak što misliš dok  pišeš,    "VELIKI BRAT" te gleda!!!!!!
Zagreb - Sigećica
Samo glupost je vječna, sve ostalo može proći!!!!
http://www.bradareef.webs.com/

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #43 u: Svibanj 26, 2005, 08:55:00 prijepodne »

LOL,stina,kad skines sve bedastoce sa tvog posta dodes do istine.Kao
sto sam i rekao clanovi koji daju lazne podatke biti ce eliminirani,to
ti stoji u pravilima foruma i ne znam zasto se ljutis.Tu opet dolazimo
do jednostavnog pitanja sa pocetka,zasto se logirate na forum kojeg
mrzite i cije clanove omalovazavate?

Prva laž u prvom odgovoru na moj post...

Ulogirao sam se pod STINA prvi put BEZ ikakve mržnje, več u
potrazi za znanjem, jer se na ERu može naučit o morskoj, više nego
ovdje...ZASAD.

Zašto omalovažavam?

Pa, ako me dobro sječanje služi, TI si počeo sa omalovažavanjem
cijelokupnog akvarij.net-a, i osobe po imenu Bach, gdje sam ja stao na
stranu te osobe, jer jednostavno nije u redu niti zahvalno pljuvat po
nekom kad nema priliku obranit se(ja sam tebi priliku dao i ti si je
prihvatio)...

Sve stvari sa Bach i neslaganja oko njezinih tvrdnji si ljepo mogao u
diskusiji na forumu napravit, a ne ismijavanjem na svom ERu.



Mogu postati i poruku gdje prodajes murinu iz ducana u kojem radis te
kako ce biti jeftinije ako je ti uzmes za njega.Intersantno je da u toj
situaciji nisi spomenuo vogelfarmu i koliko kosta tamo-duplo manje-ali
vjerujem da ti to nije bilo u interesu i da su takve informacije vezane
samo za moje koralje.

Interesantno je kako si ispao bedast po ko zna koji put, i još uvijek
piliš krivo, naime Figaro i ja se znamo osobno i puno puta smo pričali
o murini, stog ja sam mu rekao daj kupit ču ti je ja, imam neki
popust...

Pričali smo mi i o austriji i da je nema ovdje, bez brige, otišao bi
on, a možda i ja s njim tamo... al neda se nikom za austriju...



Razlog zbog kojeg si se logirao na forum je vrlo jednostavan,poceo si
raditi u ducanu i na ER-u si trazio musterije te informacije o
poslovanju,cijene i slicno.Stvar je u tome sto sam ja to znao cim si se
logirao te sam se odlucio malo zafrkavati s tobom i onda te maknuti,to
je bilo odluceno odmah na pocetku.Smijesno je kako sam ti slao svakakve
podatke o cijenama kad si me pitao za njih,lol,vidim da je cijena
odredenih gobija onakva kakvu sam ti poslao a koju sam bubnuo bezveze.

Ovo je nažalost notorna glupost.

Ja za dučan sam radio web, i nisam vezan nikakvim ugovorom, več više prijateljskim odnosom nego poslovnim.

Cijene sam se raspitivao jer sam želio od tebe kupit, al tvoj agresivan način prodaje me odbio.

Prodaja gdje SAMO od tebe valja...

Sa cijenama iz dučana JA nemam nikakve veze, kadkad imam samo sa
naručenom ribom, a Convict goby je došao pod imenom Cleaner Goby, tak
da i ova tvoj atvrdnja ne stoji.

Jednostavno si si dobar film u glavi sriktao, a ja ti nažalost moram
reč da je to sve halucinacija, bit če da neke stvari ostavljaju
posljedice.

A u ostalom, dobar si s Goranom, nazovi ga i popričaj.
Od tebe nisam kupio niš jer si jednostavno preNErealan.

Pa ja sam akvarista koji ima internet, sigurno je da ču pogledat gdi
valja i gdi je jeftinije i neču se oslonit samo na jednoj
informaciji... pa gdje bi onda završio?

Dobar primjer je kad me odgovaraš da kupim Live Rock iz Fiji-a, ili Tonge,
stavljajuči mi primjerak dva loša kamena govoreči kako su s*anje... pa
nije svaki kamen isti, al sigurno tonga sa tropskim organizmima se
nemože mjerit sa kamenom iz jadrana kojeg ti prodaješ...

Evo i Mislav če potvrdit, on je sigurno profitirao kod tebe...



Stvar je sto te je vrlo jednostavno skuziti,kao ravnu liniju,kad sam
trazio pod kojim imenom si logiran i nisam bio siguran bio je dovoljan
jedan smijesni post i da odmah uletis tu i otvoris ovu temu.Zatim si
odlazio na ER pod svojim laznim nickom gledati reakciju.Nakon svega i
nakon sto si baniran i po drugi putsi mi jos poslao i mail na kojeg
sam se stvarno odvalio od smije

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #44 u: Svibanj 26, 2005, 13:11:00 poslijepodne »
Opet moram citirat...moram se prvo ispričati što jučer nisam na sve
propisno odgovorio , ali 10 do 4 sam trebao krenuti na fax na ispit, a
ja u 4 još kuckao po tastaturi ( stigao sam na ispit, al bolje da nisam, ak nekog zanima )







Citat: blue

Vidim da opet sve okrecete pa da vas podsijetim.


Kao prvo nitko mene nije maknuo sa hr.aquatice   što ja nisam ni tvrdio, otišao si sam kada si otvorio svoj sajt niti se itko distancirao od mene, svatko moze vrlo jednostavno otici na hr,aquaticu i pogledati kvalitetu i brojnost mojih postova te pogledati vase.


     
     
     
     
     
   
   
     
     
     
     
     
     
     
     
   
   
     
     
     
     
     
     
     
bluereefCroatia20 Apr 20022308
2ZoranCroatia20 Apr 20021524
3VedranCroatia20 Apr 2002818

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #45 u: Svibanj 26, 2005, 13:57:00 poslijepodne »
Pitali me jučer neki ljudi - kako je sve počelo...e pa , ja sam
izbjegavao ovo napisati ili puno o tome pričati, ali više mi se ne
da...Blu, da te odma pripremim ovo ide tebe i samo tebe...priča ukratko
ide ovako..naglašavam- ovo je moja verzija, koju ne mogu dokazati u
potpunosti jer je pola priče išlo preko telefona, pa mi je malo i glupo
stavljati , ali dosta mi je više svega sranja oko tebe, Blu...

službena verzija početka cijele priče iza koje stojim imenom i
prezimenom i obrazom, početak svih kasnijih sukoba na akvarističkoj
internet sceni u Hrvata, koji su kasnije ispadali sve ružniji i
besmisleniji...

a ti me demantiraj ako misliš da nešto ne odgovara činjeničnom stanju



ti postovi su na starom akvarijnet forumu i nismo ih uspjeli prebaciti
prilikom preseljenja, ali mislim da ima back-up pa ako bude potrebe
mogu se pronaći i staviti gore



Healer/Ivan je u nekim svojim postovima naveo da neko iz Osijeka širi
priče da ga je Bluereef prevario za određenu svotu novaca ( mislim da
se radilo o 5 tisuća kuna)

Bluereef ga je javno zamolio da kaže o kome se radi

Healer je tada imao moderatorske ovlasti ( kao i Bluereef) i prepravio
mu je post u kojem ga je pitao o tome i mislim naveo neka imena

Blueref je popizdio... s punim pravom...Seba je popizdio...ja sam posebno popizdio..

Healera smo JAVNO, NA FORUMU izgrdili na pasja kola, oduzeli mu
moderatorske ovlasti, praktički rasplakali dečka ( imao je 16 godina
tada) i to je JAVNO PRIZNAJEM bila moja najveća greška do sada na ovom
forumu, jer sam bio pregrub prema njemu i nisam uzeo u obzir njegove
godine..Je -bio sam ljut jer to nije smio napravit, ali iskreno- nisam
smio biti toliko grub- još jednom -Ivane- oprosti- zbog tog mog
načina mi je i danas zaista žao...

Nazvao sam Blua- ispričao sam se zbog toga- razgovarali smo - sve ok, nije bed..

podržali ga na forumu... drugim riječima Blu, stali smo IZA tebe , jer
si u tom slučaju bio u pravu , htio si saznati informaciju koja je na
tebe i tvoju reputaciju imala negativan prizvuk i imao si to
pravo i kada se je javno spomenulo, trebalo ti se je, ako ništa
drugo reći barem preko PM- a pa napisati javno da je problem riješen/
nije riješen....stali smo iza tebe, a uslijedilo je ...

dan drugi- svi Blureefovi postovi su zamijenjeni upitnicima? naglašavam
da tada akvarijnet forum nije imao mogućnost da se vidi tko je
ispravljao ili nije postove,..zovem blua- velim mu da su svi njegovi
postovi na akvarij netu izbrisani-- on veli da nema pojma o tome...Seba
provjerava sve, ne nalazi nikakav trag hackiranja...zovemo Ivana- kune
se da nije... i nije..nije bio ulogiran u to vrijeme ..zovem opet Blua,
ostavljam mu dovoljno manevarskog prostora da se može bez beda
izjasnit- jesi li brisao postove? ako jesi-ok-bio si ljut, nema veze,
povući ćemo ih iz back-upa.. NISAM...

onda je neko hackirao sajt- idemo pratit aktivnosti i ip adrese da vidimo tko i od kuda... OK, dajte...

.Seba opet gubi par sati samo da se uvjerimo i vidi vraga, nekako je po
Ip rangeu i logiranjima korisnika skužio da sve ukazuje na Rab...



Ja ušutim, jer ne volim da me se laže u lice, pogotovo neko s kojim sam
si u to vrijeme bio dobar, ali nalazim opravdanja u lošoj privatnoj
situaciji oko stana..zagrizao sam i progutao..razočarao sam se, ali
nisam te otpisao ni prozivao , zvao sam te i dalje iako manje jer smo
ok razgovarali iako sam imao neki bljutav okus, a i bilo mi je zbilja
žao sranja koja su ti se privatno događala ...jbg...da li sam trebao
prekinuti sve kontakte? ne znam...mislio sam da ne...jbg, svi griješe,
pa ..ajd..

Seba? on je rekao samo da to nije u redu od tebe...

ali vidiš , seba je drukčiji tip...on ZBILJA ne voli da mu se laže ...i
zato je na temi o gnojenju biljaka sa CO2 , na svaki tvoj pogrešan
navod, spustio kontraargument..i to je tema gdje je sve puklo...jer si
ti ne daš proturiječiti..

iako smo se mi još koji puta i čuli to više nije bilo to..ja sam sa
svojim pokušajima smirivanja si

Offline blue

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 454
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #46 u: Svibanj 26, 2005, 16:15:00 poslijepodne »


Nazalost izgleda da morao opet postati iako sam rekao da necu vise.Sad stvarno ne znam da li ti namijerno zaboravljas kako je tocno bilo ili jednostavno ne mozete napisati istinu na ovom forumu.Nekome nesto ne stima sa IQ a siguran sam da nije meni,u sto se mozes uvijeriti ako pogledas stare postove sa tom temom.


Klasika koja se ponavlja godinama sa vama,svejedno je da li je Healer,Ti,Seba,Ars,Stina.....ili bilo tko tko je u kontaktu sa vama.Ne znam zbog cega se to dogada,da li imate kompleks manje vrijednosti,da li ocajno pokusavate biti neke face na akvaristickoj sceni ili tko zna sto,uglavnom non stop lazete o meni,kao sto je Healer tada rekao da sam nepouzdan jer sam duzan nekome novce i ne zelim platiti,sto je na kraju kao i sa svime sto pisete ispala laz.Konstantno nesto izmisljate da me napadate i omalovazavate a ironija svega je sto ste svi prvo bili odlicni frendovi sa mnom,naravno kada su vam trebali savijeti ,pomoci..itd.Ja nikoga od vas nisam zvao,nikoga nisam kontaktirao nego vi mene,vi ste zeljeli kontakt sa mnom,zvali ste me desetak puta dnevno i ja sam uredno i pristojno komunicirao sa vama govoreci vam sve sto znam bez ikakva ustezanja niti sakrivanja.


Kad je bilo to sa Healerom ti si bio na Rabu tu kod mene,ti,Sasa,Dubravko,dosli ste kod mene ja sam vas primio bez ikakvog problema,pokazao akvarije koje ste slikali i rekao sam vam sve sto znam i platio pice.Niti sam vas uvrijedio na bilo koji nacin,niti sam vas potjerao a jos manje naplacivao informacije.Nazalost prije nego sto ste vi dosli se dogodilo to sa Healerom i meni je jednostavno bilo dosta da me neko ocrnjuje na forumu i otisao sam te obrisao moje poruke.Obrisao sam ih zbog toga sto je to bilo drugi put a ne prvi da mi je Healer obrisao post i onda sam mu rekao da vise nece moje poruke brisati,i ja sam ih sam sve obrisao.Nazalost nakon toga ste dosli na Rab i kad sam vas upoznao bilo mi je neugodno sto sam obrisao poruke,ali sta je tu je.Nakon toga sam poceo pisati poruke ponovo sto se vidi na par postova i onda je krenulo opet.


Ne radi co2 nego radi ionskog izmjenjivaca,a jedina moja arogancija je bila sto sam rekao da je ionski izmjenjivac (kojeg je Seba koristio i propagirao) zastario i los sistem za dobijanje ciste vode i da je reversna osmoza bolja,i to je to.Nakon toga je krenuo cirkus koji je zavrsio sa time da ja unistavam more ,klasika.


I onda sam otisao na forum gdje sam se osijecao OK i u kojeg sam puno ulozio a to je bila Hr.aquatica,ali naravno Seba je dosao tamo sa istom pricom i zafrkavao dok ga nisam banirao.I sam znas da moderator ima takve ovlasti i radi toga i je moderator.Baniran je bio samo sa morskog dijela ali je cekao da se pokrene spika na ostalom dijelu foruma i opet poceo svadu koja je zavrsila sa time da je forum bio ugasen 2 dana.Nakon toga sam odlucio napraviti svoju stranicu,Elegancereef .Ja se nadam da ce se Mario javiti i reci svoje misljenje i istinu kako je nastao ER.


Ja nisam nikada vas kontaktirao i trazio bilo kakvu uslugu a vi ste mene tisuce puta i cijela ta prica se ponavlja konstantno.Ja vas ne trebam nimalo,uopce me ne interesirate,u zivotu nisam bio kod vas niti to zelim.I dan danas me zovu telefonom i sutra ce pisati kako sam im naplacivao informacije.


Nacin na koji cu ja voditi forum i stranice je moja privatna stvar,stvarno mi ne treba vas savijet o tome jer mi je jedan od prioriteta da taj forum ne bude kao ovaj.Ako ne bude ljudi ja cu ga ugasiti ili koristiti za druge namijene,meni je sasvim svejedno,za sada ja sam sasvim zadovoljan i dok budu i 2 clana tamo on ce funkcionirati.
 

Offline Krcko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1103
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb, Republika Pešćenica
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #47 u: Svibanj 26, 2005, 17:44:00 poslijepodne »
Oće ovo bit u tvrdom uvezu?
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine!

Offline Mario_B

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 152
  • Dob: 53 Lokacija: South of Heaven
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #48 u: Svibanj 26, 2005, 18:43:00 poslijepodne »
Mislim tu sam citamali neznam sto da kazem i napisem dase to ne razvlaci u trakavicu do sudnjeg dana,,, to su pisevi texta koje kad sam sinoc totalno smrvljen od posla vidio zvrtilo mi se da jnisam znao di mi je dupe, a di glava.. Gledam ovaj citat texta sto sam pisao dok sam cito lekcijuonom psiho-debilu Hongkongu i ne vidim kakve to ima veze s Bradom i jeli papak ili nije.. Kliknuh na reply i mislim sta da sad pocnem pisati, a da odnesem quick poantu mjest ovakvih kilometrarskih riplejeva ko je kome i kako i zasto i reko boli me k*** idem ja lijepo u kvart na pivo u coffeeshop.

kako je nasto ER i sto i kako s ERom? Its fairly simple to je ws mog jako dragog frienda Mirabela aka bluereefa pionira morske akvaristike u Hrvata. Kad si u takvoj sredini poput hrvatske prvi i napredan pa i recimo svjetski priznatu necem ko sto je on u toj struji je dost screwed situacija.. namecu ti se problemi, price, ljubomore, laznjaci, ogovaranja,profiterii sve to skupa ukomponirano s tvrdom bodulskom magarecom "Torcida RAB" glavurdom kulmilira u sapunice tipa ove.. Dali je Blue zlato, a neko drugi go*no ili obrnuto to ne zelim analizirati, mi smo friendovi razumijem njegovu pasiju, problemei bog zna happy sam zbog prijateljstva i sto smo tako dobro organizirana reeferska banda. Uslicnoj klimisto jezracila prije godinu i pol smo razmisljali o ideji svog foruma mjesto di bi se osjecali ko doma i isli ga zidat po tim nekim normama.Brija je bila isto najzad vise pocet gurat Blueov ducan o kojem covijek masta vec godinama i red je da on koji je iz nicega, apsolutne NULE digo tu sw akvaristiku u hrvata bude taj koji ce napravit prvu koraljnu farmu na nasim prostorima.. To se sve skupa razvilo u dobrom smjeru : kontakti su tu, mega akvaristi iz cijela svijeta, znanje i poznavanje materijena njegovoj strani i tu je falilo samo ovo zadnje firma, koja je sad isto dosla na svoje. Drugi dio price su prijateljstva nas dvadesetak sto se aktivno druzimo na tom forumu, cavrljamo o svojim akvarijima, uskacemo jedan drugom, razvijamo paralelno tankove i nasa prijateljstva.. Dobro zezanje! Plus to postojiposlovnidio foruma
nepristupacan clanovima vec samo klijentima s kojima firmaposluje namjesta sisteme, nabavlja pristupacan i kvalitetno aklimatiziran/aquarium ready live stock ect. Dugo sam vremena zagovarao Bluea da treba sirom rasirit vrata namamit ekipu na druzenje, ucit ih akvarijima, forsat promociju hobija etc..Na kraju kad smo to najzad i odradili site se pretvorio u sprdacinui djecji vrtic sa upadima i komentarima kako neznas sto pises i to na konto onog sto se prije 3minute skinulo s gugla..ringe ringe raja!! Uz sve to nadje se i lik koji pod zastavom kupujmo hrvatsko nam plasira svoje uzgojene klaunove po 100 kuna.. skupo i nece se na njima zaradit ali nema veze nasi domaci klaunovi mrak! Nesto ih se prodalo i kad se to zasitilo i vise nije islo taj isti lik ih gura na pmove i valja na malo isto po stotku..(hmm.. pojeo vuk magare, kaj da kazemo friendovima i klijentima koji su ih od nas kupili po 150??) Tako da je na kraju suma sumarum sve zajedno odluceno to sve skup razrezat to kraja i vratit se na stage gdje ce site bit posvecen friendovima i klijentima kako je bilo i prvobitno zamisljeno.
ER je u stealth modu, no naravno da kog zanimaju stvari i zeli se upoznat s nama ko covjek i druzti necemo mu rec da odjebe ili da da pare jer to je tajna zanata a mi smo heavy sverceri koji vas sve zele izlevatit za pare.. ( Pa ja zadnjih godinicu-dvije kako se druzim s hr. akvaristima nist drugo i ne radim vecdijelimsavjete istaru opremu...) Meni je rekoh migrena se pojavila i nemrem ono fakat radim zadnjih mjeseci ko crv da ustedim lovu stresan i odgovoran poso na aerodromu i dodjem doma, pogledam akvarij i odem na net pa se nastavim stressat oko tak pizdarija, glumit policajcaizgubila se cijela poanta. Stealth mode, nas 20-30 sve akvaristi zezanje i svi frendovi.. Bilo bi cool kad se ovo neb

Offline Brada

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1478
  • Spol: Muški   Dob: 74
  • Lokacija: Zagreb
  • Brada
    • My Reef Aquarium
kupujmo hrvatsko?
« Odgovori #49 u: Svibanj 26, 2005, 18:55:00 poslijepodne »
Moje je misljenje da bi pricu trebalo zavrsiti, a drustvo da se druzi kako nalazi za shodno, bez uvaljivanja (generaliziranja) u POST-ovima.
Zagreb - Sigećica
Samo glupost je vječna, sve ostalo može proći!!!!
http://www.bradareef.webs.com/