Ožujak 28, 2024, 19:18:10 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Pet Centar Rijeka  (Posjeta: 4258 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Pet Centar Rijeka
« u: Siječanj 08, 2010, 14:32:46 poslijepodne »
Stvarno mi nije u cilju zlonamjerno pljuvati po nekome, ali ovo šta sam danas čuo moram podijeliti sa vama... Razledavam ja tako u navedenom shopu danas, kupujem hranu za ribe. Prodavačica tipu krca biljke u vrećicu: evo ova i ova i ova. (prepoznao sam neke kripte i još nešto ostalo). Tip ispituje pitanja tipa da li će mu se te biljke razmnožavat a prodavačica odgovara da bi onda trebao stavljat tekućinu u akvarij(?!?! WTF?). Sljedeće pitanje je bilo da li treba izvadit bilje iz onih košarica u kojima ih je kupio. Prodavačica pita ako ima zemlju u akvariju. Tip odgovara da ima pijesak. A ona govori da onda može pustit i tako u košaricama, samo to stavit u pijesak. I onda odu tražit tekućinu za biljke. I slučajno skužim da tip u drugoj vrećeci ima 2-3 ciklida (ne pitajte koja jer se ne kužim) i mulica od 7-8 godina s njim sva sretna jer će valjda dobit ribice. A u košarici se još našao i kamen-raspršivač i 2m prozirnog crijeva... Kupio sam hranu, brzo platio i otišao jer mi je tlak bio na 1000...  Nadam se da sam nešto krivo skužio, stvarno se nadam... Jer ovakvo ponašanje i savijeti...

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: Pet Centar Rijeka
« Odgovori #1 u: Siječanj 08, 2010, 15:19:19 poslijepodne »
normalno za shopove ako baš ne naiđe neki prodavač/akvarist koji ti zna nešto reći....

u PC-u u Zg je slična situaciju...

Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline Mario

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 800
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Rijeka HR
Odg: Pet Centar Rijeka
« Odgovori #2 u: Siječanj 08, 2010, 17:16:27 poslijepodne »
Ah, Pet centar Rijeka :'( :'(
Ako se ne varam, tamo rade samo trgovci, ako su i to. X-(
Već duže vrijeme tamo idem kupiti samo ono što znam što je i za što služi. Informacije ne pokušavam niti dobiti od njih, jer bih se posvađao, a nisu oni krivi.
Krivi su oni koji su ih zaposlili i mislim da bi im trebalo zabraniti držanje životinja tamo. X-( X-(
Rijeka - Hrvatska

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Pet Centar Rijeka
« Odgovori #3 u: Siječanj 09, 2010, 14:22:58 poslijepodne »
Ma znam, nisu jadni trgovci krivi, krivi su oni koji su ih zaposlili bez ikakvog iskustva i znanja... To je kao da ja idem popravljat aute, hahahaha! Ali ipak... Radi se o živim bićima i na kraju krajeva dosta para, jer akvaristika nije baš najjeftiniji hobi... Svaka im čast na nekim cijenama opreme jer su stvarno konkurentni i jeftiniji od manjih lokalnih pet shopova, tako da tamo kupujem ono šta znam šta je, ono šta mi treba... Ali ostalo...  :down:

Offline marijofil

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 101
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Pet Centar Rijeka
« Odgovori #4 u: Ožujak 10, 2010, 22:49:28 poslijepodne »
nisu najjeftiniji niti što se tiče opreme

Offline ibanezfrelon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1398
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: krk
    • ART IMAGE
Odg: Pet Centar Rijeka
« Odgovori #5 u: Ožujak 15, 2010, 19:01:02 poslijepodne »
Imaju puno opreme.. ..i to je jedino dobro kod te trgovine.
Trgovci nemaju pojma o ničemu, ribe su katastrofa, više mrtvih nego živih po akvarijima..

Offline MARIETO88

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 124
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Pet Centar Rijeka
« Odgovori #6 u: Srpanj 19, 2019, 19:27:32 poslijepodne »
Pozz,
da li može neko preporučiti neku trgovinu u Ri sa akvarijskom opremom, a da nije Pet centar?
:/

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk