Travanj 29, 2024, 00:34:01 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Canon servis?  (Posjeta: 1232 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline v4nity

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 79
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb
    • v4nity
Canon servis?
« u: Listopad 25, 2011, 17:48:50 poslijepodne »
Da li netko zna jel tko u Zagrebu radis servis za Canon aparate (osim sluzbenog servisa)? Navodno je riknula elektronika, jer se ne zeli upaliti (radi se o aparatu Canon Powershot G7), pa me zanima jel netko kod nas rjesava takve kvarove i kolike su cijene servisa. Hvala unaprijed

Offline Ace

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb Grad
Odg: Canon servis?
« Odgovori #1 u: Listopad 26, 2011, 13:30:31 poslijepodne »
Hm neznam dal se radi o istoj stvari ali na mom powershotu prastarom imao sam problem da se nije htio upaliti..

Rekli mi u servisu da je preskupo to popravljati, nakon nekog vremena isprobavanja dal se hoće upaliti (nakon nekoliko mjeseci) upalio se i radi normalno.. nakon toga dogodilo mi se još jednom da se nije htio upaliti no našao sam rješenje negdje na netu.. nemogu se sjetiti gdje sam našao rješenje.. ali znam da sam napravio grešku da sam u isto vrijeme stisnuo tipku za gašenje fotića i izvadio usb kabel(za prijenos fotki) iz kompa..rješenje je bilo nešto u stilu izvadi i natrag stavi baterije u upali fotić uz to fotić mora biti kuštekan s usb-om u komp..

Očito da se fotić zblesira na neki način..

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: Canon servis?
« Odgovori #2 u: Listopad 26, 2011, 20:33:07 poslijepodne »
uf...canon servis ...sav se naježim... :D

prije nekoliko godina kad sam kupio svoj prvi canon... bio je stari model... i memorijska baterija nije radila...  na popravku je bio mjesec dana...
poslao sam pismo žalbe na sve canon servise čije sam email adrese mogao nači na netu...dakle po cijelom svijetu...

nakon dva mjeseca dobio sam novi aparat..koji sam i platio...a ne neki "popravljani"... izgubio živaca da sad dobijem plikove kad se sjetim  :D