Travanj 27, 2024, 18:23:21 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom  (Posjeta: 11089 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline locoo

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #50 u: Veljača 05, 2010, 19:41:36 poslijepodne »
al ne kupovati kemaikalije kineske moja preporuka cudne nuspojave

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #51 u: Veljača 06, 2010, 19:27:39 poslijepodne »
al ne kupovati kemaikalije kineske moja preporuka cudne nuspojave

reci što se desilo i što si koristio???
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

eriocaulonis

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #52 u: Veljača 07, 2010, 21:57:18 poslijepodne »
he he he, kaj imaš neko "veselo" iskustvo?




al ne kupovati kemaikalije kineske moja preporuka cudne nuspojave

Offline gmatanic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 844
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Slavonski Brod
  • ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #53 u: Ožujak 15, 2010, 19:13:07 poslijepodne »
Evo da oživim ovu temu pa da priupitam: kakvo je stanje sa grijačima u toj trgovini? Koje su cijene i isplati li se? Zanima me da znam ako se zaletim u skoro vrijeme do ZG. Ili znate možda neku drugu trgovinu u kojoj su grijači jeftini? Ili mi je bolje da jednostavno kupim u SB?
A koliko upitnih rečenica  :)
Give a man a gun, and he can rob a bank. Give a man a bank, and he can rob the world

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #54 u: Ožujak 15, 2010, 19:16:59 poslijepodne »
ovisi kolike jacine trebas... prije 10tak dana nisu imali malih grijaca... a mislim da je to sve jeftinije u akvateri... ili ovdje na forumu... ;)
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline gmatanic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 844
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Slavonski Brod
  • ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #55 u: Ožujak 15, 2010, 19:25:34 poslijepodne »
50 watta trebam
Give a man a gun, and he can rob a bank. Give a man a bank, and he can rob the world

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #56 u: Ožujak 15, 2010, 19:32:15 poslijepodne »
25w nisu imali... 50w je bilo... ali dal jos uvijek ima - najbolje bi bilo nazvati i pitati...  :up:
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline gmatanic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 844
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Slavonski Brod
  • ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #57 u: Ožujak 15, 2010, 19:37:20 poslijepodne »
E da... treba se toga sjetiti...  :D
Ali nemam broj telefona. Gledam na westgate-ovoj stranici, ali nema. Ima broj sa predbrojem 042, a to je za varaždinsku županiju - za sjedište firme.
A i volio bi čuti ako je netko kupio kakva su iskustva. Da ne bi kupio tamo, pa išao kupiti drugi za 2 dana  :)
Give a man a gun, and he can rob a bank. Give a man a bank, and he can rob the world

Offline Sipo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb - Malesnica
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #58 u: Ožujak 15, 2010, 19:46:07 poslijepodne »
Atman grijac u aquaterri 50w 70kn, 100w 75kn. Po meni su kvalitetni, imam 2, rade bezprijekorno. :up:

Offline gmatanic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 844
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Slavonski Brod
  • ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #59 u: Ožujak 15, 2010, 20:03:42 poslijepodne »
O pa nisam znao da je aquaterra u španskom. Ako je 70 kn, onda ne moram više tražiti i definitivno se isplati. U SB sam pogledao samo na jednom mjestu. Cijena: ne sjećam se sad baš točno, ali skoro duplo.  :-X
Give a man a gun, and he can rob a bank. Give a man a bank, and he can rob the world

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #60 u: Ožujak 15, 2010, 20:28:08 poslijepodne »
Ja sam prije dva mjeseca u onom velikom kakadu kupio od 25w Aquael za 78kn i po 50W su iste cijene bili

Offline gmatanic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 844
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Slavonski Brod
  • ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #61 u: Ožujak 15, 2010, 21:12:58 poslijepodne »
Zaletit ću se onda do tamo pa da vidim  ;)
Give a man a gun, and he can rob a bank. Give a man a bank, and he can rob the world

Offline locoo

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #62 u: Srpanj 30, 2010, 08:56:07 prijepodne »
Sory ljudi sto kasnim ali kada sam dodao Kemiju iz ovog dućana na ribama nekima mi se u preajama pojavilo hm.
Kako da objasnim u perjama kao da su im se žile proširile i vidi se krv . Kao da im je tlak skočio na 3000 .

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #63 u: Srpanj 30, 2010, 10:14:58 prijepodne »
Kemiju?

Offline ribafish

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 755
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #64 u: Srpanj 30, 2010, 10:27:14 prijepodne »
a u šaš!
bila sam u West Gateu pred nekoliko mjeseci u par navrata, muž je imao obaviti hrpetinu šopinga, a ja se dosađivala.
pojma nisam imala da sam čitavo to vrijeme i ja mogla šopingirati :( i to po velikom pet šopu!
umjesto da sjedim u suši baru i klopam dva sata.

makar nije ni to tolko loše prošlo  :-[

Offline luka 33

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #65 u: Srpanj 30, 2010, 10:47:23 prijepodne »
Sory ljudi sto kasnim ali kada sam dodao Kemiju iz ovog dućana na ribama nekima mi se u preajama pojavilo hm.
Kako da objasnim u perjama kao da su im se žile proširile i vidi se krv . Kao da im je tlak skočio na 3000 .


koju kemiju točno?

Offline duby

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Kloštar Ivanić
  • anćiman
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #66 u: Kolovoz 28, 2010, 22:22:01 poslijepodne »
Upravo se vratih iz Westgate-a i totalno razočaranje glede aq opreme. Ono što su imali kad se otvorio sada nemaju ni upola materijala. Razvukli po policama jedan te isti artikl  :down:. Radi samo jedna osoba i ne želi ti se ni obratiti sa pozdravom. Htjedoh kupiti nekih sitnih potrepština jer su jeftini a ni lipe nisam potrošio. Sad još idem idući tjedan u Buzin vidjeti kakva je situacija pa možda tamao ipak nešto i kupim.
Nedavno sam bio u njihovom dućanu u Osijeku  :'(..........
Kako imam nekoliko aq treba mi dosta stvari i spreman sam potrošiti no jednostavno mi ne dozvoljavaju. Bio sam i sa njihovim gazdom jednom prilikom i čovjek bi ti sve dao samo da kupiš nešto kod njega, čak smo i trgovali jer mi je dao dobar popust. Danas su mi poprilično pali  :down: i dobili veliki minus u mojim očima. Moram priznati da mi je žao ali ima trgovaca koji se trude (da sad ne reklamiram trgovine) i zadržavaju svoje kupce, kod njih to ne postoji!!

Zoo Repić: mislim da bi se trebali malo više potruditi oko Vaše maloprodaje jer u suprotnom ostaje jedino veleprodaja a Vaš asortiman baš i ne uzima previše trgovina.

Ne želim nikoga vrijeđati ni previše pametovati jednostavno mi je žao gledati kako to sve propada i kako tamo ljudi nemaju volje ni zašto.
Još jednom oprostite što sam direktan!
LP
L-010a, L-134, L-144, L-180,ancistrus long fin, L-191, L-201....

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #67 u: Kolovoz 29, 2010, 10:13:50 prijepodne »
To sto idete u takve ducane samo ih podržavate ..... kao da ne postoje bolji dučani. Ako mislite da se bolje prolazi ako sta kupili nešto jeftinije.. uuu varate se... moje 25godišnje akvarijsko iskustvo govori sasvim drugaćije... ako želiš pošteni komad opreme, tada je potrbno malo dublje u džep ruku gurnuti.
Ovo nije uvijek 100% točno, ali 90% je! no sve ovisi sa čime ste vi sami zadovoljni.

:) ... ja se ne volim oblaćiti u kineskim dučanima... tak isto ne želim niti opremu z takvim dučanima uzimati... izričito neprovjerene kemije ...

LP
Saša
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #68 u: Kolovoz 29, 2010, 11:02:05 prijepodne »
To sto idete u takve ducane samo ih podržavate ..... kao da ne postoje bolji dučani. Ako mislite da se bolje prolazi ako sta kupili nešto jeftinije.. uuu varate se... moje 25godišnje akvarijsko iskustvo govori sasvim drugaćije... ako želiš pošteni komad opreme, tada je potrbno malo dublje u džep ruku gurnuti.
Ovo nije uvijek 100% točno, ali 90% je! no sve ovisi sa čime ste vi sami zadovoljni.

:) ... ja se ne volim oblaćiti u kineskim dučanima... tak isto ne želim niti opremu z takvim dučanima uzimati... izričito neprovjerene kemije ...

LP
Saša

Sve ti je to moj kolega relativno,sad ću ja opisati svoje iskustvo sa "boljim dućanom",dakle trgovina u Osijeku prije dva tjedna koja glasi kao jedna od najboljih u gradu,tražim dva plastična ventila za zračnu pumpu,nedavno sam tu već kupio isti i gospođa izvadi i kaže evo dva regulatora za protok i uzmem easy carbo.Dođem doma i pogledam malo bolje kad ono nisu dva ventila,nego dva t razdjelnika na kojima na deklaraciji piše da su regulatori,što baš i nije točno,uzmem ec da otvorim kad ono on otvoren,ebate došlo mi da se vratim i to hitim prodavačici u glavu,na žalost gorivo do tog dućana me košta više nego ta 3 proizvoda.U srijedu idem ponovo u Osijek pa ću reći u trgovini što ih slijedi,to je najmanje što mogu učiniti.Nije riječ o pet centru ili repiću,riječ je o dogi-u.Greška moja je ta što nisam odmah pogledao,jer sam gledao što mi djeca rade i da ne sruše nešto sa polica,osim toga ta trgovina je na dobrom glasu pa nisma smatrao da trebam odvrtati čep na carbu,inače ja spadam u onu kategoriju koju je Pamook opisao u snjeguljici  :D :D :D

Offline gmatanic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 844
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Slavonski Brod
  • ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #69 u: Kolovoz 29, 2010, 11:15:32 prijepodne »
Ni ja ne kupujem baš u kineskim i sličnim dućanima, ali za pronaći neku drndu za par kn koja ti treba, a drugdje je nema (ili je ista takva 14 puta skuplja) su idealni
Give a man a gun, and he can rob a bank. Give a man a bank, and he can rob the world

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #70 u: Kolovoz 29, 2010, 15:11:01 poslijepodne »
To sto idete u takve ducane samo ih podržavate ..... kao da ne postoje bolji dučani. Ako mislite da se bolje prolazi ako sta kupili nešto jeftinije.. uuu varate se... moje 25godišnje akvarijsko iskustvo govori sasvim drugaćije... ako želiš pošteni komad opreme, tada je potrbno malo dublje u džep ruku gurnuti.
Ovo nije uvijek 100% točno, ali 90% je! no sve ovisi sa čime ste vi sami zadovoljni.

:) ... ja se ne volim oblaćiti u kineskim dučanima... tak isto ne želim niti opremu z takvim dučanima uzimati... izričito neprovjerene kemije ...

LP
Saša

Sve ti je to moj kolega relativno,sad ću ja opisati svoje iskustvo sa "boljim dućanom",dakle trgovina u Osijeku prije dva tjedna koja glasi kao jedna od najboljih u gradu,tražim dva plastična ventila za zračnu pumpu,nedavno sam tu već kupio isti i gospođa izvadi i kaže evo dva regulatora za protok i uzmem easy carbo.Dođem doma i pogledam malo bolje kad ono nisu dva ventila,nego dva t razdjelnika na kojima na deklaraciji piše da su regulatori,što baš i nije točno,uzmem ec da otvorim kad ono on otvoren,ebate došlo mi da se vratim i to hitim prodavačici u glavu,na žalost gorivo do tog dućana me košta više nego ta 3 proizvoda.U srijedu idem ponovo u Osijek pa ću reći u trgovini što ih slijedi,to je najmanje što mogu učiniti.Nije riječ o pet centru ili repiću,riječ je o dogi-u.Greška moja je ta što nisam odmah pogledao,jer sam gledao što mi djeca rade i da ne sruše nešto sa polica,osim toga ta trgovina je na dobrom glasu pa nisma smatrao da trebam odvrtati čep na carbu,inače ja spadam u onu kategoriju koju je Pamook opisao u snjeguljici  :D :D :D

Gle to je obostrana greška, ili greška u komunikaciji... uglavnom gledaj što kupuješ i broji koliko ti izvračaju novaca ... to pravilo je oduvijek važilo. Iako to što si napisao nema nikakve veze sa onim na što sam ja apelirao. Kvaliteta proizvoda.
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline ibanezfrelon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1398
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: krk
    • ART IMAGE
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #71 u: Kolovoz 29, 2010, 16:07:57 poslijepodne »
Citat:
inače ja spadam u onu kategoriju koju je Pamook opisao u snjeguljici   
:D :D

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #72 u: Kolovoz 29, 2010, 17:04:21 poslijepodne »
Kvaliteta proizvoda.

Znam na što si mislio,ali sam htio reći ni da kupovina provjerenih proizvoda i u provjerenim dućanima nije ponekad "bezbolna".

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #73 u: Kolovoz 29, 2010, 19:27:29 poslijepodne »
inače ja spadam u onu kategoriju koju je Pamook opisao u snjeguljici  :D :D :D

daj link da se još nasmijem  :D :D :D :D
a to s otvorenim proizvodom se i meni jednom dogodilo  X-(

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Westgate - dućan sa akvarističkom opremom
« Odgovori #74 u: Kolovoz 29, 2010, 19:57:29 poslijepodne »

daj link da se još nasmijem  :D :D :D :D
a to s otvorenim proizvodom se i meni jednom dogodilo  X-(

Evo kolega:

snjegu*ica i 7 batrljaka