Travanj 29, 2024, 05:15:04 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: pletenje, čohanje, etc.  (Posjeta: 611 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline prcagna

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški   Dob: 41
pletenje, čohanje, etc.
« u: Ožujak 11, 2009, 21:31:13 poslijepodne »
Moj paučuć koji je još uvijek ful mali makar sad ima 4 mjeseca zadnja dva dana izgleda ko da plete nogicama il da se čoha. onda stane. prvo sam mislio da se presvlači al stane i ode na drugo mjesto pa opet. jel moguće da su to grinje il šta?

I druga stvar, ne želi jest male žohare, mislim da ih se boji. istina je da sam mu davao čitavo vrijeme crviće ali ipak... baš je mala pi...ca...

Offline Tinny

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški   Dob: 31
  • Lokacija: zagreb
Odg: pletenje, čohanje, etc.
« Odgovori #1 u: Ožujak 11, 2009, 21:33:53 poslijepodne »
moguce je da plete mrezu i postavlja dlacice na nju ako ih uopce ima  ;)
=)

Offline puska

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 669
  • Spol: Muški  
Odg: pletenje, čohanje, etc.
« Odgovori #2 u: Ožujak 11, 2009, 21:49:48 poslijepodne »
A o kojem se pauku radi, mozda ga previse uznemirujes pa baca dlacice, a ovo za hrnu mi se cini skroz normalno jer moji jedno vrijeme hoce zohare onda im malo promjenim na cvrcke, zatim im dajem brasnare jer izgleda mi kao da ne zele jest istu hranu stalno, mozda je sit pa ne zeli jest, mislim da ce on pojest ak bude gladan ;)

Offline prcagna

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški   Dob: 41
Odg: pletenje, čohanje, etc.
« Odgovori #3 u: Ožujak 11, 2009, 22:00:46 poslijepodne »
Vrsta je Brachypelma albopilosum, a nisam ga još vidio da plete mrežu tak da nisam ni siguran dal to radi uopće, znam da se voli zakapat.
Kad sam ga vidio da to radi nisam ga dirao nego sam pogledao kroz staklo, no možda sam ga uznemirio tim žoharom što sam mu ga pokušao dat, pa sad ne znam.

Offline puska

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 669
  • Spol: Muški  
Odg: pletenje, čohanje, etc.
« Odgovori #4 u: Ožujak 11, 2009, 22:13:20 poslijepodne »
Ma mislim da nije nista ozbiljno pusti ga da radi svoje valjda zna sta radi ak su temp. i vlaga ok ponudis mu hranu ak nece izvadis i kroz koji dan opet ponudis i to je to mislim da nema razloga za zabrinutost al pricekaj jos da ti netko iskusniji od mene odgovori