Travanj 28, 2024, 17:07:56 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: kamo su nestali oglasi?  (Posjeta: 5802 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Werther

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: München
    • Betta Svijet
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #75 u: Veljača 02, 2012, 22:54:54 poslijepodne »
Baš se zakomplicirala cijela ta priča, nadam se da će se sve razjasniti uskoro... -?

Barem da se može pokloniti nešto čega netko ima viška, jer bolje i pokloniti nekome nego da se baci! :)

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #76 u: Veljača 02, 2012, 23:25:05 poslijepodne »
Moram priznat da me ovo zateklo, mislim taj zakon i to nisam mislio da je to toliko ne zakonito, tj. da su tolike globe, a ne bi htio da vedranu sjednu za vrat jer je sa ovim forumom napravio puno ljepoga za sve nas, naravno uz pomoć ekipe koja to sve kuži i zna, tako da jbg... ak se mora, mora se....

nego vedrane, onda složite podforum zamjene,trampa ili nešto u tom stilu pa da se ekipa mijenja :) znam da bilo puno posla oko toga, ali da bi bilo zanimljivih zamjena, to svakako  8)

Offline majstor76

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2447
  • Spol: Muški   Lokacija: Kutina
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #77 u: Veljača 02, 2012, 23:33:56 poslijepodne »

nego vedrane, onda složite podforum zamjene,trampa ili nešto u tom stilu pa da se ekipa mijenja :) znam da bilo puno posla oko toga, ali da bi bilo zanimljivih zamjena, to svakako  8)

To bi bile trampe u stilu : mijenjam kosaricu kripti za 20 kn  :D

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #78 u: Veljača 02, 2012, 23:42:56 poslijepodne »

nego vedrane, onda složite podforum zamjene,trampa ili nešto u tom stilu pa da se ekipa mijenja :) znam da bilo puno posla oko toga, ali da bi bilo zanimljivih zamjena, to svakako  8)

To bi bile trampe u stilu : mijenjam kosaricu kripti za 20 kn  :D
:D :D  :up: ova je dobra...

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #79 u: Veljača 02, 2012, 23:46:28 poslijepodne »
To bi bile trampe u stilu : mijenjam kosaricu kripti za 20 kn  :D

20kn +  PDV  >:(
« Zadnja izmjena: Veljača 02, 2012, 23:59:28 poslijepodne od Marko_Sp »

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #80 u: Veljača 02, 2012, 23:49:34 poslijepodne »
ma joj kud ode ova tema, stvarno dosta mi politike, na koji god program na tvu stavim, sve neka politika, dodem ovdje opet politika, s kim god sjednem, kuka ili politiku spominje, jaoo svasta.. zakon ko zakon, neka se napravi onako kako treba biti, meni svejedno, ipak moramo postovat forum kakav god da jest, kome smeta, nemora tu ni bit.. ionako nemamo nikakav glas, jer smo mali ljudi, tako da nas i vecina izglasa da se neuvodi ovaj zakon na forum, opet bi se stavio, takav je zivot, idemo dalje kako kaze mamić...  :D ;)

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #81 u: Veljača 02, 2012, 23:49:49 poslijepodne »

nego vedrane, onda složite podforum zamjene,trampa ili nešto u tom stilu pa da se ekipa mijenja :) znam da bilo puno posla oko toga, ali da bi bilo zanimljivih zamjena, to svakako  8)

To bi bile trampe u stilu : mijenjam kosaricu kripti za 20 kn  :D

da naravno, a čuj i to je trampa... 8)

nego bio sam jednom pročitao u oglasima da malky nekaj kupuje, tipa filter ili neznam kaj ili mijenja za divlje patke...  8)
malky jbg. nemrem se sjetit kaj je točno bilo ali bilo mi je smiješno :)

nekaj tog tipa fali... da se malo nasmijemo, a možda i nađeš nešto kaj ti treba..hehe


Offline Rocker

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 119
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Čakovec
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #82 u: Veljača 02, 2012, 23:59:01 poslijepodne »
 :funny: Di se ti nades :D :D

Offline Riky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 133
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #83 u: Veljača 03, 2012, 00:55:46 prijepodne »
meni tak fale ti oglasi, sad kad sam se logirao sam po inerciji išao skrolati odmah prema dolje na oglase  :'(
Carpe diem!
''...šaka suza, vrića smija...''

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #84 u: Veljača 03, 2012, 01:05:31 prijepodne »
i meni također..  ;)

nista bez oglasa, nadam se da ce se ubrzo vratit iz remetinca kako kolega stomed kaze..  :D

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Re: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #85 u: Veljača 03, 2012, 01:06:36 prijepodne »
Mijenjam mlade ocellatuse za kilu cvaraka..(ili za Bana Jelacica komad lol)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Re: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #86 u: Veljača 03, 2012, 01:38:14 prijepodne »
Mijenjam mlade ocellatuse za kilu cvaraka..(ili za Bana Jelacica komad lol)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Čvarke smo pojeli.  8)

Jel ti odgovara table špeka radije, i eventualno još jedna tanka češnjovka?  :D

Offline vladomir

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 118
  • Spol: Muški   Dob: 74
  • Lokacija: Pula
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #87 u: Veljača 03, 2012, 08:05:35 prijepodne »
            Evo pravo rješenje, češnjovka bi došla kao PDV.

Offline Microsorium

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 500
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Split
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #88 u: Veljača 03, 2012, 08:48:30 prijepodne »
ma ne razumite problematiku.
ovo ukidanje oglasa je znak podrške nama Dalmatincima nenaviknutim na snig.
a zamelo nas dobro - pa kad je već ovdje zastoj neka bude i u toj najunosnijoj trgovinu u državi!

Kad mi krenemo plaćat porez na biljku, dvije ili ne daj bože stručak, gotova recesija, pun proračun
iz pobjede u blagostanje.

Nek ljudi iz akvarij.neta odrade šta moraju, hvala im unaprid, a mi ćemo se nekako prilagodit - jer nema druge
ipak smo mali
jedino da svi prominimo nick u Todorić onda ne bi bilo problema  ;)

Offline vuky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 346
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #89 u: Veljača 03, 2012, 08:58:59 prijepodne »
Nisam siguran je li i razmjena dozvoljena ovim zakonom. Jer i na taj nacin se stjece neka materijalna korist. I sto to znaci redovito? Poprilicno sirok pojam.

Ne vidim jasno sto je zakonodavac htio ovim zakonom. Pisu pravila koja se mogu tumaciti na razlicite nacine. No, ja nisam pravnik pa mozda iz tog razloga ne vidim jasna pravila u ovom zakonu.

Inace, podrzavam da se oglasi maknu dok se ne razjasni situacija. Glupo bi bilo da netko pokupi priavi i kaznu a pogotovo ljudi koji vode Akvarij.net. Jedino mozda oglasi u kojima je dozvoljeno samo pokloniti. Ili cemo i na poklone placasti namete. A mislim i da to postoji u nekom zakonu.  :rolleyes:
Igrajte za nju, nasu voljenu,
Nek\' jace kuca to
Srce vatreno.

Offline tvsb

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 193
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: SB
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #90 u: Veljača 03, 2012, 09:26:59 prijepodne »
ma ja uopce ne dvojim, treba li maknut oglase ili ne, admini ce napravit ono što moraju, meni samo tlak skoci, i prokljuca želucana kiselina, kad se krene raspravljat o "novim" zakonima   :nerd:
sretno sa uredbama, i novim zakonom, ja cu ga postivat, kao i sve ostale do sad. :up:

Offline gstaraz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1165
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Rijeka
  • Pelcer po pelcer...
    • altbierbude
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #91 u: Veljača 03, 2012, 09:42:29 prijepodne »
ma ne radi se ovdije o oglasima i porezima... to je jednostavno jedan od poteza u ratu za kontrolom mreže ...

na žalost kolko vidim, bit če to prilično kratak rat, pošto če ga, kolko vidim dobiti bez imalo muke :( 

Šteta :(  ... bilo je lijepo dok je trajalo ... kratak trenutak slobodne informacije...  :'(

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #92 u: Veljača 03, 2012, 10:21:35 prijepodne »
"Oni" su uvek imali kontrolu nad internetom, samo sto sad to odlucili i legalizovati.  ;)

Sefe, ne daj se...  ;)
"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #93 u: Veljača 03, 2012, 10:52:26 prijepodne »
malo sad citam cijelu temu i ne vidim razliku izmedu prodavanja filtera, akvarija, ili kaj ja znam kaj, i prodavanja auta na jakusevcu, kaj ce i to ukinut...
kaj da delam sa starim autom, da ga gurnem u savu... da akvarije i terarije razbijemo jer ih nesmijemo nikom ponudit...
jos malo cemo morat obrte otvarat da bi kupili vrecu krumpira od bakice koja ce morat imat firmu zbog 200 kila krumpira kolko joj je rodilo, da sve bude po propisima..

sve u svemu prestrasno...
R-46

Offline gstaraz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1165
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Rijeka
  • Pelcer po pelcer...
    • altbierbude
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #94 u: Veljača 03, 2012, 11:14:21 prijepodne »
"Oni" su uvek imali kontrolu nad internetom, samo sto sad to odlucili i legalizovati.  ;)

Sefe, ne daj se...  ;)

Nisu je uvjek imali; Ilegalna kontrola nije kontrola, več kriminal ;)
...počelo se sa planom da to bude pod kontrolom, no tokom samog razvoja mreža se kontrola izgubila (slučajno ili namjerno, to je može biti predmet debate... "slučajno ne postoji ;) "), da bi sada opet uletili "naoružani i nabrijani" :)

Citat:
...At the same time, the creation of “cyberlockers” like Megaupload — essentially file hosting services that make it possible to upload and download files at will — and new cloud computing solutions mean that information and files are no longer stored on physical devices or on computers; they are stored “in the cloud.” As you might imagine, this opens up a number of very real security questions. As The Washington Post’s Vivek Wadhwa pointed out at year-end, the risk of a "cloudburst" event where there is a major security breach of a cloud-based storage system is increasingly likely in 2012.

The best comparison might be to the financial markets, where the major banks and financial intermediaries simply lost control of a system that rapidly spun out of control. Complex new derivative products made it impossible to understand how much money was at risk, and even with whom you were doing business. Massive hedge funds and investment bank trading desks created “dark pools” of liquidity where they can buy and sell large blocks of stock anonymously using computerized trading programs. A new “shadow banking system” developed, making it easier to put money to work without being subject to regulatory oversight or capital guidelines. The result was a dramatic increase in trading volatility, the collapse of entire markets and freakish events like the Flash Crash of 2010, when the market lost nearly 10 percent of its value in just minutes...

Problem je što je infrastruktura mreže u "njihovim" rukama i u slučaju potrebe mogu je "isključit" kad žele (naravno, ne žele, jer im je puno korisniji svijet sa brdo uloganih zombija pod okom nego svijet bez takvog instrumenta)... tako da je to u startu izgubljena bitka. (ako se to uopče može nazvati bitkom... prije možda koprcanje).
...no to su več polemike... mislim da je jasno što sam želio reči.
-Koga hočeš da boli patak za dve biljke ili dve ribe koje češ prodati  ...izračunaj kolko bi koštalo organizirati kontrolu tih transakcija a koliki bi bio profit za institucije u obliku poreza od istih :roll:

Sefe dajse... ;)

Offline majstor76

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2447
  • Spol: Muški   Lokacija: Kutina
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #95 u: Veljača 03, 2012, 11:29:39 prijepodne »
viš, da su moji na vlasti ne bi imali ovakvih problema, sve bi braćo bilo društveno, čak  i javna pogubljenja budalaša koji su pisali ovakve općenite i neprimjenjive zakone  :diablolol:  :D :D :D

Vidim izvjesne poveznice izmedju tvoje i sjevernokorejske kadrovske politike (googlaj Pak Nam-gi)  :D .

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #96 u: Veljača 03, 2012, 11:31:17 prijepodne »
Nisam siguran je li i razmjena dozvoljena ovim zakonom. Jer i na taj nacin se stjece neka materijalna korist. I sto to znaci redovito? Poprilicno sirok pojam.

Ne vidim jasno sto je zakonodavac htio ovim zakonom. Pisu pravila koja se mogu tumaciti na razlicite nacine. No, ja nisam pravnik pa mozda iz tog razloga ne vidim jasna pravila u ovom zakonu.

Inace, podrzavam da se oglasi maknu dok se ne razjasni situacija. Glupo bi bilo da netko pokupi priavi i kaznu a pogotovo ljudi koji vode Akvarij.net. Jedino mozda oglasi u kojima je dozvoljeno samo pokloniti. Ili cemo i na poklone placasti namete. A mislim i da to postoji u nekom zakonu.  :rolleyes:

zakone moze tumaciti samo zakonodavac kako njemu pase, mi nemozemo jer nas moze opaliti po nosu kako god da okrenes
-a ovo, ako je vec stvarno kaznjivo nebih se cudio da i forum kazne zbog toga, neki ljudi i ovako jedva cekaju da te prijave..nebi bili sretni inace :)

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #97 u: Veljača 03, 2012, 11:33:53 prijepodne »
viš, da su moji na vlasti ne bi imali ovakvih problema, sve bi braćo bilo društveno, čak  i javna pogubljenja budalaša koji su pisali ovakve općenite i neprimjenjive zakone  :diablolol:  :D :D :D

Vidim izvjesne poveznice izmedju tvoje i sjevernokorejske kadrovske politike (googlaj Pak Nam-gi)  :D .

sta ti tu seres o sjevernoj koreji i milom vodi.. pogle na telki..svi su plakali kad ju umro, i kog god da pitaju novinari svi kazu da njim je fakat super zivit  u koreji
i btw..o tim pogubljenima i masovnoj gladi nema nikakvih dokaza
 :)

Offline Grale

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1916
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #98 u: Veljača 03, 2012, 11:37:37 prijepodne »
Ljudi ajmo se privremeno prebacit na Njuškalo. Dio stavlja oglase za akvarističku opremu i tu i tamo. Samo je moj savjet da stavljate sve oglase pod Ribice (gdi je manja gužva) nego pod "Oprema za kučne ljubimce".

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #99 u: Veljača 03, 2012, 12:35:54 poslijepodne »
aj dosta teme, izmislit ćemo nešto..

najvjerojatnije ćete svi fino ispunjavat propisane obrasce tipa :

Imam viška anubiasa, dobro je rodilo..
Eto malo se hvalim...mogu vam se i preko PPa hvalit ako hoćete


ili :

Imam TetraTEC600 i malo mi je bezveze..kome nije?

i tak.... ma, OTPOR!!!! :D :D