Travanj 27, 2024, 23:32:20 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: kamo su nestali oglasi?  (Posjeta: 5801 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #25 u: Veljača 02, 2012, 11:46:50 prijepodne »
Okej, nije problem ispuniti podatke (barem meni), ali to onda znači da bi za svaku transakciju trebalo državi platiti neki doprinos ili...ne razumijem baš?

Ma ne, tako je i na Njuškalu...traže te podatke iz ne znam kojeg razloga jer nitko ne provjerava da li su podaci točni.

Razlog je novi zakon!

Offline tvsb

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 193
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: SB
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #26 u: Veljača 02, 2012, 11:48:27 prijepodne »
ako se radi o zakonu sa linka, svejedno ne kuzim kakve to veze ima sa nama, ovaj zakon se odnosi na registrirane/neregistrirane djelatnosti, jeli djelatnost to što nam rastu biljke u akvariju, ili nam se ribe razmnože, ili hocemo poklonit ili prodat neki komad opreme koji stoji i skuplja prasinu ?
Ili ce kad god netko proda neku biljku ili ribu itd. dolazit inspekcija da utvrdi jel to djelatnost ili nije ?
bas me zanima koje su to stvari koje se moraju uskladit ?

Offline Pancho_Villa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 795
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #27 u: Veljača 02, 2012, 11:51:09 prijepodne »
Okej, nije problem ispuniti podatke (barem meni), ali to onda znači da bi za svaku transakciju trebalo državi platiti neki doprinos ili...ne razumijem baš?

Ma ne, tako je i na Njuškalu...traže te podatke iz ne znam kojeg razloga jer nitko ne provjerava da li su podaci točni.

Razlog je novi zakon!


Jasno mi je da je razlog novi zakon, samo kažem npr. na Njuškalo možeš upisati bilo kakve podatke od kojih niti jedan ne mora biti točan, pa čemu onda sve to?

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #28 u: Veljača 02, 2012, 11:52:44 prijepodne »
Ima puno ljudi (ne ovdje, nego recimo na njuškalu) koji se bave nekom djelatnosti tako preko oglasa, bez da uplaćuju porez državi, a zarade poprilično na tome. Zakon je da suzbije sivu ekonomiju,

I po meni to je u redu, jer zašto bi ja plaćao porez na plaću i PDV u trgovini, a netko preko oglasa zarađuje i ne plaća ništa, a ima sve benificije (koje i nisu nekakve u ovoj državi) kao i ja.

Ne, neće se državi uplaćivati ništa od oglasa, poretz na tu robu je već plaćen. Ali ako netko trguje u puno većim iznosima (10 000 pa na više mjesečno), onda će vjerojatno biti meta inspekcije.

To je barem moje viđenje tog zakona.

Stvar nije loša, ali vjerujem da će biti kod nas slučajeva gdje će se ići u ekstreme, gdje ćeš nekome pomoći ožbukati kuću za 1000kn, a doći će ti inspekcija radi toga.
« Zadnja izmjena: Veljača 02, 2012, 12:04:39 poslijepodne od Nuclear »

Offline ShockViper

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Rijeka
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #29 u: Veljača 02, 2012, 11:52:49 prijepodne »
ako se radi o zakonu sa linka, svejedno ne kuzim kakve to veze ima sa nama, ovaj zakon se odnosi na registrirane/neregistrirane djelatnosti, jeli djelatnost to što nam rastu biljke u akvariju, ili nam se ribe razmnože, ili hocemo poklonit ili prodat neki komad opreme koji stoji i skuplja prasinu ?
Ili ce kad god netko proda neku biljku ili ribu itd. dolazit inspekcija da utvrdi jel to djelatnost ili nije ?
bas me zanima koje su to stvari koje se moraju uskladit ?


I ja baš gledam i eventualno bi se to ticalo samo riba i biljaka a ne rabljenih stvari s tim da spominju ako je to samo povremeno da ne spada pod taj zakon tako da bi se i ribe i biljke mogle provuć.
Ali to je samo moje mišljenje kao laika trebao bi to pogledat nekakav odvjetnik i reć (jezik na kojem su napisani zakoni ja ne razumijem :D ).

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #30 u: Veljača 02, 2012, 12:04:47 poslijepodne »
Uskoro i NJuškalo i Plavi Oglasnik će za internet oglašavanje morati uzimati podatke za male oglase (ime, prezime, OiB)

Radi mi šogorica u Oglasniku i baš mi nedavno o tome pričala za sada samo uzimaju za tiskana izdanja uskoro i za internet...

A kad daš ime i prezime i OiB lako se provjere da li su podaci točni ili lažni, ali ako daš lažni OiB i lažno ime i prezime onda to nema smisla :D jer još nije profunkcioniralo obavezno prijavljivanje broja mobitela kojima se još uvijek ne može ući u trag jer se šverceri koriste prepaid brojeve kad to bude regulirano kao vani onda će porezna vrlo lako ući u trag preprodavačima koji vrte velike cifre...

I naravno dok zakon ne bude kažnjavao zatvorom kao u Njemačkoj zbog davanja lažnih podataka.

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #31 u: Veljača 02, 2012, 12:09:38 poslijepodne »
Njuškalo već nekoliko mjeseci uzima, točnije ne možeš predati oglas bez svih podataka.

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #32 u: Veljača 02, 2012, 12:39:24 poslijepodne »
isti ti vrag..internet i tako nije anoniman i svatko je budala tko to misli. i kod nas vec duze vrjeme ima tko se bavi bas time i kontrolira oglase i internet. a ako koristis sifre i skrivene adrese tek si njim onda sumnjiv i jos te lakse nadu, jer naravno, nema puno takvih i samo privlacis paznju na sebe jer koji k...bi inace skrivao
-tako da..radije njim ja dam podatke kao pravi posten i uzoran gradanin kojemu je glavni cilj u zivotu krvlju i znojem sluziti svojoj domovini, placati masne porez i postivati dvolicne zakone :)

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #33 u: Veljača 02, 2012, 12:39:41 poslijepodne »
Njuškalo već nekoliko mjeseci uzima, točnije ne možeš predati oglas bez svih podataka.
da slazem se, ja sam vec prije par mjeseci morao upisati oib i sve ostale podatke koje nisam, tako da bez toga svega nisam mogao staviti oglas.. a sada ide sve kao nekada, sve mi normalno prihvaca oglase.. tako da tamo nemam problema.. ali neka malo bez oglasa ovdje na forumu, da se malo odmorimo  :D :D
 :up:

Offline tvsb

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 193
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: SB
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #34 u: Veljača 02, 2012, 12:50:26 poslijepodne »
Ako ce se to odnosit na svercere koji vrte velike cifre onda je to ok, ali ako ce se sankcionirat onaj tko prehranjuje djecu onda sve to nema smisla,( ne pricam za ovaj oglasnik na forumu, nego opcenito ) a najvjerojatnije ce tako i bit, covjek koji se bori za zivot ce najebat a onaj tko moze nasvercat za fine aute ce proc pored te inspekcije, jer takav ima sta za ponudit u zamjenu za kaznu.   
Na svojoj koži osjetim gorčinu zakona ove drzave, i njihovo provođenje, koji ce mene i moju djecu mozda stajati krova nad glavom. Tako da mi je pun kufer nasih zakona i njihovog neprovođenja, još malo i ja ode u tri  :-X materine odavde.
Zakoni su bezvrijedni dok god se ne odnose na SVE ljude u zajednici, dok god ima povlaštenih možemo se  je :-X .
Da mi nema djece, i riba vec bi odavno riknuo od ludila koje nosim u glavi. Radi ko stoka non stop, placaj obaveze i poreze a kad trebam registrirat auto moram to napravit na rate, ma fuj više, gadi mi se sve... Razmišljam o nekim stvarima, kako bi volio kupit ovo ono, veci akvarij, lcd tv, otic na more, sve te stvari ostaju mašta, jer dijete dođe kuci iz skole pa kaze, tata meni su patike poderane, tata trebam platit kuhinju, tata, moram dat novce za testove, tata jakna mi je mala...
Žena kaže, stigla uplatnica za struju, stigla uplatnica za vrtić, stigla uplatnica za ovo, za ono, cijela kolekcija uplatnica ..
I onda shvatim koliko sam jadan, a nisam neradnik, ne hodam po birtijama, ne drogiram se, ne pijem, radim 7 dana/ tjedno. Dokle tako, pa gdje griješim ? sta jos ima za oporezovat , košaricu rotale ?
Inace ja nisam nikad na oglasniku pokusao zaradit niti jedne kn, cak naprotiv ako bi nesto i prodo onda bi to dao ispod one cijene koju sam platio, samo da prodam.
ja sam naso gdje da se bar malo istresem, pa nemojte zamjerit -? jednostavno cim ste poceli o novim zakonima meni se kosa digla  :kosa:

ovo sve sad prebacujem u drugi spremnik u svojoj glavi i sad sam opet kul :dirol:  ;)

Offline Jeti

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #35 u: Veljača 02, 2012, 13:08:07 poslijepodne »
Ako ce se to odnosit na svercere koji vrte velike cifre onda je to ok, ali ako ce se sankcionirat onaj tko prehranjuje djecu onda sve to nema smisla,( ne pricam za ovaj oglasnik na forumu, nego opcenito ) a najvjerojatnije ce tako i bit, covjek koji se bori za zivot ce najebat a onaj tko moze nasvercat za fine aute ce proc pored te inspekcije, jer takav ima sta za ponudit u zamjenu za kaznu.  
Na svojoj koži osjetim gorčinu zakona ove drzave, i njihovo provođenje, koji ce mene i moju djecu mozda stajati krova nad glavom. Tako da mi je pun kufer nasih zakona i njihovog neprovođenja, još malo i ja ode u tri  :-X materine odavde.
Zakoni su bezvrijedni dok god se ne odnose na SVE ljude u zajednici, dok god ima povlaštenih možemo se  je :-X .
Da mi nema djece, i riba vec bi odavno riknuo od ludila koje nosim u glavi. Radi ko stoka non stop, placaj obaveze i poreze a kad trebam registrirat auto moram to napravit na rate, ma fuj više, gadi mi se sve... Razmišljam o nekim stvarima, kako bi volio kupit ovo ono, veci akvarij, lcd tv, otic na more, sve te stvari ostaju mašta, jer dijete dođe kuci iz skole pa kaze, tata meni su patike poderane, tata trebam platit kuhinju, tata, moram dat novce za testove, tata jakna mi je mala...
Žena kaže, stigla uplatnica za struju, stigla uplatnica za vrtić, stigla uplatnica za ovo, za ono, cijela kolekcija uplatnica ..
I onda shvatim koliko sam jadan, a nisam neradnik, ne hodam po birtijama, ne drogiram se, ne pijem, radim 7 dana/ tjedno. Dokle tako, pa gdje griješim ? sta jos ima za oporezovat , košaricu rotale ?
Inace ja nisam nikad na oglasniku pokusao zaradit niti jedne kn, cak naprotiv ako bi nesto i prodo onda bi to dao ispod one cijene koju sam platio, samo da prodam.
ja sam naso gdje da se bar malo istresem, pa nemojte zamjerit -? jednostavno cim ste poceli o novim zakonima meni se kosa digla  :kosa:

ovo sve sad prebacujem u drugi spremnik u svojoj glavi i sad sam opet kul :dirol:  ;)
U potpunosti se slažem sa tobom!!  ;)

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #36 u: Veljača 02, 2012, 13:16:33 poslijepodne »
zakoni su jednaki za  sve.. samo su neki ljudi jednakiji od drugih  :icon-money:

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #37 u: Veljača 02, 2012, 13:43:11 poslijepodne »
pa to se i trazi, jer kako kazes neki su ljudi drugaciji od drugih, znaci oni koji imaju novaca, oni se zovu vecima, i mogu s novcem kako hoce, pa cak i kupiti zakone, jer njima zakoni nevrijede nista, uvijek ce imati neku vezu.. a dok mi manji ljudi izvisimo, jer zelimo posteno zaraditi..

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #38 u: Veljača 02, 2012, 13:48:28 poslijepodne »
zakoni u hrvatkoj su bezveze, znam dosta zakona koje pratim stalno i koji uopce neispunjavaju svoje stvari, znaci u zakonu je navedeno to i to, a zapravo od toga nema nista, iako je vlada tako donijela, ti dodes negdje i dobijes sasvim drugaciji odgovor sto nema nikakve veze sa zakonom kojim su se izjasnili u vladi.. sto je za mene jako jadno i glupo.. jer oni pola zakona nepostuju niti ih uopce fermaju.. a ovakve zakone na kojima vecina postenih ljudi zaradi sebi ponesto, oni ipak oko toga gledaju da nebi koji manji covjek zaradio vise od velikog covjeka.. bitnije su im ovakve stvari nego neke koje bi trebale biti bitnije za drzavu, koji se stalno KAO rijesavaju a nikad rijesenja oko toga..  :down:

Offline majstor76

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2447
  • Spol: Muški   Lokacija: Kutina
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #39 u: Veljača 02, 2012, 13:48:46 poslijepodne »
Problem u ovoj drzavi je taj sto se forsira prevelika regulacija svega i svacega, probajte recimo napravit kucu ili nedo bog prodat visak struje HEPu iz PV celija. Trgovinu treba deregulirat i stavit u klase, tako da recimo do 5-10k kn imas minimalo ili nista papirologije i davanja. Vjerujem da bi se u tom slucaju i iz ovog foruma nesto love slilo u uvijek prazni proracun. Ovako te uvijek mogu pilit za kokosarenje kao sto su mene za 5 sjemenki Nelumbo Nucifera.

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #40 u: Veljača 02, 2012, 14:01:12 poslijepodne »
Njuškalo već nekoliko mjeseci uzima, točnije ne možeš predati oglas bez svih podataka.
Onda su znači počeli i oni jer imam otvoren acount na njuškalu od prije dvije godine i osim mojeg imena i broja telefona nemaju ništa jer nisam tada niti upisao...
Bez problema sam stavio svoj oglas prije koji tjedan da me nije tražilo nikavu nadopunu u smislu OiB-a i sl.

Offline DARIO 28

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 274
  • Spol: Muški   Dob: 42
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #41 u: Veljača 02, 2012, 14:07:38 poslijepodne »
veco tražit će te ako neprodaš pa budeš obnavljao oglas

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #42 u: Veljača 02, 2012, 14:17:53 poslijepodne »
Njuškalo već nekoliko mjeseci uzima, točnije ne možeš predati oglas bez svih podataka.
Onda su znači počeli i oni jer imam otvoren acount na njuškalu od prije dvije godine i osim mojeg imena i broja telefona nemaju ništa jer nisam tada niti upisao...
Bez problema sam stavio svoj oglas prije koji tjedan da me nije tražilo nikavu nadopunu u smislu OiB-a i sl.
i ja sam na njuskalu i vise od dvije godine, i prije par mjeseci su me trazili, doci ce red i na tebe, to ide korak po korak..  :)

Offline Pancho_Villa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 795
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #43 u: Veljača 02, 2012, 14:40:46 poslijepodne »
pa to se i trazi, jer kako kazes neki su ljudi drugaciji od drugih, znaci oni koji imaju novaca, oni se zovu vecima, i mogu s novcem kako hoce, pa cak i kupiti zakone, jer njima zakoni nevrijede nista, uvijek ce imati neku vezu.. a dok mi manji ljudi izvisimo, jer zelimo posteno zaraditi..

Nažalost, sviđalo se to nama ili ne ali to je tako oduvijek.

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #44 u: Veljača 02, 2012, 14:48:57 poslijepodne »
novac je moc a mocnici sve mogu. prije me je bicem tjerao po galiji a danas su malo sofisticiraniji ali princip izrabljivanja  je ostao isti. mi kao pojedinci tu nemozemo nista osim pognuti glavu i cekati vremena za malo destruktivinje metode protiv tiranina :devil:
-kad se vec spominje struja.. ti  :-X politicari i lopovi ti nece reci za alternativne izvore jer njim nije u cilju, a ne samo da ti nece reklamirati, itd.. vec ces jako tesko i dobiti dozvolu da pohranjujes vece kolicine el.energije u akumulatore, napravis vjetrenjacu, itd. bio neki deda na tv-u, negdje gorski kotar, velebit, neznam vise. nema struje uopce, radio na vodi kolo, hidro turbinu, kako se to vec zove, i par puta mu vec dosli to rusiti jer nema dozvolu. predao je zahtjev 4-5 ali svaki puta bio odbijen
-samo meni nije jasno u toj teoriji, zasto bih trebao dozvolu, opasno je pohranjivati puno struje? pa opasno i sasvim dovoljno da me rokne je meni i 220v koji imam u svakom zidu

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #45 u: Veljača 02, 2012, 16:53:17 poslijepodne »
krivo tumačite ovaj zakon..kako i kaže sprečavanje obavljanje ilegalne djelatnosti..to nije kupim prodam par biljaks, već se njime želi stat na kraj švrecerima od kojih država nema koristi, ne plaćaju pdv na prodane stvri koje nam naplaćuju višestruko...o tome govori zakon, ni više ni mane..onaj tko će i dalje prodavat par biljaka i nekoliko riba će bit na miru, a oni koji će imat hrpetinu toga i od toga, ajmo reč živjet, će bit (il bi trebali bit) kažnjeni..
primjera radi, zar vi mislite da teraristika.hr il aquashop il vili il belugo (napamet govorim) plaćaju pdv zato kaj im se hoće ??? ljudi rade pošteno svoj posao, a s druge strane im uljeću razno razni šverceri koji državi ne daju ni lipu, a zarade lijepe pare..karikiram...

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #46 u: Veljača 02, 2012, 17:28:44 poslijepodne »
veco tražit će te ako neprodaš pa budeš obnavljao oglas
aaaa tako znači -?
ma Ok ne šveram ništa na veliko niti imam 5 automobila od prve vlasnice kao neki tako da mi je svejedno mogu im dati i krvnu grupu ako hoče

Offline tvsb

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 193
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: SB
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #47 u: Veljača 02, 2012, 20:01:15 poslijepodne »
krivo tumačite ovaj zakon..kako i kaže sprečavanje obavljanje ilegalne djelatnosti..to nije kupim prodam par biljaks, već se njime želi stat na kraj švrecerima od kojih država nema koristi, ne plaćaju pdv na prodane stvri koje nam naplaćuju višestruko...o tome govori zakon, ni više ni mane..onaj tko će i dalje prodavat par biljaka i nekoliko riba će bit na miru, a oni koji će imat hrpetinu toga i od toga, ajmo reč živjet, će bit (il bi trebali bit) kažnjeni..
primjera radi, zar vi mislite da teraristika.hr il aquashop il vili il belugo (napamet govorim) plaćaju pdv zato kaj im se hoće ??? ljudi rade pošteno svoj posao, a s druge strane im uljeću razno razni šverceri koji državi ne daju ni lipu, a zarade lijepe pare..karikiram...

Da slazem se, to se mora promjenit, ali to nije bitan problem ove drzave, prvo se moraju druge stvari rjesit a tek onda ovo. Probleme treba rjesavati nekim redosljedom jer inace od svih silnih zakona nece biti nista !
Krivo provođenje / neprovođenje zakona je drzavu dovelo u ovakvo stanje, a najviše štete zajednici je napravio zakon o rokovima placanja, koji je bio vrlo nedorecen i u mnogo slucajeva neprovediv, i koji je kriv za ovakvu nelikvidnost koja je najveci problem za zajednicu, e tek kad se to promjeni mozemo ici na bolje, a ne kad istrjebimo svercere, mogao bih sad ovo elaborirat na 10 stranica, ali nema smisla.
  :-X beš zakone koji se ne provode, mrtvo slovo na papiru  :dead:

Tu smo da se opustimo  8) a ova tema moze samo nanervirat, a niš necemo postic, osim ako nema koji zastupnik sabora ovdje, a ako ima, molim da mi se javi na pp, da dogovorimo penziju za mene i cilu moju rodbinu i rodbinu njihove rodbine i djecu njihove rodbine, i nikog vise  ;) eto samo to ak moze nekako..a ja cu doc u sabor to odradit, koliko ono treba bit u klupi, a da jedan dan, može odgovara mi, mada ste sad smanjili penzije na 1000 €, al nekako cu se snac za ostatak, kroz neke udjele u firmama itd, eto javite se...ja cu bit odlican u saboru, bespogovorno cu se pravit mutav i dizat plocice kad mi netko kaze  :D

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #48 u: Veljača 02, 2012, 20:31:28 poslijepodne »
svakako tvsb  :up:

cijelu državu posložit ??? khmmmm...jako teško...treba najprije krenut od lokalne vlasti pa naviše..jer..kak se kaže: prvo pometi pred svojim vratima, a onda idi dalje..

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: kamo su nestali oglasi?
« Odgovori #49 u: Veljača 02, 2012, 20:35:58 poslijepodne »

a ona da riba smrdi od glave...?  ;)