Ožujak 28, 2024, 15:38:14 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Lijepi pozdrav...i, maleno predstavljanje :)  (Posjeta: 8174 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delbi

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Lijepi pozdrav...i, maleno predstavljanje :)
« u: Ožujak 23, 2016, 17:56:20 poslijepodne »
Veliki i lijepi pozdrav svim clanovima Akvarij.net-a ....HappyZoo je mali PetShop iz Pule(nedajte se zbuniti...naravno da svu opremu i organizme dostavljam po cijeloj Hrvatskoj).
Volim napomenuti da HappyZoo nije klasicna trgovina, jer ja nisam niti to zelim biti....trgovac. Prvi i osnovni cilj mi je da svi budu zadovoljni, sretni i nasmijani. To meni jako jako puno znaci.
Mogu Vam uvijek ponuditi po prihvatljivim cijenama bogat izbor opreme...kako iz akvaristike, tako i iz teraristike. Mogu se pohvaliti da svakih 15-ak dana radim uvoz ribica i bilja iz Njemacke za koje garantiram kvalitetu i zdravlje. Ribice su sve iz Glaser-a, africke ciklide uzimam iz Chiclidenstadt-a te diskuse uzimam od jednog od najvecih europskih uzgajivaca Stendker.
Volim jako puno pomoci...tako da, ponesto(30-ak godina) iskustva u hobby-ju imam, i rado cu svakome pomoci..uvijek, koliko god mogu..a, onda i jos jedno malo vise.
Dakle...ako krenem sa nabrajanjima...ono sto Vam ja mogu ponuditi u suradnji sa dragim mi partnerima:
- uvijek vrhunske i zdrave ribice....ogromna stocklista koju cu predstavljati iz uvoza u uvoz ;)
- kompletan asortiman vrhunskog proizvodjaca JBL-a
- kompletan asortiman Juwel-a
. kompletan asortiman Sicce
- kompletan asortiman ExoTerra
- kompletan program Dennerle
- kompletan program Diversa (dodatno cu predstaviti akcijama i novim artiklima)
- kompletan asortiman OceanNutrition
Akvarije - stakla svih i svakakvih dimenzija....pripremljenih za more...slatku vodu..ma, sve :)
- kompletan asortiman onoga sto sam zaboravio...jer, znam da sam malo magarac pa u pravilu zaboravljam ;)

Ja sam Vam uvijek na raspolaganju..pruzite mi Vase povjerenje...jer, ja cu dati uvijek sve od sebe da Vas ne iznevjerim.
Kontaktirati me mozete uvijek!, naravno preko foruma
moze i na telefon 091 400 10 23 (posebno ako imas 25 godina i velike cice ;) )
moze i na mail [email protected]
moze i preko mojih web stranica(koje sam sam napravio - pa se malo hvalim ;) ) www.happy-zoo.eu
a, siguran sam...mozete me pronaci i na faceboketu

Ako je netko iz Pule...a, jos nije bio kod mene...moze ga biti sram.....odmah do mene....nudim caffe, pivo....domacu rakiju ;) Mjesto je i ovako i onako zamisljeno kao mjesto druzenja hobby-sta....rekao sam, sve sam ....samo nisam klasicna trgovina ;)
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2016, 18:50:14 poslijepodne od delbi »
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline krix

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Osijek
Odg: Lijepi pozdrav...i, maleno predstavljanje :)
« Odgovori #1 u: Ožujak 23, 2016, 18:52:48 poslijepodne »
Čestitam na otvorenju podforuma.
Ono što nigdje nisam mogao naći, u rekordnom roku je stiglo od Delbyja.
Pozdrav iz Osijeka.

Offline delbi

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Lijepi pozdrav...i, maleno predstavljanje :)
« Odgovori #2 u: Ožujak 23, 2016, 18:55:36 poslijepodne »
Čestitam na otvorenju podforuma.
Ono što nigdje nisam mogao naći, u rekordnom roku je stiglo od Delbyja.
Pozdrav iz Osijeka.
Puno...puno puno hvala...evo...sada sam..zaista..ali svugdje i svima...uvijek na raspolaganju.....
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline delbi

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Lijepi pozdrav...i, maleno predstavljanje :)
« Odgovori #3 u: Ožujak 23, 2016, 20:22:19 poslijepodne »
I da...da ne zaboravim....nisam ni najveci...nisam ni najbolji, nisam ni najopremljeniji, nisam ni naj nista :) .....skroman mali shop kojemu je cilj sirenje ovog krasnog hobby-ja.....i uvijek cu dati sve od sebe da Vam izadjem u susret koliko god mogu...a, onda i jos malo vise......
Nikada nemam sve na zalihama jer to ne mogu..ali uvijek sve uz pomoc svojih dobavljaca mogu dobaviti u najkracem mogucem roku....mogu reagirati odmah, trudim se na sve poruke, upite i mailove odgovarati u najkracem mogucem roku....i, nikada ne obecavam neostvarivo ;)
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die