Ožujak 28, 2024, 20:52:03 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: moruzgva  (Posjeta: 2447 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tikky2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 377
moruzgva
« u: Travanj 10, 2010, 21:17:34 poslijepodne »
danas kad smo uzimali more, uzeo sam i jednu moruzgvu, i kasnije sam se sjetio da nemam nikakvog kamenja na koji bi se ona mogla zaljepit, i sado na stoji u jednoj posudici, ubacio sam mali granitni oblutak i onda se počela ljepit.. i sad me zanima ako stavim komadić jadrasnkog kamena koje je već godinama van mora, oće li to valjat.. da mi to kamenje ne bi narušili kvalitetu i parametre vode... žao mi je da ne ugine.. ubacio sam joj dva tri listića i malo se raširila i pomalo ih jede...

Offline Bkaradza

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 911
  • Spol: Muški   Lokacija: Split - Hrvatska
    • Moja Osobna stranica
Odg: moruzgva
« Odgovori #1 u: Travanj 10, 2010, 23:15:37 poslijepodne »
danas kad smo uzimali more, uzeo sam i jednu moruzgvu, i kasnije sam se sjetio da nemam nikakvog kamenja na koji bi se ona mogla zaljepit, i sado na stoji u jednoj posudici, ubacio sam mali granitni oblutak i onda se počela ljepit.. i sad me zanima ako stavim komadić jadrasnkog kamena koje je već godinama van mora, oće li to valjat.. da mi to kamenje ne bi narušili kvalitetu i parametre vode... žao mi je da ne ugine.. ubacio sam joj dva tri listića i malo se raširila i pomalo ih jede...

Moruzgva se može uhvatit i na staklo tako da to nije problem. A što se tiće kamena pitanje je koliko ti je velik akvarij jer ako je dovoljno velik jedan manji obični kamen definitivno nemože toliko puno naručit kvalitetu mora...

Offline tikky2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 377
Odg: moruzgva
« Odgovori #2 u: Travanj 15, 2010, 21:44:06 poslijepodne »
zaljepila se oa za staklo, svaki dan je na drugom mjestu, svejedno hvala na odgovoru!

Offline Bkaradza

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 911
  • Spol: Muški   Lokacija: Split - Hrvatska
    • Moja Osobna stranica
Odg: moruzgva
« Odgovori #3 u: Travanj 15, 2010, 23:39:32 poslijepodne »
zaljepila se oa za staklo, svaki dan je na drugom mjestu, svejedno hvala na odgovoru!

Kad nađe misto koje joj odgovara stat će tu netribaš se brinuti za to.

Offline tikky2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 377
Odg: moruzgva
« Odgovori #4 u: Travanj 16, 2010, 15:46:15 poslijepodne »
zaljepila se oa za staklo, svaki dan je na drugom mjestu, svejedno hvala na odgovoru!

Kad nađe misto koje joj odgovara stat će tu netribaš se brinuti za to.

čeka ona kamen... odnosno dočekala ga je ubrzo stiže u akvarij!