Travanj 29, 2024, 13:51:31 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: transport akvarija  (Posjeta: 2674 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dejan20

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 367
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: VARAŽDIN
    • moj biljni akvarij
Odg: transport akvarija
« Odgovori #25 u: Siječanj 15, 2010, 13:05:11 poslijepodne »
kutija je orginalna od akvarija i sa svake strane velikim slovima piše akvarij!!!

oštečen je sigurno od njihove strane sa viljuškarom! jer to je očito čim se vidi oštečenje...
VARAŽDIN

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: transport akvarija
« Odgovori #26 u: Siječanj 15, 2010, 13:12:35 poslijepodne »
kutija je orginalna od akvarija i sa svake strane velikim slovima piše akvarij!!!

oštečen je sigurno od njihove strane sa viljuškarom! jer to je očito čim se vidi oštečenje...

A fučkaš ak piše akvarij... mora pisati ono FRAGILE ili kako već ... onako da bude po ps-u
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline dejan20

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 367
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: VARAŽDIN
    • moj biljni akvarij
Odg: transport akvarija
« Odgovori #27 u: Siječanj 15, 2010, 13:19:52 poslijepodne »
netražim ja da oni meni daju za novi akvarij.... nego da mi ne filozofiraju da sam si ga sam razbil ili da mi ga je netko razbijenog stavio u kutiju i namjestil rupe na kutiji  točno di je akvarij polupani!

nek barem vrate da si ga popravim i to je to! jer piše u koliko nije navedena vrijednost paketa vračaju ti 5X plačenu poštarinu...znači 166 kn poštarina X 5 = nekih 800 kn. i stvar je riješena a ne kaj sad muljaju..

evo da vam javim.....danas sam dobio razijeni akvarij Rio 180L. u kutiju u kojoj je bio akvarij jasno se vide probušene dvije rupe ( naj vjerojatnije od nekog viljuškara). čišto da vas upozorim da nemoj te slat akvarije poštama i tim sranjima....jer od naknade ništa ako vam se razbije!

Usput može li mi tko pomoči u sanaciji akvarija???plizzzzzz
 Rabijena je samo lijeva bočna stranica...dali bi se to dalo zamijeniti?
Fakat mi treba pomoć!
slao sam 180 lit za zadar s busom ali čovjeku napomenes da je staklo dobro ga zapakiras i super.
poštom nebi nikad slao.
poslan je bio intereuropom....i stigao razbijen
kaze mi cura ako je na kutiji bila naznaka lomljivo da ti ga moraju platit ak su ga razbili.

di ti cura radi?  kako ona to zna?
VARAŽDIN

Offline morino

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1447
Odg: transport akvarija
« Odgovori #28 u: Siječanj 15, 2010, 14:12:52 poslijepodne »
bila je prije u pošti na praksi.
jer ti pisalo fragile na kutiji?
to što su oni balkanci te nemoze spriječit da ti plate štetu koju su napravili ako si siguran da jesu.
možeš slikati ta oštećenja?
natukni im koju o udrizi za zaštitu potrošaća pa ćeš vidjet kako brzo promjene priču
jer ako si im napomenuo da je stalo i takvo poslao red je da ti dode u komadu.

starom su m i jednom tako strgali novu torbu na aerodromu i onda rekli da kupi novu i dofura račun.

Offline dejan20

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 367
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: VARAŽDIN
    • moj biljni akvarij
Odg: transport akvarija
« Odgovori #29 u: Siječanj 15, 2010, 22:37:23 poslijepodne »
bila je prije u pošti na praksi.
jer ti pisalo fragile na kutiji?
to što su oni balkanci te nemoze spriječit da ti plate štetu koju su napravili ako si siguran da jesu.
možeš slikati ta oštećenja?
natukni im koju o udrizi za zaštitu potrošaća pa ćeš vidjet kako brzo promjene priču
jer ako si im napomenuo da je stalo i takvo poslao red je da ti dode u komadu.

starom su m i jednom tako strgali novu torbu na aerodromu i onda rekli da kupi novu i dofura račun.

Zvao sam ih i svađao se punih pol sata sa njima...rekli su da sam sam razbio paket, da kolegica koja je rekla da imam pravo na oštetu (kad sam prvi put zvao i rekao da je paket razbijen) radi tek par dana i da nije upučena u posao, te neznaju kad budu došli na procjenu paketa jer preko vikenda nerade...
Onda sam rekao da ako nemisle dođi i pogledati što su napravili od akvarija da ću sve dati u novine sa slikama i neka si tamo pogledaju kako to izgleda. Da bi me za 10 min nazvao neki čovjek iz intereurope i rekao kao će odma sutra doći napraviti zapisnik. znači da su ipak proradili subotama..nekako naglo čim sam spomenuo novinare! totalno sam ogorčen!!!

Spomenut ću im i udrugu potrošača..... neznam više što da velim....sva sreča kaj postoji akva-tera koji mi zaista za mali novac popravi akvarij i još će mi ga pokupit u vžu..

vidjeti ću sutra što ću riješit sa ovima!!!
VARAŽDIN

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: transport akvarija
« Odgovori #30 u: Siječanj 18, 2010, 07:31:57 prijepodne »
kako je prošlo u subotu?
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline dejan20

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 367
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: VARAŽDIN
    • moj biljni akvarij
Odg: transport akvarija
« Odgovori #31 u: Siječanj 18, 2010, 23:05:30 poslijepodne »
uz malo krike i vike uspio sam dogovorit da plate popravak akvarija.....jedino što im moram u roku 20 dana donesti račun... pa neznam kako ću izvesti to..neznam hoče li akva terra do onda uspjet riješit moj akvarij i dat mi račun!


ljudi moji koliko briga radi tuđih pogrešaka ..totalno sam ražočarani!!!
VARAŽDIN

Offline cactus

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
  • Neo
Odg: transport akvarija
« Odgovori #32 u: Siječanj 18, 2010, 23:15:06 poslijepodne »
najbitnije da si ti to riješio.... ;)

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: transport akvarija
« Odgovori #33 u: Siječanj 19, 2010, 07:31:23 prijepodne »
uz malo krike i vike uspio sam dogovorit da plate popravak akvarija.....jedino što im moram u roku 20 dana donesti račun... pa neznam kako ću izvesti to..neznam hoče li akva terra do onda uspjet riješit moj akvarij i dat mi račun!


ljudi moji koliko briga radi tuđih pogrešaka ..totalno sam ražočarani!!!

odnesi im akvarij i neka procjene... izdaju ti predračun za popravak i ti s time pravac intereuropa... neka plate po predračunu i onda aquaterra počinje popravljati  :up:
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline dejan20

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 367
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: VARAŽDIN
    • moj biljni akvarij
Odg: transport akvarija
« Odgovori #34 u: Siječanj 19, 2010, 22:48:21 poslijepodne »
smislit ću nešto do kraja ovog tjedna!!! pa vam javim....
VARAŽDIN

Offline morino

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1447
Odg: transport akvarija
« Odgovori #35 u: Siječanj 19, 2010, 23:03:38 poslijepodne »
bila je prije u pošti na praksi.
jer ti pisalo fragile na kutiji?
to što su oni balkanci te nemoze spriječit da ti plate štetu koju su napravili ako si siguran da jesu.
možeš slikati ta oštećenja?
natukni im koju o udrizi za zaštitu potrošaća pa ćeš vidjet kako brzo promjene priču
jer ako si im napomenuo da je stalo i takvo poslao red je da ti dode u komadu.

starom su m i jednom tako strgali novu torbu na aerodromu i onda rekli da kupi novu i dofura račun.

Zvao sam ih i svađao se punih pol sata sa njima...rekli su da sam sam razbio paket, da kolegica koja je rekla da imam pravo na oštetu (kad sam prvi put zvao i rekao da je paket razbijen) radi tek par dana i da nije upučena u posao, te neznaju kad budu došli na procjenu paketa jer preko vikenda nerade...
Onda sam rekao da ako nemisle dođi i pogledati što su napravili od akvarija da ću sve dati u novine sa slikama i neka si tamo pogledaju kako to izgleda. Da bi me za 10 min nazvao neki čovjek iz intereurope i rekao kao će odma sutra doći napraviti zapisnik. znači da su ipak proradili subotama..nekako naglo čim sam spomenuo novinare! totalno sam ogorčen!!!

Spomenut ću im i udrugu potrošača..... neznam više što da velim....sva sreča kaj postoji akva-tera koji mi zaista za mali novac popravi akvarij i još će mi ga pokupit u vžu..

vidjeti ću sutra što ću riješit sa ovima!!!
nemoj se ljutit ali predobar si i oni to iskorištavaju,
napio bi im se krvi samo zato što su bahati,trebao si šutit o popravljanju i traziti  novi akvarij pa kad su  pokvareni nek plate,
i vjeruj mi bio bi u pravu.

Offline dejan20

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 367
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: VARAŽDIN
    • moj biljni akvarij
Odg: transport akvarija
« Odgovori #36 u: Siječanj 20, 2010, 16:03:31 poslijepodne »
Nije mi se dalo sa njima svađati i natezati! nek mi ga poprave i gotovo ! ali ako slučajno ovaj puta za j..... "onda ću da ih bijem sve po redu" ;)
VARAŽDIN

Offline ivan.08

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Dob: 36
Odg: transport akvarija
« Odgovori #37 u: Rujan 06, 2011, 11:35:52 prijepodne »
odmah da se ispricam sto osvjezavam staru temu ali da ne otvaram novu bezveze jer radi se o istom!!!
nakon citanja vasih komentara odustao sam od angaziranja svih mogucih expresa, jer nemogu riskirat da ga dobijem razbijenog (jedva sam nagreco para pa da jos ostanem bez njega) dim.120x40x60 (DxSxV)
ja sam iz slavonije (djakovo) a ter je u splitu, zanima me dali mozda netko od vas putuje na toj relaciji, ak je nekome usput da mi ga dobavi, ne do djakova, moze do broda, osijeka, vinkovaca, svejedno, pa bi ja doso po njega!
vozdra

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: transport akvarija
« Odgovori #38 u: Rujan 06, 2011, 11:39:01 prijepodne »
imenjače preporučam da otvoriš novu temu di tražiš prijevoz iz ST za DJ tj Slavonija pa će više ljudi primjetiti ;) sretno :up:
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline ivan.08

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Dob: 36
Odg: transport akvarija
« Odgovori #39 u: Rujan 06, 2011, 11:40:32 prijepodne »
u pravu si!
hvala :)