Ožujak 29, 2024, 00:44:09 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Nova Godina  (Posjeta: 6584 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Nova Godina
« u: Prosinac 22, 2010, 19:46:52 poslijepodne »
di cete slaviti novu?kod kuce ili ste uplatili negdje.ja sam primoran ostat doma posto sam dobio 20 kn place :)
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2010, 19:51:53 poslijepodne od tomek1221 »

Offline JSMOLC23

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 117
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: SLATINA
  • it's my life
Odg: Nova Godina
« Odgovori #1 u: Prosinac 22, 2010, 20:34:31 poslijepodne »
ja i moji ćemo u ležimir pod jorgan planinom :D :D :D :D

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Nova Godina
« Odgovori #2 u: Prosinac 22, 2010, 20:40:12 poslijepodne »
Još ništa nemam u planu, nadam se nekom dobrom tulumu organiziranom u zadnji čas. Za nekakve dočeke po hotelimaa i kafićima nemam novca. Radije 300kn u akvarij uložim  :D

« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2010, 20:51:36 poslijepodne od Nuclear »

Offline Dentex

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 365
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Maksimir - Kvatrić
Odg: Nova Godina
« Odgovori #3 u: Prosinac 22, 2010, 21:06:31 poslijepodne »
u Vrapce  ;) uvjek je ludnica  :D
Ne volim januar, ni bele zimske vragove u svakom snegu vidim iste tragove, tragove malih stopa kako polako odlaze..

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Nova Godina
« Odgovori #4 u: Prosinac 22, 2010, 21:31:53 poslijepodne »
restoran Čićikući... :)
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Frida

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1745
  • Dob: 46
Odg: Nova Godina
« Odgovori #5 u: Prosinac 22, 2010, 21:34:22 poslijepodne »
Reko bi jedan moj frend "na babin kuk",a ja ću na svoj,najvjerojatnije,lijevi  :lazy2:

Offline JSMOLC23

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 117
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: SLATINA
  • it's my life
Odg: Nova Godina
« Odgovori #6 u: Prosinac 22, 2010, 22:08:37 poslijepodne »
koliko vidim da ste se kao i ja jakooo angažirali oko dočeka nove :klap: :klap: :klap: :klap:

Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Odg: Nova Godina
« Odgovori #7 u: Prosinac 22, 2010, 22:32:32 poslijepodne »
najgore od svega sto mi uopce nije za veselje.sjecam se prijasnjih godina veselio sam se ko malo dijete.kraj posla lagano zezancija. a sad se sve vrti oko love.jos nisam dobio od 9 mj placu onda si mozete mislit kak mi je do veselja -?.u svakom slucaju zelim svima ugodne blagdane puno srece,zdravlja i ljubavi :zagrljaj:

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Nova Godina
« Odgovori #8 u: Prosinac 22, 2010, 23:15:24 poslijepodne »
I mi ćemo vjerovatno pod jorgan planinu,možda na neki trg,ali onda moramo maltretirati nekoga da nam djecu pričuva.

Offline apis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Novi Grad,RS,BiH
    • www.szrapis.com
Odg: Nova Godina
« Odgovori #9 u: Prosinac 22, 2010, 23:20:32 poslijepodne »
I mi ćemo vjerovatno pod jorgan planinu,možda na neki trg,ali onda moramo maltretirati nekoga da nam djecu pričuva.
ja sam planirao sa zenom negdje u kafanu sa drustvom,ali razmisljam da ostanem kuci sa bebom(2mj ce imati za novu god)i sto neko rece pare koje ustedim uloziti u kupovinu jos jednog,mada manjeg,akvarija.
u ostalom nema se cemu veseliti posebno,svaka godina je gora,bar kod nas u fucking Bosnia :)
Pcelarstvo Kovacevic,proizvodnja opreme za pcelarstvo

Offline JSMOLC23

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 117
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: SLATINA
  • it's my life
Odg: Nova Godina
« Odgovori #10 u: Prosinac 22, 2010, 23:45:48 poslijepodne »
I mi ćemo vjerovatno pod jorgan planinu,možda na neki trg,ali onda moramo maltretirati nekoga da nam djecu pričuva.

e i samom mi je tako, ostarilo se hehehehe

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: Nova Godina
« Odgovori #11 u: Prosinac 23, 2010, 02:08:46 prijepodne »
Ne planiram nista... vjerojatno cemo se cuti s nekim prijateljima dan prije, otici do njih na kolace i pola case sampanjca i doma (oko 12:30, cisto da prestanu pucati petardama). A mozda i doma ostanemo.
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Nova Godina
« Odgovori #12 u: Prosinac 23, 2010, 09:08:35 prijepodne »
Kad čovjek pročita da će mu država nacionalizirati njegov zarađen novac iz 2 mirovinskog stupa ne bude mu baš do nekog velikog veselja povodom nove godine...

Offline ninci

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1232
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pustike, Turopolje
Odg: Nova Godina
« Odgovori #13 u: Prosinac 23, 2010, 09:52:12 prijepodne »
definitivno ću ostati doma pred telkicom...
Pustike, Turopolje

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: Nova Godina
« Odgovori #14 u: Prosinac 23, 2010, 09:53:44 prijepodne »
kaj su nam priredili tv kuće... sigurno puno dobrih filmova i glumaca... švarci, stevo galeb i čak noris :D :D :D
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline Iris

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1032
  • Lokacija: ZG centar
  • Floccinaucinihilipilification
Odg: Nova Godina
« Odgovori #15 u: Prosinac 23, 2010, 11:36:17 prijepodne »
Doma je najbolje... Osobito s upalom sinusa, i kad 2 mj. ne vidiš plaću- vidim da tu neki i dulje nisu vidjeli nofce... Ušteđevina se topi, osobito za Božić.. Kak' su počeli s tim punjenima blagajne i hranjenja aparata koji ništa ne proizvodi, samo čekam kad će nam i gaće nacionalizirati. Ovo je postalo nenormalno. Još nam samo fali da se zaratimo s nekim.  :devil: A ljudi i dalje ne idu na ulice. Nije mi jasno. Normalni ljudi prosvjeduju kad im za 1 kn dignu kruh. Treba se pred Sabor popeti, baš u ovo vrijeme s transparentima - "nacionalizirate privatni novac a Grad se kiti tisućama kuna" i kupuju službeni BMW-i.

Offline El Enki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1035
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Nova Godina
« Odgovori #16 u: Prosinac 23, 2010, 11:45:24 prijepodne »
domeka s 5 pesa, mačorom i tvorovima :D
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2010, 11:50:52 prijepodne od El Enki »

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Nova Godina
« Odgovori #17 u: Prosinac 23, 2010, 11:49:24 prijepodne »
je..jako zanimljivo... ali to bi nazvao mentalitetom kmetova, tj.podanika... kad si stoljećima kmet kojeg šuta tko god hoće i kak mu se hoće, onda ne reagiraš na batine...

a ako maznu pare iz drugog stupa ( što bi bila čista legalizirana pljačka kao uostalom i privatizacija društvene imovine u devedesetima)  i ako se tada ne pomaknu ljudi , onda zaista i zaslužujemo SVE što nam se događa...Šutnjom se legalizira ovakvo ponašanje političkih i ekonomskih "elita" , jednako kao što glasovanjem legaliziraš nove/stare lopine na vlasti... Demokracija , jel...


mi ćemo bit doma... jebeš Novu godinu kad se već sad zna da će bit gora od ove... :diablolol:

Offline Iris

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1032
  • Lokacija: ZG centar
  • Floccinaucinihilipilification
Odg: Nova Godina
« Odgovori #18 u: Prosinac 23, 2010, 12:11:08 poslijepodne »
Ma ovo je zadnja sramota - ponašamo se k'o da smo zaslužili ovakav tretman. MI određujemo na što će aparat trošiti i koliko će trošiti. Ne znam kak' tog ljudi nisu svjesni. Nijemci hodaju gologuzi jer su im digli stanarine, i nije ih sram- a nas je sram izboriti se za NAŠ oduzeti NOVAC. Francuzi su se mlatili sa specijalcima jer ima je kao palo školstvo (a vid' naše - nitko od nas zapravo nema maturu.. strašno... a i nitko ne zna ŠTO je prvostupnik). Glavno da ljudi spavaju na ulici jer su razrovali Masarykovu (a ne zato što su neki tamo izgubili krov nad glavom i premalo im je novaca isplaćeno za iseljenje!) Klizišta JOŠ UVIJEK nisu popravljena (Bogatići, Ul. Nikole Pukšeca, Šestinski dol - ima ih više od 1000 evidentiranih - samo u Zagrebu i NITKO ne odgovara za sanacije!) Sramota je da se moraju organizirati humanitarke za sanaciju rodilišta ili da oboljeli od raka u 4. stadiju nemaju palijativnu skrb nego ih šalju doma da ne zauzimaju krevete. Pa tu treba na ulicu izaći! 1000 policajaca dobile je otkaze prije 2-3 g. i onda se čudimo korupciji i delinkventima. Kad bi BB napravio nered za bolnicu ili školstvo a ne mlatili Kineze i crnce, imali bi nekakvu podršku od građana a ne samo divljanje za obnovu nepotrebnog stadiona kad ima i većih problema. Tko je tu lud...? Da baš, kakva Nova godina.. Nimalo se ne veselim...

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Nova Godina
« Odgovori #19 u: Prosinac 23, 2010, 12:59:11 poslijepodne »
Mislim da sam prerasto izlaske  :D.... idealan docek bi mi bio uz kuhano vino i partiju bele, ali kad fucking ekipa iz starackog doma ima vec organizirano tak da sam izvisio...
Mislim da cu ovu godinu docekat doma u krevetu ili eventualno uz stranice fizike i elektrotehnike cije sam rezultate danas sazno i ne da nisam prošo nego sma očajan (nemojte na tehnicke fakseve nakon ekonomske!!!!), e pa sretan mi Božić....


Sljedece godine izlazimo iz krize (po jacinoj procjeni) i frikciska, ciklička i strukturna nezaposlenost bi se trebale smanjit, tak da je to jedina stvar koja me veseli....

uglavnom ovu novu mrzi i nadam se da cemo sto duze ostat u staroj, jer kak bi se reklo idemo u nove poraze....


A Vi prosvjednici ste mi crna oFca medju bjelima....vi koji se najvise bunite cak i da dojde do prosvjeda bi radije ostali doma na toplom, ili bi pak morali na poso da ne dobite otkaz, od toga nema prosvjeda....nemojte se samo žalit odite na murju i organizirajte skupit ce vas se 10 i to niko od ovih kaj na to nagovaraju i pricaju....

Sjecete se 80ih-90ih kad je u italiji poskupila tjestenina? Koliko je ljudi izaslo na ulice? Koliko je ljudi dobilo otkaz?

Pomirite se s tim da smo "konji" i da ce nas cijelo vrijeme svi gazit u dragoj nam našoj RH....nikad necemo postic nista jer se nikome nista neda, 95% ljudi niti nezna kaj je to demokratska država...I zato predlažem da se svi odselimo u Sloveniju ili pak da im se pripojimo a onda priredimo izbore  :devil: osvojimo njih i njihov proracun bez rata
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Annie_S

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 471
  • Spol: Ženski   Dob: 37
  • Lokacija: Brdovec
Odg: Nova Godina
« Odgovori #20 u: Prosinac 23, 2010, 13:03:30 poslijepodne »
Cico i ja obično u zadnji čas riješimo novu godinu, a ovaj put vjerojatno domeka ali zato par dana poslije pravac London.  :clown:

Offline Iris

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1032
  • Lokacija: ZG centar
  • Floccinaucinihilipilification
Odg: Nova Godina
« Odgovori #21 u: Prosinac 23, 2010, 13:03:40 poslijepodne »
Ivborosa, prevario bi se... :) Ne bi vjerovao koliko je teško skupiti i 5 ljudi jer im se ne da. Samoj mi nema svrhe prosvjedovat'. Ak' Vedran i ti nemate pametnijeg posla, ajmo bar nas 3 gore.

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Nova Godina
« Odgovori #22 u: Prosinac 23, 2010, 13:17:41 poslijepodne »
Cico i ja obično u zadnji čas riješimo novu godinu, a ovaj put vjerojatno domeka ali zato par dana poslije pravac London.  :clown:

E ak idete u Vukovar,ponesite trave za akvarije  :D :D :D

P.S.- išao sam prije 3 godine ako se nevaram na jedan prosvijed u Zagreb,žalosno je kako su mi se kolege rugale,ali ja se za razliku od njih borim za sebe i netražim nekog drugog da rješava moje probleme.

Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Odg: Nova Godina
« Odgovori #23 u: Prosinac 23, 2010, 13:50:55 poslijepodne »
svako se i treba borit za sebe samo jedan sam nemoze nista napravit nego jedino skupa.

Offline Grale

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1916
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Nova Godina
« Odgovori #24 u: Prosinac 23, 2010, 14:26:28 poslijepodne »
Vatrogasni dom u Novigradu Podravskom. To su najjače fešte. Svi imaju gorice, odojke, graha i luka i evo ti kombinacije za klopu i cugu cijelu noć za 50-tak kuna po glavi. A kažu da su Podravci škrti :). Odojkom i grah šalatom protiv Jace i njezinih nameta :D.!!!