Ožujak 29, 2024, 01:05:08 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Pomozite brzo ako može...  (Posjeta: 1188 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Pomozite brzo ako može...
« u: Prosinac 30, 2010, 13:45:36 poslijepodne »
Sestra hoće neki fotoaparat kompaktni danas ili sutra kupiti da ima za novu godinu poslikati. Da slika relativno dobro jer je do sad imala neki olympus za 800kn koji je bio užas.

Do nekih 1700kn. Ja sam joj preporučio ovaj, pa ako tko zna jel taj vrijedi tih para...

http://www.svijet-medija.hr/sony_dscw380_b,23222,154.aspx

ili

http://www.sancta-domenica.hr/detalji_proizvoda.6d29f8cb169846f2b63a2b06c6513c47.dsc-w390_digitalni_fotoaparat_sony.aspx

Između ta 2 ne vidim neku veću razliku osim što W390 ima veći ekran 0.3"

Offline nick08

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: Pomozite brzo ako može...
« Odgovori #1 u: Prosinac 30, 2010, 14:43:32 poslijepodne »
Dobio ja na poklon Samsung ES65... još i razmišljao ga prodati preko Njuškalo jer mi je bio nepotreban uz dva druga aparata koja imam.  Međutim, sada za Božić sam ga raspakirao, spojio na USB od komp da se puni, i malo slikao.  Jako jednostavan (nije potrebno čitati upute), 5X zoom, 2,5" ekran, 10,3 Megapixela...

Za amatere kao ja odlićan aparat, za malo novce.
 :up:

Offline Puffy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 798
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Valpovo (Osijek)
  • univ. bacc. biol.
Odg: Pomozite brzo ako može...
« Odgovori #2 u: Prosinac 30, 2010, 16:08:14 poslijepodne »
Bljak Sony :D

Canon powershot SX120 IS, odličan za takvo brzo naslikavanje, a uz malo ručnog podešavanja zalome se odlične fotke.
Cijena varira, uglavnom od 1200-1600kn - baš u cijenovnom rangu kojega si postavio u uvodnom postu.

Razmisli...

P.S. - Općenito, kada su u pitanju takve brzinske slike za vrijeme izlazaka i slično preporučam Canonove kompaktiče powershote... :)
FILIP (Valpovo)

Offline mega

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 185
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: ZADAR
  • ZADAR
Odg: Pomozite brzo ako može...
« Odgovori #3 u: Prosinac 30, 2010, 18:31:47 poslijepodne »
Bljak Sony :D

Canon powershot SX120 IS, odličan za takvo brzo naslikavanje, a uz malo ručnog podešavanja zalome se odlične fotke.
Cijena varira, uglavnom od 1200-1600kn - baš u cijenovnom rangu kojega si postavio u uvodnom postu.

Razmisli...

P.S. - Općenito, kada su u pitanju takve brzinske slike za vrijeme izlazaka i slično preporučam Canonove kompaktiče powershote... :)


osobno imam drukčija iskustva.....
ne da je canon loš, nego mi se čini da je sony bolji....
ali ako mu treba veliki zoom canon ga ima 36-360mm (10x) dok je za tulume i zatvorene prostorije prilagođeniji sony sa 24-120mm (5x)

Nuklear, preporučam sony aparate.... dobri su.. slike koje sa sony-a razvijam su mi nekako najprirodnije..........(govorim o kompaktnim digitalcima.....)
koji put se probudim samo da bi mogao opet leći!!!

Offline Puffy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 798
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Valpovo (Osijek)
  • univ. bacc. biol.
Odg: Pomozite brzo ako može...
« Odgovori #4 u: Prosinac 30, 2010, 19:50:55 poslijepodne »
Bljak Sony :D

Canon powershot SX120 IS, odličan za takvo brzo naslikavanje, a uz malo ručnog podešavanja zalome se odlične fotke.
Cijena varira, uglavnom od 1200-1600kn - baš u cijenovnom rangu kojega si postavio u uvodnom postu.

Razmisli...

P.S. - Općenito, kada su u pitanju takve brzinske slike za vrijeme izlazaka i slično preporučam Canonove kompaktiče powershote... :)


osobno imam drukčija iskustva.....
ne da je canon loš, nego mi se čini da je sony bolji....
ali ako mu treba veliki zoom canon ga ima 36-360mm (10x) dok je za tulume i zatvorene prostorije prilagođeniji sony sa 24-120mm (5x)

Nuklear, preporučam sony aparate.... dobri su.. slike koje sa sony-a razvijam su mi nekako najprirodnije..........(govorim o kompaktnim digitalcima.....)

Zato i jesmo na forumu da čujemo različita iskustva i mišljenja i to sasvim podržavam.

I neka nitko ovo "bljak sony" ne uzme k srcu, ja jednostavno s njima ne znam.
:up:
FILIP (Valpovo)

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Pomozite brzo ako može...
« Odgovori #5 u: Prosinac 30, 2010, 20:36:59 poslijepodne »
Onda Sony uzima i rješeno...

Hvala na pomoći  :up: