Travanj 28, 2024, 01:50:09 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Kako obogatiti podlogu makroelementima???  (Posjeta: 5257 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zorz

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1890
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Kako obogatiti podlogu makroelementima???
« Odgovori #25 u: Svibanj 03, 2010, 11:21:34 prijepodne »
Pozz, da ne otvaram novu temu, kupio sam danas gnojivo u granulama "osmocote plus" sa makroelementima N,P,K =15,10,12%. Probat ću stavit dvije-tri kuglice u podlogu pod korjen neke biljke, pa da vidim rezultate kroz par dana.. Dobro bi mi došli savjeti, pa..  ;)



Pa ti si prvi na forumu, u zadnje vrijeme, da to ideš ubacivat...pa javi nam kako je prošlo. Baš me zanima. 

Nisam jos stigo kopat po akvariju, budem ovaj tjedan to umetnuo pa.. Javim rezultate..

Offline Zorz

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1890
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Kako obogatiti podlogu makroelementima???
« Odgovori #26 u: Svibanj 05, 2010, 22:49:12 poslijepodne »
Pozz, da ne otvaram novu temu, kupio sam danas gnojivo u granulama "osmocote plus" sa makroelementima N,P,K =15,10,12%. Probat ću stavit dvije-tri kuglice u podlogu pod korjen neke biljke, pa da vidim rezultate kroz par dana.. Dobro bi mi došli savjeti, pa..  ;)



Pa ti si prvi na forumu, u zadnje vrijeme, da to ideš ubacivat...pa javi nam kako je prošlo. Baš me zanima. 

Nisam jos stigo kopat po akvariju, budem ovaj tjedan to umetnuo pa.. Javim rezultate..


Ovako, jučer sam stavio par granula gnojiva ispod korijena blyxe japonice i cripte parve.  Inače u podlozi nema ništa (samo šljunak). Baš me zanimaju rezultati ovog. A valjda bi se trebala vidjet razlika kroz nekih 10-tak dana. Nisam stavljao puno granula, da nekaj ne zeznem..
Eto, za sada tolko.. :)

Offline moke

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1093
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Sarajevo Stari grad
Odg: Kako obogatiti podlogu makroelementima???
« Odgovori #27 u: Svibanj 11, 2010, 09:59:28 prijepodne »
Pozz, da ne otvaram novu temu, kupio sam danas gnojivo u granulama "osmocote plus" sa makroelementima N,P,K =15,10,12%. Probat ću stavit dvije-tri kuglice u podlogu pod korjen neke biljke, pa da vidim rezultate kroz par dana.. Dobro bi mi došli savjeti, pa..  ;)



Pa ti si prvi na forumu, u zadnje vrijeme, da to ideš ubacivat...pa javi nam kako je prošlo. Baš me zanima. 

Nisam jos stigo kopat po akvariju, budem ovaj tjedan to umetnuo pa.. Javim rezultate..


Ovako, jučer sam stavio par granula gnojiva ispod korijena blyxe japonice i cripte parve.  Inače u podlozi nema ništa (samo šljunak). Baš me zanimaju rezultati ovog. A valjda bi se trebala vidjet razlika kroz nekih 10-tak dana. Nisam stavljao puno granula, da nekaj ne zeznem..
Eto, za sada tolko.. :)

i kakvo je stanje..............
spasavaj se ko moze  :aaa:

Offline Zorz

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1890
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Kako obogatiti podlogu makroelementima???
« Odgovori #28 u: Svibanj 11, 2010, 10:04:51 prijepodne »
Pa iskreno, zasad ne vidim nikakve razlike. Jedino vidim da mi nije naštetilo ni ribama ni kozicama. Al mislim da treba biljci malo više vremena da se prilagodi na nove uvjete.. Neznam :) Uglavnom, uvenule još nisu hehe

Offline ibanezfrelon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1398
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: krk
    • ART IMAGE
Odg: Kako obogatiti podlogu makroelementima???
« Odgovori #29 u: Svibanj 11, 2010, 10:07:34 prijepodne »
ako su koze žive onda je valjda ok

Offline Zorz

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1890
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Kako obogatiti podlogu makroelementima???
« Odgovori #30 u: Svibanj 11, 2010, 10:16:18 prijepodne »
ako su koze žive onda je valjda ok

Pa da, to i ja mislim, biljkama neće naštetit. A ko zna, možda za mjesec dana đungla :)