Travanj 29, 2024, 17:48:38 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: silikon  (Posjeta: 1766 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Infernal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 631
silikon
« u: Studeni 09, 2006, 18:49:00 poslijepodne »


pravim terarij za zohare,ili fobase(sta prvo stigne) i kupio sam silikon da poljepim stranice i sad kad sam dosao kuci sam procitao da sadrzi fungicid.


e sad mene zanima oce to nekome smetati od njegovih buducih stanara?





hvala
Osijek.....

Offline civi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 680
silikon
« Odgovori #1 u: Studeni 09, 2006, 18:52:00 poslijepodne »
Citat: Infernal



pravim terarij za zohare,ili fobase(sta prvo stigne) i kupio sam silikon da poljepim stranice i sad kad sam dosao kuci sam procitao da sadrzi fungicid.


e sad mene zanima oce to nekome smetati od njegovih buducih stanara?





hvala
Mislim da da.

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
silikon
« Odgovori #2 u: Studeni 09, 2006, 19:14:00 poslijepodne »


Za uzgoj bilo kojih kukaca mnogo je jednostavnije i efikasnije ( i mnogo jeftinije)koristiti plastične kutije s poklopcem. Lakše su, lakše se peru i održavaju i jednostavnije je njima baratati. Pogledaj malo ponudu po većim tržnim centrima - sigurno ćeš naći nešto što odgovara tvojim potrebama.


Žohari (i Zophobasi i cvrčci)će grickati dostupan silikon s unutarnje strane spoja staklenih stranica. Fungicid u silikonu sigurno im ne pomaže...

Offline Infernal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 631
silikon
« Odgovori #3 u: Studeni 09, 2006, 19:26:00 poslijepodne »
ma znam,al imao sam neki glupi probuseni akvarij pa sam ja to sad izrezo i smanjio pa sam ih mislio u to strpat. neznam sta da sad radim
Osijek.....

Offline civi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 680
silikon
« Odgovori #4 u: Studeni 09, 2006, 19:33:00 poslijepodne »
Citat: Infernal
ma znam,al imao sam neki glupi probuseni akvarij pa sam ja to sad izrezo i smanjio pa sam ih mislio u to strpat. neznam sta da sad radim
Imaš u skoro svakom pet dučanu plastične transporte koji su "idealni" za zophobase,za žohare baš i ne, jedino ako imaju manje rupe za ventilaviju/zrak i, ako se nemogu penjati po okomitim površinama onda su dobri.