Travanj 24, 2024, 16:13:11 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: sve ispočetka nakon 3 godina .................  (Posjeta: 1002 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bancek182

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 101
  • Spol: Muški   Lokacija: Vukovina,Velika Gorica
sve ispočetka nakon 3 godina .................
« u: Rujan 21, 2016, 22:57:55 poslijepodne »
Puno toga se promjenilo i dogodilo  u ove 3 godine otkako me nema na forumu,ali izabrat cu samo one najbitnije trenutke svakog hrvata...
Kruno Jurčić je tri puta bio trener dinama,mozda ce i cetvrti put posto je cico odustal od svega,dobili smo puno bolje politicke opcije :S,cak smo i na prijevremene izbore izasli,a meni je akvarij u podrumu stajal prazan kao predizborna obecanja dragih nam politicara.
sjedih ja tako jednog dana,naravno rjesavajuci logaritme u dnevnom boravku,kao i svi dvaestpetogodisnjaci koji voze taxi,zena je upala u stan sa trbuhom do zuba(tada je jos bila truda,sada je rodila,al to je prica za klokanicu hr. , ne za akvarijski forum) sa recenicom,citiram; debeli ja hocu akvarij...
pogledal sam je ko robert de niro u filmu pogled i zaplako od srece,ona koja je uvijek bila protiv vode u stanu,oce akvarij. mojoj sreci nije bilo kraja! iduce kaj se culo,bio je jedan tupi udarac kasice,tzv.prazne prasice od pod i prebiranje sitnih kovanica za pocetak,tako zvani novi pocetak.
i tu krece moja prava muka. love NEMA,bilja NEMA,podloge NEMA,filtera NEMA,kaj sam jos zaboravil?? ahaa,grijaca NEMA,ali ima volje i ovaj put strpljenja.
krecemo od stakla,kroz par dana kupujem podlogu,sljunak i sve potrebno za krasoticu dnevnog boravka. drvo cemo nac,zivimo na selu,jedino kaj bi vas molil da nam pomognete sa biljem,jer i ono malo kaj sam znal o tome,nakon 3 godine sam zaboravil. jedino kaj imam srece pa tecno pricam latinski pa mi nece bit problem skuzit o kojem bilju bute mi,nadam se davali savjete.
eeee pa da,ispricavam se,akvarij je 240 litara,jako je guba,nije izgreban,ima crnu foliju iza i stalak koji sam sam izradio  :klap:
od ribica planiramo povece jato neonki i nekoliko ramireza,na dno idu koriji,a na iznad akvarija vrhunska rasvjeta u plasticnom zljebu  :zagrljaj:
ugl,trenutno smo bez slikica do sutra dok ne napunimo vodicu pa vam poslikamo sve i uploadamo
nemrem vise pisat,bebolinkica mi place. lp i cujemo se pozzzz