Ožujak 29, 2024, 07:16:37 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: DISKUSI+PLAVA VODICA  (Posjeta: 29529 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jurica75

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 826
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: sisak
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #100 u: Rujan 26, 2012, 22:12:12 poslijepodne »
Po običaju ode rasprava u pm! čovjek otvori temu jer se htio zahvaliti što mu je riba bolje,a na to se nadovezali svi sa svime što nema veze
sa temom! Jebe mi se ko je kupio,od koga i zašto-da se netko ne naljuti,čovjek se htio zahvaliti,a u što se ovo pretvori.....sramota!
Šta koga boli kita šta je u toj j...tekućini?????
Neki su je koristili,pomoglo im je i ok! Odmah se sjatili kritičari,kemičari i štajaznamkosvene!
Masu puta i ja ga serem bezveze,ali da se našalim,da nasmijem i sebe i druge,ali ovo brate više nema smisla!
Pogledajte hitove na ovoj temi,pa onda na nekim npr koje traju godinama,sa hvale vrijednim sadržajem,odnos je poražavajući
Ja samo želim zajebanciju,da svima riba bude dobro,da budem pametniji nakon čitanja postova ovdje,a ne da nekom karam kevu čim nešto
pročitam! I sam ko neki jebeni doktor kemijam sa liječenjem,ne samo riba,svašta sam radio,i radit ću
Ako nekoga smeta što je netko nekome pomogao,neka otvore svoj forum-Kako ne znam što bi sa sobom i od sebe!
Neka se osjeća prozvanim tko god,jebe mi se
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2012, 22:28:38 poslijepodne od jurica75 »

Offline penang eruption

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 290
  • Dob: 61 Lokacija: Osijek
  • Savjeti i info:0915822089
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #101 u: Rujan 26, 2012, 22:15:07 poslijepodne »
Mario za sve nas jako je bitna informacija:

Od koga si kupio stare i bolesne diskuse (ime i nick "uzgajivača") a kako bi na vrijeme upozorili na osobu koja prodaje takve diskuse.

Koja je bila cijena po komadu

Također bih te zamolio da ovdje postaviš fotografije tih riba

Pozdrav i sretno.  Ponekad  sam sebi nevjerujem ? dali je to isti akvarij s ribama (plava vodica kako ste vi nazvali čini čuda )    :D


Ribe sam kupio od fishboya, a cijena je bila 250 kn za 4 ribe sa poštarinom.
Dno sam usisavo svaki dan jer sam puno hrane baco u nadi da nešto pojedu.
Crve, goveđe srce, tetra prima. Sva sreča česti gost sam Aquashopa, pa mi je gospodin dao testere svih vrsta hrane od tropical-a za diskuse. Jedino su za crvima tu i tamo pokazali zainteresiranost.
Da ih uslikam za Ivicu, doslovce sam ih morao rukom potjerat.
Na žalost diskus sa druge slike nije preživio.
Sada mogu čak i granule pogodit kada padaju kroz vodu, što prije nisu mogli

Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #102 u: Rujan 26, 2012, 22:15:37 poslijepodne »
Po običaju ode rasprava u pm! čovjek otvori temu jer se htio zahvaliti što mu je riba bolje,a na to se nadovezali svi sa svime što nema veze
sa temom! Jebe mi se ko je kupio,od koga i zašto-da se netko ne naljuti,čovjek se htio zahvaliti,a u što se ovo pretvori.....sramota!
Šta koga boli kita šta je u toj j...tekućini?????
Neki su je koristili,pomoglo im je i ok! Odmah se sjatili kritičari,kemičari i štajaznamkosvene!
Masu puta i ja ga serem bezveze,ali da se našalim,da nasmijem i sebe i druge,ali ovo brate više nema smisla!
Pogledajte hitove na ovoj temi,pa onda na nekim npr koje traju godinama,sa hvale vrijednim sadržajem,odnos je poražavajući
Ja samo želim zajebanciju,da svima riba bude dobro,da budem pametniji nakon čitanja postova ovdje,a ne da nekom karam kevu čim nešto
pročitam! I sam ko neki jebeni doktor kemijam sa liječenjem,ne samo riba,svašta sam radio,i radit ću
Ako nekoga smeta što je netko nekome pomogao,neka otvore svoj forum-Kako ne znam što bi sa sobom i od sebe!
Neka se osječa prozvanim tko god,jebe mi se
Jurica,potpis kao kuca,pa ni na easy life multicura i anti spot ne pise sastav i nitko to ni ne pita,nek se kupuje i trosi :up:

Offline Aqarius

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #103 u: Rujan 26, 2012, 23:05:42 poslijepodne »
Ne mogu vjerovati da ova tema još "traje"...

Postovi nekih ljudi nisu za komentirati...

Stvar je tako jednostavna:
- čovjek imao problem i zatražio pomoć;
- drugi čovjek mu je pomogao;
- problem je riješen;
- prvi čovjek izrazio zahvalu;
UPS PROBLEM!
- zavist se javlja kod drugih i napadaju; napadaju sve redom... U današnjem svijetu nema zahvalnosti... Kako jadno... Oholo... Ljudi moji pa na što se spuštate? Tu smo da jedni drugima pomognemo ili... ?

Offline bole13

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 929
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Rijeka
  • Firefighter:eat, sleep,repeat
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #104 u: Rujan 26, 2012, 23:31:01 poslijepodne »
Žao mi je što ste imali problema sa diskusima kupljenim od fishboya,ja sam prije nešto malo više od mjesec dana kupio 12 komada i za sada je sve u najboljem redu.
Diskusi prihvačaju svu vrstu hrane,stalno su na prednjem staklu,drugim riječima,ljepa i zdrava riba.

 Kao što sam i prije napisao,diskusi kupljeni kod fishboy-a,putovali busom po najvećim vručinama,prihvačaju sve vrste hrane koje im dajem,plivaju po cijelom akvariju...
12 komada diskusa sam platio 650 kuna (50 kuna dosatava),znaći 50 kn.komad veličine 7-8 cm,a dobio sam diskuse veličine od 9-12 cm.
Čitajući ovu i temu "Diskus-pitanje",dobio sam dojam da je jedan od uzgaivača diskusa (fishboy) spustio cjenu svoje ribe,što drugima nije pasalo,pa ajmo sada ocrniti njega kao uzgaivaća,njegove ribe itd...
I koliko sam primjetio vas par uzgaivaća diskusa,svi ste iz Osjeka,pa mi sve ovo djeluje kao rušenje konkurencije.

P.S.
Gore napisano je samo moje mišljenje i nisam mislio nikoga uvrijediti.
Who dares-wins!

Offline jurica75

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 826
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: sisak
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #105 u: Rujan 26, 2012, 23:52:16 poslijepodne »
Jok,nisi,ali baš si vatrogasac,na vatru koja gori,ti kantu benzina bacaš :D :D :D

Offline D.med

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #106 u: Rujan 27, 2012, 08:40:22 prijepodne »
Jok,nisi,ali baš si vatrogasac,na vatru koja gori,ti kantu benzina bacaš :D :D :D

hoće to obično obrve spaliti i svakaj čuda napraviti  :D :D

Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #107 u: Rujan 27, 2012, 14:13:41 poslijepodne »
Žao mi je što ste imali problema sa diskusima kupljenim od fishboya,ja sam prije nešto malo više od mjesec dana kupio 12 komada i za sada je sve u najboljem redu.
Diskusi prihvačaju svu vrstu hrane,stalno su na prednjem staklu,drugim riječima,ljepa i zdrava riba.

 Kao što sam i prije napisao,diskusi kupljeni kod fishboy-a,putovali busom po najvećim vručinama,prihvačaju sve vrste hrane koje im dajem,plivaju po cijelom akvariju...
12 komada diskusa sam platio 650 kuna (50 kuna dosatava),znaći 50 kn.komad veličine 7-8 cm,a dobio sam diskuse veličine od 9-12 cm.
Čitajući ovu i temu "Diskus-pitanje",dobio sam dojam da je jedan od uzgaivača diskusa (fishboy) spustio cjenu svoje ribe,što drugima nije pasalo,pa ajmo sada ocrniti njega kao uzgaivaća,njegove ribe itd...
I koliko sam primjetio vas par uzgaivaća diskusa,svi ste iz Osjeka,pa mi sve ovo djeluje kao rušenje konkurencije.

P.S.
Gore napisano je samo moje mišljenje i nisam mislio nikoga uvrijediti.
Bole, totalno krivo,svatko ima pravo svoje stvari prodavati po cijeni kojoj hoce i svi imaju pravo za svoje novce kupiti sto zele.
Koliko sam vidio ovu temu nije otvorio uzgajivac,kao ni onu o diskus-pitanje??.
Ja nisam uzgajivac,ali uzeo sam si za pravo ovo komentirati.Ako cemo vec posteno prodaja ribe na veliko takodjer nije po pravilima foruma,to ide u oglasivacki podforum i placa se
400komada checkerboarda je za mene proizvodnja na veliko,znaci svi koji placaju su po tome "budale"
« Zadnja izmjena: Rujan 27, 2012, 14:17:23 poslijepodne od mbogdan »

Offline bole13

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 929
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Rijeka
  • Firefighter:eat, sleep,repeat
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #108 u: Rujan 27, 2012, 14:19:48 poslijepodne »
 Kao što sam i napisao,to je samo moje mišljenje kojim nisam nikoga htio uvrijediti,nego sam samo takav dojam stekao kroz postove koji su napisani.
Kao što znate svoje diskuse sam kupio od fishboya i ful sam zadovoljan sa izgledom i kondicijom ribe,te do sada nisam imao problema što se tiće prehrane i ostaloga.
Također se još jednom ispričavam svima koji su se našli prozvani i uvrijeđeni mojim postom od prije! :up:
Who dares-wins!

Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #109 u: Rujan 27, 2012, 14:34:39 poslijepodne »
Kao što sam i napisao,to je samo moje mišljenje kojim nisam nikoga htio uvrijediti,nego sam samo takav dojam stekao kroz postove koji su napisani.
Kao što znate svoje diskuse sam kupio od fishboya i ful sam zadovoljan sa izgledom i kondicijom ribe,te do sada nisam imao problema što se tiće prehrane i ostaloga.
Također se još jednom ispričavam svima koji su se našli prozvani i uvrijeđeni mojim postom od prije! :up:
ova tema je zapoceta od clana Mario79,nije od clana Penang Eruption,pa mi nije jasna tvoja osuda da uzgajivaci blate ribu od fishboy-a
Nisam jos naletio na post ni od "cro cop" -a ni "penang eruption"-a (uzgajivaci),gdje pise nemojte kupit ribu od fishboy-a ili kupite ribu od mene moja valja :up:
Javilo se nekoliko ljudi u temi iz svih krajeva,a ne samo iz Osijeka,pa mi nije jasno kakva je to zavjera u koju sumnjas

Offline bole13

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 929
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Rijeka
  • Firefighter:eat, sleep,repeat
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #110 u: Rujan 27, 2012, 14:58:44 poslijepodne »
 Ne sumnjam u nikakvu zavjeru.
Na početku teme je spomenuto da ribe u tri mjeseca mogu dosta propasti,ne mora značiti onda da su u takvom stanju kupljene,a u temi "Diskus-pitanje" na temelju jedne slike
koja je možda loše snimljena ispada da su svi diskusi u banani.Nisam stručnjak za diskuse nego samo sudim po onome što sam kupio i što sada pliva kod mene u akvariju.

Uzgaivaći iz Osjeka (da sada ne nabrajam),moje iskrene isprike,malo sam se zaletio. :up:
Who dares-wins!

Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #111 u: Rujan 27, 2012, 15:04:35 poslijepodne »
Tako vec se slazem s tobom,niko nije komentirao ribe u globalu,svatko ko se bavi uzgojem ima bolje i gore ribe,to stoji,neko i u shopu naleti na losu ribu,zato sam i napisao da svatko za svoje novce ima pravo kupiti sto zeli,ti si zadovoljan,drugi nije i to je normalno,i meni je negdje dobro negdje nije.Bitno da je u ovoj temi happy end,sve rasprave imaju nekakvu vrijednost i uvijek ima neki dobar post iz kojeg se nesto nauci.Svi smo mi ljudi koji kad puno naucimo,umremo,a jos ne znamo sve :D
Uglavnom smatram da ne treba biti ljutnje i visokih tonova,ali svakako sam za jednu dobru i konstruktivnu raspravu :up:
Nadam se da se i ostali slazu samnom ;)

Offline bole13

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 929
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Rijeka
  • Firefighter:eat, sleep,repeat
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #112 u: Rujan 27, 2012, 15:11:44 poslijepodne »
 Ljutnje s moje strane nije bilo,a dobra rasprava iz koje se nešto dobroga nauči uvijek dobro dođe. :up:
Who dares-wins!

Offline MARIO79

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 162
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #113 u: Rujan 27, 2012, 16:43:43 poslijepodne »
Eto dok se vi svađate da nešto oraspoloži one koji čitaju
Ne postoje glupa pitanje, već samo glupi odgovori

Offline MARIO79

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 162
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #114 u: Rujan 27, 2012, 16:45:25 poslijepodne »
Po običaju ode rasprava u pm! čovjek otvori temu jer se htio zahvaliti što mu je riba bolje,a na to se nadovezali svi sa svime što nema veze
sa temom! Jebe mi se ko je kupio,od koga i zašto-da se netko ne naljuti,čovjek se htio zahvaliti,a u što se ovo pretvori.....sramota!
Šta koga boli kita šta je u toj j...tekućini?????
Neki su je koristili,pomoglo im je i ok! Odmah se sjatili kritičari,kemičari i štajaznamkosvene!
Masu puta i ja ga serem bezveze,ali da se našalim,da nasmijem i sebe i druge,ali ovo brate više nema smisla!
Pogledajte hitove na ovoj temi,pa onda na nekim npr koje traju godinama,sa hvale vrijednim sadržajem,odnos je poražavajući
Ja samo želim zajebanciju,da svima riba bude dobro,da budem pametniji nakon čitanja postova ovdje,a ne da nekom karam kevu čim nešto
pročitam! I sam ko neki jebeni doktor kemijam sa liječenjem,ne samo riba,svašta sam radio,i radit ću
Ako nekoga smeta što je netko nekome pomogao,neka otvore svoj forum-Kako ne znam što bi sa sobom i od sebe!
Neka se osjeća prozvanim tko god,jebe mi se




Potpisujem  :klap:
Ne postoje glupa pitanje, već samo glupi odgovori

Offline MARIO79

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 162
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #115 u: Rujan 27, 2012, 16:52:11 poslijepodne »
Ne mogu vjerovati da ova tema još "traje"...

Postovi nekih ljudi nisu za komentirati...

Stvar je tako jednostavna:
- čovjek imao problem i zatražio pomoć;
- drugi čovjek mu je pomogao;
- problem je riješen;
- prvi čovjek izrazio zahvalu;
UPS PROBLEM!
- zavist se javlja kod drugih i napadaju; napadaju sve redom... U današnjem svijetu nema zahvalnosti... Kako jadno... Oholo... Ljudi moji pa na što se spuštate? Tu smo da jedni drugima pomognemo ili... ?


tako ispada  :roll:
Ne postoje glupa pitanje, već samo glupi odgovori

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #116 u: Rujan 27, 2012, 17:24:25 poslijepodne »
uopće ne ispada.nemam na ćemu biti zavidan, niti ne vidim gdje mu je drugi čovjek ponudio pomoć?
dijagnoza i terapija tajna, zahvala javna - mislim da to nije korektno i to je sve.
ako je dobio pomoć preko privatnih poruka, neka se tako i zahvali. ovako sve to dobiva više negativnih dimenzija.

Offline Penang Eruption JR

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Osijek
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #117 u: Rujan 27, 2012, 18:14:01 poslijepodne »
uopće ne ispada.nemam na ćemu biti zavidan, niti ne vidim gdje mu je drugi čovjek ponudio pomoć?
dijagnoza i terapija tajna, zahvala javna - mislim da to nije korektno i to je sve.
ako je dobio pomoć preko privatnih poruka, neka se tako i zahvali. ovako sve to dobiva više negativnih dimenzija.
Šta pričaš ti....Čovjek izrazio zahvalu jer je mislio da bi trebao....Otkad se mora reći dijagnoza i terapiju javno na forumu da bi se nekome pomoglo...postoji mobitel, facebook tweater itd......tzv. komunikacija
.....Eto onda ti budi prvi koji ćes provesti dane i noći razmišljajući kako izliječit ribu i kako napravit  lijek ....i nakon 20 godina mozganja ti nama svima reci javno reci u čemu je problem...(ako uopče ustanoviš tako šta)....NHF!!
I u ostalom jel tebe netko spomenio imenom ili se na neki način osječaš prozvano....?
Ja jesam premlad da bi se ovako odnosio prema starijoj osobi ali što je previše previše je!...
Lijep pozdrav
Nosim tuđe ime jer ponosim se NJIME!!

https://www.facebook.com/BockavisCrOs

Offline Damir_Sl

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3814
  • Spol: Muški  
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #118 u: Rujan 27, 2012, 18:36:07 poslijepodne »
Ma dajte ljudi....ode ovo u tri...

Covjek imao bolesne ribe, drugi covjek mu prodao lijek, izljecio bolesne ribe, sve ok, svi sretni, svi zadovoljni, sto je najbitnije - ribe spasene. Amen.

Cijeli spor je nastao zato sto je dio nas izrazilo interes da poblize sazna o cemu se tu radilo. I to na dva fronta - o kojoj bolesti se radi, i o kojem lijeku se radi.

I dok za drugi front (o kojem lijeku se radi) sasvim razumijem u odredjenoj mjeri tajnovitost, ako zbog nicega, radi zastite necijeg truda, volje, vremena, sakrivanje i kamufliranje jednostavnog pitanja - a sto je ribama uopce bilo - e to pomalo ne kuzim.

Odgovor je mogao biti kratak i jednostavan - paraziti, nametnici, bubrezni napad, erektilni problemi - bilo sto, svejedno je. I tek s odgovorom na to pitanje, prica postaje zaokruzena. I ima smisao. A ovako je samo posluzila kao podloga da lijevi malo pljucnu po desnima, desni da se malo popiske na one ispod sebe i tako u krug. Cemu, nije mi jasno.

Jer, ako cujem da je netko imao gripu, i da je otisao u apoteku, kupio cudesni lijek i odmah ozdravio, vidis, i mene zanima koji je to lijek. Ne sastav, ne princip i tehnologija proizvodnje, vec sama cinjenica - kako se lijek zove, gdje ga ima. I ono sto je najbitnije - da je to lijek za gripu.

Tako je i na sve te znatizeljne, a apsolutno sumnjam da je ijedan upit bio zlonamjeran, moglo biti kratko i jasno odgovoreno - ribe su imale XXY, lijek lijeci navedeni XXY, nema ga za kupiti u trgovinama, ukoliko kome zatreba, pa dijagnozira XXY bolest kod svojih riba, evo da znate, kod MWX-a imate taj lijek, obratite se covjeku, on ce pomoci. I opet amen.

Sve u najboljoj vjeri, i uz maksimalan trud da ispadne "transparentno", ali opet, diskusi su tema koja ne moze izgleda proci bez pljuckanja, i bas zbog toga je ovo sve otislo u spomenuta tri.... s pocetka price. I vise nikome nije bitno sto su ribe spasene, bitno je da se gleda prilika za malo pljucnuti.

Offline Bojko

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2923
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #119 u: Rujan 27, 2012, 20:20:32 poslijepodne »
To se jedino pjesmom može riješiti i to narodnom:

Bio jednom akvarista mali,
pa mu diskusi stali u glavi,
veliki si akvarij napravi,
da mu diskus ne zaglavi,
on diskuse povoljno nabavi,
ali diskusi mladi,
polako umiru od gladi,
akvarista dušu vadi,
kako da jih od bolesti spasi,
tu pomaže čudotvorna voda,
u plavoj boji, takva je sad moda,
akvarista na forumu se pohvali,
i čovjeku javno zahvali,
ali sad digla se raja,
ipak diskus je glavni baja.
priča tamo, priča amo,
i Stojadinka ovce šiša,
pripomaže joj Radiša
kud   ta tema ode,
je.em ti slepog miša
ali takav je život.ćupav i dlakav...
ali na kraju bitan je faktor,

ajde svi na AKTER :AkTer:

Offline jurica75

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 826
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: sisak
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #120 u: Rujan 27, 2012, 20:26:09 poslijepodne »
Bojko,evo te Karleuša vreba,Severini pukao nokat od muke,a Rozgi se pokvario fen od jada kad si objavio
ovaj uradak ovdje umjesto da suradjuješ s njima! :D :D :D :D :D

Offline ljoze

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 122
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: ZADAR
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #121 u: Rujan 27, 2012, 21:03:32 poslijepodne »
ko drugom jamu kopa........nos  :nerd:

Offline bole13

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 929
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Rijeka
  • Firefighter:eat, sleep,repeat
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #122 u: Rujan 27, 2012, 21:29:21 poslijepodne »
Bojko,evo te Karleuša vreba,Severini pukao nokat od muke,a Rozgi se pokvario fen od jada kad si objavio
ovaj uradak ovdje umjesto da suradjuješ s njima! :D :D :D :D :D

Care!!!!! :D :D :D :klap: :klap: :klap:
Who dares-wins!

Offline Red Monk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 953
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #123 u: Listopad 02, 2012, 23:30:05 poslijepodne »
moje misljene je kao i ono od ranije "Penang " najveci uzgajivac diskusa na ovom podrucju,vidim da se neki ne slazu s tom konstatacijom,ali vjerujte da imate jako puno toga za naucit,a ovakvim ponasanjem prema nekome,definitivno niste zasluzili ista saznati.Takvo ponasanje ne pamtim da je bilo prema bilo kome sa foruma,Ivica je moj osobni i veliki prijatelj,pa sam imao potrebu ovo napisati.

Pa Vas dva da me ne obavijestite o ovoj temi.  :devil-smiley-029: :cekic po bulji:
Ja o ovome u Sloveniji saznao. :D
Zagreb/Gajnice-Stenjevac

Offline penang eruption

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 290
  • Dob: 61 Lokacija: Osijek
  • Savjeti i info:0915822089
Odg: DISKUSI+PLAVA VODICA
« Odgovori #124 u: Listopad 03, 2012, 07:30:40 prijepodne »
moje misljene je kao i ono od ranije "Penang " najveci uzgajivac diskusa na ovom podrucju,vidim da se neki ne slazu s tom konstatacijom,ali vjerujte da imate jako puno toga za naucit,a ovakvim ponasanjem prema nekome,definitivno niste zasluzili ista saznati.Takvo ponasanje ne pamtim da je bilo prema bilo kome sa foruma,Ivica je moj osobni i veliki prijatelj,pa sam imao potrebu ovo napisati.

Pa Vas dva da me ne obavijestite o ovoj temi.  :devil-smiley-029: :cekic po bulji:
Ja o ovome u Sloveniji saznao. :D
Pa i nisi ništa strašno propustio ,samo si mogao biti popljuvan  !  :klap: