Travanj 25, 2024, 17:00:05 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: RED SEA PRIZM skimmer  (Posjeta: 1399 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline royal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 35
  • Spol: Muški  
RED SEA PRIZM skimmer
« u: Prosinac 09, 2015, 19:21:19 poslijepodne »
Radi radova u garazi u kojoj mi se nalazi Sump tank i deaktivaciji sve sto je u njemu bio sam primoran osigurati neki Hang on skimmer pa sam kupio Red Sea Prizm.
Skimmer odradjiva ono za sto je kupljen ali ima jednu veliku manu a to je sto je jako bucan.
Mozda sam ja zaboravio kako skimmer treba zvucat, jer ga odavno nisam slusao po cijele dane, ali ovog nikome ne bi preporucio. Buci cak i kad mu se zacepi manjiga od zraka.

PS
Na zadnjoj slici je ljubicasti jezinac. Oba dva su jos uvijek ziva i stvarno su lijepi ukras mom ne tako uspjesnom akvariju.

Offline Slim_okrug

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Okrug Gornji
Odg: RED SEA PRIZM skimmer
« Odgovori #1 u: Prosinac 09, 2015, 21:59:56 poslijepodne »
Da jako bucan skimmer koji radi posa. Imas shemu za napravit prigusivac. Bilo je govora o tome i prije pa malo pogledaj starije teme. Ja sam ga osobno ima i bucan je ajme cak i s tom prigusnicom ali eto kad je stavis dosta ublazi zvuk pa je donekle podnosljiv. Sta se tice skimanja skroz ok za neke male kolicine opterecenja tanka.

Offline GoranC

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
    • Prvi veći tank i jedini pravi
Odg: RED SEA PRIZM skimmer
« Odgovori #2 u: Prosinac 11, 2015, 11:20:01 prijepodne »
Meni je veći problem bio što nema površinski skim, pa sam stalno nešto improvizirao. Natrpao sam ga filter materijalom pa se nije tako jako čuo. Ocjena 5/10.