Travanj 27, 2024, 19:37:55 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Phillips ambilight aquarium  (Posjeta: 1213 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zzorann

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Phillips ambilight aquarium
« u: Veljača 11, 2014, 23:21:10 poslijepodne »
Pokvario se tv od phillipsa koji ima sa 3 strane ambilight. Otisao je ekran i popravak je neisplativ. Eh sad, gledam te ledice i fino svijetle sve u 16, boja kao u prici.. Ima mozda neko kakvu ideju da li bi se moglo to fino isprogramirati da simulira jedan uobicajeni dan sa npr. Kariba ili Bahama, svejedno :D Evo izazov za entuzijaste.

Offline c.e.z

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 216
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
  • Udomljujem vjeverice
Odg: Phillips ambilight aquarium
« Odgovori #1 u: Veljača 12, 2014, 01:02:06 prijepodne »
Naravno samo za to trebas pic kontroler najvjerovatnije. Trebalo bi raskopati ili pronaci shemu kako to zapravo dise i onda je dalje lako

Offline viktori

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Phillips ambilight aquarium
« Odgovori #2 u: Veljača 12, 2014, 01:04:21 prijepodne »
Pokvario se tv od phillipsa koji ima sa 3 strane ambilight. Otisao je ekran i popravak je neisplativ. Eh sad, gledam te ledice i fino svijetle sve u 16, boja kao u prici.. Ima mozda neko kakvu ideju da li bi se moglo to fino isprogramirati da simulira jedan uobicajeni dan sa npr. Kariba ili Bahama, svejedno :D Evo izazov za entuzijaste.

Kakva ideja... :)

S bojama se da napravit sta god hoces. Ako mi nadjes neku specifikaciju koje boje i kojim redom ima dan od svitanja do sumraka na Karibima ili Bahamima, isprogramirat cu nesto.

Trosak ide tebi, a porez meni, pola ledica. :D

Ako budes bacao TV, donesi ga radije meni, ja cu udomiti neke dijelove. :)

Offline zzorann

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Phillips ambilight aquarium
« Odgovori #3 u: Veljača 12, 2014, 07:05:19 prijepodne »
Evo specifikacije, pocnes sa plavom, pa pomijesas sve lagano i guras na bijelozuto, pa zavrti malo na crveno i zavrsis na kraju opet plavo :D

Dogovorit cemo porez, uzet cu ti manje od Linica :)

Nope, ne ide ovaj u smece sigurno. To mi je od staraca, a ja imam jos jedan identican pa cec vjerojatno jednom posluzit, ako ne dozivim isti kvar naravno, a kakve sam srece to ce se i dogodit :(
Btw. jedna zanimljivost, tv imao garanciju 5god, riknuo nakon 5god+1dan :D Medjutim zadnje 3god je kao imao garanciju od tehnomaxa koji je otisao u klinac i to je to, the end, croatianstan story.