Travanj 29, 2024, 06:39:16 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Poecilotheria metallica  (Posjeta: 11860 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Xzyle

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 325
  • Lokacija: RI/ZG
    • www.kerri.hr
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #25 u: Ožujak 13, 2010, 15:56:09 poslijepodne »
Xzyle ja te sad javno molim da odhebes od mene, i molim te da vise nikada ne napises moje ime u svom postu....zivciras me, do sad te nije bilo nigdje, a sad si kao posto neka faca, i krojis tu neku pravdu na forumu...daj molim te...koliko ti opce imas godina??? Vrijedjas i optuzujes druge i kazes im da su glupi.....e pa decko dragi daj malo razmisli o svojim postupcima
Kaj se mene tice mozes bit najveci preprodavac/prodavac ili kaj god oces ja ti se necu mjesat u poso....
sere mi se od likova ko sto si ti....i daj vise shvati da ti ja nisam KONKURENCIJA i to uopce ne zelim bit ni tebi ni drugim ljudima, jer ja ne planiram zaradjivat od svercanja i prodavanja paukova...ovo je moj hobby i takav ce ostat bez obzira na sve

zapravo boli me briga kaj radis drugima, ali ja nedam da bezveze blatis moje ime bez ikakvog razloga za to osim mozda neke svoje bolesne konkurentske bojaznosti....i vise me molim te nemoj bezrazlozno prozivat, niti ikad vise pisat bilo kakav svoj komentar na ono kaj si meni reko (jer onaj post dovoljno govori kakav si covjek)  :dead:

Mene nije bilo nigdje? :D Zašto bi ja morao biti na forumu i podijelit sve s svima? :D

Ja ovo ne radim zbog nekakve zarade,hvala bogu zarađujem vrlo dobro i imam sve što mi je potrebno u životu.

A ti,mulac jedan bezobrazni,iznosiš neistine samo kako bi prodao svoje parahybane.
U svakom drugom postu spominješ svoje parahybane,izmišljaš i lažeš i to sve u temi koja nema veze s parahybanama,samo da bi prodao.

Imam pun PM tvojih pizdarija,tvojih parahybana i tvoje namjere su mi prilično jasne.

Igraš prljavo,lažeš druge,iznosiš izmišljotine...i to sve kako bi prodao koju parahybanu više.Netko će čitat tvoje gluposti i povjerovat.Jadno.To je sve što sam ti zamjerio! Očito je da ni ti nisi pretjerano pametan i da ti hormoni još uvijek bujaju.




Čitaj malo šta pišeš,a neka i drugi vide.Svojim ponašanjem si dokazao da ti je jedino do toga i stalo,do prodaje,bez obzira koje metode koristio.Imaš tamo tržnicu,fino kad budeš imao malce stavi oglas i doviđenja,ne moraš iznosit ovakve pizdarije u koje neki ljudi mogu i povjerovat.


i da jedan savjet uzmi parahybanu one su naj naj bolji pauci...preaktivni, ne umiru bezrazlozno, jedni su od najvecih, jako su inteligentne xD...ma 1000 je razloga zakaj je parahybana bolja od svih ostalih

...jer iako nisu bas intelektualno razvijene (osim parahybane :D) mislim da bi nagonski krenule trazit neku posudu s vodom da su zedne,

iso brisite rossijev komentar...pala bu mi prodaja (ak bum opce imal malce)

nazalost, rossi iznio si jedinu negativnost kod parahybane a to je zakopavanje dok su jos male....dakle i moja mala od svega par cm se stalno zakopavala, ali s vremenom to prestane i onda su stalno vani i stalno aktivne i jako su atraktivne... ma naj naj bolji pauk na svijetu, i jako je puno doprinio teraristici u svijetu, i zbok svoje ljepote i aktivnosti, ali i tolerancije na razno razne podrazaje pogodan je kako za pocetnike, tako i za iskusne terariste i jos bi samo zelio nadodati da parahybanu jednostavno moras imati u svojoj kolekciji

a sad da nebi ispalo da spamam temu moram napisat nesto u smrti avicularije....

hmmm, avicularije su isto super pauki, nadasve jedinstveni i divno obojeni ali jednostavno ponekad uginu bezrazlozno, i jednostavno nekad im ne pase kod vas....(sto kod parahybane nikako nije slucaj i zato je 100puta bolja)

Dalje...

ajde ako ikako mozes potegnut neke veze da bar dio prodam....a znam da potraznja nije bas neka bas zato kaj su dosta cesti i ima ih puno u leglu....nadam se da cu bar dio prodat odma a onda ostatak polako...


pa ja sam mislio stavit malo vecu cijenu za 1 komad i brutalan popust za 5 tj 10 komada

npe 1kom 50kuna
5 kom za 180kn
10 kom 250

nije sad cijena doslovce nego tak otprilike da 10 komada ako uzimas dobis upola jeftinije nego 1 kom...a kajs e tice posiljaka za van to bi bilo odlicno da sve mogu poslat i tu bi dao cijenu koja bi se od mene ocekivala ak treba i 2-3 eura po komadu

Što se mene tiče,razgovor ovdje završava.


« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2010, 16:11:15 poslijepodne od Xzyle »

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #26 u: Ožujak 13, 2010, 16:55:42 poslijepodne »
Evo da i ja kazem nesto o ivborosa! Postavio sam mu jedno pitanje, sobziram da je pario parahybane na mail koji je objavio za prodaju. Pitanje sam poslao 28-02-2010,  nije se odnosilo da kupim pauke i do dan danas mi nije dao nikakav odgovor! Zakljucio sam da ga samo zanima kako da utrapi pauke i da ga nista vise ne zanima......Epa Prijatelju nije me iznenadilo sve ovo sto citam o tebi i reakcije pojedinih clanova koji su imali nekakvu komunikaciju stobom!

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #27 u: Ožujak 13, 2010, 17:17:20 poslijepodne »
Igore oprosti ali ja sam ti poslo poruku evo kako je glasila
iskreno da ti kazem nisam siguran, meni ti izgleda ko zenka....ali neznam koje je velicine?
uglavnom nakon jedno 10-12cm velicine cak mozes vidjet po proporcijama tjela koji je muzjak a koja zenka, jer zenka ce  bit deblja u guzici i onak zdepastija, a muzjak ce uvjek bit mrsaviji i imat duže noge...ja sam imo i ženku i mužjaka pa su ti to moja zapažanja, iako nisu baš pouzdana....
e sad neznam kaj ti je matija odgovorio ja ti preporucam da njega poslusas jer ima puno vise iskustva oko tarantula od mene...
______________________________________________________________
> Od: "Igor Velevski" <[email protected]>
> Za: <[email protected]>
> Datum: 28.02.2010 02:24
> Naslov:
>
Zdravo Prijatelju! Cestitam prinovi iz srca! Zeleo bih te zamoliti da mi das tvoje misljenje o mojoj parahybani dali je musko ili zensko......obratio sam se Matiji, ali necu da ti sada kazem koje je njegovo misljenje da ne utice na tvoj sud! Evo saljem ti sliku, pa ako ti nije tesko odgovori mi! Hvala ti unapred!

ako mi ne vjerujes mogu ti print screenat na monitoru pa ces vidjet da nisam takav člazov i prevaran kakvim me sad vecina smatra, ovaj forum mi je prije svega mjesto za prikupljanje inforamacija i djeljenje istih s drugima, i dobio sam pomoc vec 1000 puta a nadam se i da sam barem jednom clanu pomogo
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #28 u: Ožujak 13, 2010, 17:19:37 poslijepodne »
eto i kaj mi je doslo na moj mail nakon kaj sam ti poslo poruku:

Doslo je do pogreske. Pogledajte opis greske na dnu ovoga e-maila.

Adriatic Media d.o.o.

Reporting-MTA: dns; gmmr1.centrum.cz
X-Postfix-Queue-ID: 40B2780035A5
X-Postfix-Sender: rfc822; [email protected]
Arrival-Date: Sun, 28 Feb 2010 13:47:47 +0100 (CET)

Final-Recipient: rfc822; [email protected]
Original-Recipient: rfc822;[email protected]
Action: failed
Status: 4.4.2
Diagnostic-Code: X-Postfix; delivery temporarily suspended: lost connection with mx4.hotmail.com[65.55.37.72] while sending RCPT TO

-------------------------------------------------
Předmět: Re:
Od: Ivan BoroĹĄak <[email protected]>
Pro: Igor Velevski <[email protected]>

i dalje sad ide poruka......
ako treba takodjer sam voljan staviti printscreen da dokazem da nisam toliki frik i da sam sad sve ovo iso pisat.....
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #29 u: Ožujak 13, 2010, 17:32:04 poslijepodne »
Ocu samo obrazlozit svaki moj komentar koji si izvuko iz konteksta:
Dakle tvoj prvi citat ide iz posta u kojem sam reko da je tesko otkrit pravi razlog zasto je neki pauk uginuo, i da je i moja avicularia takodjer uginula a ja neznam pravi razlog...i onda slijedi ovaj citat koji si ti izvuko ali nazalost forum ne podrzava smajlic xD koji bi otprilike znacio zatvarju mi se oci od smijeha(neznam kak bi to bolje opiso)
Drugi komentar je sasvim suvisno za iskomentirati jer sam iznio svoj stav da tarantule nisu pametne nego reagiraju nagonski.... a ovo osim parahybane koje si citiro vec par puta je evidentno naglaseno sa smajlicem koji se smije...pa mislim da je 99 posto ljudi skuzilo da se zezam
Ovaj treci citat stvarno izgleda brutalno, ali zapravo je rezultat na frgino pitanje oko promocije proizvoda haha...a kao i sve do onda oko parahybane sam se pokuso nasalit.....iskreno neznam ko bi uopce shavatio taj post na neki drugi nacin nego na onaj na koji sam ja mislio....
I prije samog komentara na zadnja 2 citata bi htio rec da ja JOS NEMAM PAUKOVE, i mozda ih necu ni imat jer je jos velika mogucnost da zenka pojede kokon, da kokon nije bio na potrebnoj temperaturi, vlazi ili da su iste previse oscilirale, zatim mozda su jaja ispljesnjivila, cak i ako je sve to u redu jaja jos treba inkubirat pri cemo postoji velika sansa da ce se nesto od gore navedenih problema pojavit i ima jos puno razloga zasto sam jako jako daleko od neke prodaje malaca;

I tebi sam poslo poruku da vidim jer postoji bilo kakva sansa da prodam malce, jer ko bi si u RH ostavio 1000-2500malaca,( mislim otkud mi hrana za sve to, meni sigurno nebu mama davala toliko love)?? Pa sigurno niko, i naravno da ih ja zelim prodat i naravno da zelim zaradit neku lovu....mislim ko to u danasnje vrijeme ne zeli a jos pogotovo kad hodas u skolu i „ne zaradjujes super i imas sve kaj si pozelis u zivotu“ kak si ti reko
Zatim ovaj drugi dio oko cijene, to sam te pito jer sam mislio da si iskusniji i pametniji od mene a po komentarima u mojoj temi sam vidio da si vec prodavo tarantule(mislim one kaj su ti se izlegli) i kupovo ih, i da si doma u tim vodama....neznam jer tu mozda zelis istaci cijene koje sam napiso? Pa vidi se dolje kaj sam napiso....a ovaj kraj iz tog komentara je iz razloga jer si mi ti odgovorio da obicno takve vrste idu u paketu od 500-1000 neznam sad tocno kaj si mi reko pa sam ja samo reko da bi bilo super da ih uspijem sto vise udomit jer nemam kam s njima...

a ove uvrede s pocetka nezelim opce komentirat jer mislim da nisi skroz u pravu, mozda jesam glup, balav i sve kaj si napiso ali to je zbok godina i zivotnog iskustva koje mi sigurno fali...ali ne igram prljavo niti lazem niti kradem.....kak si ti napiso,
Iskreno neam nista protiv ikoga s foruma pa tako ni tebe, ali nevolim kad bezveze pokusavate nekoga oblatit i onda se krenete vuc za slamke i izvlacit rijeci iz konteksta... i sad cu i ja tebe citirat "tu smo da si pomažemo...malo nas je. Thumbs up" e pa ja se toga drzim od samog pocetka i mislim da puno ljudi moze potvrdit da sam im pomogo/pokuso pomoc....

eto neznam sta bi vise reko, uostalom da sam takav kakvim me ti smatras nebi se sigurno pokuso objasnit tu na forumu vec nebi vise dolazio na ovu stranicu, eto to je to od mene, i nadam se da smo sad sve razjasnili i da cemo nastavit razmjenjivat informacije a ne bacat uvrede
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #30 u: Ožujak 13, 2010, 18:37:21 poslijepodne »
Ocigledno je doslo do pogreske i ja ti se ovom prilikom izvinjavam!

Offline ivborosa

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #31 u: Ožujak 13, 2010, 18:53:26 poslijepodne »
u redu je, prihvacam ispriku....iako je tvoj komentar bio onak....neznam samo koji su to clanoVI dali komentar s kojima sam ja imo komunikaciju..osim ovog jednog...ali o tebi imam samo rijeci hvale i necu mijenjat svoje misljenje o tebi, smatram da si strucnjak u svom podrucju i ja te podrzavam

Ma zapravo netrebam se opce vise trudit jer ionako 90% foruma zna ko sam i kakav sam....onak pa od 12 godine sam s njima i mislim da u tih 6 nisam nikog preveslo.......opce sam budala kaj se upustam u nekakve sulude rasprave...uvjek sam pokuso svima pomoc..a naravno i da cu i dalje svima barem pokusat pomoc  :zagrljaj:  :heart:
« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2010, 18:57:45 poslijepodne od ivborosa »
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline frga

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški  
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #32 u: Ožujak 13, 2010, 19:34:47 poslijepodne »
Kolega Xzyle, ukoliko ja tebe ne vrijeđam i ne prozivam nekim nazivima i imenima i ja od tebe također očekujem isto (uostalom to je princip lijepog ponašanja). A to što se ti tako ponašaš i prozivaš druge javno na forumu uvrjedama tipa „mulac“, „dečko“… samo pokazuje kakva si osoba i da nemaš nikakvog poštovanja prema drugima,a tako nemoj očekivati da će netko imati i prema tebi poštovanja.  Al što stvarno ne mogu shvatiti je od kuda ti da sebe smatraš nekom mjerodavnom osobom da bi mogla reći za nešto da je glupost ili nije.
Inače još jednom ću ti ponoviti (jer očito ti treba par puta reći da neke stvari shvatiš…al nisi ti kriv, takav si kakav si)… ti ako ne znaš gdje ima P. metallica slingova (ili ako ih ne vidiš na jednom sajmu kojeg posjetiš vjerojatno svake prijestupne godine) ne znači odmah da ih nema jer ih dosta uzgajivača iz Austrije i Njemačke nudi. A to što ti nisi dovoljan bistar i sposoban dečko da bi otkrio gdje se one nalaze i gdje se prodaju po cijenama ispod 100 eura, savjetujem da posjećuješ svaki sajma koji postoji i možda ti se još koji puta posreći da dobiješ cijenu ispod 100 eura.
Ja sam da sada skoro svu svoju živinu naručio izvana i nikada nisam imao problema. I još ću jednom ponoviti da cijene P. metallica slingova (ili 1.-3. presvlačenje) iznose od 60-65 eura (najniža cijena) 70-80 eura (prosječna cijena) i 100 eura najviša cijena koja se u zadnje vrijeme stavlja. A ako mi ne vjeruješ rado ću ti faksirati račun… sve u svemu uvijek sam govorio da debatiranje na netu nema smisla i ti si klasičan primjer zašto (uz svo dužno poštovanje).

"Samo dvije stvari su beskrajne, svemir i ljudska glupost, a za ono prvo nisam siguran."  Albert Einstein

Offline snejk

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #33 u: Ožujak 13, 2010, 19:50:49 poslijepodne »
Od dobre teme u propast...  :dead:

Offline Xzyle

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 325
  • Lokacija: RI/ZG
    • www.kerri.hr
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #34 u: Ožujak 13, 2010, 20:09:05 poslijepodne »
Meni je žao ali nemam volje čitat tako dugačke postove,a ni ne zaslužujete toliko pažnje,obojica briljirate u svom području (onom iz citata Alberta Einsteina,zna Frga)

Ja ne vrijeđam,niti mi je to cilj,ja sam na vašu žalost realan.

...baš ste se našli.

Sve što sam napisao i citirao,pametnome dosta.




Offline frga

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški  
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #35 u: Ožujak 14, 2010, 09:55:05 prijepodne »
Od dobre teme u propast...  :dead:
Mora otići u propast kad se miješaju ljudi koji daju nelogičke i besmislene zaključke na temelju svojih osobnih opažanja bez ikakvih potkrepljenih i potvrđenih dokaza, tipa "nema ih jer ih nisam vidio".  :D
« Zadnja izmjena: Ožujak 14, 2010, 13:21:06 poslijepodne od frga »
"Samo dvije stvari su beskrajne, svemir i ljudska glupost, a za ono prvo nisam siguran."  Albert Einstein

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #36 u: Ožujak 14, 2010, 13:24:25 poslijepodne »
nema me dva dana... i već pizdarije...  :rolleyes:

kolega Xzyle krši pravila foruma - ban od 3 dana..i opomena do 1.4.

što se teme tiće... kolega frga je naveo točne podatke... cijene su takve.... i ima ih ko kenje... vidio jučer...  prva ruka ;)

a sad svi zajedno dalje u revijalnom tonu...bez trkeljanja...  :devil:


zamolit ću sve članove da nastave sa temom di je stala na dobrom... bilo koji daljnji post koji se osvrće na trkeljanje... postaje trkeljanje... brišem i baniram...  :D



« Zadnja izmjena: Ožujak 14, 2010, 20:14:45 poslijepodne od Strichek Matija »

Offline Xzyle

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 325
  • Lokacija: RI/ZG
    • www.kerri.hr
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #37 u: Ožujak 17, 2010, 14:59:05 poslijepodne »
Strichek => Jesi vidio slingove?

Ja sam htio uzet slingove...2-3 cm u rasponu noge max,1-2 presvlačenja...ali najmanje što je bilo je 4cm veličina tijela.Uglavnom znaš šta tražim,od nedavnog legla,pošalji PM ako si ih vidio gdje još za uzet...

Evo da se zna o čemu se priča :D

http://www.imagesforme.com/show.php/1029855_1001341.JPG
Poecilotheria metallica

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #38 u: Ožujak 17, 2010, 15:27:09 poslijepodne »
bilo je i slingova.. nije pisala cijena.. nisam pitao...

jedan kolega sad prodaje po nekih 70-80€ komad...  al mislim da ih je već dosta rezervirano...

Offline ViD0

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški   Dob: 35
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #39 u: Ožujak 20, 2010, 00:36:11 prijepodne »
bilo je i slingova.. nije pisala cijena.. nisam pitao...

jedan kolega sad prodaje po nekih 70-80€ komad...  al mislim da ih je već dosta rezervirano...

A cuj ako je redovna cijena 100 eura , onda nije ni cudo da su ovi po 70 rezervirani  ;)

Offline Xzyle

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 325
  • Lokacija: RI/ZG
    • www.kerri.hr
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #40 u: Ožujak 26, 2010, 01:22:18 prijepodne »
Par slikica...

"druga metallica"

http://www.imagesforme.com/show.php/1044918_1001482.JPG
Poecilotheria metallica
 http://www.imagesforme.com/show.php/1044919_1001485.JPG
Poecilotheria metallica
http://www.imagesforme.com/show.php/1044920_1001486.JPG
Poecilotheria metallica
http://www.imagesforme.com/show.php/1044921_1001489.JPG
Poecilotheria metallica
...

"prva metallica"

http://www.imagesforme.com/show.php/1044922_1001493.JPG
Poecilotheria metallica
http://www.imagesforme.com/show.php/1044923_1001501.JPG
Poecilotheria metallica
http://www.imagesforme.com/show.php/1044924_1001503.JPG
Poecilotheria metallica


1 na 1 usporedba spola :

drugo presvlačenje
1. =>
http://www.imagesforme.com/show.php/1021914_1001233.JPG
Poecilotheria metallica



2. =>
http://www.imagesforme.com/show.php/1021913_1001216.JPG
Poecilotheria metallica



Razlike postaju sve očiglednije.

treće presvlačenje

1. =>
2. =>
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2010, 01:26:03 prijepodne od Xzyle »

Offline spider_girl

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #41 u: Lipanj 21, 2012, 21:05:57 poslijepodne »
Umjesto da se svađate molim vas da mi netko od vas pošalje u inbox kontakt, mail, telefon ili mi objasni na koji način da dođem do p.metallice kod nas ili nekoj susjednoj zemlji. Voljela  bi da to budu ljudi koji su imali iskustva sa nabavom a vidim da ih ovdje ima (xyle, frga). ne bi mi bio problem ni otići po pauka ako treba. vidim da je netko prije par mjeseci prodavao i slingove po 120 kuna pa javite i ako znate nekaj i o tome. hvala unaprijed dečki  :-[

never give up!

Offline čuro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Poreč
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #42 u: Lipanj 22, 2012, 00:18:53 prijepodne »
Umjesto da se svađate molim vas da mi netko od vas pošalje u inbox kontakt, mail, telefon ili mi objasni na koji način da dođem do p.metallice kod nas ili nekoj susjednoj zemlji. Voljela  bi da to budu ljudi koji su imali iskustva sa nabavom a vidim da ih ovdje ima (xyle, frga). ne bi mi bio problem ni otići po pauka ako treba. vidim da je netko prije par mjeseci prodavao i slingove po 120 kuna pa javite i ako znate nekaj i o tome. hvala unaprijed dečki  :-[


ako se ne varam ta ponda je bila za 1.april...

Offline spider_girl

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #43 u: Lipanj 22, 2012, 08:37:16 prijepodne »
Umjesto da se svađate molim vas da mi netko od vas pošalje u inbox kontakt, mail, telefon ili mi objasni na koji način da dođem do p.metallice kod nas ili nekoj susjednoj zemlji. Voljela  bi da to budu ljudi koji su imali iskustva sa nabavom a vidim da ih ovdje ima (xyle, frga). ne bi mi bio problem ni otići po pauka ako treba. vidim da je netko prije par mjeseci prodavao i slingove po 120 kuna pa javite i ako znate nekaj i o tome. hvala unaprijed dečki  :-[


ako se ne varam ta ponda je bila za 1.april...

lol shvatila sam to malo kasnije uz pomoć jednog forumaša, nisam obraćala pažnju na datum :D
never give up!

Offline čuro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Poreč
Odg: Poecilotheria metallica
« Odgovori #44 u: Lipanj 22, 2012, 09:20:51 prijepodne »
ne brini i ja sam se cimnuo,pa sam skužio datum :D