Travanj 28, 2024, 13:22:44 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: gdje kupiti ili u koga kupiti Hemianthus Callitrichoides ''Cuba'' i riccia fluit  (Posjeta: 976 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lotus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 43
  • Spol: Muški   Dob: 45
znam da nije ovo pravo mjesto,ali ako itko zna?

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: gdje kupiti ili u koga kupiti Hemianthus Callitrichoides ''Cuba'' i riccia fluit
« Odgovori #1 u: Siječanj 10, 2010, 09:10:34 prijepodne »
Pozdrav! Cubu sam viđao i kupovao u Viliju i u Aqua terri u Zg,možda da ih nazoveš pa pitaš da li imaju ili kad će dobitit pa rezerviraš.. Moja presporo raste,pa nemam još ni približno za djeljenje nažalost..

Offline Sipo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb - Malesnica
Odg: gdje kupiti ili u koga kupiti Hemianthus Callitrichoides ''Cuba'' i riccia fluit
« Odgovori #2 u: Siječanj 11, 2010, 12:34:41 poslijepodne »
znam da nije ovo pravo mjesto,ali ako itko zna?
aqua terra ima uvijek. Bio sam tamo prekjučer imali su ih par, pa nazovi i pitaj

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: gdje kupiti ili u koga kupiti Hemianthus Callitrichoides ''Cuba'' i riccia fluit
« Odgovori #3 u: Siječanj 13, 2010, 23:38:25 poslijepodne »
Pozdrav! Cubu sam viđao i kupovao u Viliju i u Aqua terri u Zg,možda da ih nazoveš pa pitaš da li imaju ili kad će dobitit pa rezerviraš.. Moja presporo raste,pa nemam još ni približno za djeljenje nažalost..
jel to tak faat sporo raste?? meni je glossa dokokotala,hoću nešto što sporo raste  :(
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: gdje kupiti ili u koga kupiti Hemianthus Callitrichoides ''Cuba'' i riccia fluit
« Odgovori #4 u: Siječanj 22, 2010, 15:26:24 poslijepodne »
Pozdrav! Cubu sam viđao i kupovao u Viliju i u Aqua terri u Zg,možda da ih nazoveš pa pitaš da li imaju ili kad će dobitit pa rezerviraš.. Moja presporo raste,pa nemam još ni približno za djeljenje nažalost..
jel to tak faat sporo raste?? meni je glossa dokokotala,hoću nešto što sporo raste  :(
Pa treba joj jako dugo da krene. Definitivno raste sporije i manje je invazivna od Glosse i lakše ju je šišat.