Svibanj 14, 2024, 21:53:20 poslijepodneNajnoviji Član: Vena

Autor Tema: Nova web  (Posjeta: 3718 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Expert

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
Nova web
« u: Siječanj 19, 2007, 00:58:00 prijepodne »


Evo ako ikoga zanima ja sam si uzeo malo vremena, i napravio ovo, ali nisam sam nego babydoll2 samnome evo link
Probajte i moj forum http://www.topbb.com/exoticm/

Offline stray_cat

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 118
    • www.peta.org
Nova web
« Odgovori #1 u: Siječanj 19, 2007, 01:10:00 prijepodne »
e svaka cast
 

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Nova web
« Odgovori #2 u: Siječanj 19, 2007, 07:24:00 prijepodne »
.. iskreno bez da se nafuriš ili nešto... ne znam zašto je tekst podjeljen u tri prozora... a ujedno niste ništa napisali o prehrani)navesti što jede), probajte malo poraditi na tekstu.... recimo iguana može doseću do 2m, ne da može neko narastu i preko 2m, što se tiće teksta o rasvjeti... to složite kako spada jer nema veze sa vezom... iguane se sunčaju ispod reflektorica, ali ne da bi mogle probavljati D3 vitamin, za to služe UVB lampe koje se u tekstu ne spominju, nego piše obična neonka, što je potpuno krivi navod. A što se gramitike tiće...brrrr, ajde to skinite sa weba i složite kako treba.... Pa onda kad složite stavite na web.

I opet ponavljam... nije to osobna kritika ili neki verbalni napad, ovo je dobronamjerna kritika, jer je tekst preloš da bi se objavljivao.

Ako treba kakva pomoć ili savijet... javite se.Edited by: skorpac
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline Zluf

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 366
  • Spol: Muški  
    • flertanje
Nova web
« Odgovori #3 u: Siječanj 19, 2007, 14:23:00 poslijepodne »
@Expert jel je ovaj terarij na blogu tvoj ?
Ak je ok izgleda samo kaj nije malo preuzak?

Offline stray_cat

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 118
    • www.peta.org
Nova web
« Odgovori #4 u: Siječanj 19, 2007, 15:42:00 poslijepodne »
mozda bi bilo prakticno da ljudi poslikaju svoje terarije, i da recimo ljudi koji i rade terarije eventualno poslikaju fazu po fazu izrade jer ce to nekim od nas olaksati posao, a moguce je i da ce se neki od nas odluciti i na kupnju terarija ako vidimo nesto dobro

jos bi bilo super popisat opremu i di je kupljeno

 

Offline babydoll2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 338
Nova web
« Odgovori #5 u: Siječanj 20, 2007, 13:02:00 poslijepodne »
1.) text koji sam ja pisala pisan je u2 minute i nije gotov.sav drugi text je pisao expert i tek sam ga maloprije vidjela,osim gramatichkih greshaka,neki navodi nisu tochni,ali ok to se da ispraviti.
2.) sasha jako puno toga josh nije napisano i ispravljeno.....ovo je bila ajmo rechi proba i opchenito govorechi o stranici-ne valja pochevshi od bravehosta pa do toga da moram ichi kod experta da bih neshto eventualno napisala umjesto da pishem sa svog kompa i shto nisam u moguchnosti ispraviti shto mislim da bi trebalo i shto ex nema kvachice na tastaturi.stoga ova str nije nastala u pravom smislu za informiranje vech kao probni dio za str koja che nastati i koja che biti puno bolje slozhena i koja che se voditi kao vodich za drzhanje gushtera a posebno iguana i na kojoj che se nadam se mochi nachi sve informacije za koje sam ja do nedavno morala trchati od knjizhnice do knjizhnice da bih nashla neku korisnu knjigu ili bi provela sate i sate na internetu.
pozzz

of all the things I\'ve ever lost I miss my mind the most

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Nova web
« Odgovori #6 u: Siječanj 20, 2007, 19:53:00 poslijepodne »
Dobro, ono gore su bile upute kaj treba ispraviti..
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline Expert

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
Nova web
« Odgovori #7 u: Siječanj 21, 2007, 03:06:00 prijepodne »
Evo ja sam malo ispravio pa ako mislis da bi trebao dodati nesto ili ako imas neki dobar link koji bi mogao staviti na nju samo javi a ja cu ovih dana poraditi na stranici, e i ako neko ima malo lijepse slike od ovih kojih sam ja stavio neka objavi na forumu pa cu ih koristiti u izradi svoje stranice
Probajte i moj forum http://www.topbb.com/exoticm/

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Nova web
« Odgovori #8 u: Siječanj 21, 2007, 10:42:00 prijepodne »
Sad nisam stigao pročitati cijeli tekst, jer imam neku žurbu, ali za sada bi ti predložo da stranicu optimiziraš i za Mozillu Firefox
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline tonnib

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Osijek
Nova web
« Odgovori #9 u: Veljača 07, 2007, 14:53:00 poslijepodne »
Meni jedna stvar nije jasna u izgradi tih web stranica o iguanama. Pa postoji na ovom forumu super dobrih tekstova o držanju iguana i mislim da ne treba više pisati o samom držanju. Zašto ne bi ste napravili stranicu samo npr o izradi kaveza/terarija za iguanu?
Tu se stvarno može puno proučavati i napisati. Koje drvo treba koristi? Koje lampe? Koja mreža? Lakovi, boja... toga ima na tone.

Drugo može se napraviti web o samoj ishrani iguane. Znači samo o hrani, sve prednosti i posljedice svake ishrane.

Super da ste počeli raditi web. Ali iskreno meni je na webu jedino bila znimljiva ona slika gdje se izrađuje terarij.
 

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Nova web
« Odgovori #10 u: Veljača 07, 2007, 21:10:00 poslijepodne »


Pa nemreš samo napraviti web o ishrani a ne spominjati sve ostalo o Iguani, zar ne? Takav web bi bio preograničen. Ionako je puno stvari rečeno ali to ne sprečava stvaranje novih stranica....zato samo naprijed..

Offline tonnib

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Osijek
Nova web
« Odgovori #11 u: Veljača 08, 2007, 11:25:00 prijepodne »


Citat: Renta
Pa nemreš samo napraviti web o ishrani a ne spominjati sve ostalo o Iguani, zar ne? Takav web bi bio preograničen. Ionako je puno stvari rečeno ali to ne sprečava stvaranje novih stranica....zato samo naprijed..



Nisam mislio da se napravi web samo o ishrani. Moraju postojati opcenite informacije o iguani ako se radi web o njima ali kažem da se stranica treba specijalizirati za jedno područije o držanju iguana.


Na ovoj sada stranici ne piše ništa novo što se može naći na drugim mjestima. Time se u tekstu dolazi do monotonosti i bez daljnjeg napretka. Meni je isto drago vidjeti da se kod nas isto izrađuju web ovi ali mislim samo dati prijedlogi i nikog ne sputavati i sprečavati u izradi novih.


I drugo ne bi web bio pre ograničen vec bi bio bolje podjeljen, nebi se uzelo samo o ishrani (to sam samo naveo kao primjer a i da se radi o ishrani o tome se mogu napraviti i 10 web stranica bez ograničenja). I ako bi bio ogranićen samo bi se dopunjavao drugim temama i mogučnostima. Ako več smatraš da bi bila ograničena onda bi možda bilo dobro napraviti neku selekciju na samom webu. Bilo bi bolje za pregledati i odabrati.





Edited by: tonnib