Travanj 29, 2024, 09:24:23 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Savijet za hranjenje, molim  (Posjeta: 1384 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joystick

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 293
Savijet za hranjenje, molim
« u: Travanj 25, 2005, 21:36:00 poslijepodne »
Imam 8 barbusa(ticto)i 8 čistača.Koliko puta dnevno da ih hranim?
P.S.Koju vrstu hrane mi preporučate osim Tetra Pro Colour (za barbuse) i Tetra Wafer Mix (za čistače)? ... s obzirom da sam čuo da je preporučljivo ribe hraniti raznovrsnom hranom...
Zagreb/Dubrava

Život je kurva...

Offline FlyingFox

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 159
Savijet za hranjenje, molim
« Odgovori #1 u: Travanj 25, 2005, 21:47:00 poslijepodne »
Ja trenutno ima 10 različitih vrsta hrane
 

Offline Suzana

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1678
  • Spol: Ženski   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb-Jarun
Savijet za hranjenje, molim
« Odgovori #2 u: Travanj 25, 2005, 22:43:00 poslijepodne »
S obzirom da i ja imam te barbuse mogu ti reći da svoje hranim isto Tetramin Pro Colour(osnovna hrana) tu i tamo dobiju račiće,a prava poslastica su im smrznuti crvići.Samo ti i dalje hrani sa ovom hranom za boju i nećeš požaliti.Moji su žarko,žarko crveni,a conhonius barbusi koji su inače žuti,imaju žarko narančastu boju.Stvarno je hrana super i ja svoje hranim ujutro i navečer i mislim da je to u redu zato što krasno napreduju i rastu.Barbusi conhonius bili su veliki otprilike 1.5cm kad smo ih kupili(prije 2 mj.)a sada su veličine 4cm,pa možda čak i malo više od toga.Inače nadam se da si zadovoljan s njima i drago mi je što si me poslušao i kupio ih,a tek za par mjeseci te čeka ono pravo!! Samo malo strpljenja!!!

Offline joystick

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 293
Savijet za hranjenje, molim
« Odgovori #3 u: Travanj 25, 2005, 22:53:00 poslijepodne »
Da čuo sam da imaš sve vrste barbusa i da su ti ticto najljepši, tu se slažem s tobom...
Već mi neki poprimaju ljepu boju, i jako sam zadovoljan s tim da su jako živahni ali mogu ti reći da mi je jedan od onih 9 otišao što me rastužilo, ali još im se svaki dan sve više i više divim jer su stvarno prekrasni i preporučit ću ih svima...
HVALA TI MEDONJA na svim preporukama do sada-hvala
Zagreb/Dubrava

Život je kurva...

Offline Suzana

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1678
  • Spol: Ženski   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb-Jarun
Savijet za hranjenje, molim
« Odgovori #4 u: Travanj 25, 2005, 22:58:00 poslijepodne »
Ma nema na čemu!! Čovjek ne vjeruje u nešto dok to i ne vidi i ne doživi.Također ti mogu preporučiti i ove Conhonius,oni su isti kao Ticto,samo što su narančasti,ustvari kada sam ih kupila bili su žuti,a ako želiš imaš ih u Villiju.Ja sam danas našla još jednu vrstu,zovu se Neon Rose i duplo su veći od ovih Ticto,koji su mi veliki oko 7 cm.Svaka je vrsta lijepa za sebe,ali ono isto što ih krasi je njihova živost i aktivnost.S njima nikad nije dosadno!!!Uživaj!!

Offline joystick

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 293
Savijet za hranjenje, molim
« Odgovori #5 u: Travanj 25, 2005, 23:08:00 poslijepodne »
Sve je to divno krasno samo kaj ja nemam tak veliki tank ko ti... Sada imam 17 ribica u 96l tako da mi baš ne bi stalo još jedno jato barbusa.Ja sam ove barbuse kupio u villiju. Bogme nisam vjerovao profesoru da bu bili ljepi jer kada sam ih kupovao imali su dvije točkice i bili su prozirni ali sada vidim da je bio u pravu...Mislim da su oni najluđa vrsta od svih!!!  
Zagreb/Dubrava

Život je kurva...

Offline Suzana

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1678
  • Spol: Ženski   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb-Jarun
Savijet za hranjenje, molim
« Odgovori #6 u: Travanj 25, 2005, 23:16:00 poslijepodne »
Morat ćeš jednom navratiti kod mene da vidiš kakvi sve Barbusi postoje(s tim da ja nemam niti upola onoga koliko ih stvarno postoji)i vjeruj mi oduševit ćeš se i nećeš se moći odlučiti za vrstu koja je najljepša!!

Offline joystick

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 293
Savijet za hranjenje, molim
« Odgovori #7 u: Travanj 25, 2005, 23:25:00 poslijepodne »
Jednog ljepog dana. Baš bi volio vidjeti jer sam siguran i ne sumnjam da imaš najljepše barbuse u Zagrebačkoj županiji... Izgleda da smo jedan i drugi barbusoljupci!
Zagreb/Dubrava

Život je kurva...

Offline joystick

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 293
Savijet za hranjenje, molim
« Odgovori #8 u: Travanj 26, 2005, 09:13:00 prijepodne »
 
Citat: Medonja
Ja sam danas našla još jednu vrstu,zovu se Neon Rose i duplo su veći od ovih Ticto,koji su mi veliki oko 7 cm....


baš sam jučer tražio po internetu i naišo sam na slike tih Neon Rose barbusa i mogu reč da su vrlo interesantni... ali 7 cm je ipak malo previše za mene...  

a šta misliš kad bi stavio recimo samo jedan par tih neon rose sa ovim ticto?? kak bi to funkcioniralo? i još im ubacim 5 onih žutih... mislim... svi su barbusi, ne?!  
Zagreb/Dubrava

Život je kurva...