Ožujak 29, 2024, 00:53:42 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Rasprodaja Fluo cijevi Sylvania (Grolux, Aquastar, Coralstar, Reptistar)  (Posjeta: 3058 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mkash

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Pozdrav ljudi!
Nekad sam bio aktivniji član foruma, sponzor AkTera kao ponuđač Sylvania fluo cijevi za akvarije - možda će me se neki članovi i sjećati, a s nekima sam postao i ostao prijatelj, pogotovo s nekima koji više nisu u prekrasnoj našoj (Vedran, :'()

Da ne duljim, u firmi u kojoj radim i dalje imamo Sylvania fluo rasvjetu, ali to nam više nije u fokusu i raspordajemo ju.
Imamo na lageru Groluxa, Aquastara i Coralstara, za reptile Reptistara u fluo i E27 varijanti. Imamo i prigušnica, vodotjesnih grla i svega ostalog za raditi rasvjetu na poklopcu.

Dio našeg asortimana još kupi jedna trgovina u kojoj je Vedran bio starosjedioc (da ne reklamiram), ali moramo to rasprodati jer me gazda stišće.

Cijene koje nudimo će biti najpovoljnije moguće! Pregovaranje za cijene je na razini: "ja bi to kupio za toliko".

Kako kupiti:
pošaljite mi mail na matijakasner (at)gmail.com sa traženom cijevi, duljinom, sve što vam treba.
Ja ću vam vratiti mail da li imam ili nemam na lageru. itd. Platiti možete pouzećem.

Ako netko želi kupiti rasvjetu za svoj Pet shop, drage volje ću mu to sve prodati po ultra dobroj cijeni.

Ako nisam u skladu s pravilima foruma, adminima isprika. Samo želim da ljudi na forumu ako žele proći jeftino s rasvjetom kupe i riješe sebi i meni problem.

Pozdrav za sada!
Rasprodajem Sylvania fluo cijevi. Javite se na mail ili privatnom porukom.
matijakasner (at) gmail com