Travanj 27, 2024, 15:43:01 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: 40x40x35 .... trebam savjete  (Posjeta: 10150 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
40x40x35 .... trebam savjete
« Odgovori #75 u: Lipanj 19, 2007, 11:36:00 prijepodne »
.. .lucifer.. koji si ti lik        

@ stina... pa gle kad mi vratiš pare onda ću imati za te lampe      

... ali ja već dugo koristim neon lampe... t5 iskreno ne koristim dugo, ali koliko sam imao iskustva do sada... sve takve lampe bile one T5, T8 ili PC (kompaktne - plavo bijele, recimo kako ima nanocube ili wawe)  , sve one dok se upale treba proći neko određeno vrijeme--- minuta do dvije da počnu isijavati svoj puni spektar i sjaj. Dosta jednom davno sam imao marine GLo T8.. ali dok sam isprobavao plavo svijetlo za ciklide.... totalna pogreška    ,  no doista se ne sjećam kako se ona palila... ali vjerujem da i ona treba neko određeno vrijeme da počne isijavti svojom punom jačinom.... vjerojatno počne prije ili ima jači sjaj po tvojoj usporedbi s koralkom...., jer i  meni se čini da je GLO dosta ozbiljnija rasvjeta od koralke, pa ću zato i ići u kombinaciju lampi... prvo dvije koralke i jedna Power GLO, a zatim i Marine glo, ja bi najrađe stavio sve GLO, ali vjerojatno za to ne bum imal novaca.... pa ću tako malo pomalo mjenjati dok ne dođem do željenih. Tako ću ujedno imati i zamjenske lampe .. ne trebalo zlu puno :)... a uz to bum došel do toga da ih opet ne bum moral mjenjati sve od jednom :)....    
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti