Svibanj 13, 2024, 19:54:11 poslijepodneNajnoviji Član: Vena

Autor Tema: ciklidi, kaj im je, (part 2)?  (Posjeta: 682 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoki

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
ciklidi, kaj im je, (part 2)?
« u: Srpanj 20, 2004, 14:52:00 poslijepodne »
OK, preko noai su pojeli hranu koja je plutala na površini (TetraCichlid-štapiai), kaj je u biti dobar znak, no nisam ja sve isprieal kak sam ih kupil,


do?em k tipu u Kc koji se bavi akvaristikom (poztivna iskustva imam s njim), jer sam tam doma pogledat ima li ciklide i gle euda ima i to ni manje ni više tri pseudotropheusa, plavi i žuti (više naran?asti) mužjak i žuta ženka, kaže kod njega su vee oko godinu dana (5-6cm) i pored toga u drugom akvariju oko 200 malih ciklidiaa jer mu se omrijestila ova ženka, uvjeti 0 bodova, akvarij uvrh glave 50-60 litara, bez stijenja, bez bilja, bez srca...


ne želi ih više držati jer mu je potražnja za ciklidima nikakva i sad dolazi dilema, uzeti ih ili ne, jer eitajuai sve savjete na forumima, ne, ali novoure?eni akvarij za ciklide kod mene pa makar bili samo njih troje i želja i njihova ljepota su prevagnuli na moju odluku da ih uzmem.


I sada su oni zbunjeni, "veliki" im je akvarij, skrivaju se, nisu bolesni, mašu perajama, jedu, ali sramežljivo, a ja sam zabrinut...
 

Offline Liquid

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 295
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Bjelovar
    • http://www.akvarij.net
ciklidi, kaj im je, (part 2)?
« Odgovori #1 u: Srpanj 20, 2004, 22:42:00 poslijepodne »
Cek malo da se aklimatiziraju pa ces vidjet svega

Offline helouuu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 67
ciklidi, kaj im je, (part 2)?
« Odgovori #2 u: Srpanj 22, 2004, 11:12:00 prijepodne »


Dobro je to njima, bit ce im jos bolje.


Dobro je i da si ih spasio, mozda bi da nisi zaplivali u kakvoj skoljci...


A koliko si ih stavio u taj veliki akvarij? Sve?