Ožujak 28, 2024, 20:45:07 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Cijepi li se tko protiv gripe?  (Posjeta: 7966 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #100 u: Prosinac 30, 2010, 20:23:44 poslijepodne »
Cijepio se i cijepim se već 15 godina.....
Stomatolog sam,privatnik,non stop u kreditima za opremu,stan......Ne mogu si dozvoliti taj luksuz od 7 dana izbivanja sa posla.Cijepe nas od 2.godine faksa.Svaki dan mi u ord.dođe neko inficiran virusom a ovako ga ja ne fasujem.Cijepim se naravno protiv običnog gripca a sa ovom svinjskom mi malo sumnjivo sve.Ne pada mi na pamet!!!Nesto sam bas kontao kako je rok onog cijepiva za svinjsku 2 god. kad se ona pojavi u hrvata.Dale se pare...Treba to u ovoj godini potrošiti.....
VODITI RAČUNA!!!  Ako će te se cijepiti ne smijete biti ni malo bolesni.Ni sa početnim simptomima jer će se onda cijepljenjem samo pojačati bolest.Samo se zdravi cijepite.Prvi put kad se cijepite možete osjetiti malu malaksalost prvih nekoliko dana.Meni je bilo tako a i nekim mojm frendovima.Dobro je uzeti neke vitamine da se malo ojača organizam.G.
Ovaj koktel za ovogodišnju sezonsku gripu ima u sebi i za svinjsku... ono od prošle godine što smo platili milijune, pa da se na baci treba potrošiti
Supruga mi radi u zdravstvu i danas je kaže cijepila masu ljudi čim na televiziji naprave frku puna ambulanta ljudi na cijepljenju... zanimljivo kako smo podložni onome što mediji iznose
Baš su se domudrili jel da

Offline gstaraz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1165
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Rijeka
  • Pelcer po pelcer...
    • altbierbude
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #101 u: Prosinac 30, 2010, 20:39:57 poslijepodne »
... zanimljivo kako smo podložni onome što mediji iznose

ma to su one stare generacije (senilci i to); vidim da su mlađi, hvala bogu ipak pokrenuli ono malo mozga kojeg imamo na raspolaganju, i ne padaju više na te spike  :zagrljaj:

...Bit će malo teže sada biti dobar ministar  :devil:

-Da, Ruki, siroti ministriči, da im nebude hladno   :diablolol:  ...
...da zavšili istragu ?!? ...trebat će im bar deset godina samo da izlistaju šta su sve shebali  X-(

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #102 u: Prosinac 30, 2010, 20:40:33 poslijepodne »
Što god vi rekli, to nije koktel cjepiva smješanog od prošle godine, širite dezinformacije bez ikakvog razloga.

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #103 u: Prosinac 30, 2010, 20:43:20 poslijepodne »
Ma ja vise nemam volje ispravljati krive navode, prepustam se agoniji ne ispravljanja poput nasih saborskih zastupnika... ali napunit ce se baterije do sljedece sezone gripe pa cemo opet ispravljati k'o veliki! :)
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Online Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #104 u: Prosinac 30, 2010, 20:57:10 poslijepodne »
ma kakvo prošlogodišnje cjepivo, to je spaljeno, za to je plaćeno još par miliona koliko sam čuo i kupuje se novo..ima se može se :D


Offline gstaraz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1165
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Rijeka
  • Pelcer po pelcer...
    • altbierbude
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #105 u: Prosinac 30, 2010, 21:02:21 poslijepodne »
ah čuj, moraju kupiti novo, inače nema više kredita od MMF-a 
...koj cirkus  :'(

Offline hologram

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Ženski   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb,Volovčica
  • samo za hitne slučajeve 0997022021
:AkTer:

Offline hologram

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Ženski   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb,Volovčica
  • samo za hitne slučajeve 0997022021
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #107 u: Prosinac 30, 2010, 21:33:57 poslijepodne »
Tko nece imati srca i imati hrabrosti priopciti Goranu da se cijepio protiv svinjske gripe?  :)
jadan goran, kako je nasjeo, ali barem je sada ( valjda ) siguran jer ne bu na bolovanje, tako i neke moje kolege koje imaju 3+ djece doma, riskiraju cjepivo da ih ne lupi po đepu i brizi za djecu...matematika je jasna,,,
:AkTer:

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #108 u: Prosinac 30, 2010, 21:35:10 poslijepodne »
ma kakvo prošlogodišnje cjepivo, to je spaljeno, za to je plaćeno još par miliona koliko sam čuo i kupuje se novo..ima se može se :D



Ništa nije otišlo u spalionicu sve ambulante drže još uvijek sve doze cijepiva koje su dobili u hladnjacima
Žena kaže da ima u hladnjaku 6 doza koje je dobila prošle godine i nema još naputka od ministarstva šta će s tim cijepivom.
Bilo je priče da bi ga austrijanci uzeli i uništili, ali za sada još ništa dok se ne skupi lova.

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #109 u: Prosinac 30, 2010, 21:38:40 poslijepodne »
Ako je cjepivo ispravno, zasto ne?
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline Klanjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb,Črnomerec
  • Bolje vrabac u ruci nego riba iza ormara.
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #110 u: Prosinac 30, 2010, 23:35:17 poslijepodne »
Ja sam uvijek bio protiv kemije radilo se to o cijepivu,antibioticima ili razno raznim tabletama ja pustim da se tijelo bori naravno uz pomoć prirodnih standardnih dodataka češnjak,vino,rakija kuhana ne kuhana sve jedno :) čaj,limun,med i kad me fakat spotrga najjača tabletu kaj bum popil je andol.
I eto da pokucam u drvo do sada ak me zrušilo,zrušilo me na max 2 dana ove godine prvi put na čak 4 ali i to jer sam drugi dan otišal na čaj a vratil se doma u 1 ujutro.
I mogu preporučati počne hvatat pizdarije tko može pojesti cijeli limun sa korom grdo ali diže snagu dojaja.
E da i da dodam od 8 ljudi kaj su se cjepili u firmi 5 ih je zaleglo u krevet na 3 do 4 dana.
« Zadnja izmjena: Prosinac 30, 2010, 23:38:29 poslijepodne od Klanjo »
Mudrost se krije u riječima velikog Aristotela:
"Sinko, ako tebi treba filozofija da piješ vino, mislim da imaš ozbiljnih problema."

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #111 u: Prosinac 31, 2010, 00:11:32 prijepodne »
Ja sam uvijek bio protiv kemije radilo se to o cijepivu,antibioticima ili razno raznim tabletama ja pustim da se tijelo bori naravno uz pomoć prirodnih standardnih dodataka češnjak,vino,rakija kuhana ne kuhana sve jedno :) čaj,limun,med i kad me fakat spotrga najjača tabletu kaj bum popil je andol.
I eto da pokucam u drvo do sada ak me zrušilo,zrušilo me na max 2 dana ove godine prvi put na čak 4 ali i to jer sam drugi dan otišal na čaj a vratil se doma u 1 ujutro.
I mogu preporučati počne hvatat pizdarije tko može pojesti cijeli limun sa korom grdo ali diže snagu dojaja.
E da i da dodam od 8 ljudi kaj su se cjepili u firmi 5 ih je zaleglo u krevet na 3 do 4 dana.

Ne mora biti da su imali gripu. Ne radi cjepivo i protiv prehlade.

Offline kostica1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 439
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Zagreb-centar
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #112 u: Prosinac 31, 2010, 14:25:53 poslijepodne »
Uf, kak sam ja preživio svoje dvije gripe, bez da sam se ikad cijepio. :D

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #113 u: Prosinac 31, 2010, 16:35:15 poslijepodne »
Uf, kak sam ja preživio svoje dvije gripe, bez da sam se ikad cijepio. :D

Srami se! ODMAH :D na cijepljenje! Trkom :rotfl:

Offline Goran

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 100
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Mostar-Metković-Čapljina
Odg: Cijepi li se tko protiv gripe?
« Odgovori #114 u: Siječanj 01, 2011, 15:15:59 poslijepodne »
Tko nece imati srca i imati hrabrosti priopciti Goranu da se cijepio protiv svinjske gripe?  :)
jadan goran, kako je nasjeo, ali barem je sada ( valjda ) siguran jer ne bu na bolovanje, tako i neke moje kolege koje imaju 3+ djece doma, riskiraju cjepivo da ih ne lupi po đepu i brizi za djecu...matematika je jasna,,,
Uopšte se ne smatram jadnim ni naivnim.Prije svega sam doktor pa sam malo više u tome i kužim se.....Zašto ste se cijepili i zašto djecu cijepite protiv onih svih"obaveznih"bolesti....Smatrate li da sam naivan jer nam je na faksu pod obavezno bilo cijepljenje od hepatitisa....Mi smo dosta ugroženi...Pa meni danas otvori usta 30 ljudi i ja tamo nešto čeprkam....Ok....Ljudi misle..stavi masku,rukavice i sve ok....A najviše se infekcija u stomatologiji prenese,naravno na stomatologe,preko sluznice oka.....Kako oči zaštititi....Nikakve naočale ne zaštite oko 100%....G.
PORUŠITI TREBA MEĐE DA SE LJUDI MRZE RIJEĐE!!!