Travanj 28, 2024, 17:00:01 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: mali kutni filter  (Posjeta: 1942 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dolphin

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 43
mali kutni filter
« u: Ožujak 26, 2005, 14:39:00 poslijepodne »


nedavno sam kupio kutni filter i neznam ni kako se to namjestava. Nikakve upute nisam dobio. Dobio sam vrecicu s ugljenom i neku spuzvicu, kupio sam ih jos - u obliku vatice su. I nemam blage veze kako se to namjestava ni kako funkcionira...kupio sam i pumpu- malo je jaca, jer su rekli da uz ovaj filter mora ici i pumpa koja se spoji na njega. Ljudi ja vam nema blage...imam akvarij od 17l i dobro dosla bi mi pomoc oko ovog filtera i svega..uskoro planiram kupiti veci akvarij jer sam svjestan da je to malo za moje zlatne ribice.


Isto me zanima ako mi tko moze pomoći dali igra neku ulogu dno akvarija, mislim dali je svejedno ako na dno stavim samo neke vece kamencice ili moram staviti pijesak onaj kao rijecni...mislim kupim svako toliko one s mora sitne jako, al to nije to jer kada cistim akvarij imam vise posla....lakse mi je kada na dno stavim samo vece kamenje jer ih kasnije izvadim i samo usisam ono sto su mi ribe ukenjale.


volio bi kada bi mi netko brzo odgovorio jer me filter jako muči neznam dali mora biti cijeli u vodi ili kako to vec ide....kada je cijeli u vodi brzo mi se dize temperatura u akvariju, a kada je malo izvan i radi baloncice izvan povrsine akvarija onda se akvarij isto zagrijava ali sporije....sta da radim....mora li pumpa s tim filterom biti 24h dnevno ukljucena...hoce limi riknut zlatne na visokoj temp. jer znam da je ok izmedju 18-22...


ljudi pomagajte!!!
hvala na pomoći i druženju!!!Lijep pozdrav!