Svibanj 03, 2024, 01:04:03 prijepodneNajnoviji Član: Davidunipt

Autor Tema: CRO druženje???  (Posjeta: 10804 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Romi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
CRO druženje???
« Odgovori #75 u: Lipanj 03, 2004, 10:08:00 prijepodne »


Dobro ne moras se odmah ljutiti.Sta se tice otplaaivanja,to si u pravu,ali da ti tako jako puse i nije baš.Znam kako puše na Z1000 i nije baš takav bed,a i nikad ga ne voziš tolikom brzinom da ti to toliko smeta(smeta ti možda par sekundi koliko uspiješ razvua najjaeu brzinu),jedino ako nisi svaki dan na Grobniku na pisti!Fazer 1000 je sliean Z1000 i mogu ti reai da se vozim na njemu svaki dan i tu snagu u odnosu na 600 osjetiš totalno.Ne u divljanju nego jednostavno u preticanju!Motor ima konja!!!!


Dobro,sad sam se previše raspisala,ali samo sam ti htjela reai da je Z1000 možda bolja solucija,ali nikako nisam mislila da Z750 nije dobar!!!!Motor je prelijep!


Ako si se osjetio povrije?en,uvaži moju ispriku.
Rijeka / Hrvatska

Offline SandmanRI

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1668
  • Spol: Muški   Dob: 47
CRO druženje???
« Odgovori #76 u: Lipanj 03, 2004, 13:23:00 poslijepodne »


dakle, dragi naši dvotoekoljupci, za nastavak rasprave o mašinama za ubijanje koje nazivate motocikli molio bih da otvorite novu temu pa tamo raspravljajte do mile volje.


ostatak ekipe koji bi se htio dogovorit za nekakav svehrvatski akvaristieki miting pozivam da iznesu konaene ideje u vezi mjesta, datuma i vrste zbivanja!
Rijeka / Hrvatska
><((((º> - previše ljudi premalo misli - <º))))><

Offline reea

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1046
  • Spol: Ženski   Dob: 40
  • Lokacija: Rijeka
CRO druženje???
« Odgovori #77 u: Lipanj 03, 2004, 17:30:00 poslijepodne »
Citat: SandmanRI



dakle, dragi naši dvotoekoljupci, za nastavak rasprave o mašinama za ubijanje koje nazivate motocikli molio bih da otvorite novu temu pa tamo raspravljajte do mile volje.


ostatak ekipe koji bi se htio dogovorit za nekakav svehrvatski akvaristieki miting pozivam da iznesu konaene ideje u vezi mjesta, datuma i vrste zbivanja!





živio govornik!!!
Rijeka :-)

Offline Dilurekba

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 518
  • Lokacija: Zagreb
CRO druženje???
« Odgovori #78 u: Lipanj 04, 2004, 01:09:00 prijepodne »
Citat: SandmanRI



dakle, dragi naši dvotoèkoljupci, za nastavak rasprave o mašinama za ubijanje koje nazivate motocikli molio bih da otvorite novu temu pa tamo raspravljajte do mile volje.


ostatak ekipe koji bi se htio dogovorit za nekakav svehrvatski akvaristièki miting pozivam da iznesu konaène ideje u vezi mjesta, datuma i vrste zbivanja!





Masine za ubijeanje su i auti u rakuama idiota kao i motocikli tako da nemamo kaj pricat o tom. Druga stvar je ta sto si na motociklu manje zasticen nego u autu, i zbog toga sto ekipa ne nosi opremu (male kazne itd...). U razvijenijim zemljama broj nesreca po broju vozila je u velikoj mjeri na strani automobila





BTW: sta se tice metinga nego onda netko grakne gdje, kako, kada, zasto itd a ne da svi samo sute.

Offline Dilurekba

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 518
  • Lokacija: Zagreb
CRO druženje???
« Odgovori #79 u: Lipanj 04, 2004, 01:19:00 prijepodne »
Citat: Romi



Dobro ne moras se odmah ljutiti.Sta se tice otplaæivanja,to si u pravu,ali da ti tako jako puse i nije baš.Znam kako puše na Z1000 i nije baš takav bed,a i nikad ga ne voziš tolikom brzinom da ti to toliko smeta(smeta ti možda par sekundi koliko uspiješ razvuæ najjaèu brzinu),jedino ako nisi svaki dan na Grobniku na pisti!Fazer 1000 je slièan Z1000 i mogu ti reæi da se vozim na njemu svaki dan i tu snagu u odnosu na 600 osjetiš totalno.Ne u divljanju nego jednostavno u preticanju!Motor ima konja!!!!


Dobro,sad sam se previše raspisala,ali samo sam ti htjela reæi da je Z1000 možda bolja solucija,ali nikako nisam mislila da Z750 nije dobar!!!!Motor je prelijep!


Ako si se osjetio povrijeđen,uvaži moju ispriku.





Zasto bi se ljutio ne zensku osobu Kako to da tebi ne puse? Istina bog da mi ej ovo prvi naked ali brate moj pa to ubija na vecoj brzini jer si direktno izlozen vjetru zbog nedostatka maske (nekakvu masku ima ali to je vise sminka nego zastita od vjetra), neznam na cem si se ti vozila ali ako te na Z750/1000 vjetar ne smeta pri brzini vecoj 170/180 reci mi tajnu jer ja neznam, na grobniku jos nisam bio (otiso mi motor na servis pa nisam stigo) ali se nadam da pocetkom 8-og mjeseca sam tam da isprobam i te cari. Sta se tice Fazera znam da noviji Fazer ima ogromnu masku (nalihk na trkace motore) i da je ujedno odlicno zasticen vozac/suvozac od vjetra, novi FZ nema masku i on je isti drek ko i Z7500/1000 sto se tice zastite. E sad ako se radi o starijem fazeru tu situaciju neznam (pogledat cu) ali mislim da su svi fazeri imali malo bolje maske, jos jednom napominjem da nisam siguran jer me Yamaha nije nikad zanimala.


Je svakako da je jaci zeko bolja solucija, meni prvenstveno zbog ljepseg izgleda i doradenijih stvari te zavrsne obrade. Snaga mi je najmanje bitna izmedju ta dva motora. Da ej bilo para uzela bi se tisucica pa makar imala konja ko i manji zeko ali kad se nije imao uzelo se ono sto je bilo u financijskim mogucnostima. Ne zalim ni lipe utucene u taj motor a ni zbog izbora manjeg zekana.





Sto se tice uvrijede to cemo zaboravit sve na CROMEETINGU koji ce se odrzat GDJE?



Offline Romi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
CRO druženje???
« Odgovori #80 u: Lipanj 04, 2004, 10:05:00 prijepodne »


Vozila sam se na novoj Kawi (750 i 1000) i na Fazeru (600 i 1000,2004 g.)!Maska im je slicna! Ne znam kako tebi,ali normalno da puse,ali nije to tako puno kao sta ti govoris.Mozda kad se malo naviknes, postat ce ti normalno. Za razliku od R1 ili R6,na nakedu uopce ne puse! Na Suzukiu SV 1000, puno vise puse!


Preporucam da odes sta prije do Grobnika, i da isprobas cari vozenja po pisti. Steta sta nisi bio prosli vikend jer je bila ludnica(Moto Happening)! Ma, tamo je svaki vikend nesto.Ja sam iz Ri pa sam stalno gore.


Uzivaju motoru i oprezno vozi!!! Pozdrav!
Rijeka / Hrvatska

Offline Romi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 92
CRO druženje???
« Odgovori #81 u: Lipanj 04, 2004, 10:09:00 prijepodne »
A sta se tice CROMEETINGA...Kad?Gdje?U koliko sati?
Rijeka / Hrvatska

Offline Ars

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1702
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Split
CRO druženje???
« Odgovori #82 u: Lipanj 04, 2004, 10:23:00 prijepodne »


ubili ste ga s motorima..