Ožujak 28, 2024, 13:25:47 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: BOLIVIJSKI RAMIREZ - DOSTUPAN U SPLITU  (Posjeta: 541 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvonimst

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški   Lokacija: Solin
  • Riba ribi grize rep
BOLIVIJSKI RAMIREZ - DOSTUPAN U SPLITU
« u: Listopad 25, 2011, 21:19:42 poslijepodne »
ZA one koji možda žele imati ove predivne patuljaste ciklide a ne znaju gdje da ih nabave (NAŽALOST SU SVE RJEĐI U TRGOVINAMA) mogu ih kupiti u Splitu kraj askovog igrališta u Butig o beštij za 30 kn komad malci su odlične kondicije malo su bljedi jer su u loše pripremljenom tanku(puno svjetla svjetli suptrat)ali čim sam ih donio u svoj akvarij boje a i ponašanje su došli do iz
izražaja.Uzeo sam jednog mužaka i tri ženke-užitak ih je gledati!svima koji nisu imali iskustva sa njima toplo preporučujem jer dobijate inteligentnu ribu koja vas neče razočarati.U dobrim uvjetima 
narastu i do8-10 cm pa su pomeni čak i zanimljiviji od klasičnog ramireza koji je i ujedno osjetljiviji. Nemojte se obeshrabriti ako vam budu djelovali uplašeno i bljedo jer meni več nakon tri dana odlično izgledaju.dužine so oko3/4 cm taman na pola puta.Pazite samoNA SPOL NAIME BEZ ŽURBE I SNIMITE TE ČE TE UOČITI MUŽJAKE SA ZAŠILJENIM KRAJEM PERAJA DOK JE KOD ŽENKI SVE ZAOBLJENIJE!Nažalost TO JE JEDINO MJERILO KOD ALTISPINOZE ZA PREPOZNAVANJE SPOLA, JER NEMA KAO LEPTIRIČ TRBUŠNE FLEKE crvenu-Ž,žutu M.
iIna kraju evo par fotki....... ;) ;)