Travanj 26, 2024, 00:53:32 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Crvenouha i koni kornjača  (Posjeta: 26173 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kori

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1727
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Zagreb
  • Turtle Maniac
    • kornjace.com
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #75 u: Veljača 11, 2008, 22:05:00 poslijepodne »
Bez brige, Pega je mislio na izgradnju svog vrtnog jezerca
I'm only bad news for turtle keepers.
www.kornjace.com
www.akter.org

Offline pega777

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 910
    • http://www.google.com
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #76 u: Veljača 11, 2008, 22:08:00 poslijepodne »
ofkorz
pegaC
Prelog

Offline Maslačak

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #77 u: Veljača 11, 2008, 22:29:00 poslijepodne »


Samo za pegu!Ups! Dogodi se!


Supernatural by Milan
Najbolja humoristična serija ikad

Offline Maslačak

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #78 u: Veljača 11, 2008, 22:32:00 poslijepodne »


Kaj se tak rijetko sunča? ja sam mislio da to rade satima!


Supernatural by Milan
Najbolja humoristična serija ikad

Offline TITO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1203
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Betonska Dzungla
  • ..:: Viva Chelonia ::..
    • www.Kornjace.com - Divni Svijet Kornjaca
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #79 u: Veljača 11, 2008, 22:34:00 poslijepodne »


Cini mi se u zadnjih par tjedana nije bilo toliko upisa u podforum
za kornjace kao danas sto je bio :-) (i opet crniTITO bio povod)
Da ovo sve nije ovako zalosno, bilo bi smijesno ...
(tko nadje pravopisnu gresku, neka je zadrzi, imam ja njih dosta)
... i kad me nema, ja sam tu ...

Offline Maslačak

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #80 u: Veljača 11, 2008, 22:37:00 poslijepodne »
Kaj je? Došel si crni Tito! Vidite da se čovjek uopće ne vrijeđa, a ovi te cijeli dan brane ko da si mala bespomoćna beba. Vidiš ti koji je danas fajt nastal?
Supernatural by Milan
Najbolja humoristična serija ikad

Offline TITO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1203
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Betonska Dzungla
  • ..:: Viva Chelonia ::..
    • www.Kornjace.com - Divni Svijet Kornjaca
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #81 u: Veljača 11, 2008, 22:55:00 poslijepodne »
Citat: Maslaèak
Kaj je? Došel si crni Tito! Vidite da se èovjek uopæe ne vrijeđa, a ovi te cijeli dan brane ko da si mala bespomoæna beba. Vidiš ti koji je danas fajt nastal?

Nebi rekao da su mene branili, nego stav koji zastupam,
Da bi mene netko mogao uvrijediti morao bi biti u polozaju da ga ja postivam.
U tom polozajuti i tebi slicni defitnivno niste, a vjerujem da nikad necete ni biti.

Ekipi voditelja se ispricavam za ovaj cirkus.
Smatram da bi tema trebala biti lock jer kvari kvalitet ovog podforuma.
... i kad me nema, ja sam tu ...

Offline Maslačak

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #82 u: Veljača 11, 2008, 23:17:00 poslijepodne »


Citat: TITO
U tom polozajuti i tebi slicni defitnivno niste, a vjerujem da nikad necete ni biti.

.



Objasni to? Mi se, kao, poznamo? Mislim da si nešto krivo zabrijao. Ovakva bi omalovažavanja trebala biti zabranjena!


O tom vam ja upravo i govorim! O vašem odnosu prema drugima koji u krajnjoj liniji može štetiti i kornjačama. Tko ne voli ljude ne voli ni životinje, a najmanje od svega kućne ljubimce (jer su oni nužno vezani uz ljude).


Ljudi reagirate na krive stvari i imate prestroge kriterije, prema drugima, naravno! ja sam zaključio da vi ovdje izigravate malo nedodirljivo elitističko društvance koje puca od samozadovoljstva, ako nećete pomagati onda po što uopće dolazite na forum???


odgovori tipa: ja na ovo nemam komentara, na ovo se neću oglašavati, milijunputa je rečeno... Zbilja su porazni za kornjače.


Tito očito misli da je Bog zna tko jer nešto zna o kornjačama.


Čovjek bi pomislio da je u saboru, gdje predsjedaju Tito i još neki, a ne na forumu. Ok. Ako nemate volje pomoći... Snaći ću se drugačije i ja i ellye i drugi koje ćete svojim neprijateljskim stavom ismijati i otjerati. Pa sretno vam bilo. Bar ćete imati idilu bez problema, a kornjače će sigurno biti zahvalne. Bitno da se vi ne živcirate čitajući ih i mučite tipkajući odgovor koji ste napisali već milijun puta.


zanimljivo je da je više ljudi odgovorilo na moje opaske o pravopisu nego curi koja je tražila pomoć jer ima bolesnu kornjaču.


naprotiv ona je još i ismijana!


Ma sram vas bilo! jedine kornjače koje vi volite su vaše.


Cosmo
Supernatural by Milan
Najbolja humoristična serija ikad

Offline dora

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 369
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #83 u: Veljača 11, 2008, 23:22:00 poslijepodne »
Ladane, aj lijepo pisi kao i svi ostali. S druge strane, ak ti tolko ne odgovara ovaj forum i ekipa na njemu (sto si vec istaknuo jedno 10ak puta)- siroko ti polje.
Zagreb


Offline zoolog

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 314
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #84 u: Veljača 11, 2008, 23:52:00 poslijepodne »


Citat: TITO
Da bi mene netko mogao uvrijediti morao bi biti u polozaju da ga ja postivam.
U tom polozajuti i tebi slicni defitnivno niste, a vjerujem da nikad necete ni biti.



Citat: Maslačak



ja sam zaključio da vi ovdje izigravate malo nedodirljivo elitističko društvance koje puca od samozadovoljstva, naprotiv ona je još i ismijana!



Zakon izjave!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA!!! pa san sa stoliceod smija hahahahahhahahahahaha



Offline babydoll2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 338
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #85 u: Veljača 12, 2008, 08:02:00 prijepodne »


Citat: Maslaèak





Objasni to? Mi se, kao, poznamo? Mislim da si nešto krivo zabrijao. Ovakva bi omalovažavanja trebala biti zabranjena!
O tom vam ja upravo i govorim! O vašem odnosu prema drugima koji u krajnjoj liniji može štetiti i kornjaèama.
Ljudi reagirate na krive stvari i imate prestroge kriterije, prema drugima, naravno! ja sam zakljuèio da vi ovdje izigravate malo nedodirljivo elitistièko društvance koje puca od samozadovoljstva, ako neæete pomagati onda po što uopæe dolazite na forum???


odgovori tipa: ja na ovo nemam komentara, na ovo se neæu oglašavati, milijunputa je reèeno... Zbilja su porazni za kornjaèe.


Tito oèito misli da je Bog zna tko jer nešto zna o kornjaèama.


Èovjek bi pomislio da je u saboru, gdje predsjedaju Tito i još neki, a ne na forumu. Ok. Ako nemate volje pomoæi... Snaæi æu se drugaèije i ja i ellye i drugi koje æete svojim neprijateljskim stavom ismijati i otjerati. Pa sretno vam bilo. Bar æete imati idilu bez problema, a kornjaèe æe sigurno biti zahvalne. Bitno da se vi ne živcirate èitajuæi ih i muèite tipkajuæi odgovor koji ste napisali veæ milijun puta.

Ma sram vas bilo! jedine kornjaèe koje vi volite su vaše.


Cosmo

Maslacak, pratim temu vec neko vrijeme i stvarno ne vidim gdje te je netko omalovazavao.
Na neke tvoje provokacije ekipa te nije vrijedjala ni omalovazavala nego su te jednostavno da tako kazem Spustili,sto nije zlocin narocito zbog toga sto si se uhvatio u kostac s tudjim gramatickim greskama koje te se apsolutno ne ticu niti ih imas prava korigirati i tu se neki ljudi mogu naci uvrijedjeni,to ti nije palo napamet ili?

elitisticko drustvance?-duso da smo mi elita sigurno sad ne bi bili tu i raspravljali o ovakvim stvarima

Decko,s duznim postovanjem, ti si taj kojeg bi trebalo biti sram! prvo radi odnosa prema starijima,
a drugo- jedino u tvojim postovima ja vidim cinizam i sarkazam i trece-dosao si na forum po savjete i komentare na svoje ideje i na negativne komentare reagirao sa jos gorima,kao da netko sputava tvoju kreativnost umjesto da pomogne.

ljudi ce na forumu uvijek pomoci,samo sto neki ne zele slusati,a to je ono sto frustrira.

eto...nisam sigurna da li mi je tekst gramaticki korektan?? (ne uzimaj za ozbiljno samo se salim )
poz

zoolog stvarno si okrutan

Edited by: babydoll2
of all the things I\'ve ever lost I miss my mind the most

Offline Maslačak

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #86 u: Veljača 12, 2008, 10:21:00 prijepodne »


Ne znam što ti pričaš!?


Savjete na svoje ideje Maslačak je prihvatio u potpunosti.


Maslačak nije prihvatio neprijateljsko ozračje koje vlada na ovom forumu.


Maslačka je posebno pogodilo što su curu, koja je došla na forum po pomoć za kornjaču, koja nije ni njezina, grubo okrstili trollom.


Maslačku se čini baš lijepo da se barem netko u toj kući sjetio kornjače, kad se već vlasnici ne brinu za nju! Zašto? Jer ju ona nije ni htjela, a jedina joj želi pomoći!


I umjesto da ste joj napisali: ' Bravo Ellye, lijepo je što imaš tako veliko srce da se brineš i o tuđim ljubimcima!'


Izjavili ste da je to nečuveno.


A netko mi je kao 'spustio', dajte! Te me vaše izjavice ne j*bu pet posto! Ja imam svoje mišljenje i svoj stav.


Što se gramatike tiče, ja napisao usput, a vi se svi toliko zalijepili za to ko da je ne znam što u pitanju!


Što se tiče poštovanja prema starijima, na forumu su svi na 'ti' ( osim toga nisam ti ja mala neki klinac, kako ti očito misliš!)


I da, nitko nije napisao da ste elita, samo da to izigravate.
Supernatural by Milan
Najbolja humoristična serija ikad

Offline babydoll2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 338
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #87 u: Veljača 12, 2008, 13:16:00 poslijepodne »
Maslacak meni je drago da imas svoj stav i u redu ga je braniti,a nadam se da nije doslo do toga da trebamo upotrebljavati rijeci sa J** jer ih imamo svi mi u nasim vokabularima ali ih iz nekakvog respekta ne koristimo.
glede respekta prema starijima-nigdje nije navedeno da se clanovima treba obracati sa "Vi" nego da komunikacija bude u razmjerima osnovne kulture,sto nas koji smo tu a sto tebe koji si dosao.
kritike forumasa ponekad izgledaju mozda grubo,ali nikako nisu napad niti bilo kakvog omalovazavajuceg sadrzaja (bar ne od ozbiljnih ljudi na forumu,iako se nadju svakakvi komentari od svakakvih ljudi sa svakakvim namjerama ali valjda smo toliko inteligentni da se ne osvrcemo na takve provokacije.)
gle...ja se osobno nisam zalijepila za nista,ali mi je upalo u oko jer nije red i nacin al dobro pustimo sad to...
Kritike su bile namjenjene vlasnicima te kornjace odnosno roditeljima,a ne Ellye,a sto se tice trolova ne mozes zamjerati toliko ljudima jer se mnogima ukljucujuci i mene jos uvijek cini nevjerojatno da se to moze dogoditi i Ellye je dobila podrsku nas i nadam se da ce moci ispuniti bar neke od navedenih savjeta za kornjacu.

a sad glede godina:
moja se izjava odnosila na ljude koji imaju malo vise od nas koji imamo 20-25god i da na provokacije ne odgovaramo provokacijama


druga stvar- ja te ni u jednom trenutku nisam nazvala "mali" ili "klinac" jer se na tu razinu ne spustam. prema nacinu komunikacije dala bih ti maksimalnih 15 godina,a imas li manje ili vise zaista me boli lijevi batak jer sve dok si ti ljubazan prema ostalima nema razloga da te se tretira neljubazno.
iskreno se nadam da smo raspravu priveli kraju,jer od citiranja i izvlacenja zakljucaka iz konteksta ,nitko nema koristi a nema ni smisla provoditi dalje.

pozdrav






of all the things I\'ve ever lost I miss my mind the most

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Crvenouha i koni kornjača
« Odgovori #88 u: Veljača 12, 2008, 14:38:00 poslijepodne »


....csssssssss.... dakle...citirat ću samog sebe...

Citat: Strichek Matija


Zamolit ću ekipu da duboko udahne i ostane u okvirima pristojnosti.

A Maslačka i da se suzdrži od ispravljanja tuđe gramatike, jer kako pjesnik kaže.. prvo gledaj i pometi ispred svog dvorišta. Nadam se da znaš da je moja zadnja na tu temu.


DRŽITE SE TEME!!!

Temu ključam a svatko ko nije zadovoljan sa svojim avatarom i članskim nazivom uredno mi se može obratit putem privatne poruke.

Dok pišem ovo djelo od poruke, vidim da ima nezadovoljnih svojim a i tuđim avatarima i članskim nazivima. Pa ću promijenit još jednom.

Iskreno mi je žao Korija koji se je dao uvuć u raspravu o bedastoćama. Ali svakome isto. Po mojoj procjeni .

Kako bi jedan pjesnik rekao.. "Živite dugo i prosperirajte."