Travanj 28, 2024, 21:08:42 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Mislim da vrijedi pogledati!  (Posjeta: 2612 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BareST

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 361
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: www.veseljko.net
  • www.veseljko.net
    • www.veseljko.net
Mislim da vrijedi pogledati!
« u: Veljača 15, 2011, 14:01:44 poslijepodne »
Ovaj kratki video smniman sa druge strane Splita,one bliže Kozjaku(brdu)!
Nadam se uskoro boljem videu!

WWW.VESELJKO.NET

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #1 u: Veljača 15, 2011, 14:17:13 poslijepodne »

je, ovak nešto je veličanstveno i svaka čast hajdukovcima..sjećam se i one slike Dubrovnika u bakljama. Zakon!

s druge strane što veće siromaštvo i depresija to veći izljev emocija...u svezi s onom "kruha i igara".

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #2 u: Veljača 15, 2011, 14:18:37 poslijepodne »
Žali Bože toliko pirotehnike kad ni za 100 godina postojanja kluba ne mogu pobjedit Slaviu! Bolje da su si pozvali NK Zagorec! Njih bi pobjedili, možda!

Offline birdeater

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 374
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Split
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #3 u: Veljača 15, 2011, 14:27:57 poslijepodne »
Žali Bože toliko pirotehnike kad ni za 100 godina postojanja kluba ne mogu pobjedit Slaviu! Bolje da su si pozvali NK Zagorec! Njih bi pobjedili, možda!

Jel uvijek mora biti prepucavanja na temu Hajduka i Dinama!! Ma mislim zaista sramota!! Necu nista pisati o tvom klubu jer vidim da si iz Zg pa bolje da sutim! Ali mislim da te zaista moze bit sramota! Pozz
Glupi ljudi su dobri ljudi.
Djeca vole dobre ljude.
Vole li vaš vaša djeca?

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #4 u: Veljača 15, 2011, 14:30:29 poslijepodne »
Žali Bože toliko pirotehnike kad ni za 100 godina postojanja kluba ne mogu pobjedit Slaviu! Bolje da su si pozvali NK Zagorec! Njih bi pobjedili, možda!

Jel uvijek mora biti prepucavanja na temu Hajduka i Dinama!! Ma mislim zaista sramota!! Necu nista pisati o tvom klubu jer vidim da si iz Zg pa bolje da sutim! Ali mislim da te zaista moze bit sramota! Pozz
:D :D :D
O čemu ti pričaš?? Malo mozak prije jezika!

Offline hematoplovac

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 159
  • Spol: Muški   Lokacija: split
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #5 u: Veljača 15, 2011, 14:41:54 poslijepodne »
Ovdje očito ima onih koji su sa Zdravkom Mamičem išli u školu.......ako ti se ne sviđa i nevoliš što vidiš bar prišuti i negledaj ipak je ovo Akvari.net a ne Mamić.net


Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #6 u: Veljača 15, 2011, 14:43:35 poslijepodne »
Ovdje očito ima onih koji su sa Zdravkom Mamičem išli u školu.......ako ti se ne sviđa i nevoliš što vidiš bar prišuti i negledaj ipak je ovo Akvari.net a ne Mamić.net


ma o čemu vi?

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #7 u: Veljača 15, 2011, 14:46:12 poslijepodne »
Ajmo sad, pomalo svi smiriti strasti ... jer će tema brzo pod ključić!


Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #8 u: Veljača 15, 2011, 14:47:57 poslijepodne »
Bare svaka čast na snimci! Što je, je!
A ovi što pričaju o dinamu, mamiću, o čemu oni, nemam pojma! :roll:

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #9 u: Veljača 15, 2011, 14:52:41 poslijepodne »
a gle, znaš da Dalmatinci imaju kratak fitilj kad se spomene Hajduk :diablolol:  osim naših Grofa i Antimona koji se na nogomet pale otprilike kao i ja, na GURANJE ;) :D :D

a zamisli samo da si rekao da se od tolikih miliona potrošenih na pirotehniku moglo par firmi proizvodnih otvorit pa stvorit neku trajniju vrijednost, pa pojeli bi te navijači  :D :D

btw. Studio Jukica vam je naš Rossonero, za one koji ne znaju :)

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #10 u: Veljača 15, 2011, 14:58:13 poslijepodne »
a gle, znaš da Dalmatinci imaju kratak fitilj kad se spomene Hajduk :diablolol:  osim naših Grofa i Antimona koji se na nogomet pale otprilike kao i ja, na GURANJE ;) :D :D

a zamisli samo da si rekao da se od tolikih miliona potrošenih na pirotehniku moglo par firmi proizvodnih otvorit pa stvorit neku trajniju vrijednost, pa pojeli bi te navijači  :D :D

btw. Studio Jukica vam je naš Rossonero, za one koji ne znaju :)
Imaš pravo!
Ja sam samo htio reći da bi ugođaj za 100 godina bio puno bolji da su uzeli neku nižerazrednu momčad i dobili ih! ;) A ovakvom igrom koju su prikazali, ljude (navijače) su za 100 godina postojanja bacili u još veći bed!

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #11 u: Veljača 15, 2011, 15:03:21 poslijepodne »

Imaš pravo!
Ja sam samo htio reći da bi ugođaj za 100 godina bio puno bolji da su uzeli neku nižerazrednu momčad i dobili ih! ;) A ovakvom igrom koju su prikazali, ljude (navijače) su za 100 godina postojanja bacili u još veći bed!

Mislim da su ti ST-kolege upravo to htjeli reći (na svoj način :) )   .... da proslava 100 godina imena i tradicije nema veze s rezultatom i jadom i bijedom kvalitete HR nogometa.

A i tek bi onda bila prava sprdačina da su doveli klub koji MOGU pobijediti.


Offline hematoplovac

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 159
  • Spol: Muški   Lokacija: split
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #12 u: Veljača 15, 2011, 15:14:31 poslijepodne »
lipo je da ti kolege administratori pokušavaju pomoč da se izvučeš iz onoga što si rekao...nisi mislio ono što sad pišeš več upravo suprotno..
i salžem s eda netreba ovdje raditi tenzije jer nije mjesto....snimka ti nije kazivala rezultat niti ko igra več ono što samo Split ima dušu i srce grada i ljudi, sam si s ezakačija za rezltat i nekoga kao dobiti...
meni se ne moraš ispričat ali ovim ljudima u Splitu koji ovo čitaju bi bilo fer ako želiš jasno, ako ne sve ok ipak smo mi tu samo akvaristi ili teraristi....ja ti u tom želim uspjeh i rado ču pogledat tvoje snimke ma koju vrst ribica imao u sebe.....:-))

Offline huskybucka

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Ženski   Dob: 33
  • Lokacija: Zagreb-Zabok
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #13 u: Veljača 15, 2011, 15:19:16 poslijepodne »
a gle, znaš da Dalmatinci imaju kratak fitilj kad se spomene Hajduk :diablolol:  osim naših Grofa i Antimona koji se na nogomet pale otprilike kao i ja, na GURANJE ;) :D :D

a zamisli samo da si rekao da se od tolikih miliona potrošenih na pirotehniku moglo par firmi proizvodnih otvorit pa stvorit neku trajniju vrijednost, pa pojeli bi te navijači  :D :D

btw. Studio Jukica vam je naš Rossonero, za one koji ne znaju :)
Imaš pravo!
Ja sam samo htio reći da bi ugođaj za 100 godina bio puno bolji da su uzeli neku nižerazrednu momčad i dobili ih! ;) A ovakvom igrom koju su prikazali, ljude (navijače) su za 100 godina postojanja bacili u još veći bed!

Slazem se!
Malo je ispaalo smijesno, slave poraz -?
a inace, video je super ;)

Offline Antimon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3563
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Split - Podstrana
    • www.minigo.info
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #14 u: Veljača 15, 2011, 15:35:54 poslijepodne »
a gle, znaš da Dalmatinci imaju kratak fitilj kad se spomene Hajduk :diablolol:  osim naših Grofa i Antimona koji se na nogomet pale otprilike kao i ja, na GURANJE ;) :D :D

a zamisli samo da si rekao da se od tolikih miliona potrošenih na pirotehniku moglo par firmi proizvodnih otvorit pa stvorit neku trajniju vrijednost, pa pojeli bi te navijači  :D :D

btw. Studio Jukica vam je naš Rossonero, za one koji ne znaju :)

ma jesil vidija našeg Rossonera, a? i priliči njemu da se popne na kozjak za dobru snimku,..

kao šta Verdran kaže Hajduka (u biti nijedan klub iz ove seoske lige) nebi gledao ni da mi plaćaju, ali za ovako ludilo kapa dole najstarijoj navijačkoj skupini u Evropi!!!
Torcida je tu noć napravila što je malo tko u svijetu napravio, ma koliko se to nemkome ne sviđalo,...

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #15 u: Veljača 15, 2011, 15:38:18 poslijepodne »
E, a točno sam se njega prvog sjetio kad sam slike gledao i mislio si- Di je sad Jukica i s kojom skalamerijom ovo fotka sunac mu poljubim :D :D

Aj valjda će se javit i počastit nas kojom fotkom  :up:

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #16 u: Veljača 15, 2011, 17:19:27 poslijepodne »
[
Mislim da su ti ST-kolege upravo to htjeli reći (na svoj način :) )   .... da proslava 100 godina imena i tradicije nema veze s rezultatom i jadom i bijedom kvalitete HR nogometa.

A i tek bi onda bila prava sprdačina da su doveli klub koji MOGU pobijediti.



imaš pravo grofe, mislim da netko uleti i onda se sprda sa 100 godina kluba nije u redu ;)
bez obzira na to što ne navijam za hajduk (dinamo je u krvi), smatram da je prava stvar što su odigrali sa slaviom, protivnikom koji je u njihobom rangu, ne vidim smisla da igraju sa nekim slabim i da ih nakantaju 10 -0..nema smisla..
kad bi netko barem otvorio dnevne novine i pročitao izjave hajdukovih igrača da su im se noge odrezale uz toliku fantastičnu podršku navijača (mislim da je ovo rekord poljuda cca 40 000 navijača), onda se ne bi pisalo da ne mogu dobit slaviu..
prvo sam mislio da će im slavia pustit, al ipak nije bilo tako, i zbog toga mi je drago..
neću više, ali moram hajduku i hajdukovcima čestitat njihovih 100 godina  :up:

p.s. igore, uzmi večernjak od ponedjeljka i pročitaj kolumnu od igora flaka, ak nije problem, pa ćeš znat što hajduk i torcida znači za dalmaciju, pa i za nas..no da ti uskratim muke eto ti link :)

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/hajduk-ce-zivjeti-vjecno-svim-tim-lupezima-unatoc-clanak-252048

Offline Rossonero

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1489
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Split
  • Malawi & Tanganyika
    • Hrvoje Jukica Photography
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #17 u: Veljača 15, 2011, 17:24:38 poslijepodne »
 :D :D :D :D :D :D :D :D

Hrvoje - Split

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #18 u: Veljača 15, 2011, 17:28:34 poslijepodne »
Čestitam na stogodišnjici.
Hajduku želim da ovi koji su pare spiskali na pirotehniku i pijaču da koju kunu potroše i za ulaznicu na stadion  :)

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #19 u: Veljača 15, 2011, 18:35:02 poslijepodne »
Svaka čast svim dalmatincima na prekrasnoj koreografiji povodom slavlja, od dubrovnika, knina, splita i poljuda... neznam di je bilo bolje, kod nas nažalost takva sloga i zajedništvo ne postoji i zato mi je žao...

P.S.

igrali su sa slavijom iz praga zbog toga što je hajduk prije 98 godina odigrao prvo službenu utakmicu sa slavijom, a i zbog toga što je hajduk osnovan u pragu od strane 4 studenata koji su bili tamo na školovanju....


još jednom momci kapa dole
« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2011, 18:38:12 poslijepodne od Zeleni »

Offline zla_roda_

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #20 u: Veljača 15, 2011, 18:53:45 poslijepodne »
a gle, znaš da Dalmatinci imaju kratak fitilj kad se spomene Hajduk :diablolol:  osim naših Grofa i Antimona koji se na nogomet pale otprilike kao i ja, na GURANJE ;) :D :D

a zamisli samo da si rekao da se od tolikih miliona potrošenih na pirotehniku moglo par firmi proizvodnih otvorit pa stvorit neku trajniju vrijednost, pa pojeli bi te navijači  :D :D

btw. Studio Jukica vam je naš Rossonero, za one koji ne znaju :)
Imaš pravo!
Ja sam samo htio reći da bi ugođaj za 100 godina bio puno bolji da su uzeli neku nižerazrednu momčad i dobili ih! ;) A ovakvom igrom koju su prikazali, ljude (navijače) su za 100 godina postojanja bacili u još veći bed!

Slazem se!
Malo je ispaalo smijesno, slave poraz -?
a inace, video je super ;)

koliko moraš bit ograničen kad misliš da ljudi na stotu obljetnicu slave poraz ????
hajduku sretna okrugla brojka
torcidi svaka čast na proslavi
i nek naši najdraži tovari i dalje ganjaju balun na drugom mistu s isto toliko dišpeta ko i do sad  :D
za kraj jedan vic
u školi pita profa djecu koje im je profesije tata
veli Ante moj je ćaća automehaničar, popravlja aute...
veli Šime moj je ćaća prodavač, prodaje u dućanu...
veli Duje moj je ćaća doktor, liječi ljude ...
veli Frane moj je ćaća striper, skida se za novce ako treba nešto više za dodatne pare ...
i svi zgroženi žale Franu, tješe ga i to
a pita ga kolega iz klupe šta je stvarno tako ?
veli Frane ma ne igra za Hajduka al me sram reć

p.s.
M..... cigane odlazi iz svetinje
jedan član jedan glas

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #21 u: Veljača 15, 2011, 22:29:46 poslijepodne »
predivan vatromet!
p.s. navijam za Hajduk  :up:
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline hematoplovac

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 159
  • Spol: Muški   Lokacija: split
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #22 u: Veljača 16, 2011, 09:18:24 prijepodne »
Nespojivo je s nekom realnošću da ovako veliku proslavu i onako glamurozan i neponovljiv dekor cijeloga grada kao i regije neki žele poniziti na igru Hajduka i rezultat....s komentarima ... što se veselite porazu, jer im u glavu od grižnje savjeti da oni to ne mogu učiniti ne dopire do svijesti da je taj dan kao i veće prije bila proslava 100 godina nekog kluba na nečiju  žalost to je bio Hajduk....a nije bilo pitanje dali dobiti utakmicu i ići kolo dalje....slažem se da bi pobjeda bila ljepša ali kako neki pišu većina nije ni gledala utakmicu već dekor koji je iz minute u minutu bilo sve bolji i luđi..............

Neki tu se trebaju ugledajti na realne kolege od kojih izdvajam...zeleni, zla_roda, cannibal....itd.....koji pišu ono kako je i kako je bio.....i kako su to vidjeli ne možda srcem ali okom jesu i to su napisali, hvala vam kolege na vašoj iskrenosti i čestitkama kako Hajduku tako i ljudima koji vole taj klub......
..
S druge strane nabrajati da se sva ta pirotehnika ili pijača kako nazivate mogla primjeniti negdje na drugom humanijem mjestu.... pa dajte ljudi, jednom je nekom 100 godina...ovaj vatromet i cjeli dekor grada je učinila Torcida obični mali ljudi grada i regija tu ni kune iz nekog državne blagajne nema....već svak iz svog đepa je kupio ili dao za sve to što ste vidjeli...........

Zatim još jedan kolega piše da su mogli umjesto svega toga kupiti karte i kao platiti ulaznice....dragi kolega... na Poljud se nikad nije ulazilo kao na neke stadione di su se dovozili ljudi ili davale besplatne ulaznice, šalovi itd... da bi neko mogao navijat tokom utakmice da tribine ne zjaće prazne...... kolege Zeleni je to lipo otpjevao na kraju svoga posta i uvjeravam vas da je cjeli Split i Torcida iza vas da se napokon riješite gospodina M .... i mafije kao što to Torcida radi več godinama malo po malo ali ide nabolje.......da se i vaše tribine i BBB vrate na stadion gdje im je mjesto i vesele igri i rezultatu Dinama koji je sve ove godine daleko najkvalitetnija momčad lige istina kako neki pišu lige koja nije po kvaliteti ni za Albaniju....

Vjerujem da će se većina složiti da tu nije mjesto da se nekom ili nečem rugate ili nalazite sporedne stvari kako bi pokušali umanjiti bit ovoga posta ili da budem direktan proslave nekog kluba koji slavi 100 god...ako se nekom ne sviđa, i slažem se da svak to nevoli vidjet ili priznat da je bilo lipo i neponovljivo neka bar prišuti, nepogleda, jer zbilja ako neko ima nešto kazati na ovako nešto što se desilo..... ne u Splitu, Hrvatskoj več biču slobodan reč na svijetu je neponovljivo bilo gdje i kada......za primjer pogledajte izjave Markoviča i Barišiča lidere saveza i kluba rivala  u sportskom dijelu.. izjavili su  .......kapa dolje gradu i Torcidi ....ovo mi nećemo moči ni blizu učiniti kao što je Split i regija učinila.......a ja vam želim da bude i bolje od ovoga tu....

Unaprijed se ispićavam svima ako sam nekog povrijedio ili sam krivo interpretirao jer mi to nije bila namjera ali neke stvari ipak ljude povrijede ma kako to nekom djelovalo nenamjerno ili nebitno...nama tu je to jako bitno kako je napisao kolega ..kratak fitil i temperament........Bari isprika što na njegovim starnicama raspravljamo o svemu ovom a moderatorima hvala na smanjivanju tenzija jer ipak smo mi tu svi radi ribica i drugih životinjica koje vesele našu dušu i čine nas sretnijim....

.zato svima vama želim da što uspješnije uzgajate svoje ljubimce ma čiju godišnjicu slavili s njima, nek vam je sretno....... :up:

« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2011, 09:29:19 prijepodne od hematoplovac »

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #23 u: Veljača 16, 2011, 09:40:34 prijepodne »
neznam što se tu ima za diskutirat uopće...

Rossonero...odlična snimka.. prejebene proslave...  :up:

svaka čast ljudima.. ovako nešto se teško može nadmašit... kod nas nema tko.. a vani sumnjam da ima takve ekipe..

kome smeta..nek ne gleda i ne trkelja...

Offline lp

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
    • HAS - HrAquascape.org
Odg: Mislim da vrijedi pogledati!
« Odgovori #24 u: Veljača 16, 2011, 12:17:33 poslijepodne »
Evo prigodni mail naslova Hajduk živi vječno, Bog i niko više koji su mi poslali frendovi Torcidaši. Odvalio sam se. :D


Dijalog oca i sina, u zagrebačkom naselju Volovčica

-Tata, za koga ti navijaš?
-Za Dinamo sine.
-A je li Dinamo bolji od Hajduka?
-Jeste, naravno sine.
-Znači Dinamo ima više titula, jel' da tata?
-Ovaaj, pa ne baš. Hajduk ima 17, a Dinamo 1............6.
-Ali mi smo stariji od njih, zar ne tata?
-Zapravo,Hajduk su osnovanli Splitski studenti 1911, dok je Dinamo osnovala KPJ 1945.
-Ali Dinamo je dao više reprezentativaca od Hajduka, zar ne tata?
-Ustvari, ne.Hajduk je dao puno više reprezentativaca kroz povijest, a dva igrača su mu čak igrala za reprezentaciju svijeta!
-Ali Dinamo je dao najboljeg igrača i trenera?
-Pa, Tomislav Ivić i Bernard Vukas se smatraju najvećim trenerom i igračem na ovim prostorima.
-Ali Dinamo je nanio najveći poraz Hajduku od 6:1?
-Da to je istina, ali oni su Dinamo pobijedili sa 0:6 i to na Maximiru.
-Mislim tata da je više Hajdukovaca igralo u Partizanu i Zvezdi!
-Sine samo je Beara igrao u Zvezdi dok su Glaser, Bobek, Zebec, Z.Čajkovski i B. Belin igrali u Partizanu, a Janjanin, Ivković, B. Cvetković, G.Jurić, Prosinečki i Bračun u Zvezdi.
-Ali većina Hrvata ipak navija za Dinamo, zar ne tata?
-Paaa, sine, po svim statistikama, za Hajduk navija oko 40% a za Dinamo 35%.
-Znači Hajduk ima više titula, stariji je klub, dao je više reprezentativaca i više ljudi navija za njega. Ali mi sigurno imamo ljepši stadion, zar ne tata?
-Paaa, ne. Poljud je 1980 bio jedan od najljepših stadiona u Europi a i danas je među ljepšima u južnoj Europi prima oko 35 000 gledalaca, dok je Maximir i sam znaš kakav.
-Tata a kako stojimo sa uspjesima u Evropi?
-Pa sine Hajduk je igrao polufinala i četvrtfinala kupa uefa, te četvrtfinala lige prvaka, dok smo mi osvojili nekakav pazarski kup!
-Ali ipak su naši navijači bolji, jel da tata?
-Naravno sine, naši BBB su najbolji.
-A zašto smo se tako nazvali?
-Paaa znaš, nismo mi sebi dali taj naziv, već su nas tako nazvali navijači Hajduka.
-Hmmm tata, ali zato je naša grupa starija i poznatija, jel?
-Ne baš sine, oni su najstarija navijačka grupa u Evropi i osnovani su daleke 1950 i njihovom navijanju, bakljadama i koreografijama nema premca, dok smo mi osnovani 1986 i jedva nas se skupi 1000 na tribini.
-Ali nas ima više na utakmicama, jeli tata?
-Paaa ne, ove sezone Hajduku dolazi prosječno 20 000 ljudi na utakmice, a nama oko 2500.
-Dobro tatice ali zato je njihov grad puno veći pa ih zato i ima najviše!
-Ma ne sine, njihov grad je 5 puta manji od našeg.
-E tata tata, oni sigurno iza sebe imaju sudačku organizaciju, HNS i propagandu?
-Zapravo sine, većina sudaca je iz sjevernog dijela Hrvatske te je dobra s našim podpredsjednikom, dok je šef HNS-a bivši Dinamovac, a i HRT je u Zagrebu te ga vode Dinamovci!
-Čekaj da vidim da li sam te razumio tata, Hajduk je stariji, dao je više poznatih igrača i trenera, navijači su mu stariji i bolji, ima više titula i uspjeha u Evropi, iza njih ne stoje sudci, ni HNS, ni propaganda, imaju ljepši stadion, više navijača, a naziv naših navijača nije naš, već su nam ga dali Hajdukovi navijači koji su takođe i brojniji na utakmicama?
-Paaaaa, tako nekako sine.
 -Ovaj, tata.... kupi mi Hajdukov dres ! ! !



Prekrasna koreografija u Splitu prošlih dana i tulum do jutra, više dana, koliko čujem. Svaka im čast, tako se voli svoj klub.  :up:  
« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2011, 12:25:27 poslijepodne od lp »