Travanj 23, 2024, 14:30:45 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: ebay pomoć  (Posjeta: 936 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ribovlasnik

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
ebay pomoć
« u: Siječanj 05, 2011, 23:20:35 poslijepodne »
Na njemačkom ebay-u sam licitirao za predmet za koji je pisalo: dostava samo za njemačku  :punch: . Vrag mi nije dao mira, poznata stvar. Prodavača sam nakon osvojene licitacije zamolio da predmet pošalje u HR, naravno plaćam dostavu koja je 12.90 EUR. Ali, plaćanjem preko paypal-a jedina mi je mogućnost platiti cijenu predmeta, bez poštarine. Kako onda plaćam poštarinu, prilikom preuzimanja? Pitam zbog toga, jer mi je prodavač rekao da šalje predmet nakon cjelokupne uplate (predmet+poštarina).

Pomagajte  :-[
Zagreb, Kvatrić

Offline Pamook

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija
  • Stark Raving Mad
Odg: ebay pomoć
« Odgovori #1 u: Siječanj 05, 2011, 23:27:57 poslijepodne »
Na njemačkom ebay-u sam licitirao za predmet za koji je pisalo: dostava samo za njemačku  :punch: . Vrag mi nije dao mira, poznata stvar. Prodavača sam nakon osvojene licitacije zamolio da predmet pošalje u HR, naravno plaćam dostavu koja je 12.90 EUR. Ali, plaćanjem preko paypal-a jedina mi je mogućnost platiti cijenu predmeta, bez poštarine. Kako onda plaćam poštarinu, prilikom preuzimanja? Pitam zbog toga, jer mi je prodavač rekao da šalje predmet nakon cjelokupne uplate (predmet+poštarina).

Pomagajte  :-[

pa logiras se na ebay i slijedis link za placanje, otvara ti se ppal i logiras se, provjeris da li je tamo izlistano sve ili samo cijena robe.

ako nema shippinga izlistanog, mozes dvije stvari - kontaktirat prodavaca da izda novi "racun" skupa sa shippingom i onda taj placas i sve 5

mozes u ppalu ic na "send money" i na njegov racun (e-mail adresu kojom je registriran na ebayu) mozes "poslat" lovu za postarinu... mislim da ti je bolje reci mu da ti posalje novi racun (kao kad kupis vise predmeta pa ti prodavac treba ponovo izracunati ukupnu postarinu, a ne za svaki predmet pojedinacno)

u svakom slucaju, kontaktiraj ga, i to preko ebay poruka (nista email direktno)

 :up:
O mjeseče, sunčeva guzico.
Što siješ, a ne griješ.....
Pizdo.

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: ebay pomoć
« Odgovori #2 u: Siječanj 05, 2011, 23:41:12 poslijepodne »
Na njemačkom ebay-u sam licitirao za predmet za koji je pisalo: dostava samo za njemačku  :punch: . Vrag mi nije dao mira, poznata stvar. Prodavača sam nakon osvojene licitacije zamolio da predmet pošalje u HR, naravno plaćam dostavu koja je 12.90 EUR. Ali, plaćanjem preko paypal-a jedina mi je mogućnost platiti cijenu predmeta, bez poštarine. Kako onda plaćam poštarinu, prilikom preuzimanja? Pitam zbog toga, jer mi je prodavač rekao da šalje predmet nakon cjelokupne uplate (predmet+poštarina).

Pomagajte  :-[

Prodavac ti mora poslati link na eBay racun gdje su navedeni svi troskovi, dakle trebas ga traziti da ti ga posalje.

Offline ribovlasnik

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: ebay pomoć
« Odgovori #3 u: Siječanj 06, 2011, 00:21:37 prijepodne »
A tu je caka znači....  :nerd:

Fala!
Zagreb, Kvatrić