Svibanj 07, 2024, 13:17:48 poslijepodneNajnoviji Član: Davidunipt

Autor Tema: dinamo - liga prvaka  (Posjeta: 11927 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #250 u: Prosinac 08, 2011, 22:44:32 poslijepodne »
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2011, 23:05:36 poslijepodne od Renta »

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #251 u: Prosinac 08, 2011, 23:45:06 poslijepodne »

Offline Njofra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1200
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #252 u: Prosinac 09, 2011, 02:00:09 prijepodne »
Poslije 1:5 više nije žalosno.... Postaje smiješno,..tako se valjda i Vida nasmijao Gomisu i namignuo,ipak je to smiješno....bravo majstore . A sramote,....prestrašno,...
Treba nas izbacit na 20 godina iz natjecanja u Evropi.
Kako je Beckenbauer rekao ako i nije kuhinja,...nije fair play i treba potegnut neke sankcije protiv takvog kluba.
Al da ima kuhinje....vjerujem. Pa to nebi popio neki trečeligaš,... Sramota.
I\'VE WATCHED THE MOON GROW OLD

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #253 u: Prosinac 09, 2011, 09:30:51 prijepodne »

pa sve smrdi na to. Jer, ako smo protiv Reala doma igrali kako smo igrali, protiv Lyona prvo poluvrijeme i bez Leke zabili gol i onda netko javio dosta zahebancije plavi, drugo puštamo.... onakva bezvoljnost i nezainteresiranost kod primljenih golova teško da je slučajna..jednostavno tako loši nisu.

trebalo je odavno smijeniti vodstvo kluba ali ako se dokaže da je ova sramota organizirana od vodstva treba sve procesurirati i doživotno izbaciti iz nogometa.  Mislim ovako nešto napraviti dinamu koji je podsjetimo se osvajač i Kupa Velesajamskih gradova, višestruki prvak Jugoslavije i Hrvatske i osvajač kupova i koji ima ime u Europi je teška svinjarija i biljeg koji ćemo nositi godinama....

a ti Vedran ne kenjkaj jer znam da te dira pošto imaš savjesti i morala. ;).. ne treba ovo trpati pod tepih i okretati glavu, možda je sad taman vrijeme da se obračunamo sa kriminalom u dinamu i hr nogometu i istjeramo stvari n čistac..da potjeramo ovu gamad... :dead:

Offline damir1700

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 202
  • Spol: Muški   Lokacija: SPLIT
  • Sharky
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #254 u: Prosinac 09, 2011, 09:50:30 prijepodne »
Vrijeme je odavno bilo da se reagira na ovakve stvari ali radi takvih kao ti koji su gurali glavu u pijesak nije se nista učinilo ......
Koliko ima da su boysi i ZZD u borbi .....sjecam se da si ti i takvi govorili sta ce nam boysi oni su huligani bolje je bez njih, ulaznice za 1 kunu !!!!
Svi ste potrčali u redove da se domognete ulaznica i da uzmete poklone ....sad vam je doslo do glave o čemu se radi ...e moj prijatelju .......
Split

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #255 u: Prosinac 09, 2011, 09:58:13 prijepodne »
...ja nisam potrčao .. nisam na tekmama 15 godina zbog takvih stvari, ali nije da me ne dira, volim dinamo..

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #256 u: Prosinac 09, 2011, 10:34:26 prijepodne »
a ja sam u životu na Maximirskom stadionu bio 3 puta... od toga 2 puta na koncertima i jednom na nekon tekmi T-com HR liga repka protiv Bayerna? Mislim? :D :D Dobio karte u firmi, pa reko, ajda vidim nogač uživo :diablolol:

libo me u biti za Dinamo i Hajduk kad se crta podvuče, ali da, smeta me lopovluk, mafijašenje, nemoralnost svih tih likova, kao što me smetalo i svakogodišnje razbijanje grada , bilo našeg bilo na gostovanjima u biti, od strane "dragih i vrlih" ekstremnih Boysa... otići na gostovanje u strani grad , raditi svinjarije, porazbijati pola centra da sve to fino prenesu TV kuće svijetom , da se vidi kako smo proeuropski fini i civilizirani, me je uvijek PUNILO Hrvatskim ponosom , onak , do jajca....  :dead:
Isti drek vrijedi i za ekstremnu Torcidu koja je također imala svoj dio nereda i razbijanja...
Uostalom,  majmuni su majmuni, bilo sa sjevera ili juga....

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #257 u: Prosinac 09, 2011, 10:52:24 prijepodne »
negdje sam čak pročito da je Dinamo pustio Lyonu da se osveti Ajaxu jer je on 2009 u uefa ligi pustio u zadnjem kolu Anderlechtu tako da Ajax i Anderlecht prođu dalje, a mi ispadnemo (na kraju smo čak i zgubili od Temišvara doma 1:2 jer smo več na poluvremenu znali da Ajax doma gudi 0:3)...

ma joj ljudi... dok mi ne izbacimo ovu dvojicu prdonja iz fotelja HNSa i Dinama, i sve ostale lopove koji imaju osobnu dobit, nebu od našeg nogometa ništa... samo još repka spašava nekaj ali i to mi je tak postalo jadno da ne znam opće kaj da mislim....

Offline Njofra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1200
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #258 u: Prosinac 09, 2011, 12:54:02 poslijepodne »
Pošto nekad nisam dobro obavješten...a Zdravko Mamić je stvarno dobar govornik,..često puta sam mislio....pa čovjek ipak radi i napadaju ga bez veze.
Nakon slučaja Eduardo ...priznao je napokon kako je lagao i kako je transfer ipak vodio njegov sin...i sad kad gledam ovu snimku gdje je napao dečka sa t-portala muka mi dođe.
Ljudi su bili obavješteni i znali sve....a on ne samo da je dečku rekao da je mučko đubre,..da smrdi da mu j... m.... koja ga okoti i grozote nego je rekao i da če ga razbit.
Sad sam uvjeren da je lažov,..mutikaša,..bezobziran,agresivan i nevjerojatno je da se to tolerira i da mu nitko ništa nemože.
Tim više sad sam uvjeren da je bio u stanju prodat utakmicu,....uz dogovor o nekom transferu i kešom u svojem đepu,
On je mučko đubre a ne dečko kojeg je tako napao....To je prestrašno i smuči ti se nogomet.
Vidi se da ga proklinje na božić 2010. dok je Eduardo odavno prodan i napada čovjeka da laže jer njegov sin nema sa tim veze....Grozota. To treba u Zatvor....fujjjjj

« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2011, 13:01:27 poslijepodne od Njofra »
I\'VE WATCHED THE MOON GROW OLD

Offline damir1700

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 202
  • Spol: Muški   Lokacija: SPLIT
  • Sharky
Split

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #260 u: Prosinac 09, 2011, 15:21:41 poslijepodne »
da bog da svi pocrkali u zatvoru...

samo, ježi ga..kadija te tuži, kadija ti sudi... svi oni plešu u istom kolu, od murjaka, preko Zdravka, do sudaca...

Offline Fuji

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 345
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zg-dubrava gornja
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #261 u: Prosinac 09, 2011, 15:24:12 poslijepodne »
mislim da bi ovakvi uređaji na nogama dečke rješili svih problema :D


Offline Ikota

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1270
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Zagreb, Sv. Duh 0959152157
Odg: dinamo - liga prvaka
« Odgovori #262 u: Prosinac 09, 2011, 15:27:45 poslijepodne »
Dečki ako dođe do toga da Mamić mora iz Dinama odlazi i 90% igrača. Pa on je i onog malog Brodića (14 g,) vezao ugovorom za klub, a i za sebe ,vjerovatno. tak da neznam ko bu ostal u Dinamau ak njega odhebu iz kluba. Valjda ima među BBB-ima koji dečko da zna igrat. Ma nema veze kroz par god. bu se opet našli neki novi klinci, samo da ta govna počiste za njim
Amerikanci su bijelci koji su natjerali crnce da se bore sa žutima za zemlju koju su uzeli crvenima ;-)