Ožujak 28, 2024, 12:20:40 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: loši akvaristi  (Posjeta: 29476 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CvijetZivota

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 115
  • Spol: Ženski   Dob: 47
  • Lokacija: Sacramento,CA
Odg: loši akvaristi
« Odgovori #75 u: Rujan 12, 2011, 15:24:03 poslijepodne »
......i opet bombastični naslovi - ŠOK I NEVJERICA!!?!! PANIKA!!! KAOS!!! --->UŽAS!!

Sta mislis da bi netko klikao da je tekst u stilu "eto, neki tip, tamo, isao pecati, upecao nekakvu ribicu, malu, jedva kilu ima. A i ne lici bas na nista. S obzirom na njegovo odlicno poznavanje sve cetiri riblje vrste koje inace peca, zakljucio je da je ovo nesto sto nije iz nasih voda. U najkracem mogucem roku osnovana je strucna komisija, koja je detaljnim pregledom utvrdila da se ustvari radi o ribici iz porodice pirana. Kako je u sastavu te komisije bio i poznati nutricionista, zakljuceno je da je hranjiva vrijednost nikakva, pa ce riba zavrsiti zakovana ekserom na nekakvom zidu."  :D :D :D

zezam se, ali....80% ljudi nebi kliknuo da detaljnije procita takav tekst, ovako, jel ima krvi? Ima. Ima li panike, kaosa? Naravno da ima! Ima li golih, sasvim slucajno pristiglih kupaca (zenskog spola) oko presretnih ribica? Ima, sto da ne, nabavit cemo......... sto izgleda, puno vise govori o nama, nego o onima koji to pisu..... :down:  8)
Ja stalno ponavljam "ako hocete da vas vole i cijene pisite STALNO o sexu"! :k035:

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: loši akvaristi
« Odgovori #76 u: Rujan 12, 2011, 15:27:20 poslijepodne »
sex? probao, vidio da mogu, čak i dijete napravio i KAJ SE JA TU IMAM VIŠE MUČIT I ZNOJIT?!?!?!?!? ;) :D :D

Offline zdgrunf

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 192
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb, Špansko
Odg: loši akvaristi
« Odgovori #77 u: Rujan 13, 2011, 14:11:01 poslijepodne »
sex? probao, vidio da mogu, čak i dijete napravio i KAJ SE JA TU IMAM VIŠE MUČIT I ZNOJIT?!?!?!?!? ;) :D :D

Aha, sve je jasno, tvoja omiljena je kad ležiš  :D

Offline CvijetZivota

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 115
  • Spol: Ženski   Dob: 47
  • Lokacija: Sacramento,CA
Odg: loši akvaristi
« Odgovori #78 u: Rujan 13, 2011, 14:49:02 poslijepodne »
Da ne vuce kakve korijene iz Montenegra ?!  :D

« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2011, 19:22:57 poslijepodne od CvijetZivota »