Svibanj 03, 2024, 12:00:48 poslijepodneNajnoviji Član: Davidunipt

Autor Tema: Procjena starog pijana !  (Posjeta: 4410 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ikota

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1270
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Zagreb, Sv. Duh 0959152157
Odg: Procjena starog pijana !
« Odgovori #25 u: Veljača 09, 2011, 10:24:39 prijepodne »
Mislim da češ lagano prodati taj "klavir" ;)
DAnas u Hrvatskoj sve više onih kaj imaju para "sviraju klavir", tak da mislim da bu potražnja velika :)
Amerikanci su bijelci koji su natjerali crnce da se bore sa žutima za zemlju koju su uzeli crvenima ;-)

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Procjena starog pijana !
« Odgovori #26 u: Veljača 09, 2011, 14:37:09 poslijepodne »
Mislim da češ lagano prodati taj "klavir" ;)
DAnas u Hrvatskoj sve više onih kaj imaju para "sviraju klavir", tak da mislim da bu potražnja velika :)
Hvala a imam vec jednog clana koji se zainteresirao sad jos rjesavam neke probleme i onda cu valjda uspjet prodat  :up:

Offline dkukanja

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 138
  • Spol: Muški   Lokacija: Split - Vrgorac
Odg: Procjena starog pijana !
« Odgovori #27 u: Veljača 09, 2011, 15:26:37 poslijepodne »
Pogledaj godinu proizvodnje. Koliko sam vidio ROUS piana/pianina se mogu nači na aukcijama u Češkoj (pa pretpostavljam da je to neki njihov stari proizvođač, jer nisam našao ništa novije te marke), tamo je za očuvane primjerke od prije 1940 godine cijena od 20000 do 28000 Kč ili najviše do oko 8000+ kuna.
Naravno, s obzirom na nepoznatost marke ne vjerujem da se ova cijena može postić kod nas, osim ako je pianino stvarno star i odlično očuvan. Mislim da bi trebao pokušat ponudit ga antikvarijatima....

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Procjena starog pijana !
« Odgovori #28 u: Veljača 09, 2011, 15:29:05 poslijepodne »
Pogledaj godinu proizvodnje. Koliko sam vidio ROUS piana/pianina se mogu nači na aukcijama u Češkoj (pa pretpostavljam da je to neki njihov stari proizvođač, jer nisam našao ništa novije te marke), tamo je za očuvane primjerke od prije 1940 godine cijena od 20000 do 28000 Kč ili najviše do oko 8000+ kuna.
Naravno, s obzirom na nepoznatost marke ne vjerujem da se ova cijena može postić kod nas, osim ako je pianino stvarno star i odlično očuvan. Mislim da bi trebao pokušat ponudit ga antikvarijatima....
Hvala a di sad to ima po St-u je to je Češki klavir i star je dosta za tocnu starost neznam pitat cu baku pa cu sve saznat  :up:

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Procjena starog pijana !
« Odgovori #29 u: Veljača 10, 2011, 14:40:49 poslijepodne »
Juuhuuu cini mi se da san na korak prodavanju jer prica san s bakon i ona kaze da cemo kad se vidimo u subotu jos pricat i kaze da dobro al da ne prodan za neku bzvze cijenu i tako to ma popustit ce ona  :up: majstore sto govori bratic jel vrijedi ista to  :zagrljaj:
« Zadnja izmjena: Veljača 10, 2011, 19:21:55 poslijepodne od Venom »