Travanj 27, 2024, 20:26:22 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Poskupljenje RO-DI vode!  (Posjeta: 3528 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Poskupljenje RO-DI vode!
« Odgovori #25 u: Ožujak 07, 2012, 15:35:22 poslijepodne »
jok...žena ima iPhone kaj sam joj ja dao..meni je isti stajao u ormaru kakvih 8 mjeseci da ga nisam ni odšacao...
ali ježi ga, aparat za vodu je nužnost :D :D

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Poskupljenje RO-DI vode!
« Odgovori #26 u: Ožujak 07, 2012, 16:03:48 poslijepodne »
jok...žena ima iPhone kaj sam joj ja dao.

saznao si da zrači više od Samsunga  :devil:

Offline Werther

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: München
    • Betta Svijet
Odg: Poskupljenje RO-DI vode!
« Odgovori #27 u: Ožujak 07, 2012, 22:08:52 poslijepodne »
cinilo se nama i da je komunizam super :D


pa smo popušili kapitalizam šarene celofane , a kad smo ih otvorili dobili smo ovo kaj imamo... :D :D

ja imam nešto slično ovome http://www.nobelcorporation.hr/proizvod_2009Business.html#

i slažem se s Tuljanom...komocija nema cijene..a još kad je i lijepo upakirana u prostor...iju veselja :D
Zar se može i tako, voda za ljude i voda za ribe u jednom uređaju? Ako da koji ti to uređaj zapravo imaš a da je OK? To baš i nije jeftina igračka, zar ne?

Mada nije loša ideja za objasniti ukućanima da im treba takav uređaj jer voda iz vodovoda ništa ne valja, a onda dok spavaju krišom "krasti" vodu i za akvarije!? :-[

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: Poskupljenje RO-DI vode!
« Odgovori #28 u: Ožujak 08, 2012, 14:07:12 poslijepodne »
jok...žena ima iPhone kaj sam joj ja dao..meni je isti stajao u ormaru kakvih 8 mjeseci da ga nisam ni odšacao...
ali ježi ga, aparat za vodu je nužnost :D :D

to je junacka verzija dogadaja, a zapravo je zena rekla da moras dat ili odsad jedes pastetu, jel da?  :D

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: Poskupljenje RO-DI vode!
« Odgovori #29 u: Ožujak 08, 2012, 14:21:40 poslijepodne »
cinilo se nama i da je komunizam super :D


pa smo popušili kapitalizam šarene celofane , a kad smo ih otvorili dobili smo ovo kaj imamo... :D :D

ja imam nešto slično ovome http://www.nobelcorporation.hr/proizvod_2009Business.html#

i slažem se s Tuljanom...komocija nema cijene..a još kad je i lijepo upakirana u prostor...iju veselja :D
Zar se može i tako, voda za ljude i voda za ribe u jednom uređaju? Ako da koji ti to uređaj zapravo imaš a da je OK? To baš i nije jeftina igračka, zar ne?

Mada nije loša ideja za objasniti ukućanima da im treba takav uređaj jer voda iz vodovoda ništa ne valja, a onda dok spavaju krišom "krasti" vodu i za akvarije!? :-[

svaki ro moze i za ljude, samo ako je za pice bilo bi dobro sterilizirat uredaj tu i tamo zbog bakterija. jedino ro ili ro/di voda nije tako ukusna, barem vecini nas koji smo navikli na pipovacu, i nije tako zdrava, pogotovo di. nema potpunih dokaza ali neki tvrde da voda koja nema minerale ispire iste iz tjela, dali ih mozes dobivat hranom i dali je isto, neznam. u svakom slucaju, mozes nakon uredaja imati remineralizatorski element, vraca kalcij, magnezij.. to ti je vani normalno, mislim, ima i kod nas samo nemaju ljudi novca, ali sa ro mozes odmah kupiti i spremnik koji vodu sprema za pice, spojis ga na pipu, mozes spojit i na frizider koji daje vodu, itd..u biti, ta tehnologija i je izmisljena da filtrira vodu za ljude, ne za akvarije

Offline Che*

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 192
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Zg east
Odg: Poskupljenje RO-DI vode!
« Odgovori #30 u: Ožujak 08, 2012, 18:52:31 poslijepodne »
..sad mi ima smisla kaj sam svima u firmi kenjao da mi je voda odvratna iz ovog aparata kaj ga Vedran ima.. (imali smo takve uredjaje u firmi )  ..  Ne volim piti RO vodu. To znam sad :)