Ožujak 28, 2024, 23:42:10 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Moj cayman  (Posjeta: 64104 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #25 u: Veljača 19, 2009, 22:52:58 poslijepodne »
beš šišanje idem trenirat ribice da se postroje ko tvoje
 :up: :up:
al ono je čudo!
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline El Enki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1035
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Moj cayman
« Odgovori #26 u: Veljača 19, 2009, 22:54:41 poslijepodne »
ma kakvo cudo care, to je sve stvar treninga ;D

Offline Area5189

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški   Lokacija: Dubrovnik/Zagreb
Odg: Moj cayman
« Odgovori #27 u: Veljača 20, 2009, 00:15:39 prijepodne »
faber ne iduca 2 tjedna,imas zabranu prostupa akvariju na 1m,izuzetak je jedino vrijeme hranjenja.ostavi ovako,svidja mi se kontrast crvenog na lijevoj i zarko zelene na desnoj strani,zadnja slika je bas vrhunska
... Šaka suza, vrića smija, ča je život vengo fantažija? ...

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #28 u: Veljača 20, 2009, 11:03:16 prijepodne »
tu zadnju najviše volim slikat da se vidi iz daljega uz ciklidni akvarij  :D uživo to izgleda stvarno prekrasno navečer u sobi.
Ok eto neću više ništa dirat  ;)
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: Moj cayman
« Odgovori #29 u: Veljača 20, 2009, 17:35:10 poslijepodne »
Jako dobro!Ova zadnja slika je stvarno jedan uz drugog ko dva brata! :heart:

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #30 u: Veljača 20, 2009, 22:33:43 poslijepodne »
dva brata  :D :up: ;)
e ovako,imam nešto pitati i jedan savjet,ono iza filtera sam grupirao Bacopu,e sad,tamo manje svjetla ima i naravno sad se te Bacope savijaju...može neka preporuka što tamo uvalit?i di Bacopu premjestit? inače je tamo i Cryptocoryna wendti smeđa ali dal bi sad bilo ok..samo primjer,,Lysimachiu sa sredine premjestit tamo? ona i onako slabije raste u vis,zapravo skužio sam kad se snizi temperatura u akvariju da raste! za ne povjerovat....
ili da ostavim kako je? ili da maknem Bacopu i...ma dajte neki prjedlog di da uvalim drugdje tu Bacopu,stvarno je lijepa zelenkasto crvenkasta na vrhovima zna bit a uopće mi tamo ne dolazi do izražaja zbog tog usranog filtera!  >:( samo mi viri kasnije kako raste....
ili možda da ju baš tamo ostavim i ne podrezujem nego ostavim da naraste? evo pola dana ja razmišljam o tome i pojma nemam
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: Moj cayman
« Odgovori #31 u: Veljača 21, 2009, 09:17:02 prijepodne »
Učinilo mi se da je bacopa između limnophile i onog zelenog(limun,polisperma,što već),ali kažeš da je iz filtera.Ja bih limnophilu gurnula još desno,bacipu izvadila i stavila između te limnophile i tog "limuna",ali bih je zericu izvukla prema naprijed i šišala da bude grmić,a ne da ode jako u vis pošto bi ipak bila gotovo na sredini akvarija.
I jako mi se sviđa,ima puno potencijala  :up: :klap:

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #32 u: Veljača 21, 2009, 12:32:12 poslijepodne »
.Corymbosa je ono,i da nju maknem,devastirat cu cijeli akvarij,pa znas i sama koliko ona korijena ima?
Necu dirat bacopu,treba mi nesto dugacko,grupirat da ali grmic?ne vjerujem,imam druge bilke za grmice,ona je biljka koja raste u vis.
Ostaje tamo,vec sam razglabao na drugom forumu(ovdje je sve sporo 8( a i ne javljaju mi se bas strucnije osobe,koje znaju znanje 8( ne znam zasto,)
p.s. U sredini je Lysimachia n. Isto u vis raste ali pocne rast u hladnoj vodi onda stane,tak da nju mogu i jesam sterao u grupu.

ma sad ostavljam ovako..bome i meni se svidja,drago mi je da ti se svidja 8)
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2009, 12:48:00 poslijepodne od Faber »
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Moj cayman
« Odgovori #33 u: Veljača 24, 2009, 19:33:21 poslijepodne »
Kad pogledam ovo i ono s pocetka prije grupiranja napredak se vidi. :up:

Znam da je problem premjestati limun, ali mislim da bi se trud isplatio... :nerd:

Glede tog coska sa bacopom... Hm... Svakako formiraj grmic od bacope i to tako da je naprijed nesto nize sisas, a natrag neka bude par cm ispod povrsine... U toj varijanti ni to njeno iskrivljivanje nece djelovati ruzno... ;)
Tuzlanka u Sarajevu

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #34 u: Veljača 24, 2009, 22:29:03 poslijepodne »
evo pogledaj..danas uslikano,dakle još koji dan i moram sjeći corymbosu...pa daj prijedlog kako da ga obradim,i da upiknem nove mladice desno a ovaj ostavim..jer miat ga ne mogu,mogu ga jedino isčupat i tu tu-pa pa
a tako sam ga lijepo oblikovao da ostanu samo mali listići i tako je lijep sada  :'( :'( :'( ali kažem ionako ga moram skartit došao je do površine...e sad na slici se ne vidi ali iza grupe Limnophile je puno manjih primjeraka(odsječenih) ali i mlađe drvce corymbose....dakle i tamo će narast! e sad....taman kad se ovo desno razraste neće opet bit dobro jer lijevo je corymbosa točno iza limnophile...hmmm...
a za bacopu se ne brinem,ona je u grupici,a kak ću bokte grmić radit od takve biljke lol! ne kužim.....

e aj kuži glossu na panju! hahah! kako je rasla panj sa mahovinom joj se našao na putu,pa je počela po njemu rast odnosno po mahoini,totalno neobično i simpatično heheh

p.s. rekoše mi doma da preiše energije trošim u akvarije,moram još samo to sredit i bome neću više imat vremena... :( mislim...malo sam pretjero!  :D :D
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline marojica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 158
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dubrovnik, Mokosica
Odg: Moj cayman
« Odgovori #35 u: Veljača 24, 2009, 22:34:57 poslijepodne »
Odlicno to u tebe izgleda patriote, mi lajk it veeeri mac. :D :up:
FBI - Riboobavještajci :ninja:
Odjel interkontinetalno meduoceanskih poslova

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: Moj cayman
« Odgovori #36 u: Veljača 24, 2009, 22:37:15 poslijepodne »
p.s. rekoše mi doma da preiše energije trošim u akvarije,moram još samo to sredit i bome neću više imat vremena... :( mislim...malo sam pretjero!  :D :D
a još da moraš kuhati,prati,peglati,pospremati,hraniti....Stvarno ne znam kad to sve stignem.
Ali trud ti se isplati,bilje ti je stvarno lijepo  :up:

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Moj cayman
« Odgovori #37 u: Veljača 25, 2009, 02:26:58 prijepodne »
evo pogledaj..danas uslikano,dakle još koji dan i moram sjeći corymbosu...pa daj prijedlog kako da ga obradim,i da upiknem nove mladice desno a ovaj ostavim..jer miat ga ne mogu,mogu ga jedino isčupat i tu tu-pa pa

Zasto ne mozes??? :nerd:

Ja ne bih vise sirila tu biljku. Vec je ima dosta... Zapravo bih ju gurnula skroz desno. Dakle capnes taj vrh i posadis tamo pored ljestvica, a ovaj ostatak, laganim cimanjem (lijevo-desno) pazljivo iscupas... Znam, znam, posao, ali sam sigurna da ti nece biti zao.


e sad na slici se ne vidi ali iza grupe Limnophile je puno manjih primjeraka(odsječenih)

Cega? Jos limuna... :roll:


ali i mlađe drvce corymbose....dakle i tamo će narast! e sad....taman kad se ovo desno razraste neće opet bit dobro jer lijevo je corymbosa točno iza limnophile...hmmm...

Moras li sacuvati sve odrezane grane?! Ne moras... ;) Dakle, cupni i pokloni nekome... :up:
Znam, znam prestrasno je gledati viskove. Jos kad ih treba baciti place mi se...


a za bacopu se ne brinem,ona je u grupici,a kak ću bokte grmić radit od takve biljke lol! ne kužim.....

Isto kao i od drugih. Rezes i pikas. A kad imas masu, onda skare i oblikujes grmic... ;)


e aj kuži glossu na panju! hahah! kako je rasla panj sa mahovinom joj se našao na putu,pa je počela po njemu rast odnosno po mahoini,totalno neobično i simpatično heheh

Ma nije neobicno, nego se o tome ne prica, jer nije IN... :D To ovi veliki akvaristi pokusavaju sprijeciti... Meni se tako u kozicnjaku svaki put zaplete u riciju pod mrezicom, pa kad dodje vrijeme vadjenja panja i novog vezanja citav cirkus... Svakako uvijek dio glose moram nanovo saditi... :roll:


p.s. rekoše mi doma da preiše energije trošim u akvarije,moram još samo to sredit i bome neću više imat vremena... :( mislim...malo sam pretjero!  :D :D
a još da moraš kuhati,prati,peglati,pospremati,hraniti....Stvarno ne znam kad to sve stignem.
Ali trud ti se isplati,bilje ti je stvarno lijepo  :up:

Je, je... Istina ziva... Ali ima neka cudna sila koja privlaci. Ja veceras posla izvaditi par puzeva iz aq i ostala plivati po njemu 3 debela sata... :clown: Sreca pa su barem djeca odlucila biti dobra... :D
Tuzlanka u Sarajevu

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #38 u: Veljača 25, 2009, 11:59:38 prijepodne »
ma ne jošlimuna već malih biljčica od limnophile..zapravo i nisu više tak male  :D
a što se tiče glosse,pa što ako uđe u ricciu? još bolje,bar će biti usidrena!  :D ma ti "veliki" su kvaziji ajde molim te,pojma nemaju o IN stvarima  :D :D :D eto recimo tenellus se lijepo koristi za zadržavanje ricie  :)

ta velika Corymbosa ti ima korijenje sigurno do pola akvarija...to ti ja objašnjavam ..da ako je pomaknem ili isčupam,sve ću počupat... :( :(
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline cigo

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2453
Odg: Moj cayman
« Odgovori #39 u: Veljača 25, 2009, 12:26:45 poslijepodne »
Evo par stvari koje mislim da su jako dobre i onih malo manje dobrih... Akvarij sada izgleda mrak i jako je veliki napredak u odnosu na početak, ali ima par stvarij koje si napravio krivo pri formiranju i sad te malo muče u daljnjem razvijanju. Ja bih malo umočio ruke u akvarij i izmijenio postav na način da bih onu cryptu u desnom uglu izvadio van. Ona je biljka za srednji plan i pa iza uopće ne dolazi do izražaja. Na njeno mjesto bi posadio corymbosu koju bi napravio još puno veći grm, skoro sve do limnophile. između limnophile i corymbose, malo ispred bi postavio tu cryptu koju si izvukao. Cabombu bi pak opet stavio i ispred filtera pa sve pokraj po do iza da mi ga prekrije i na taj način si ga prirodno sakrio biljem. Možeš ju rezati tako da postepeno raste od naprije do iza po visini. Pri izvlačenju bilja koje ima velike korijene kao što su crypte i limun, uopće ne brineš već samo presjećš korijen. Limun se čak i ne trebaš mučiti već samo skroz nisko odrežeš i korijen nek ostane u zemlji, a ovaj odrezani višak upikneš na drugo mjesto.

Offline cigo

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2453
Odg: Moj cayman
« Odgovori #40 u: Veljača 25, 2009, 12:32:09 poslijepodne »
Također ovaj ehinodorus koji je ispred limuna (mislim da je neki ehinodorus, ak sam u krivu ispravi me) možeš staviti u lijevi kut jer je sad u srednjem planu, a trebao bi biti u stražnjem planu. Sori ak sam te sad malo previše kritizirao, ali to je moje mišljenje, a ja nisam nikakav stručnjak, samo običan akvarist kao i ti. :D  Meni je akvarij lijep, samo kao što rekoh, napravio si neke početničke pogreške jer još tada nisi puno znao o bilju i nisi predvidio kako će se što razvit.

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #41 u: Veljača 25, 2009, 13:32:44 poslijepodne »
joo,pa da,njega samo recnem i posadim desno skroz,pa da...
e a što se tiče Echinodorusa(horemanii)hmm....kako će skroz desno u kut ići? pa neće moći od filtera :( to je dosta velika biljka ali nju sređujem da mu režem stare listove i za sad je ok....
a ta crypta,ona je dosta velika i sama po sebi mi bila bezveze u sredinu...ne znam..baš mi se tam svidila jer od tamo lijepo se vide samo listovi,to sam i htjeo..ali naravno nisam htjeo da mi corymbosa bude skroz u sredini maltene....ali tad sam ju sadio tu jer je skroz desno bila još veća corymbosa ali je ne znam zašto baš propadala tak da sam ju puko van...a ova je ostala tu di je od samog početka..i da..sad baš nekako..čudno tu stoji...ali je tako lijepa,rezao sam joj stare listove stalno..malo po malo..da mi izgleda baš ovako sa manjim listićima  :D i eto sad tako i raste zgodno ali je do površine...
ali,ako ju srežem pri dnu,tada će rasti još ljepše mlađe biljke iz te stare! a toga se uopće nisam sjetio,svaka čast! mislim da budem ovih dana to napravio...



skroz desno i skroz ljevo u kutevima akvarija sam posadio Crypte wendti...e sad...ova desnoa je velika a ona lijeva ne baš...valjda zbog tog filtera stoga molim da se uzme u obzir što stavljam tamo ljevo jer neće tamo u kutu sve uspijevati..već sam probavao i eto bacopa tamo lijepo raste...i ta crypta....ali da stavim tamo echinodorus horemanii..ne znam kako si to mislio? nema tamo mjesta tamo su mlade limnophile posađene jer ih želim što više baš na tom mjestu i okolo..ja to nebih dirao....
a ova ludwigia?? grupirana je eto tu desno ali nije skroz do kraja....do zadnje stranice akvarija...osim možda jednu sam nedavno upiknuo...da to ne diram ?..samo da se ne približavam prednjem staklu jel da?
ž


bome da,početničke greške...ali najsmješnije je što se neke biljke sad ovako ne vide skroz iza jer sam stare počupao,porezao itd...a iza postavljao nove mlađe,koje rastu....jer nekako mi se to čini ok,s obzirom da ću ove naprijed kad tad morat posjeć a taman će ove iza bit veće pa će to lijepo izgledat..a drugačije  :D :D

uglavnom ima posla a opet..i nema vele....
hmmmmm......


uglavnom na slikama izgleda da ima mjesta ali nema..jer sve je popunjeno mlađim biljčicama iza,u kutevima itd(a to sam se opet rudio da bude što bolje..ali opet sam zeznio jednu stvar,opet fokkin limun krivo postavio....otprilike ista udaljenost od kuta je kao i desni limun....mislio sam da će to biti ok...krivo sam zamislio...jer u kuteve sam htjeo nešto drugo pogurat a onda sam ustanovio da to neide baš tako kako sam ja zamislio....polysperme sam pobacao,imam samo dvije biljke....biga e!a i previše vrsta biljaka sam imao pa sam ja to sve skreso na pola...savjeti forumaša)......šta ja znam...za svaki slučaj sam se osigurao jer ako mi nešto ne uspije od biljki odo ja tu-tu pa-pa...mogu odmah u ludnicu,jedva sam ovo sve nabavio što imam! :D
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #42 u: Veljača 25, 2009, 18:21:29 poslijepodne »
Eto,capnio sam corymbosu,ostavio granu sa malim liscem.corymbora skroz desno,i ostavio zeni nek se igra!na mjesto pored corymbose ide mala crypta,i nekoliko grancica lysimachie!a ak mi se nebude svidilo,stavit cu jos nesto..ali mislim da bi bilo dobro lysimaciu tam zasadit,pa ju lagano spajat sa grupicom iz sredine uz staklo..za svaki slucaj,jos jedna grancica corymbose koja smeta ljestvicama ce bit odrezana i tam upiknuta..
Tak je zena smislila,a sad nek se igra pa nek vidi kak je to 8)
p.s.nemam ja cabombu,odkud vam to?Bacopu m. Imam iza filtera.
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline cigo

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2453
Odg: Moj cayman
« Odgovori #43 u: Veljača 25, 2009, 19:48:10 poslijepodne »
moj lapsus calami. Na nju sam i mislio.  :D

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #44 u: Veljača 26, 2009, 21:48:13 poslijepodne »
evo jel to to sad? :D :D :D
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline cigo

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2453
Odg: Moj cayman
« Odgovori #45 u: Veljača 27, 2009, 11:57:12 prijepodne »
Sad je bolje, al me i dalje ovaj ehinodorus bode...  :nerd:

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Moj cayman
« Odgovori #46 u: Veljača 27, 2009, 14:45:32 poslijepodne »
ta velika Corymbosa ti ima korijenje sigurno do pola akvarija...to ti ja objašnjavam ..da ako je pomaknem ili isčupam,sve ću počupat... :( :(

Koja si ti lijenstina. ;) Naravno da je muka, ali se moze... :up: :D


Nego, ovo micanje limuna je odlicno...

A ovo sto Cigo kaze za echinodorus, sam mislila da je vec netko prije pomenuo, no moze bit da sam ja to samo sanjala.  :roll: :D Definitivno ga treba maknuti. Pa makar samo da okrenes raspored njega i Lysimachia nummularia... A onda nju opet sisas u grmic... -?
Tuzlanka u Sarajevu

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #47 u: Veljača 27, 2009, 14:58:48 poslijepodne »
Ninina mama-kak će to sad izgledat kad lysimachiu grunem čisto u sredinu akvarija????? ma ne sviđa mi se ideja...nikako..al ono nikako...ljevo neide jer tamo su mi Limnophile a njih mislim širit... desno su ludwigie i njihe tu mislim širit,iza su corymbose....a ako ide uz staklo iza...onda će degenerično izgledat...zapravo..ovaj Echinodorus će morat kad tad jadan van..a predivan je....preljep mi je...  :'(

ma ko ga šiša..nema opet dugo diranja akvarija..opet imam malih babaulti,ne usudim se sad dirat ništa...što sam diro diro sam...imam puno malaca a mali postotak mi preživi tak da sad moram na njih pazit jer će bit pojedne ili uginut....a kak da vam to objansim  :D :D
ja sam frik za njima i gotovo..  :D

taj echinodorus..paa..njemu šišam listove...ostat će tu...kad mi dojadi poklonit ću nekom sa 28364739 litara  :D
a zaš vas bode u oči? pa sad lijepo raste i širi listove a uz staklo bi degenerično jadan izgledao  :'( pa to je baš simpa biljka...a doduše da...ako ga ne šišam bome je velik!  :down:
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline El Enki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1035
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Moj cayman
« Odgovori #48 u: Veljača 27, 2009, 15:00:07 poslijepodne »
A jesi filozof faber

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Moj cayman
« Odgovori #49 u: Veljača 27, 2009, 15:02:15 poslijepodne »
ma nisam filozof hebi ga kad mičem biljke sve mi se pobrka i preplašim male kozice onda mi nestanu dok si reko keks....zahvaljujući glossi i mahovini imam ih stvarno dosta..napokon! ali čim petljam vele u akvariju,činim im samo štetu,a one su mi nešto najzanimljivije od svega....a i treba toga po Hrvatskoj proširit  :D :D kad niko nema lol a velika je lista čekanja  :D :D :D
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst