Svibanj 08, 2024, 15:33:17 poslijepodneNajnoviji Član: Davidunipt

Autor Tema: Hokej > Medveščak  (Posjeta: 11479 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Hokej > Medveščak
« u: Listopad 02, 2009, 20:27:36 poslijepodne »
Čitam i pišem o nogometu a gledam hokej :)

Uglavnom volim ja nogomet i sve, ali trenutno mi je apsolutni hit hokej tj. Medveščak.

Ne znam koliko ste upućeni ali nakon cca 20 godina vratio hokej u Zagreb  :klap:

Dečki iz Medveščaka su zbilja napravili super posao, povukli neke "hrvate" iz Amerike i Kanade, nabavili nekako lovu i složili respektabilnu ekipu. S tom ekipom igraju u EBEL ligi.
EBEL liga je pojačana austrijska liga od 10 klubova koju čine 6 klubova iz Austrije, 2 iz Slovenije, jedan iz Mađarske i naš Medveščak  :zagrljaj:
Uglavnom za Hrvatski hokej je to velika stvar jer zbilja imemo nešto više nakon kao što sam rekao 20 godina mraka.

Koliko je to velika stvar, govore činjenice da je dvorana baš svaku tekmu rasprodana, da je prodano više od 15% ukupne dvorane za godišnje karte, i da je o Medveščaku i povratku hokeja napisan članak na službenim NHL stranicama (američko-kanadska liga).

Medveščak nakon 7 utakmica ima 3 pobjede i 4 poraza i to je ODLIČNO, pogotovo kad se uzme u obzir da Medveščak igra samo sa 3 postave (ostale ekipe imaju 4), jer još uvijek nema dovoljno novaca za još više pojačanja.
Cilj je ove godine ući u doigravanje, a to znači biti među prvih 8 od 10 ekipa (da zvuči lagano ali nije baš, za primjer dajem podatak da trenutno 3 ekipa lige ima od karata godišnju zaradu više od ukupnog budžeta Medveščaka za cijelu godinu).

Ako vas imalo zanima hokej, toplo preporučam da navratite na pokoju tekmu, karta je samo 30 kuna, atmosfera je vrhunska... ma ustvari citirat ću rečenicu sa wall street journala koji je također pisao o Medveščaku: "It's the only place where we can drink beer and watch sports"  :zagrljaj: 
(http://online.wsj.com/article/SB125409249910344827.html)

Slijedeća domaća tekma je već u nedjelju u ledenoj!!!
Vidimo se  :up:


P.S. Ima samo jedna "negativna" stvar u vezi hokeja i Medveščaka... karte se moraju kupiti dosta ranije jer je velika navala  ;)
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline cigo

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2453
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #1 u: Listopad 02, 2009, 20:31:16 poslijepodne »


P.S. Ima samo jedna "negativna" stvar u vezi hokeja i Medveščaka... karte se moraju kupiti dosta ranije jer je velika navala  ;)

Je to je istina, tak bi htio pogledati tekmu od kad je krenula ova sezona, ali nikak da naletim na karte, sve planu u roku keks, što mi je i drago u neku ruku.

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #2 u: Listopad 02, 2009, 20:32:24 poslijepodne »
inače obožavam hokej, naročito nhl ligu koju uspijem tu i tam uhvatit

moram priznat da sam bio veliki skeptik kad je ova liga započela i medvjedi u njoj, al odlično su se snašli, prvu tekmu sam gledal koju su pobjedili, al se vidi da nisu imali snage da ih dotuku u finishu još više...

sve u svemu odlično... nego eto roni vidim da ih pratiš kaj je bilo ono nekaj vezano za joe-a sakica, dal dolazi il kaj, nekaj se pregovaralo za njegovim menagerom, al na kraju je stajalo da dolazi ko gledatelj...

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #3 u: Listopad 02, 2009, 20:34:08 poslijepodne »
E da...

Medveščak upravo igra u Mađarskoj tekmu.

Skoro nisu mogli igrat jer im se noćas zapalila svlačiona pa im je više od pola opreme izgorilo, tražili su odgodu od vodstva lige ali im nisu dali. Uopće ne znam odkud im oprema :)

Igramo bez ozlijeđenog kapetana Letanga, kažnjenog Prpicha i još nekih igrača na jako teškom gostovanju... ali eto 2 od 3 trećine su gotove i vodimo 2:4  :up:

Ako netko hoće gledat ima na sportklubu prijenos (ako imate sportklub).

Uf kako bi dobro bilo dobit ovu tekmu u ovakvom "polovnom" stanju, ali i bod bi bio ko kuća!

SUDAC SVIRAJ KRAAAAAAAJ :D
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #4 u: Listopad 02, 2009, 20:39:36 poslijepodne »
@ Cigo... ne znam odkud si, ali karata ima i online za kupit recimo preko http://www.eventim.hr/portal/hr/ Ja sam kupovao karte u poslovnici Adriatice net, 4 dana prije tekme.

E da ljudi ono što je isto bitno, nećete vjerovat ali karte su numerirane i TO SE POŠTUJE, dakle vidite plan dvorane pri kupnji ulaznice, kažete ja hoću to i to sjedalo ili sjedala, kupite za to kartu i točno na tom mjestu sjedite, da nisam doživio ne bi vjerovao :)  Ako vam netko sjedi na mjestu kažete da vi tu sjedite, a ako se ne želi ustat fino redar i uredno dođe redar i odvede tog nekog na njegovo mjesto. Čudo jedno nisam to vidio još :)


@ Canibal... mislim da je Joe bio maketinška fora, ali možda griješim pa da ne govorim bezveze. Uglavnom zasad ništa od njega... ali kad bi došao igrat pa i u penziji to bi bio posao godine, pa on je legenda živa.
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #5 u: Listopad 02, 2009, 20:42:28 poslijepodne »
je..čak i ja znam za njega :D

a i sjećam se kao u magli koja je bila ludnica oko Medveda u bivšoj državi, to je bilo pod obavezno...

znam da hrpa ljudi , pogotovo mlađih sad priča kak je to trenutno hit, al se bude ispuhalo, kak idu sponze i šminkeri,ja velim-deco draga, nemate pojma jer vam fali povijesno iskustvo i distanca :D

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #6 u: Listopad 02, 2009, 20:47:05 poslijepodne »
daj zamislite da joe dođe igrat, majke ti ga milene, on i ingila najbolji su mi hokejaši...
a od država canada of course, još imam snimljeno finale OI canada rusija i salt lake citya i to na kazeti, a čuvam ju na kompu (snimku), zamalog jednog dana

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #7 u: Listopad 02, 2009, 20:50:57 poslijepodne »
je..čak i ja znam za njega :D

a i sjećam se kao u magli koja je bila ludnica oko Medveda u bivšoj državi, to je bilo pod obavezno...

znam da hrpa ljudi , pogotovo mlađih sad priča kak je to trenutno hit, al se bude ispuhalo, kak idu sponze i šminkeri,ja velim-deco draga, nemate pojma jer vam fali povijesno iskustvo i distanca :D

E to je ono što je bitno i baš zbog toga sam oduševljen.
Bio sam na tekmi sa Olimpijom, i gledam ekipu, ispod tribine u pauzi između trećina ludnica, pjeva se, zezancija totalna, piva se pije, za naježit se... i onda uđeš u dvoranu, i vidiš stariju ekipu malo ko moj stari i stariji, sa kojim sam išao na tekme na Šalatu, smrzavao se na otvorenom klizalištu, grudanje sa suprotnom tribinom... i baš zbog toga što toga nije bilo 20 godina... super je cijela ova nova priča.

A i da potraje kratko, ipak se dogodilo, znači može se, a kako sad stoje stvari ne vjerujem da će biti kratko.
Hokej je dinamičan sport, nema ko u nogaču da ti neko stoji na terenu, to je 2 i pol sata u prosjeku koliko sve traje čiste akcije, što na ledu što na tribini što ispod tribine  :D

Ideš ti samnom na jednu tekmu, ništ se ti ne brini :D
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #8 u: Listopad 02, 2009, 20:57:54 poslijepodne »
Jao padamo fizički, bilo za očekivati, to je boljka samo 3 postave s koje igramo, mađari igraju sa 4 ili čak 5 setova igrača.

Totalna ofenziva na naš gol, golman Kristan radi čuda!

Evo zabili su nam :(
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #9 u: Listopad 02, 2009, 21:02:51 poslijepodne »
I mi zabili 3:5  :hyper: gol ko u baseballu, iz zraka!

Ajmoooooo, izdržati, još 10 minuta  :a034k:
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #10 u: Listopad 02, 2009, 21:06:33 poslijepodne »
4:5 jao jao

Nisu suci u 2 navrata isključili Mađare u ovoj trećini, a trebali su!
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #11 u: Listopad 02, 2009, 21:11:45 poslijepodne »
kakvi smo u powerplayu

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #12 u: Listopad 02, 2009, 21:13:02 poslijepodne »
kakvi smo u powerplayu

Nemamo powerplaya :) ne sjećam se odkad nismo imali igrača više.
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #13 u: Listopad 02, 2009, 21:16:35 poslijepodne »
 :) Opet Roni nabrijan na purgerske klubove. :D

Sam da velim bil sam na utakmicama Medvešćaka prije točno 20 godina u ledenoj i koji je to light show bio.. :)

I sve 5 novi klinci se opet vesele, skaču, pije se pivica i svi sretni.. Nebi htio opet ispasti negativan ali jel euforiji ima mjesta? Osim kaj imamo više poraza nego pobjeda IGRA LI KOJI HRVATSKI DRŽAVLJANIN u Medvešćaku iole značajniju ulogu?  Bojim se stranci kako došli tako ošli.. i kaj bu onda..prazna dvorana.. :whistle:

Mislim, kad se već spominje veliku stvar za hrvatski hokej..

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #14 u: Listopad 02, 2009, 21:18:26 poslijepodne »
renta neću se više igrat s tobom ti si totalni killjoy  :D

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #15 u: Listopad 02, 2009, 21:20:41 poslijepodne »
:) Opet Roni nabrijan na purgerske klubove. :D

Sam da velim bil sam na utakmicama Medvešćaka prije točno 20 godina u ledenoj i koji je to light show bio.. :)

I sve 5 novi klinci se opet vesele, skaču, pije se pivica i svi sretni.. Nebi htio opet ispasti negativan ali jel euforiji ima mjesta? Osim kaj imamo više poraza nego pobjeda IGRA LI KOJI HRVATSKI DRŽAVLJANIN u Medvešćaku iole značajniju ulogu? :whistle:

Mislim, kad se već spominje veliku stvar za hrvatski hokej..

Da igra, i žao mi je što je tvoje shvaćanje "hrvatskog hokeja" i općenito toliko ograničeno.
Što bi odmah prvaci trebali biti?
I ko je spominjao euforiju? ili je to opet neko tvoje shvaćanje hrvatskog jezika!?

Popušili smo gol BTW sad je 5:5
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #16 u: Listopad 02, 2009, 21:25:20 poslijepodne »
Gotovo 60 minuta reza 5:5.

Ako netko ne zna osvojili smo BOD i to je super s obzirom na sva sranja. Sad se igra 5 minuta produžetka ili do zlatnog gola za još dodatni bod, ako nema gola nakon 5 minuta pucaju se penali.
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #17 u: Listopad 02, 2009, 21:26:05 poslijepodne »
kak stojimo kondicijski, na poslu sam ne mogu gledat

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #18 u: Listopad 02, 2009, 21:27:13 poslijepodne »
Zabili su nam... al nema veze bod smo uzeli.

Golman nam je jaaaako živčan, trebate ga vidjet sad kak ko mutav lupa palicom po golu  :D
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #19 u: Listopad 02, 2009, 21:28:24 poslijepodne »
:) Opet Roni nabrijan na purgerske klubove. :D

Sam da velim bil sam na utakmicama Medvešćaka prije točno 20 godina u ledenoj i koji je to light show bio.. :)

I sve 5 novi klinci se opet vesele, skaču, pije se pivica i svi sretni.. Nebi htio opet ispasti negativan ali jel euforiji ima mjesta? Osim kaj imamo više poraza nego pobjeda IGRA LI KOJI HRVATSKI DRŽAVLJANIN u Medvešćaku iole značajniju ulogu? :whistle:

Mislim, kad se već spominje veliku stvar za hrvatski hokej..

Da igra, i žao mi je što je tvoje shvaćanje "hrvatskog hokeja" i općenito toliko ograničeno.
Što bi odmah prvaci trebali biti?
I ko je spominjao euforiju? ili je to opet neko tvoje shvaćanje hrvatskog jezika!?



pa hebo ga ti Roni euforiju si upravo ti spominjao kako je ludilo i nemože se doći do karata..

Pa di je hrvatski hokej ajde mi ti reci onda kad se toliko propinješ? Osim Medvešćaka nitko i ništa ne vrijedi. A Medvešćak kao i prije 20 godina su SAMO STRANCI  i nitko više! Tako se ne stvara hrvatski hokej. Pogledaj malo Slovence..

I dost mi je tih preserevanja navijačkih.. kad sam ja išao na tekme Medvešćaka još ste cicu cicali. :)

Ajd bok, euforija će vam za godinu dana brzo splasti..

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #20 u: Listopad 02, 2009, 21:28:37 poslijepodne »
kak stojimo kondicijski, na poslu sam ne mogu gledat

Nikak, reko sam da igramo sa 3 postave na njihove 4, to znači da mi imamo svakih par minuta izmjenu manje, a to se jaaaako osjeti pred kraj tekme.
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #21 u: Listopad 02, 2009, 21:31:16 poslijepodne »
Renta, moral bum ti pilulicu optimizma vidim upiknut :D


Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #22 u: Listopad 02, 2009, 21:34:44 poslijepodne »
:) Opet Roni nabrijan na purgerske klubove. :D

Sam da velim bil sam na utakmicama Medvešćaka prije točno 20 godina u ledenoj i koji je to light show bio.. :)

I sve 5 novi klinci se opet vesele, skaču, pije se pivica i svi sretni.. Nebi htio opet ispasti negativan ali jel euforiji ima mjesta? Osim kaj imamo više poraza nego pobjeda IGRA LI KOJI HRVATSKI DRŽAVLJANIN u Medvešćaku iole značajniju ulogu? :whistle:

Mislim, kad se već spominje veliku stvar za hrvatski hokej..

Da igra, i žao mi je što je tvoje shvaćanje "hrvatskog hokeja" i općenito toliko ograničeno.
Što bi odmah prvaci trebali biti?
I ko je spominjao euforiju? ili je to opet neko tvoje shvaćanje hrvatskog jezika!?



pa hebo ga ti Roni euforiju si upravo ti spominjao kako je ludilo i nemože se doći do karata..

Pa di je hrvatski hokej ajde mi ti reci onda kad se toliko propinješ? Osim Medvešćaka nitko i ništa ne vrijedi. A Medvešćak kao i prije 20 godina su SAMO STRANCI  i nitko više! Tako se ne stvara hrvatski hokej. Pogledaj malo Slovence..

I dost mi je tih preserevanja navijačkih.. kad sam ja išao na tekme Medvešćaka još ste cicu cicali. :)

Ajd bok, euforija će vam za godinu dana brzo splasti..

I šta ćeš ti onda za godinu dana ako euforuija splasne izvadit pimpeka i nategnut ga do besvjesti jer te to pali i vikat "bio sam u pravuuuu". Ne kužim šta imaš od ovog popovanja? Jel ti fino baš ili se hvališ ekipi da tipkaš sa debilčekima koji su se napalili na "hrvatski" hokej u kojem ima puno stranaca? Ili nemožeš spavat zbog toga? Fakat ne kužim!?

A što se tiče ostalog... e gle fakat mi se neda, ide mi zbilja na K biti okružen ljudima koji negativno razmišljaju u vezi svega, to si doma ili negdje drugdje isfuravaj negativne spike, ne meni, neka ti neko drugi objašnjava, ja neću.

Ja sam sretan zbog osvojenog boda sa puno stranaca u ekipi, a ti kako hoćeš.


P.S. Od silnog hrvatstva, i iključivo hrvatskog, jesi ti hrvat ono bar 5 koljena unazad? I ako da i smatraš se tim, čemu stranac u avataru?

P.S.2...  SVAKA ČAST dečkima porijeklom hrvatima koji su došli u Hrvatsku igrat za Medveščak
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #23 u: Listopad 02, 2009, 21:36:22 poslijepodne »
No comment Roni.

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Hokej > Medveščak
« Odgovori #24 u: Listopad 02, 2009, 21:36:42 poslijepodne »


I dost mi je tih preserevanja navijačkih.. kad sam ja išao na tekme Medvešćaka još ste cicu cicali. :)


nisam cical cicu, nego sam se igral u pješćaniku :D :D

zakaj si tak ne znam kak da to velim, a opet da te ne napičim, zakaj si tak protiv svega, nogomet, hokej, vjerojatno bi bil i kaj se košarke tiče

to znači da bi po tebi trebali igrat samo hrvatski igrači, isto bokte ko i ovi primitivci kod mene u zadnjoj ligi svijeta kaj se nogača tiće, domaći dečki ne znaju il ne žele irat zato kaj ga je ovaj krivo pogledal i normalno da igraju dečki iz drugih mjesta, i onda isto ko i ti, nitko nejde na tekme jer ne igraju domaći dečki...pih ne kužim vas ljudi..