Ožujak 28, 2024, 14:00:58 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Raskid ugovora sa t-comom  (Posjeta: 2061 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grgech

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 46
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #25 u: Ožujak 12, 2012, 18:53:26 poslijepodne »
meni je najbolje što kad sam prelazio s t-coma na iskon, morao čekati pola godine, jer kao nije bilo moguće ostvariti uslugu, a iskon je kćer tvrtka t-coma...i susjed vrata do je pri prelasku s treće kuće na iskon ostvario to u trenu....

Offline nike181

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Split
Odg: Re: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #26 u: Ožujak 12, 2012, 19:11:08 poslijepodne »
@ Rossi: Optima ti moze pruziti uslugu i tamo gdje nema svoga kabela, preko parice Tcoma. To im omogucava regulativa koju je HAKOM propisao...  nekad prije nije moglo, sad moze...

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #27 u: Ožujak 12, 2012, 19:18:46 poslijepodne »
ja sam zvao u 8 mjesecu prosle godine (tj zvao sam svako malo) da provjerim dal su parice od optime kod mene provucene, i nije ih bilo, a godinama sam na t-comu, zasto mi onda nisu ponudili da idem preko t-coma? kad god sam pitao, rekli su da na mom podrucju trenutno optima nije dostupna te da rade na infrastrukturi, i napokon sam krenuo u realizaciju u 10-om mjesecu.
R-46

Offline nike181

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Split
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #28 u: Ožujak 12, 2012, 19:38:31 poslijepodne »
ja sam zvao u 8 mjesecu prosle godine (tj zvao sam svako malo) da provjerim dal su parice od optime kod mene provucene, i nije ih bilo, a godinama sam na t-comu, zasto mi onda nisu ponudili da idem preko t-coma? kad god sam pitao, rekli su da na mom podrucju trenutno optima nije dostupna te da rade na infrastrukturi, i napokon sam krenuo u realizaciju u 10-om mjesecu.
Zato jer je to prakticki moguce tek od 10 ili 11 mjeseca prosle godine, nisam sad siguran tocno...

Offline Brljator

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1111
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Pavlovac
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #29 u: Ožujak 12, 2012, 20:21:23 poslijepodne »
Susjed dobiva 2 računa , na jednoim je t-com, oko 99 kn, a drugi neznam

Offline nike181

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Split
Odg: Re: Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #30 u: Ožujak 12, 2012, 22:14:03 poslijepodne »
Susjed dobiva 2 računa , na jednoim je t-com, oko 99 kn, a drugi neznam

Zato sto mu je na tom jednom mjesecna naknada za paricu Tcomu, a na drugom placa potrosnju davatelju usluge (Optima, Iskon, Bnet, Vip...).
Sad po novome moze (i trebao bi) dobiti racun samo od jednoga (iako je fizicki stanje ostalo isto), a onda se operateri sami medjusobom raskusuravaju. ;D

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #31 u: Ožujak 12, 2012, 22:15:44 poslijepodne »
tak ja placam, samo optimi, sa t-scumom sam razrijesio za vjeke vjekova. al dok sam imo samo h1 telefon bez neta, placao sam 60 kn parice, ne 100, kaj nije to malo previse?
R-46

Offline nike181

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Split
Odg: Re: Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #32 u: Ožujak 12, 2012, 22:19:21 poslijepodne »
tak ja placam, samo optimi, sa t-scumom sam razrijesio za vjeke vjekova. al dok sam imo samo h1 telefon bez neta, placao sam 60 kn parice, ne 100, kaj nije to malo previse?
I je cijena oko 70 kn. Ne znam sta mu je u tih 99 natrpano. ;D

Offline Ikota

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1270
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Zagreb, Sv. Duh 0959152157
Odg: Re: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #33 u: Ožujak 13, 2012, 00:23:49 prijepodne »
@ikota: kako ti to sad izgleda? Sve ide preko iste parice? Optimi placas potrosnju fiksne, Tcomu ostalo ili...?

1 račun za telefon, u kojem su impulsi i preplata , a t-comu plačam internet usluge i pretplatu za internet i max tv
Sad plačam 2 preplate :(
Kad sve prebacim na optimu plačal bum jednu ;)
Amerikanci su bijelci koji su natjerali crnce da se bore sa žutima za zemlju koju su uzeli crvenima ;-)

Offline božidar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 300
  • Spol: Muški   Lokacija: zagreb-trnje
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #34 u: Ožujak 13, 2012, 08:32:49 prijepodne »
susjed mi je prije mjesec dana prešel na Iskon , ukopčali su ga točno na dan koji su mu obečali, čekao je cca mjesec dana, ali drugi dan je došlo do prekida i tjedan dana se ludiral i sa iskonom i sa t-comom, jedni su druge okrivljavali za prekid. Inače ,to je dobro poznata praksa t-coma da kažnjava one koji odlaze od njih. Jedino kaj je dobro kod t-coma su njihovi operateri na informacijama, skidam im kapu na ljubaznosti i poznavanju raznoraznih problema koji nam se pojavljuju i debelim živcima. Tako sam saznao jednu činjenicu koju su nam rekli, dok im je  susjed skidal sve po spisku, a vidim da su neki od vas zbog tog neznanja plačali račune još par mjeseci, da sve što se tiče ugovaranja a pogotovo raskidanja ugovora radi kompjuter a on je jako "glup". Naime većina nas ima telefon + MaxAdsl + MaxTV + flatrate i to je cca 350kn ako ne pretjerujemo sa telefoniranjem, i sad se dešava to da vi odjavite telefonsku liniju i pređete kod drugog operatera ženska (ili muški svejedno) kod t-coma upiše u komp da ste s tim i tim datumom prestali biti njihov pretplatnik ali neki puta a po meni je to najmanje u 50% slučajeva , kompjutor ne raskine sve ugovore tu mislim na adsl i maxtv nego pretplata za njih stiže i dalje dok za telefon stigne samo razlika do datuma raskida. Kako je susjed davil skoro svaki dan ove na informacijama saznao je da kad se ostvari novi priključak odnosno prelazak na novog operatera OBAVEZNO ponovo nazove T-com informacije i potvrdi raskid ugovora da oni onda provjere i  upišu raskid svih pretplata da ne bi išlo automatikom. Tako su izvarali hiljade i hiljade ljudi.
HR/ZG/trnje

Offline majstor76

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2447
  • Spol: Muški   Lokacija: Kutina
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #35 u: Ožujak 13, 2012, 15:31:59 poslijepodne »
susjed mi je prije mjesec dana prešel na Iskon , ukopčali su ga točno na dan koji su mu obečali, čekao je cca mjesec dana, ali drugi dan je došlo do prekida i tjedan dana se ludiral i sa iskonom i sa t-comom, jedni su druge okrivljavali za prekid. Inače ,to je dobro poznata praksa t-coma da kažnjava one koji odlaze od njih. Jedino kaj je dobro kod t-coma su njihovi operateri na informacijama, skidam im kapu na ljubaznosti i poznavanju raznoraznih problema koji nam se pojavljuju i debelim živcima. Tako sam saznao jednu činjenicu koju su nam rekli, dok im je  susjed skidal sve po spisku, a vidim da su neki od vas zbog tog neznanja plačali račune još par mjeseci, da sve što se tiče ugovaranja a pogotovo raskidanja ugovora radi kompjuter a on je jako "glup".

Nije samo kompjuter glup nego i ljudi koji tamo rade tj njihovi sefovi. Nama su 9 mjeseci nakon iskljucenja slali racune za telefon i internet i nakon svakog racuna je stari zvao i kumio ih da mu ih ne salju vise.
Slicna stvar se desila i sa placanjem vode. Biseri su krivo ocitali brojilo i u sred zime nam dosao racun za vodu cca 400kn. Stari zove da se to ispravi i slijedeci mjesec opet isti racun.

Offline Maja_Rudy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 156
  • Dob: 46 Lokacija: osijek
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #36 u: Ožujak 13, 2012, 16:32:16 poslijepodne »
Moja preporuka je da ko god moze stavi bnet.
(ne reklamiram.ne radim za njih ni ista slicno)
nema veze sa t comom.brzo vam sve spoje.sve na jednom racunu.
Jedino sto nema svagdje mogucnost prikljucka.
ex.rudios

Offline Grale

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1916
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #37 u: Ožujak 15, 2012, 12:43:02 poslijepodne »
Jel zna neko na koji se e-mail šalju žalbe t-comu (vezano uz raskid ugovora koji nisam ni potpisal!!!!!). Poslal sam faxom, ali bi htio i e-mailom.

Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Odg: Raskid ugovora sa t-comom
« Odgovori #38 u: Ožujak 15, 2012, 12:55:29 poslijepodne »