Travanj 27, 2024, 20:36:40 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Zracne pumpe  (Posjeta: 1334 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Force

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1330
  • Dob: 41
Zracne pumpe
« u: Travanj 30, 2004, 23:42:00 poslijepodne »
Interesiraju me vasa iskustva sa pumpama buduci da nemam dovoljno love da kupujem i gledam glasnocu i kvalitetu svake zasebno.



Trenutno imam od tetre AP 100, ako netko moze reci neka iskustva vezana za ovu pumpu znaci kakva je u odnosu na druge prije svega po glasnoci i kvaliteti te cijeni.


Offline Dilurekba

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 518
  • Lokacija: Zagreb
Zracne pumpe
« Odgovori #1 u: Svibanj 01, 2004, 02:18:00 prijepodne »
ako ju imas sta pitas onda, ti ju cujes ili ne cujes. Kvaliteta je nelosa a o cijeni ne pitaj kad ju vec imas

Offline Force

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1330
  • Dob: 41
Zracne pumpe
« Odgovori #2 u: Svibanj 01, 2004, 14:26:00 poslijepodne »
Citat: Dilurekba
ako ju imas sta pitas onda, ti ju cujes ili ne cujes. Kvaliteta je nelosa a o cijeni ne pitaj kad ju vec imas


PA pitam cisto zato sto ja neznam kako se druge cuju pa nemogu znati da li je ova glasna kad neznam koliko su glasne druge, kvalitetu takoder nemogu znati jer je imam jako kratko a pitam zato sto cu uzimati jos nekoliko pumpi pa da ne kupim skart robu ako mogu za mozda 50 kuna gore dobiti neku bolju opremu.


Kroz par mjeseci ja cu moci dati osvrt na ovu pumpu ali tek onda kad budem imao par razlicitih zato pitam jer vidim da ima ljudi koji se ovim bave i preko 10 godina pa valjda su u tih 10 godina vidjeli ili culi kod nekog kakve su druge pumpe u usporedbi sa vlastitim, ja recimo neznam nikog tj nemam nikog tko se bavi akvaristikom tako da nazalost nemam nekog kod kog mogu ocjenjivati vlastitu opremu.


Nema veze budem ja popisao proizvodace pa napravio anketu da vidim usporedbe radi koje modele ljudi preferiraju.


Offline rott

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 587
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb,Dubrava
Zracne pumpe
« Odgovori #3 u: Svibanj 09, 2004, 23:54:00 poslijepodne »
čuj ja ti imam tetratec ap 150 pa ti mogu reći da nije baš nešto posebno tiha,a s obzirom da imam vanjski filter koji se uopće ne čuje,ovo zračno čudo bruji.ako budeš čuo nešto više o pumpama javi,jer mi je svaka nova inf. uvijek dobro došla!
Donja Dubrava/ZGB/Hrvatska