Travanj 27, 2024, 05:39:21 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Christmas Tree Coral  (Posjeta: 923 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline royal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 35
  • Spol: Muški  
Christmas Tree Coral
« u: Ožujak 31, 2012, 08:02:22 prijepodne »
Pozdrav ekipi!
Cristmas Tree sam dobio prije 5-6 mjeseci od brata kada je, na zalost, rasformiravao svoj akvarij.
Kad ga je brat kupio koralj je imao bar 7-8 crva razlicitih boja a sad je ostao na samo dva. Pa me zanima ako itko zna da li je moguce da se crvi opet razmnoze u akvarijskim uvjetima. Sumnjam u tako nesto ali evo ipak pitam.
Na netu nisam uspio nac takve informacije.
Hvala
PS
Na slikama nije moj koralj nego slike sa neta koje sam stavio da vidite o kojoj se vrsti radi.

Offline božidar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 300
  • Spol: Muški   Lokacija: zagreb-trnje
Odg: Christmas Tree Coral
« Odgovori #1 u: Ožujak 31, 2012, 13:52:20 poslijepodne »
pa i za njih vjerojatno vrijedi isto kao i za druge organizme, ako ih imaš već šest mjeseci i polako ti jedan po jedan nestaju očito im nešto ne odgovara, bilo rasvjeta bilo nešto sa vodom a možda ih neka riba jede. pročitaj nešto o njima i usporedi sa svojim akvarijem. Ako je sve u redu morali bi se razvijati tj rasti kao i ostali koralji ili organizmi.
HR/ZG/trnje

Offline benak

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 174
Odg: Christmas Tree Coral
« Odgovori #2 u: Ožujak 31, 2012, 14:27:46 poslijepodne »
Ako ti je koralj poceo propadati onda ce ti I crvi svi otici jer ta vrsta crvi ne moze zivjeti bez svog koralja.

Offline božidar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 300
  • Spol: Muški   Lokacija: zagreb-trnje
Odg: Christmas Tree Coral
« Odgovori #3 u: Travanj 01, 2012, 02:14:32 prijepodne »
da zaboravio sam ti reći da chrismas wormsi žive u simbiozi s christmas tree koraljem koji je sve ovo oko crva na slikama, pročitaj malo po netu kakvu kvalitetu vode zahtjeva i ostalo pa ga još možda uspiješ spasiti.
HR/ZG/trnje