Travanj 29, 2024, 08:35:33 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Opet glupi problemi......  (Posjeta: 794 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline babylon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 234
  • Spol: Ženski   Dob: 27
  • Lokacija: Aleksinac
  • LUKI ! ! !
Opet glupi problemi......
« u: Srpanj 02, 2010, 20:04:23 poslijepodne »
E pa ovako neka od japanki mi se razbolela neznam tacno koja je od njih ali primetila sam da im je izmet dugacak i bele je boje....cula sam da su to crevni paraziti........ :dead:    hvala unapred ;) ;) ;) :russian_roulette:
:021::a05r0::hul:

Offline BareST

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 361
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: www.veseljko.net
  • www.veseljko.net
    • www.veseljko.net
Odg: Opet glupi problemi......
« Odgovori #1 u: Srpanj 04, 2010, 11:48:32 prijepodne »
Ima nekoliko vrsta unutarnjih parazita a ribe na svaku vrstu parazita reagiraju izmetom drugačije boje i konzistencije. . Kod parazitskih crva i nekih protozoa karakterističan je tanak mlječno bijeli izmet isto zna biti dug po nekoliko centimetara ali za razliku od riba oboljelih od hexamite, ove ribe uzimaju hranu ali vremenom vidno mršave i propadaju. Treča vrsta parazita su također crvi čiji prednji krajevi vire iz anusa i vidljivi su okom.

Da ne dužim, mislim da je tvoja riba doživjela neki stres ili se prejela... Probaj ju par dana hraniti samo sa kuhanim graškom, drugi dan sa kuhanom blitvom, treči dan sa kuhanim špinatom, pa opet grašak i kuhana tikvica slijedeći dan. Naravno, za svaki slučaj napravi prije toga promjenu vode, ubaci duplu dozu FFM-a a slijedeći dan duplu dozu vitamina.
WWW.VESELJKO.NET