Svibanj 14, 2024, 16:26:25 poslijepodneNajnoviji Član: Vena

Autor Tema: Identifikacija Carleusa  (Posjeta: 2885 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline baica_s

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1936
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: SL.Brod Kaniža 38
  • ulovi i pusti
Odg: Identifikacija Carleusa
« Odgovori #25 u: Siječanj 11, 2012, 17:02:01 poslijepodne »
i na ovoj slici sto si stavio, vide se crte naravno, ali kod ovoh kod mene su vise istaknute, tako da nebi rekao kad bi ih vidio u zivo da je cisti carleus, iako su im roditelji cisti, znaci jako zuti i pravi koliko znam o njima.. jedan jest ajmo reci, tj izgleda kao sto sam ih vec imao, od rkolege tome sam ih dobio i jedan je identican njima, znaci pravi, a ova ostala 4 su drugaciji, nemaju gornju crnu crtu i imaju istaknute crte po tijelu, tako da ni ja neznam stvarno.. ali vec sam se dogovorio sa kolegom koji mi ih je dao, odlaze oni pod mix ciklide u vili, a ja cu od tog kolege dobiti nazad cistokrvne malawce  ;)
taj jedan se bacio na mamu a ovi drugi na tatu
Slaven Jurkiv 0989815052    035433028
Facebooku "malawi mbune"
[email protected]

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Identifikacija Carleusa
« Odgovori #26 u: Siječanj 11, 2012, 17:03:43 poslijepodne »
hehe, mozda i to.. mozda ju je ipak kresnuo neki drugi u akvariju, nemogu garantirat da nije a niti da jest.. samo mogu reci da su mi cudni i da nije to to sto se trazi, ali kolega je u redu i nije on kriv tako da nemogu nikoga osuditi na tako nesto.. dogodilo se i proslo, sta je tu..  ;)

samo me zanima s kime se carleus moze krizati, da znam ubuduce sto ne stavljati sa njima, u tome je bit ove teme i to me zanima, a vjerujem i sve vas?!
pa ako je tko imao nesto slicno i krizanje sa carleusima bilo bi lijepo da unese koji odgovor!  :)