Travanj 25, 2024, 23:19:47 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - kvalifikacije i baraž  (Posjeta: 2191 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FixFox

  • Trade Count: (+24)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2409
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - Kvalifikacije
« Odgovori #25 u: Ožujak 26, 2013, 23:15:50 poslijepodne »
uh jedva, sad moram popit još dva  :sm_alkashi: da se smirim
Jesi čupo kosu?   :biggrin:
pa normalno da nisam, a i ne mogu kad mi je prekratka!  :yahoo: al sam zato psovo skroz  :)   :psuje:

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: SP u Brazilu 2014 - Kvalifikacije
« Odgovori #26 u: Listopad 15, 2013, 23:28:11 poslijepodne »
tema je malo zastarjela, a koliko vidim nesto ste se utihnuli, niste valjda izgubili nadu za Brazilom???

zalosno je danasnja tekma prosla i sve ostalo u kvalifikacijama u zadnje 4 tekme.. cekaju nas dvije teske utakmice u kojima mozemo dobiti dosta jakog protivnika, ali nema predaje, idemo dalje..

i samo bi nadodao na sve ovo, svaka cast mojim Bosancima sto su se kvalificirali izravno na prvenstvo, vidi se da su dali truda i volje za tim, kao sto je danasnja utakmica prosla na stranu Bosne, sa 1:0 za prolaz.. gledao sam i bilo je dosta stresno.. :)

uglavnom, poduprimo i Hrvastku momcad!  :up:

Offline vladomir

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 118
  • Spol: Muški   Dob: 74
  • Lokacija: Pula
Odg: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - Kvalifikacije
« Odgovori #27 u: Listopad 15, 2013, 23:34:41 poslijepodne »
Naši dečki možda i jesu igrali lošije od Škota, ali su bar svi nosili gaće.
                                                                                              Igor Štimac

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Re: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - Kvalifikacije
« Odgovori #28 u: Listopad 15, 2013, 23:36:32 poslijepodne »
Štimac ponudio ostavku..... Koji spin!

Offline Grale

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1916
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb
Odg: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - Kvalifikacije
« Odgovori #29 u: Listopad 16, 2013, 08:33:37 prijepodne »
Najgore od svega je kaj sam postal ravnodušan prema igri naših. Više me nije briga -?. Čak sam u jednom trentuku rekel ženi da može gledat Sulejmana ili Ferihu, kaj godi ima.

Offline Godfish

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb - Čulinečka (kod Bille)
Odg: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - Kvalifikacije
« Odgovori #30 u: Listopad 16, 2013, 09:51:27 prijepodne »
Da...to se i meni dešava...u zadnje vrijeme me nogomet ,što klupski (Rijeka izuzetak) što reprezentativni,sve manje veseli i sve sam ravnodušniji na poraze...
Cijela ta atmosfera mi je već pomalo mučna... a nema tome tako davno,svaka tekma se napeto iščekivala,bila događaj dana...stvarno sam sa guštom "bio unutra".

- :a042:

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - Kvalifikacije
« Odgovori #31 u: Listopad 16, 2013, 10:48:52 prijepodne »
Po meni bi ga bila greška sada smijeniti, neka odradi ovo do kraja pa kaj bude bude...  i onda ga potjerat ne samo iz repke nego iz nogometa,skupa sa svim glavonjama koji su jedan drugog instalirali na vrh HNSa  :devil: da mu ne bi palo napamet možda komentirati opet  8)

tek kad u nogomet dođu normalni ljudi onda će se i nogomet vratiti među narod...

a kaj se tiće repke, gledajuči sad, mi ovakvom igrom nemamo kaj tražit u Brazilu, dok ne nađemo novog izbornika sa mudima i znanjem (prije svega psihološkim) koji će se koji put i zauzet za te igrače i preuzet odgovornost na sebe a ne ovaj jelen koji samo nekaj kenjka a veze nema...Štimac je izmišljao nekakve sulude kombinacije taktike i igrača i onda nakon svake tekme govori kako nisu mogli, imali smo hendikep.... stari moj imali smo tebe na klupi..

jer ako jedna ekipa kao što je naša repka koja ima igrače u najjačim ligama svijeta u 10 utakmica kvalifikacijskog ciklusa zabije 12 golova to je onak, skoro pa jadno za repku koja je do jučer bila među top 10 u svijetu, a danas eto na 18 mjestu...

baš me zanima nova ideja HNSa na klupi repke... nadam se da Kovač nije toliko lud da ode sad sa mjesta izbornika U21 i dođe ovdje. a kako smo krenuli sa izbornicima, uglavnom su dolazili ljudi koji su prije toga komentirali tekme na TVu pa me ne bi iznenadio niti Vlaović  8)


i da drago mi je zbog Zmajeva, bravo Bosna!!!

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - Kvalifikacije
« Odgovori #32 u: Listopad 23, 2013, 09:14:40 prijepodne »

I, kakvi su komentari? Jel smo mi sretnici ili Island?  :D

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: SP prvenstvo u Brazilu 2014 - kvalifikacije i baraž
« Odgovori #33 u: Listopad 23, 2013, 10:08:13 prijepodne »
bolje nije moglo... sad je sve na nama...

kak sam napisao prije, žao mi je što je kovač napustio mladu repku koja je super krenula...ali kad bi takvo ozračje kakvo je bilo tamo uspio dobit u ovih 2 tjedna u A repki, ja mislim da bi to bilo to...
ipak je on školovani trener koji ima znanje i ako ga je jedan trapattoni pripremao za ispite onda valjda čovjek nekaj naučio :)