Travanj 19, 2024, 16:14:26 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Stari novac  (Posjeta: 1735 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Stari novac
« Odgovori #25 u: Travanj 17, 2011, 17:03:16 poslijepodne »
super slike a i novci, trebalo bi saznat gdje i kod koga bi se to moglo odnest, jer ko zna koliko koji vrijedi.. kao nedavno kad je bio onaj lik u americi dobio par milijuna dolara za jednu kovanicu koja je bila neka kraljevska i trazi se i dalje takva.. kod nas je to slabo, jako malo vrijedi, da smo tamo, mozda bi bilo i bolje..
stavim i ja slike uskoro, nemam fotic, moram uzet od sestre, pa cu i ja fotkat neke, i postavit..  :up:

Offline The Kid

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 325
  • Dob: 47
Odg: Stari novac
« Odgovori #26 u: Svibanj 15, 2011, 23:44:01 poslijepodne »
super slike a i novci, trebalo bi saznat gdje i kod koga bi se to moglo odnest, jer ko zna koliko koji vrijedi.. kao nedavno kad je bio onaj lik u americi dobio par milijuna dolara za jednu kovanicu koja je bila neka kraljevska i trazi se i dalje takva.. kod nas je to slabo, jako malo vrijedi, da smo tamo, mozda bi bilo i bolje..
stavim i ja slike uskoro, nemam fotic, moram uzet od sestre, pa cu i ja fotkat neke, i postavit..  :up:

Totalno se ne mogu sloziti sa tvojom izjavom, pogotovo u danasnje doba neta, sto se tice kupovine/prodaje svijet je trziste, e-Bay !! ako mislis da bi ameri dali dobru lovu za neki od novcica , poslikaj ga i stavi ga na ebay i prodaj tamo!
Why So Serious ?