Ožujak 28, 2024, 20:40:26 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Kora od drveta za pozadinu kod kraljevskog pitona  (Posjeta: 1063 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maja27

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 264
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sl.Brod
Kora od drveta za pozadinu kod kraljevskog pitona
« u: Svibanj 31, 2011, 05:45:22 prijepodne »
Gledala sam neke terarije gdje su zaljepili koru od drveta kao pozadinu da li mogu staviti takvu pozadinu kod kraljevsko pitona ili ne ? Ako ne sta da stavim da mi se ne vidi osb ploca,jer mi je ruzna.

Offline Maja27

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 264
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sl.Brod
Odg: Kora od drveta za pozadinu kod kraljevskog pitona
« Odgovori #1 u: Svibanj 31, 2011, 18:00:50 poslijepodne »
Ja se ispricavam sto sam vas pitala i molim moderatora ako mu nije problem da ovaj post izbrise,hvala!

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: Kora od drveta za pozadinu kod kraljevskog pitona
« Odgovori #2 u: Svibanj 31, 2011, 19:58:04 poslijepodne »
zašto se ispričavaš...?? Možeš napraviti takvu pozadinu...samo prije nego je počneš slagati moraš dobro očistiti koru..predlažem da ju ispržiš u pećnici da ubiješ sve na njoj i u njoj :up:

Offline Maja27

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 264
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sl.Brod
Odg: Kora od drveta za pozadinu kod kraljevskog pitona
« Odgovori #3 u: Svibanj 31, 2011, 22:34:35 poslijepodne »
Pa ako hoces iskreno,ispricavam se jer kad trazim pomoc ne mogu je dobiti meni nije problem citati i citala sam sve sto me je zanimalo i sto me zanima po ne znam ni ja koliko puta i nije mi tesko,ali mi nije jasno zbog cega je nekome tesko odgovoriti valjda postoji neki razlog. Pitala sam za tu koru jer sam vidjela da ju stavljaju kod tarantula i jedan terarij kod kalifornijske zmije i trazila sam da li je to itko stavljao kod kraljevskog i ne mogu naci,kad sam pitala jos neke osobe jedni kazu stavi drugi ne,zato sto se zbog vlage stvara plijesan. Samo sam pitala,jer ne zelim napraviti gresku pa da mi se zmiji nesto dogodi. Ali se razocaram kad vidim npr.23 odgovora na definitivno glupo pitanje koje bi znalo odogovriti i moje djete od 4god. Nema veze tebi hvala na odgovoru oprala sam u vreloj vodi i stavila u pecnicu na 250 stupnjeva pola sata i sad eto cekam da ju stavim. Tj.sutra cu ako uspijem naci nacin kako da ju zaljepim ,jer taj neki pistolj kojim su ljepili kod nas nema za kupiti ima samo za plastiku.Snaci cu se.Hvala jos jednom! :up: